Zekerheid bij Barça: "Messi gaat contract verlengen"

141 stemmen
Zekerheid bij Barça:

Aanvankelijk werd Lionel Messi vooral aan een transfer naar Manchester City gelinkt, maar de Citizens kunnen hem vermoedelijk niet betalen. Het begint er meer en meer op te lijken dat de Argentijn van FC Barcelona naar Paris Saint-Germain transfereert.

In het dagblad Sport stellen ze vandaag dat er al sinds het begin van het huidige voetbalseizoen iets speelt tussen de superster en de steenrijke Parijzenaars. Neymar wil maar wat graag herenigd worden met zijn voormalige ploeggenoot en goede vriend en gooide een paar maanden geleden al een balletje op bij Leonardo, technisch directeur in het Parc des Princes. Die kijkt sindsdien naar de mogelijkheden om Messi naar de Franse hoofdstad te kijken, weet het bovengenoemde medium.

Dat heeft behoorlijk wat voeten in aarde, omdat Messi in het Camp Nou-stadion een jaarsalaris verdient van ongeveer 70 miljoen euro (bruto). Met het oog op de coronacrisis wordt het voor welke club dan ook moeilijk om dat op te hoesten. Sport weet dat de Argentijn desondanks een aanbieding mag verwachten van PSG. In januari kan hij zelfs een voorcontract ondertekenen bij de huidige nummer één van de Ligue 1, omdat zijn contract bij Barça medio 2021 afloopt.

UPDATE 10/12

In Frankrijk zijn ze er dus al zo goed als zeker van dat Leo Messi straks in hun land komt voetballen. PSG zou namelijk voor een stunttransfer gaan zorgen. Maar dat willen ze bij Barcelona nog steeds kost wat kost vermijden. Zo klinkt alweer uit een uitspraak van presidentskandidaat Jordi Farre.

Die stelde namelijk helemaal zeker te zijn dat Messi in Camp Nou wil blijven voetballen: “Messi wil bij Barcelona blijven. Dat is wat ik weet. Zijn familie wil hier blijven, en we gaan ons best doen om dat te doen lukken. Ik kan je zelfs verzekeren dat als ik de verkiezingen win, Messi zijn contract zal verlengen bij Barça.”

LEES OOK: Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

🚀

Ziet u dat gebeuren?

Meest recent

België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

116
116
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

174
174
Cristiano Ronaldo zorgt voor hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

57
57
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

406
406
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

57
57
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

196
196
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

41
41
De Bruyne verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Kevin De Bruyne en de meest gehate transferroute van Italië: alleen het gerucht is al genoeg om ...

73
73
'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

355
355
Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

125
125
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

107
107
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

72
72
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

191
191
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

599
599
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

822
822
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

672
672
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

108
108
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

482
482
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

681
681
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

275
275
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

84
84
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

278
278
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

506
506
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

275
275
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

772
772

Meer sportnieuws