'Interesse blijft toenemen: Club wil enorm bedrag voor CDK'

1696 stemmen
'Interesse blijft toenemen: Club wil enorm bedrag voor CDK'

Charles De Ketelaere is dé man van het seizoen tot dusver bij Club Brugge. Op 19-jarige leeftijd heeft het jeugdproduct zich opgeworpen als één van de grootste smaakmakers van Blauw-Zwart, bovendien maakte hij inmiddels zijn debuut als Rode Duivel. Die straffe verwezenlijkingen zijn ook in het buitenland niet onopgemerkt gebleven.


Met zijn prestaties in de Champions League is De Ketelaere zich aan het profileren tot één van de grotere talenten in Europa. Makelaar Tom De Mul bevestigde tegenover Het Laatste Nieuws dan ook dat er steeds meer interesse vanuit het buitenland heerst. Iets wat nu ook bevestigd wordt vanuit Italië. Zo meldt CalcioMercato dat AC Milan bijzonder gecharmeerd en is behoorlijk concrete belangstelling heeft in het Brugse goudhaantje.

Op korte termijn hoeft Club zich echter geen zorgen te maken, voor Milan zou een transfer pas ten vroegste vanaf volgende zomer aan de orde zijn. Door het aflopende contract van Hakan Calhanoglu en het einde van de huurdeal van Brahim Diaz, zou er voor De Ketelaere alvast voldoende ruimte zijn in de selectie en kan hij uitgespeeld worden op zijn favoriete positie(s). Sportdirecteur Frederic Massara volgt de Belgische markt in ieder geval van dichtbij na de geslaagde transfer van Alexis Saelemaekers.

UPDATE 05/12
Milan zou interesse hebben in het goudhaantje van Blauw-Zwart, al zou hij daar niet de eerste keuze zijn. Volgens het medium Il Milanista, dat onderdeel maakt van het Gazzetta dello Sport-netwerk, is De Ketelaere in San Siro slechts het plan-B voor als de komst van Dominik Szoboszlai (RB Salzburg) niet kan doorgaan. Maar de polyvalente youngster hoeft niet te vrezen, zo heerst er nog meer interesse vanuit Italië.

Bovengenoemd medium stelt immers dat CDK ook op de lijstjes staat bij Atalanta, Internazionale en SSC Napoli. Maar men benadrukt eveneens dat Club Brugge boter bij de vis wil. Zo zou Blauw-Zwart mikken op minstens 25 miljoen euro, een bedrag dat doorheen het seizoen nog flink kan oplopen.

LEES OOK: Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Denkt u dat Club meer dan 25 miljoen zal vangen voor De Ketelaere?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

64
64
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

21
21
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

424
424
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

31
31
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

166
166
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

64
64
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

43
43
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

69
69
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

66
66
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

208
208
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

276
276
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

356
356
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

367
367
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

364
364
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

152
152
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

180
180
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

78
78
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

400
400
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

447
447
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

36
36
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

103
103
Marokko verrast met opvallende oproep voor RSCA’er

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

209
209
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

83
83
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

129
129
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

100
100
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

679
679

Meer sportnieuws