'Anderlecht met één groot doelwit transfermarkt op'

833 stemmen
'Anderlecht met één groot doelwit transfermarkt op'

RSC Anderlecht geraakte afgelopen weekend niet verder dan 2-2 op het veld van Zulte Waregem, goed voor alweer het achtste gelijkspel in vijftien competitiewedstrijden tijd. Bovendien gaven de Brusselaars wederom een voorsprong uit handen. Paars-Wit heeft het dan ook moeilijk om matchen op slot te doen, iets waar men in januari een oplossing voor zou willen aantrekken.


RSCA creëert doorgaans nochtans het nodig gevaar. De ploeg van coach Vincent Kompany kan de bal erg vaak raken in het doelgebied van de tegenstander en waagt ook regelmatig zijn kans. Maar de doelpogingen zijn zelden gekadreerd en ook de laatste pass komt er veel te weinig uit. Spelers als Francis Amuzu, Mustapha Bundu, Yari Verschaeren en Paul Mukairu kunnen weliswaar een kans opzetten, zelden zijn zij ook beslissend. Enkel Percy Tau en Lukas Nmecha kunnen wat dat betreft goede cijfers voorleggen. Volgens La Dernière Heure zou de club daar dan ook willen op anticiperen tijdens de komende transferperiode.

Zo zou Paars-Wit in januari een aanvaller willen aantrekken die wel beschikt over de nodige efficiëntie, iemand die wél wedstrijden kan beslissen. Alleen wordt dat alles behalve evident. De wintermercato is sowieso al behoorlijk complex, bovendien heeft Anderlecht amper geld om versterking aan te trekken. En de spelers die mogen vertrekken (van Sanneh tot Bakkali) zullen normaal gezien amper iets opbrengen. Dus wordt opnieuw gerekend op de creativiteit van Peter Verbeke. De sportief directeur bewees afgelopen zomer in ieder geval dat hij met een beperkt budget toch interessante aanwinsten kan aantrekken.

Daarnaast wil men ook een voorbeeld nemen aan Amir Murillo. Die werd weliswaar aangetrokken onder het vorige bestuur, zijn komst kwam er na een grondige data-scouting. De Panamese back werd uiteindelijk voor een erg beperkte som uit de MLS weggeplukt en groeide in een mum van tijd uit tot één van de vaste steunpilaren. Een scenario dat men nu wil herhalen, maar dan in het aanvallende compartiment.

LEES OOK: Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Anderlecht heeft absoluut nood aan aanvallende versterking ...

Meest recent

Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

0
0
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

36
36
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

128
128
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

36
36
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

561
561
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

128
128
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

181
181
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

318
318
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

71
71
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

420
420
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

94
94
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

217
217
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

120
120
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

77
77
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

248
248
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

27
27
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

83
83
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

65
65
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

214
214
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

180
180
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

40
40
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

66
66
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

71
71
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

467
467
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

227
227

Meer sportnieuws