Cassano breekt Lukaku: "Twee kabeljauws op plaats van zijn voeten"

door
Cassano breekt Lukaku:

Romelu Lukaku is bezig aan een uitstekend seizoen bij Internazionale en blaakt van het zelfvertrouwen. In een interview met France Football liet de Rode Duivel deze week zelfs verstaan dat hij zich bij de vijf beste spitsen ter wereld rekent. Maar daar is niet iedereen het mee eens.


De prestaties van Lukaku kwamen deze week ook ter sprake bij Bobo TV, het sociale mediakanaal van ex-spits Christian Vieri. En de Italiaan, die zelf jarenlang in de spits stond bij Inter, was erg lovend over onze landgenoot. "Voor mij is Lukaku de beste spits te wereld, beter dan Lewandowski, Kane en Suarez. Er valt gewoon niet te verdedigen op hem. Op de eerste plaats zet ik Lukaku, dan volgt Haaland en Lewandowski staat bij mij op drie", aldus Vieri. Maar hij werd meteen gecounterd door Antonio Cassano.

De oud-aanvaller, die destijds flopte bij onder meer Real Madrid, AC Milan en Inter, was het totaal niet eens met zijn landgenoot en ging hard in op Lukaku. "Hij staat niet eens in de top vijf. Op fysiek vlak is hij een beest, maar daar stopt het ook. Elke bal die hij controleert belandt 50 meter verder, hij heeft twee kabeljauws op de plaats van zijn voeten. Hij heeft nog geen enkele prijs gewonnen. Fysiek is hij zeer sterk, maar als dat afneemt zal hij niet meer op niveau kunnen spelen", klonk het snoeihard.

Cassano: “Lukaku has everything you say? Every ball he controls goes 50 meters away, he’s got 2 cod’s for feet. He’s won zero titles. He’s strong physically but if that drops he’d no longer be able to play." pic.twitter.com/R4A36mJWbj— Italian Football TV 🔟💙 (@IFTVofficial) December 8, 2020

LEES OOK: ‘Schoktransfer Lukaku: verrassende grootmacht lonkt’

Hoort Lukaku bij de vijf beste spitsen ter wereld?

Meest recent

Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

5
5
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

40
40
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

85
85
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

42
42
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

146
146
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

147
147
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

21
21
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

87
87
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

174
174
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

220
220
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

150
150
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

225
225
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

308
308
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

463
463
"Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Paris Saint-Germain klaarde de klus ...

284
284
'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

De afgelopen jaren vertrokken heel wat toppers uit de Jupiler Pro League. Dat was ook afgelopen ...

100
100
Kompany waarschuwt: "Real deed daardoor vertrouwen op"

Bayern München neemt het morgenavond in eigen huis op tegen Real Madrid. In Spanje werd het ...

56
56
Heymans reageert op alle ophef: "Is géén excuus"

KRC Genk sloeg de bal aardig mis tegen OH Leuven. Achteraf sprak Nicky Hayen over een mogelijk ...

74
74
FC Barcelona redt het niet na spektakelstuk, PSG vlot door

In de Champions League stonden er vanavond twee duels op het programma. FC Barcelona en Liverpool ...

80
80
Red Flames geven in extra tijd alsnog knappe zege weg

Om 20u30 speelden de Red Flames een belangrijk duel in en tegen Schotland. De Belgische dames ...

84
84
Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Inter Miami won vorig jaar de Major League Soccer. De club groeit enorm, financieel én ...

46
46
'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Het is Standard duidelijk menens. De Rouches willen volgend jaar sportief een volgende stap zetten ...

86
86
'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

215
215
'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Onze redactie bracht jullie in het weekend het exclusieve nieuws dat Club Brugge de prestaties van ...

140
140
'RB Leipzig ziet héél interessante piste bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer wellicht heel wat spelers van de hand doen. Paars-Wit zal ook ...

194
194

Meer sportnieuws