'Ook Carcela kan Standard in januari verlaten'

door
'Ook Carcela kan Standard in januari verlaten'

Bij Standard bleef het afgelopen zomer op vlak van transfers nog relatief rustig, maar in januari zou dat weleens anders kunnen zijn. CEO Alexandre Grosjean gaf onlangs al aan dat er spelers verkocht zullen moeten worden aangezien de Rouches in Europa niet overwinteren. Daarbij zouden enkele grote namen kunnen zitten.


Zo zou Obbi Oulare volgende maand andere oorden kunnen gaan opzoeken en ook Mehdi Carcela zou gaan vertrekken. Philippe Montanier doet dit seizoen niet al te vaak een beroep op de flankaanvaller, die wel nog steeds een stevig loon opstrijkt in Luik. Zijn contract loopt er wel op het einde van het seizoen af en Standard lijkt niet van plan om dat te gaan verlengen.

Maar journalist Pascal Scimè geeft bij RTBF aan dat Carcela al in januari weg zou kunnen zijn. Hij maakt melding van interesse uit Turkije die straks tot een transfer zou kunnen leiden. Na drie jaar zou er zo een einde kunnen komen aan de derde passage van de Belgische Marokkaan op Sclessin.

LEES OOK: 'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Moet Standard zijn contract nog verlengen?

Meest recent

Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

63
63
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

39
39
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

20
20
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

21
21
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

207
207
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

139
139
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

111
111
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

112
112
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

92
92
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

30
30
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

86
86
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

449
449
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

60
60
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

59
59
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

123
123
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

66
66
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

214
214
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

143
143
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

139
139
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

105
105
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

644
644
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

50
50
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

332
332
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

36
36
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

127
127

Meer sportnieuws