'Interesse blijft toenemen: Club wil enorm bedrag voor CDK'

door
'Interesse blijft toenemen: Club wil enorm bedrag voor CDK'

Charles De Ketelaere is dé man van het seizoen tot dusver bij Club Brugge. Op 19-jarige leeftijd heeft het jeugdproduct zich opgeworpen als één van de grootste smaakmakers van Blauw-Zwart, bovendien maakte hij inmiddels zijn debuut als Rode Duivel. Die straffe verwezenlijkingen zijn ook in het buitenland niet onopgemerkt gebleven.


Met zijn prestaties in de Champions League is De Ketelaere zich aan het profileren tot één van de grotere talenten in Europa. Makelaar Tom De Mul bevestigde tegenover Het Laatste Nieuws dan ook dat er steeds meer interesse vanuit het buitenland heerst. Iets wat nu ook bevestigd wordt vanuit Italië. Zo meldt CalcioMercato dat AC Milan bijzonder gecharmeerd en is behoorlijk concrete belangstelling heeft in het Brugse goudhaantje.

Op korte termijn hoeft Club zich echter geen zorgen te maken, voor Milan zou een transfer pas ten vroegste vanaf volgende zomer aan de orde zijn. Door het aflopende contract van Hakan Calhanoglu en het einde van de huurdeal van Brahim Diaz, zou er voor De Ketelaere alvast voldoende ruimte zijn in de selectie en kan hij uitgespeeld worden op zijn favoriete positie(s). Sportdirecteur Frederic Massara volgt de Belgische markt in ieder geval van dichtbij na de geslaagde transfer van Alexis Saelemaekers.

UPDATE 05/12
Milan zou interesse hebben in het goudhaantje van Blauw-Zwart, al zou hij daar niet de eerste keuze zijn. Volgens het medium Il Milanista, dat onderdeel maakt van het Gazzetta dello Sport-netwerk, is De Ketelaere in San Siro slechts het plan-B voor als de komst van Dominik Szoboszlai (RB Salzburg) niet kan doorgaan. Maar de polyvalente youngster hoeft niet te vrezen, zo heerst er nog meer interesse vanuit Italië.

Bovengenoemd medium stelt immers dat CDK ook op de lijstjes staat bij Atalanta, Internazionale en SSC Napoli. Maar men benadrukt eveneens dat Club Brugge boter bij de vis wil. Zo zou Blauw-Zwart mikken op minstens 25 miljoen euro, een bedrag dat doorheen het seizoen nog flink kan oplopen.

LEES OOK: ‘WK-surprise Garcia: opvallende optie voor stage in VS’

Denkt u dat Club meer dan 25 miljoen zal vangen voor De Ketelaere?

Meest recent

Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

0
0
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

13
13
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

55
55
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

23
23
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

129
129
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

39
39
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

55
55
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

134
134
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

41
41
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

596
596
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

317
317
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

39
39
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

342
342
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

129
129
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

363
363
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

115
115
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

168
168
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

71
71
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

268
268
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

220
220
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

204
204
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

800
800
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

357
357
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

388
388
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

951
951

Meer sportnieuws