Zekerheid bij Barça: "Messi gaat contract verlengen"

door
Zekerheid bij Barça:

Aanvankelijk werd Lionel Messi vooral aan een transfer naar Manchester City gelinkt, maar de Citizens kunnen hem vermoedelijk niet betalen. Het begint er meer en meer op te lijken dat de Argentijn van FC Barcelona naar Paris Saint-Germain transfereert.

In het dagblad Sport stellen ze vandaag dat er al sinds het begin van het huidige voetbalseizoen iets speelt tussen de superster en de steenrijke Parijzenaars. Neymar wil maar wat graag herenigd worden met zijn voormalige ploeggenoot en goede vriend en gooide een paar maanden geleden al een balletje op bij Leonardo, technisch directeur in het Parc des Princes. Die kijkt sindsdien naar de mogelijkheden om Messi naar de Franse hoofdstad te kijken, weet het bovengenoemde medium.

Dat heeft behoorlijk wat voeten in aarde, omdat Messi in het Camp Nou-stadion een jaarsalaris verdient van ongeveer 70 miljoen euro (bruto). Met het oog op de coronacrisis wordt het voor welke club dan ook moeilijk om dat op te hoesten. Sport weet dat de Argentijn desondanks een aanbieding mag verwachten van PSG. In januari kan hij zelfs een voorcontract ondertekenen bij de huidige nummer één van de Ligue 1, omdat zijn contract bij Barça medio 2021 afloopt.

UPDATE 10/12

In Frankrijk zijn ze er dus al zo goed als zeker van dat Leo Messi straks in hun land komt voetballen. PSG zou namelijk voor een stunttransfer gaan zorgen. Maar dat willen ze bij Barcelona nog steeds kost wat kost vermijden. Zo klinkt alweer uit een uitspraak van presidentskandidaat Jordi Farre.

Die stelde namelijk helemaal zeker te zijn dat Messi in Camp Nou wil blijven voetballen: “Messi wil bij Barcelona blijven. Dat is wat ik weet. Zijn familie wil hier blijven, en we gaan ons best doen om dat te doen lukken. Ik kan je zelfs verzekeren dat als ik de verkiezingen win, Messi zijn contract zal verlengen bij Barça.”

LEES OOK: 'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

🚀

Ziet u dat gebeuren?

Meest recent

'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

92
92
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

24
24
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

180
180
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

10
10
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

106
106
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

19
19
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

414
414
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

204
204
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

338
338
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

279
279
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

642
642
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

605
605
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

87
87
Antwerp legt toptalent op 15de verjaardag meteen vast

Bij Antwerp is de jeugd belangrijker dan ooit geworden sinds Paul Gheysens stopte met miljoenen in ...

100
100
'Alles op De Cat: Anderlecht heeft plannetje klaar'

Bij Anderlecht lijken ze een kruis te mogen maken over de derde plaats na de nederlagen tegen STVV ...

230
230
'STVV wrijft zich in handen na transferupdate'

STVV lijkt na een knappe zes op zes tegen Anderlecht en KV Mechelen vrijwel zeker van de derde ...

89
89
'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Bij Anderlecht zijn er nog heel wat vraagtekens voor volgend seizoen, maar de jacht op talent voor ...

169
169
Jarenlange schorsing Mudryk, ook boksdoelman lang aan de kant

Er viel woensdag nieuws te rapen over enkele zeer opmerkelijke schorsingen in de voetbalwereld. Bij ...

97
97
Lukaku breekt de stilte met mysterieuze boodschap

Het zijn geen prettige tijden voor Romelu Lukaku. Hij werkt momenteel een race tegen de klok af om ...

195
195
Union SG krijgt geweldig nieuws over nieuw stadion

Union SG kan alweer een prachtig seizoen  afronden met de titel en de beker. Dat zou een ...

114
114
Vandenbempt en Verheyen raken fans recht in het hart

De kraker tussen Paris Saint-Germain en Bayern München heeft woensdagavond alle verwachtingen ...

64
64
'Anderlecht beslist: viertal enkel voor juiste prijs weg'

Bij RSC Anderlecht wordt bijna de hele spelerskern aan een vertrek gelinkt. Dat gaat uiteraard niet ...

329
329
'Revelatie wil Fernandez-Pardo (ex-AA Gent) aantrekken'

Het zijn woelige maanden voor Matias Fernandez-Pardo. De winger moet stilaan een echte keuze gaan ...

50
50
Ophef bij Westerlo: club komt met statement

Bij KVC Westerlo hebben ze er een enerverend weekend opzitten. Ze verloren in eigen huis van Royal ...

101
101
Neemt Anderlecht na bijna 200 duels afscheid van meubelstuk?

Bij RSC Anderlecht gaan ze komende zomer een grote schoonmaak doorvoeren in de spelerskern. Dat ...

394
394

Meer sportnieuws