TRANSFERUURTJE: 'Club eist enorm bedrag, nieuwe middenvelder Standard'

420 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club eist enorm bedrag, nieuwe middenvelder Standard'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Charles De Ketelaere zou op de verlanglijst van AC Milan staan. Volgens het medium Il Milanista is hij in San Siro slechts het plan-B voor Dominik Szoboszlai (RB Salzburg). Men stelt echter ook dat CDK op de lijstjes staat bij Atalanta, Internazionale en SSC Napoli. Maar het medium benadrukt eveneens dat Club Brugge boter bij de vis wil. Zo zou Blauw-Zwart mikken op minstens 25 miljoen euro, een bedrag dat doorheen het seizoen nog flink kan oplopen. Emmanuel Dennis zou dan weer in beeld zijn bij Galatasaray. Volgens Fotospor heeft coach Fatih Terim het licht voor zijn eventuele transfer alvast op groen gezet.

Joakim Maehle zou komende winter wel eens kunnen vertrekken bij KRC Genk. Zo blijkt dat Olympique Marseille de komst van de Deen niet heeft opgegeven. In een interview met Téléfoot bevestigde trainer André Villas-Boas dat de rechtsback nog steeds hoog op de verlanglijst staat bij L'OM. Genk mag dus hopen op een winterse miljoenentransfer, al zal het dan wel water bij de wijn moeten doen. "Genk vraagt nog te veel geld, ik denk niet dat het momenteel mogelijk zou zijn", aldus Villas-Boas.

Standard heeft geen geld op overschot en zal creatief op zoek moeten gaan naar versterking. De Rouches denken aan een speler die komende zomer transfervrij is, Fussballtransfers weet immers te melden dat de Luikenaars interesse hebben in Thomas Eisfeld. Dat is een 27-jarige Duitse aanvallende middenvelder die voor VfL Bochum uitkomt. Daar was hij dit seizoen goed voor 7 wedstrijden, maar scoren of een assist leveren lukte nog niet.

RSC Anderlecht gaat een behoorlijk kalme mercato tegemoet. La Capitale weet dat er geen grote inkomende en uitgaande transfers zullen gebeuren. Enkele overbodige pionnen mogen wel weg, maar van de sterkhouders mag er niemand de club verlaten. Tenzij er een transferbedrag à la Jérémy Doku op tafel komt.

BUITENLAND
Zinedine Zidane zou al bezig zijn met winterse versterking bij Real Madrid. Tenminste toch als we BILD mogen geloven. Volgens het Duitse medium heeft Zidane immers telefonisch contact opgenomen met Dominik Szoboszlai. De Hongaarse spelmaker van RB Salzburg geldt als één van de grootste talenten in Europa. Met zijn telefoontje zou Zidane alvast hebben getracht om de speler te overtuigen in januari voor een transfer naar Madrid te kiezen. Al moet er dan wel nog een akkoord gevonden worden op clubniveau. Volgens Mundo Deportivo moet het goudhaantje minstens 25 miljoen euro kosten, allicht zelfs een pak meer.

Volgens Fabrizio Romano gaat Mario Balotelli verrassend aan de slag bij de Italiaanse tweedeklasser Monza. Hij zal er maandag zijn medische testen afleggen en daarna zijn contract tekenen. Balotelli werd ook gelinkt aan Vasco da Gama, maar de Braziliaanse club zou nooit echt een optie geweest zijn.

LEES OOK: El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Genk moet Maehle zijn transfer gunnen ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

69
69
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

50
50
'Onwaarschijnlijke uittocht Ajax: 21 spelers in etalage'

Ajax beleefde een zeer woelig en tegenvallend seizoen, waarin het pas op de valreep een Europees ...

42
42
Vanaken wil komaf maken met vloek bij Rode Duivels

De Rode Duivels oefenen zaterdag nog eens tegen Tunesië, maar daarna begint het echte werk. Er ...

34
34
Beerschot verrast: ervaren rot moet vertrekken

Beerschot mocht dit seizoen lange tijd dromen van een terugkeer naar de Jupiler Pro League, maar die ...

39
39
Nieuwe marktwaardes JPL: Tzolis breekt alle records

De zomermercato komt eraan en voor heel wat Belgische clubs belooft die zeer druk te worden. Met het ...

262
262
'STVV krijgt volgende transferaanbieding binnen'

STVV was dé revelatie van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kanaries sloten het ...

67
67
'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Sinds hij begin 2025 opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels zat Domenico Tedesco ...

69
69
El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Zakaria El Ouahdi is één van de vele spelers die er de laatste jaren voor kozen om ...

63
63
Moreira stuurt Garcia boodschap: "Daar speel ik liefst"

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test voor het WK. Dan nemen ze het in het Koning ...

57
57
'Antwerp blijft gaan: volgende tiener op komst'

Antwerp moet voor volgend seizoen heel wat spelers zien te vervangen. De middelen zijn daarvoor ...

102
102
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

137
137
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

180
180
"Coucke buiten": fans Anderlecht roeren zich opnieuw

De fans van RSC Anderlecht zijn het beu. De vele wissels sinds Marc Coucke de club overnam hebben ...

216
216
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

209
209
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

658
658
Trainer en transfers: Bornauw komt met update

Het blijft voorlopig nog een mysterie hoe Anderlecht er volgend seizoen uit zal zien. Het enige dat ...

312
312
'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Vier jaar lang maakte hij altijd deel uit van de selectie van de Rode Duivels, maar voor het WK viel ...

159
159
Anderlecht lanceert nieuw thuisshirt met fraaie film

Anderlecht kwam enkele dagen geleden met groot nieuws. Na zeven seizoenen werd de samenwerking met ...

168
168
'Wilmots in actie: transferplannen Standard bekend'

Bij Standard belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. Sportief directeur Marc Wilmots ...

140
140
Kandidaat-voorzitter Real kondigt Haaland aan: City steigert

Het wordt maar niet rustig bij Real Madrid. Een tijdje geleden kondigde Florentino Perez op een ...

174
174
‘Ontslag? Oosting slaat razendsnel terug’

Bij Antwerp zijn ze deze zomer nog maar eens op zoek naar een nieuwe trainer. Twee speeldagen voor ...

149
149
Lommel SK begint seizoen met gigantische tegenvaller

Lommel SK vierde onlangs nog groot feest nadat ze zich wisten te verzekeren van promotie naar de ...

59
59
'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Cercle Brugge moest de afgelopen dagen een aantal knopen doorhakken omtrent enkele spelers. Onder ...

449
449
'KRC Genk zet zinnen op WK-ganger'

KRC Genk heeft versterking nodig, dat is duidelijk. De Limburgers zouden misschien wel eens een ...

244
244
Stijnen en Raes gooien grote naam uit basiself Duivels

De Rode Duivels bereiden zich deze week voor met wedstrijden tegen Kroatië en Tunesië. Het ...

420
420

Meer sportnieuws