TRANSFERUURTJE: 'Club eist enorm bedrag, nieuwe middenvelder Standard'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club eist enorm bedrag, nieuwe middenvelder Standard'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Charles De Ketelaere zou op de verlanglijst van AC Milan staan. Volgens het medium Il Milanista is hij in San Siro slechts het plan-B voor Dominik Szoboszlai (RB Salzburg). Men stelt echter ook dat CDK op de lijstjes staat bij Atalanta, Internazionale en SSC Napoli. Maar het medium benadrukt eveneens dat Club Brugge boter bij de vis wil. Zo zou Blauw-Zwart mikken op minstens 25 miljoen euro, een bedrag dat doorheen het seizoen nog flink kan oplopen. Emmanuel Dennis zou dan weer in beeld zijn bij Galatasaray. Volgens Fotospor heeft coach Fatih Terim het licht voor zijn eventuele transfer alvast op groen gezet.

Joakim Maehle zou komende winter wel eens kunnen vertrekken bij KRC Genk. Zo blijkt dat Olympique Marseille de komst van de Deen niet heeft opgegeven. In een interview met Téléfoot bevestigde trainer André Villas-Boas dat de rechtsback nog steeds hoog op de verlanglijst staat bij L'OM. Genk mag dus hopen op een winterse miljoenentransfer, al zal het dan wel water bij de wijn moeten doen. "Genk vraagt nog te veel geld, ik denk niet dat het momenteel mogelijk zou zijn", aldus Villas-Boas.

Standard heeft geen geld op overschot en zal creatief op zoek moeten gaan naar versterking. De Rouches denken aan een speler die komende zomer transfervrij is, Fussballtransfers weet immers te melden dat de Luikenaars interesse hebben in Thomas Eisfeld. Dat is een 27-jarige Duitse aanvallende middenvelder die voor VfL Bochum uitkomt. Daar was hij dit seizoen goed voor 7 wedstrijden, maar scoren of een assist leveren lukte nog niet.

RSC Anderlecht gaat een behoorlijk kalme mercato tegemoet. La Capitale weet dat er geen grote inkomende en uitgaande transfers zullen gebeuren. Enkele overbodige pionnen mogen wel weg, maar van de sterkhouders mag er niemand de club verlaten. Tenzij er een transferbedrag à la Jérémy Doku op tafel komt.

BUITENLAND
Zinedine Zidane zou al bezig zijn met winterse versterking bij Real Madrid. Tenminste toch als we BILD mogen geloven. Volgens het Duitse medium heeft Zidane immers telefonisch contact opgenomen met Dominik Szoboszlai. De Hongaarse spelmaker van RB Salzburg geldt als één van de grootste talenten in Europa. Met zijn telefoontje zou Zidane alvast hebben getracht om de speler te overtuigen in januari voor een transfer naar Madrid te kiezen. Al moet er dan wel nog een akkoord gevonden worden op clubniveau. Volgens Mundo Deportivo moet het goudhaantje minstens 25 miljoen euro kosten, allicht zelfs een pak meer.

Volgens Fabrizio Romano gaat Mario Balotelli verrassend aan de slag bij de Italiaanse tweedeklasser Monza. Hij zal er maandag zijn medische testen afleggen en daarna zijn contract tekenen. Balotelli werd ook gelinkt aan Vasco da Gama, maar de Braziliaanse club zou nooit echt een optie geweest zijn.

LEES OOK: 'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Genk moet Maehle zijn transfer gunnen ...

Meest recent

Droomdebuut gaat in rook op: Leko geeft hét sleutelmoment

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

54
54
"Met verkoudheid naar huis" - Club-titularis krijgt 3 op 10

Club Brugge heeft woensdagavond zijn vierde nederlaag van de Champions League-campagne geleden. ...

173
173
UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Manchester City heeft woensdagavond dé topper van zesde speeldag in de Champions League ...

48
48
Géén Leko-effect: Arsenal genadeloos voorbij Club Brugge

Ivan Leko heeft daags na zijn aanstelling als hoofdcoach niet kunnen stunten met Club Brugge. In de ...

68
68
Ai ai Thibaut! Courtois maakt peperdure fout tegen City

De zesde speeldag van de League Phase in de Champions League leverde weer enkele fraaie affiches op. ...

48
48
Hommeles bij Club Brugge: supporters viseren bestuur

In de League Phase van de Champions League kreeg Club Brugge woensdag het bezoek van de ongeslagen ...

473
473
Club achtervolgt ondanks goede helft: sterkhouder plots zondebok

In de Champions League stond Club Brugge woensdagavond voor een loodzware uitdaging. Zo kwam de tot ...

105
105
'Kompany op puntje van stoel: transferbesluit Kane valt'

Bayern München legde woensdagavond ook Sporting CP over de knie in de Champions League. Harry ...

157
157
Optater Leko: Club slikt koude douche vlak voor Arsenal

Ivan Leko maakt woensdagavond voor de tweede keer in zijn carrière zijn debuut als hoofdcoach ...

182
182
UCL: Ajax buigt nieuwe afgang om, slechte zaak Belgische clubs

In de Champions League heeft Ajax eindelijk zijn eerste punten beet. Na onder meer een doelpunt van ...

52
52
'Fink speelt met vuur: tactische fout met zware gevolgen'

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

413
413
'Club Brugge blaast mercato op met eerste winterknaller'

Bij Club Brugge hunkert iedereen naar die ene wintertransfer die het hele seizoen doet kantelen, ...

413
413
Leko zorgt niet voor verrassingen, Arsenal spaart sterspeler

Club Brugge staat om 21u opnieuw voor een loodzware opdracht in de Champions League. In zijn zesde ...

109
109
Ajax-coach zet Bounida op strafbank in Champions League

De voorbije weken beleefde Rayane Bounida zijn grote doorbraak bij Ajax. Het 19-jarige toptalent was ...

58
58
De Mil geeft meteen ambities bij AA Gent prijs

Het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge sloeg bij AA Gent maandag in als een bom, maar de ...

239
239
De Condé gooit transferplannen Genk op tafel

Voor KRC Genk loopt het seizoen voorlopig niet zoals verhoopt. Vorig seizoen waren de Limburgers nog ...

558
558
'Union glundert: David neemt straffe transferbeslissing'

Bijna was Promise David dinsdag opnieuw de held van Union in de Champions League. Hij kwam in de ...

104
104
Baro haalt keihard uit naar Club: "Over mijn lijk"

Het is al een woelige week geweest in de Belgische voetbalwereld. Maandag dropte Club Brugge een bom ...

724
724
Club NXT blijft stunten en klopt Arsenal na thriller

Club Brugge wacht woensdagavond een loodzware opdracht in de Champions League tegen Arsenal. Punten ...

160
160
AA Gent heeft De Mil beet: contractduur bekend

AA Gent kreeg maandag een mokerslag te verwerken met het plotse vertrek van Ivan Leko. De Kroaat ...

327
327
'Anderlecht grijpt naast komst van toptalent'

Anderlecht zal zich in januari vrijwel zeker gaan roeren op de transfermarkt. Daarbij zal sportief ...

138
138
Mannaert: "Het is wellicht hun laatste eindtoernooi"

Iedereen bij de Rode Duivels kijkt nu al uit naar het WK 2026. De Belgen willen de wereld nog eens ...

173
173
STVV komt met prachtige actie voor voorzitter Meekers

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar enkele maanden geleden kreeg de club alarmerend ...

0
0
'Anderlecht baalt: Ajax gaat met parel aan de haal'

Bij RSC Anderlecht loopt er tussen de U15 en U18 héél veel talent rond. Bepaalde ...

395
395
De Condé zet spelers op hun plaats na lek uit kleedkamer

Bij KRC Genk doen ze het zeer goed in Europa, waar ze tegen FC Midtjylland een volgende topzaak ...

580
580

Meer sportnieuws