TRANSFERUURTJE: 'Club eist enorm bedrag, nieuwe middenvelder Standard'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club eist enorm bedrag, nieuwe middenvelder Standard'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Charles De Ketelaere zou op de verlanglijst van AC Milan staan. Volgens het medium Il Milanista is hij in San Siro slechts het plan-B voor Dominik Szoboszlai (RB Salzburg). Men stelt echter ook dat CDK op de lijstjes staat bij Atalanta, Internazionale en SSC Napoli. Maar het medium benadrukt eveneens dat Club Brugge boter bij de vis wil. Zo zou Blauw-Zwart mikken op minstens 25 miljoen euro, een bedrag dat doorheen het seizoen nog flink kan oplopen. Emmanuel Dennis zou dan weer in beeld zijn bij Galatasaray. Volgens Fotospor heeft coach Fatih Terim het licht voor zijn eventuele transfer alvast op groen gezet.

Joakim Maehle zou komende winter wel eens kunnen vertrekken bij KRC Genk. Zo blijkt dat Olympique Marseille de komst van de Deen niet heeft opgegeven. In een interview met Téléfoot bevestigde trainer André Villas-Boas dat de rechtsback nog steeds hoog op de verlanglijst staat bij L'OM. Genk mag dus hopen op een winterse miljoenentransfer, al zal het dan wel water bij de wijn moeten doen. "Genk vraagt nog te veel geld, ik denk niet dat het momenteel mogelijk zou zijn", aldus Villas-Boas.

Standard heeft geen geld op overschot en zal creatief op zoek moeten gaan naar versterking. De Rouches denken aan een speler die komende zomer transfervrij is, Fussballtransfers weet immers te melden dat de Luikenaars interesse hebben in Thomas Eisfeld. Dat is een 27-jarige Duitse aanvallende middenvelder die voor VfL Bochum uitkomt. Daar was hij dit seizoen goed voor 7 wedstrijden, maar scoren of een assist leveren lukte nog niet.

RSC Anderlecht gaat een behoorlijk kalme mercato tegemoet. La Capitale weet dat er geen grote inkomende en uitgaande transfers zullen gebeuren. Enkele overbodige pionnen mogen wel weg, maar van de sterkhouders mag er niemand de club verlaten. Tenzij er een transferbedrag à la Jérémy Doku op tafel komt.

BUITENLAND
Zinedine Zidane zou al bezig zijn met winterse versterking bij Real Madrid. Tenminste toch als we BILD mogen geloven. Volgens het Duitse medium heeft Zidane immers telefonisch contact opgenomen met Dominik Szoboszlai. De Hongaarse spelmaker van RB Salzburg geldt als één van de grootste talenten in Europa. Met zijn telefoontje zou Zidane alvast hebben getracht om de speler te overtuigen in januari voor een transfer naar Madrid te kiezen. Al moet er dan wel nog een akkoord gevonden worden op clubniveau. Volgens Mundo Deportivo moet het goudhaantje minstens 25 miljoen euro kosten, allicht zelfs een pak meer.

Volgens Fabrizio Romano gaat Mario Balotelli verrassend aan de slag bij de Italiaanse tweedeklasser Monza. Hij zal er maandag zijn medische testen afleggen en daarna zijn contract tekenen. Balotelli werd ook gelinkt aan Vasco da Gama, maar de Braziliaanse club zou nooit echt een optie geweest zijn.

LEES OOK: ‘Sensationele comeback Karim Benzema in de maak’

Genk moet Maehle zijn transfer gunnen ...

Meest recent

Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

37
37
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

36
36
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

65
65
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

46
46
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

76
76
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

97
97
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

91
91
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

69
69
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

189
189
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

122
122
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

152
152
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

226
226
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

236
236
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

131
131
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

42
42
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

220
220
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

398
398
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

109
109
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

647
647
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

315
315
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

501
501
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

422
422
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

436
436
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

78
78
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

72
72

Meer sportnieuws