Cassano breekt Lukaku: "Twee kabeljauws op plaats van zijn voeten"

2344 stemmen
Cassano breekt Lukaku:

Romelu Lukaku is bezig aan een uitstekend seizoen bij Internazionale en blaakt van het zelfvertrouwen. In een interview met France Football liet de Rode Duivel deze week zelfs verstaan dat hij zich bij de vijf beste spitsen ter wereld rekent. Maar daar is niet iedereen het mee eens.


De prestaties van Lukaku kwamen deze week ook ter sprake bij Bobo TV, het sociale mediakanaal van ex-spits Christian Vieri. En de Italiaan, die zelf jarenlang in de spits stond bij Inter, was erg lovend over onze landgenoot. "Voor mij is Lukaku de beste spits te wereld, beter dan Lewandowski, Kane en Suarez. Er valt gewoon niet te verdedigen op hem. Op de eerste plaats zet ik Lukaku, dan volgt Haaland en Lewandowski staat bij mij op drie", aldus Vieri. Maar hij werd meteen gecounterd door Antonio Cassano.

De oud-aanvaller, die destijds flopte bij onder meer Real Madrid, AC Milan en Inter, was het totaal niet eens met zijn landgenoot en ging hard in op Lukaku. "Hij staat niet eens in de top vijf. Op fysiek vlak is hij een beest, maar daar stopt het ook. Elke bal die hij controleert belandt 50 meter verder, hij heeft twee kabeljauws op de plaats van zijn voeten. Hij heeft nog geen enkele prijs gewonnen. Fysiek is hij zeer sterk, maar als dat afneemt zal hij niet meer op niveau kunnen spelen", klonk het snoeihard.

Cassano: “Lukaku has everything you say? Every ball he controls goes 50 meters away, he’s got 2 cod’s for feet. He’s won zero titles. He’s strong physically but if that drops he’d no longer be able to play." pic.twitter.com/R4A36mJWbj— Italian Football TV 🔟💙 (@IFTVofficial) December 8, 2020

LEES OOK: 'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Hoort Lukaku bij de vijf beste spitsen ter wereld?

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

13
13
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

130
130
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

25
25
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

19
19
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

50
50
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

91
91
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

171
171
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

691
691
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

130
130
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

214
214
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

171
171
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

156
156
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

270
270
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

41
41
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

48
48
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

182
182
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

519
519
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

255
255
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

239
239
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

142
142
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

91
91
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

474
474
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

347
347
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

154
154
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

146
146

Meer sportnieuws