'Interesse blijft toenemen: Club wil enorm bedrag voor CDK'

1696
'Interesse blijft toenemen: Club wil enorm bedrag voor CDK'

Charles De Ketelaere is dé man van het seizoen tot dusver bij Club Brugge. Op 19-jarige leeftijd heeft het jeugdproduct zich opgeworpen als één van de grootste smaakmakers van Blauw-Zwart, bovendien maakte hij inmiddels zijn debuut als Rode Duivel. Die straffe verwezenlijkingen zijn ook in het buitenland niet onopgemerkt gebleven.


Met zijn prestaties in de Champions League is De Ketelaere zich aan het profileren tot één van de grotere talenten in Europa. Makelaar Tom De Mul bevestigde tegenover Het Laatste Nieuws dan ook dat er steeds meer interesse vanuit het buitenland heerst. Iets wat nu ook bevestigd wordt vanuit Italië. Zo meldt CalcioMercato dat AC Milan bijzonder gecharmeerd en is behoorlijk concrete belangstelling heeft in het Brugse goudhaantje.

Op korte termijn hoeft Club zich echter geen zorgen te maken, voor Milan zou een transfer pas ten vroegste vanaf volgende zomer aan de orde zijn. Door het aflopende contract van Hakan Calhanoglu en het einde van de huurdeal van Brahim Diaz, zou er voor De Ketelaere alvast voldoende ruimte zijn in de selectie en kan hij uitgespeeld worden op zijn favoriete positie(s). Sportdirecteur Frederic Massara volgt de Belgische markt in ieder geval van dichtbij na de geslaagde transfer van Alexis Saelemaekers.

UPDATE 05/12
Milan zou interesse hebben in het goudhaantje van Blauw-Zwart, al zou hij daar niet de eerste keuze zijn. Volgens het medium Il Milanista, dat onderdeel maakt van het Gazzetta dello Sport-netwerk, is De Ketelaere in San Siro slechts het plan-B voor als de komst van Dominik Szoboszlai (RB Salzburg) niet kan doorgaan. Maar de polyvalente youngster hoeft niet te vrezen, zo heerst er nog meer interesse vanuit Italië.

Bovengenoemd medium stelt immers dat CDK ook op de lijstjes staat bij Atalanta, Internazionale en SSC Napoli. Maar men benadrukt eveneens dat Club Brugge boter bij de vis wil. Zo zou Blauw-Zwart mikken op minstens 25 miljoen euro, een bedrag dat doorheen het seizoen nog flink kan oplopen.

LEES OOK: De Ketelaere haalt zijn gram na harde woorden van coach

Denkt u dat Club meer dan 25 miljoen zal vangen voor De Ketelaere?

Meest recent

Leko doet boekje open over explosief vertrek bij AA Gent

Bij Club Brugge kunnen ze niet morren over hun seizoen tot dusver. Ze pakten al 24 op 27 in de ...

67
67
'Rangers lacht aanbieding voor Raskin weg'

De wintermercato komt stilaan in het zicht, want er resten nog twee maanden tot de transfermarkt ...

14
14
Arsenal blameert zich tegen vierdeklasser in League Cup

In Engeland staat er deze week bekervoetbal op het programma en dat heeft voor een enorme verrassing ...

45
45
Dortmund wendt bekerblamage af, sensatie in Serie A

In België wordt er tijdens deze midweek niet gevoetbald, maar in het buitenland staan er wel ...

10
10
'Schok op Sclessin: straffe terugkeer bij Standard'

Bij Standard gaan ze momenteel door een lastige periode. De Rouches blikken terug op vier ...

99
99
Yamal breekt stilte na Gouden Bal: "Het komt eraan"

Maandagavond werd de Gouden Bal uitgereikt en die kende toch een verrassende laureaat. Het was ...

19
19
'Lukaku krijgt oude bekende (voorlopig) als trainer'

Romelu Lukaku was bij Napoli in een vervelende situatie beland na zijn blessure en koos daarom in de ...

46
46
'Strijd om smaakmaker Charleroi is helemaal los'

Charleroi leed vorig weekend dan wel verrassend zijn tweede nederlaag van het seizoen door een 3-0 ...

22
22
Leko zet smaakmaker onder druk: "Cruciaal seizoen voor hem"

Club Brugge is alweer aan een zeer sterk seizoen bezig. Het pronkt in de competitie met een zeer ...

168
168
Roemloze exit Bruno bij Anderlecht? "Met deze coach..."

De 4-0-nederlaag van Anderlecht bij AA Gent kwam hard aan in Brussel. Paars-wit creëerde wel ...

267
267
KRC Genk met luxeprobleem: "Thorup moet dat proberen"

KRC Genk wist een zes op zes te halen in de Jupiler Pro League en plaatste zich in de Croky Cup. ...

71
71
'Anderlecht in brand: Coucke moeit zich met ontslag Bruno’

Vitor Bruno mag voorlopig blijven bij Anderlecht. Toch zit de top van de club niet meer op ...

652
652
Tessa Wullaert na ontmoeting met Ronaldo: "Ik vind hem..."

Tessa Wullaert is de beste Belgische voetbalster ooit. Dat is al jaren duidelijk. Ze eindigde ...

242
242
Verhuurde spelers: Antwerp-huurling komt boven water

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

78
78
Andere Belg steelt show naast Godts: "Man Utd, haal hem!"

In Frankrijk heeft PSG een zeer goede zaak gedaan, want ze wonnen de topper tegen Olympique Lyon met ...

73
73
'Strijd om Tresoldi barst los: grootmachten overtuigd'

De wintermercato opent pas binnen een aantal maanden zijn deuren, maar nu al wordt er volop ...

192
192
Met dank aan Baro: extra troef voor AA Gent in titelrace

Na de teleurstellingen in de beker en Europa rechtte AA Gent op knappe wijze de rug tegen ...

304
304
Club Brugge zet grote stap: stadionwerken van start

Juridisch moeten er nog altijd een aantal zaken worden uitgeklaard, maar in de tussentijd blijft ...

523
523
Laatste kans verkeken: einde verhaal bij Anderlecht?

Vitor Bruno lijkt soms wel Russische roulette te spelen, want telkens is het koffiedik kijken ...

359
359
Ballon d’Or-baas onthult echte reden waarom Yamal niet won

Op het gala van de Gouden Bal kaapte Spanje het leeuwendeel van de prijzen weg, maar de hoofdvogel ...

326
326
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: bod van 70 (!) miljoen'

Carlos Forbs verkeert eveneens in bloedvorm, maar dé man van het moment bij Club Brugge is ...

838
838
Grote schoonmaak Anderlecht: zestal weg in januari?

Na de zware nederlaag in Gent is het plots alweer crisis bij RSC Anderlecht. De meeste pijlen worden ...

742
742
Onverwachte BV steunt Van Gucht om liefdesleven: "Dappere ridder"

Ruben Van Gucht heeft van zijn privéleven bijna een publiek personage gemaakt. Terwijl de ene ...

16
16
Mbappé-rel escaleert: Real Madrid-ster door het stof

De rel rond Kylian Mbappé en zijn uitspraken over voormalige Chinese leider Mao Zedong ...

90
90
Diakhon krijgt volle laag na opstootje: “Kleuterklasgedrag!”

De wedstrijd tussen Club Brugge en Sint-Truiden VV zindert nog na. Na affluiten ging het volledig ...

326
326

Meer sportnieuws