Zekerheid bij Barça: "Messi gaat contract verlengen"

door
Zekerheid bij Barça:

Aanvankelijk werd Lionel Messi vooral aan een transfer naar Manchester City gelinkt, maar de Citizens kunnen hem vermoedelijk niet betalen. Het begint er meer en meer op te lijken dat de Argentijn van FC Barcelona naar Paris Saint-Germain transfereert.

In het dagblad Sport stellen ze vandaag dat er al sinds het begin van het huidige voetbalseizoen iets speelt tussen de superster en de steenrijke Parijzenaars. Neymar wil maar wat graag herenigd worden met zijn voormalige ploeggenoot en goede vriend en gooide een paar maanden geleden al een balletje op bij Leonardo, technisch directeur in het Parc des Princes. Die kijkt sindsdien naar de mogelijkheden om Messi naar de Franse hoofdstad te kijken, weet het bovengenoemde medium.

Dat heeft behoorlijk wat voeten in aarde, omdat Messi in het Camp Nou-stadion een jaarsalaris verdient van ongeveer 70 miljoen euro (bruto). Met het oog op de coronacrisis wordt het voor welke club dan ook moeilijk om dat op te hoesten. Sport weet dat de Argentijn desondanks een aanbieding mag verwachten van PSG. In januari kan hij zelfs een voorcontract ondertekenen bij de huidige nummer één van de Ligue 1, omdat zijn contract bij Barça medio 2021 afloopt.

UPDATE 10/12

In Frankrijk zijn ze er dus al zo goed als zeker van dat Leo Messi straks in hun land komt voetballen. PSG zou namelijk voor een stunttransfer gaan zorgen. Maar dat willen ze bij Barcelona nog steeds kost wat kost vermijden. Zo klinkt alweer uit een uitspraak van presidentskandidaat Jordi Farre.

Die stelde namelijk helemaal zeker te zijn dat Messi in Camp Nou wil blijven voetballen: “Messi wil bij Barcelona blijven. Dat is wat ik weet. Zijn familie wil hier blijven, en we gaan ons best doen om dat te doen lukken. Ik kan je zelfs verzekeren dat als ik de verkiezingen win, Messi zijn contract zal verlengen bij Barça.”

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club troeft Anderlecht af, Barça ontdekt Gentse parel'

Ziet u dat gebeuren?

Meest recent

Genk vloekt op kwelduivel: “Uiteraard weer hij bij Club”

KRC Genk en Club Brugge hebben de Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League afgetrapt. De uitploeg ...

1
1
Geen titel, wel transfer naar Zulte Waregem: "Geen spijt"

Bij Zulte Waregem hebben ze de laatste jaren de Scandinavische markt volop ontdekt. Vooral de Denen ...

11
11
'Liverpool schiet in actie voor volgende topspits'

De verwachtingen waren dit seizoen torenhoog bij Liverpool. Nadat het vorig seizoen al de titel ...

18
18
'Pocognoli met handen in haar: plotse leegloop op komst'

Sébastien Pocognoli zorgde in oktober voor ophef door midden in het seizoen te vertrekken bij ...

20
20
Groot nieuws voor Hoefkens: NAC grijpt in

Vorige week viel de naam van Carl Hoefkens nog bij KRC Genk, maar de trainer paste voor een job bij ...

28
28
11 namen: dubbele opsteker voor Club, Hayen grijpt niet in

Om 13u30 wordt de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Dat gebeurt meteen met een ...

147
147
'Rode Duivels grijpen nu toch weer naast toptalent'

Er was in 2025 heel wat te doen over spelers met een dubbele nationaliteit bij de Rode Duivels. Heel ...

96
96
TRANSFERUURTJE: 'Club troeft Anderlecht af, Barça ontdekt Gentse parel'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

155
155
Hubert haalt snoeihard uit naar Anderlecht

David Hubert werd een tijdje geleden ontslagen bij RSC Anderlecht. Nu zit de hoofdtrainer bij Union ...

264
264
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

217
217
Zulte Waregem roept oorlogstaal naar Antwerp

Zulte Waregem kent dit seizoen wisselvallige resultaten, maar de promovendus doet het behoorlijk in ...

432
432
Held: Vuskovic (ex-Westerlo) redt leven na akelig moment

Luka Vuskovic maakte op 17-jarige leeftijd op huurbasis furore bij Westerlo, maar nu zit de centrale ...

39
39
‘KAA Gent slaat bal mis: wéér toptalent op weg naar exit'

KAA Gent krijgt dit seizoen klappen. De resultaten vallen dik tegen en als klap op de vuurpijl ...

372
372
Einde verhaal? Fans keren zich nu ook tegen Marc Brys

Marc Brys staat officieel nog onder contract als bondscoach van Kameroen, maar de Belgische ...

103
103
'Real schiet in actie: opvolger voor clubicoon bepaald'

Bij Real werkten ze in de voorbije zomers al aan een verjonging van het elftal, met dit seizoen nog ...

74
74
'Afrikaanse kampioen op weg naar Belgische club'

De wintermercato gaat binnen enkele dagen van start en de zoektocht naar versterking is bij de ...

292
292
Tip voor De Mil: "Hij moet meer kansen krijgen"

Rik De Mil heeft tot dusver nog maar weinig plezier beleefd aan zijn overstap naar AA Gent. De ...

173
173
'Paniek bij Club: ook transfer Tzolis weer op tafel'

Club Brugge gaat vrijdagmiddag in Genk nog op zoek naar een resultaat, maar daarna kan het vizier ...

250
250
Ophef op Africa Cup: Saintfiet haalt keihard uit

Op tweede kerstdag wordt er ook op de Africa Cup weer gevoetbald. Daarbij zijn ook twee Belgische ...

149
149
Plots vreemde situatie voor Nicky Hayen

De Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League wordt straks om 13u30 afgetrapt met meteen een pikante ...

402
402
'Transferplannen Standard: zes deals op til'

Na twee derde van de reguliere competitie lijken Union, Club Brugge, STVV en Anderlecht al vrijwel ...

291
291
‘Club Brugge schrikt: Broos’ comeback botst direct’

Hugo Broos wil stoppen als coach, maar niet verdwijnen uit het voetbal. Alleen: de manier waarop hij ...

432
432
KV Mechelen in Play-Off I? Revelatie schat kansen in

Vrijdag en zaterdag staan nog de laatste wedstrijden van 2025 in de Jupiler Pro League op het ...

161
161
Marouane Fellaini toch nog langer bij Charleroi?

Charleroi pakte onlangs groots uit met de komst van Marouane Fellaini. De ex-Rode Duivel was sinds ...

33
33
Cinel keert plots helemaal zijn kar bij Cercle

Cercle Brugge sluit zijn kalenderjaar af met een lastige opdracht, want vrijdag komt Union op bezoek ...

338
338

Meer sportnieuws