TRANSFERUURTJE: 'Club eist enorm bedrag, nieuwe middenvelder Standard'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club eist enorm bedrag, nieuwe middenvelder Standard'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Charles De Ketelaere zou op de verlanglijst van AC Milan staan. Volgens het medium Il Milanista is hij in San Siro slechts het plan-B voor Dominik Szoboszlai (RB Salzburg). Men stelt echter ook dat CDK op de lijstjes staat bij Atalanta, Internazionale en SSC Napoli. Maar het medium benadrukt eveneens dat Club Brugge boter bij de vis wil. Zo zou Blauw-Zwart mikken op minstens 25 miljoen euro, een bedrag dat doorheen het seizoen nog flink kan oplopen. Emmanuel Dennis zou dan weer in beeld zijn bij Galatasaray. Volgens Fotospor heeft coach Fatih Terim het licht voor zijn eventuele transfer alvast op groen gezet.

Joakim Maehle zou komende winter wel eens kunnen vertrekken bij KRC Genk. Zo blijkt dat Olympique Marseille de komst van de Deen niet heeft opgegeven. In een interview met Téléfoot bevestigde trainer André Villas-Boas dat de rechtsback nog steeds hoog op de verlanglijst staat bij L'OM. Genk mag dus hopen op een winterse miljoenentransfer, al zal het dan wel water bij de wijn moeten doen. "Genk vraagt nog te veel geld, ik denk niet dat het momenteel mogelijk zou zijn", aldus Villas-Boas.

Standard heeft geen geld op overschot en zal creatief op zoek moeten gaan naar versterking. De Rouches denken aan een speler die komende zomer transfervrij is, Fussballtransfers weet immers te melden dat de Luikenaars interesse hebben in Thomas Eisfeld. Dat is een 27-jarige Duitse aanvallende middenvelder die voor VfL Bochum uitkomt. Daar was hij dit seizoen goed voor 7 wedstrijden, maar scoren of een assist leveren lukte nog niet.

RSC Anderlecht gaat een behoorlijk kalme mercato tegemoet. La Capitale weet dat er geen grote inkomende en uitgaande transfers zullen gebeuren. Enkele overbodige pionnen mogen wel weg, maar van de sterkhouders mag er niemand de club verlaten. Tenzij er een transferbedrag à la Jérémy Doku op tafel komt.

BUITENLAND
Zinedine Zidane zou al bezig zijn met winterse versterking bij Real Madrid. Tenminste toch als we BILD mogen geloven. Volgens het Duitse medium heeft Zidane immers telefonisch contact opgenomen met Dominik Szoboszlai. De Hongaarse spelmaker van RB Salzburg geldt als één van de grootste talenten in Europa. Met zijn telefoontje zou Zidane alvast hebben getracht om de speler te overtuigen in januari voor een transfer naar Madrid te kiezen. Al moet er dan wel nog een akkoord gevonden worden op clubniveau. Volgens Mundo Deportivo moet het goudhaantje minstens 25 miljoen euro kosten, allicht zelfs een pak meer.

Volgens Fabrizio Romano gaat Mario Balotelli verrassend aan de slag bij de Italiaanse tweedeklasser Monza. Hij zal er maandag zijn medische testen afleggen en daarna zijn contract tekenen. Balotelli werd ook gelinkt aan Vasco da Gama, maar de Braziliaanse club zou nooit echt een optie geweest zijn.

LEES OOK: Fink geeft dé reden voor bekeruitschakeling KRC Genk

Genk moet Maehle zijn transfer gunnen ...

Meest recent

Fink geeft dé reden voor bekeruitschakeling KRC Genk

KRC Genk ging na verlengingen met 1-3 onderuit tegen RSC Anderlecht, waar de wisselspelers met hun ...

13
13
Hasi ziet kantelmoment in Genk: "Moet hen bedanken"

RSC Anderlecht kende een geweldige week. We haalden nog aan dat het richtinggevend was. Paars-Wit ...

32
32
Loting Croky Cup: Anderlecht vs. Gent, Union en Club spelen uit

Vlak nadat de laatste tickets werden uitgedeeld, werd donderdagavond ook geloot voor de kwartfinales ...

341
341
Valse noot bij Anderlecht: 'zwakke schakel' krijgt 3 op 10

Ook RSC Anderlecht treedt begin volgend kalenderjaar aan in de kwartfinales van de Croky Cup. Op het ...

249
249
Anderlecht naar kwartfinale! Domme penaltyfout nekt Genk

RSC Anderlecht heeft zich donderdagavond als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de ...

202
202
Lammens vloekt in slotfase, Milan-Belgen sneuvelen in Coppa

In de Engelse Premier League heeft Manchester United wederom puntenverlies geleden. Na een late ...

37
37
CEO gooit kaarten open: dít competitieformat wil Anderlecht

Normaal gesproken wordt volgend seizoen een grote competitiehervorming doorgevoerd in de Jupiler Pro ...

258
258
'Lewandowski overvalt Barça met grote transferwending'

De toekomst van FC Barcelona-steraanvaller Robert Lewandowski blijft de gemoederen bedaren in ...

130
130
Anderlecht beroofd van doelpunt? Vanhaezebrouck duidelijk

In de 1/8ste finales van de Croky Cup stond donderdagavond een aantrekkelijke topaffiche op het ...

710
710
Neuer legt alles op tafel: zó denkt Bayern-legende over Kompany

Vincent Kompany scheert dit seizoen hoge toppen met zijn Bayern München. De Belgische trainer ...

429
429
Nieuwe bom onder JPL: Club Brugge neemt standpunt in

De Jupiler Pro League blijft in woelig weer verkeren. De storm rond de mediarechten woedt nog volop ...

597
597
Competitie al verloren voor Gent? Roef maakt statement

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

117
117
'OM in shock: transferstunt Vermeeren na 90 minuten bank'

Arthur Vermeeren is eindelijk baas op het middenveld van Marseille, en dan zat hij ineens 90 minuten ...

517
517
Genk-Anderlecht: Fink en Hasi wisselen elk twee keer

Donderdagavond worden de twee laatste tickets voor de kwartfinales van de Croky Cup uitgedeeld. ...

68
68
Vreemd moment in bekerzege Club: "Grijze zone?"

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

522
522
'Alarm bij Club: wintervertrek steunpilaar plots erg concreet'

Club Brugge zou in januari onder meer een extra flankaanvaller willen aantrekken. Maar Blauw-Zwart ...

353
353
Loting WK : ontdek de meest waarschijnlijke tegenstanders van de Duivels

Vrijdagavond zijn de ogen van de voetbalwereld op de Amerikaanse hoofdstad Washington DC gericht. ...

281
281
'Duits succes bezorgt El Khannouss nieuwe miljoenenklepper'

Verschillende oude bekenden uit het Belgische voetbal maken ook dit seizoen opnieuw het mooie weer ...

175
175
Anderlecht met voeten op grond: titelambities in koelkast?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

388
388
Blessuregolf in Brugge: Club duidt 'schuldige' aan

Dankzij een 1-2 zege tegen OH Leuven blijft Club Brugge al zeker tot na nieuwjaar op drie fronten ...

383
383
Nieuwe twist in DAZN-soap: VRT en VTM op vinkenslag

Het conflict tussen (ex-)rechtenhouder DAZN en de Pro League omtrent het tv-contract blijft de ...

545
545
Genk-fan Brecel ontploft: wat zit er écht achter ‘Neen’?

In Engeland is momenteel het UK Open Snooker bezig, één van de belangrijkste afspraken ...

48
48
Bom onder JPL: vier topclubs slaan handen in mekaar

Terwijl de oorlog met DAZN omtrent het tv-contract alle aandacht opeist woedt er achter de schermen ...

412
412
'KRC Genk-Anderlecht: Fink en Hasi hakken knopen door'

De eerste kwartfinalisten zijn reeds bekend, maar dé topaffiche in de achtste finale van de ...

180
180
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

237
237

Meer sportnieuws