'Transfer Dennis stap dichter: coach geeft groen licht'

door
'Transfer Dennis stap dichter: coach geeft groen licht'

Het was nog niet het seizoen van Emmanuel Dennis, die de uitblinkersrol in de voorhoede van Club Brugge ook woensdag tegen Zenit aan Noa Lang en Charles De Ketelaere moest laten. Desalniettemin groeide de 23-jarige aanvaller in de partij, en was hij uiteindelijk ook goed voor een assist. Zo zette hij zich opnieuw in de kijker van de buitenlandse clubs.


Afgelopen zomer al aasde Dennis op een vertrek op Jan Breydel. Zover kwam het echter niet, wat een negatieve invloed had op zowel zijn prestaties als zijn gedrag. Het huwelijk tussen Dennis en Blauw-Zwart lijkt na drieënhalf jaar zo toch op haar laatste benen te lopen. Wie weet komt het in januari wél tot de langverwachte transfer.

Diverse media uit Turkije, waar geruchten altijd met een korrel zout genomen dienen te worden, stellen namelijk dat Dennis zijn zaakwaarnemer William D'Avila het dossier van de dribbelkont op tafel zou hebben gelegd bij Galatasaray. Daar was de manager, die tal van Nigerianen in zijn portefeuille telt, op bezoek om over een eventuele terugkeer van Henry Onyekuru te praten. In één klap kwam daarbij dus blijkbaar ook Dennis ter sprake.

UPDATE 05/12
Als we Fotospor mogen geloven is de interesse van Galatasaray in Dennis toch redelijk concreet. Volgens het Turkse medium werd de naam van de Nigeriaan inmiddels ook voorgelegd aan coach Fatih Terim en die zou het licht op groen hebben gezet voor zijn komst. Dat betekent echter niet dat een transfer nabij is, integendeel. Ten eerste is het nog maar de vraag in welke mate er waarheid schuilt achter deze geruchten.

Daarnaast valt het te betwijfelen of Galatasaray over voldoende middelen beschikt om Club Brugge te overtuigen. Manager Vincent Mannaert benadrukte tegenover Het Nieuwsblad weliswaar dat Dennis zonder corona-crisis in de zomer al zou zijn vertrokken, maar Blauw-Zwart zal ook in januari nog de nodige miljoenen eisen voor zijn aanvaller.

LEES OOK: 'Lang verrast iedereen met knaltransfer naar topclub'

Denkt u dat Dennis 15 miljoen euro of meer zal opbrengen?

Meest recent

Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

92
92
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

96
96
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

51
51
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

271
271
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

391
391
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

311
311
Verhaeghe stevig op plaats gezet: "Zo wordt hij de risée"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

183
183
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

151
151
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

89
89
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

555
555
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

333
333
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

336
336
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

391
391
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

219
219
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

175
175
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

351
351
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

810
810
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

277
277
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

219
219
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

121
121
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

182
182
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

85
85
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

299
299
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

41
41
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

1066
1066

Meer sportnieuws