'Transfer Dennis stap dichter: coach geeft groen licht'

door
'Transfer Dennis stap dichter: coach geeft groen licht'

Het was nog niet het seizoen van Emmanuel Dennis, die de uitblinkersrol in de voorhoede van Club Brugge ook woensdag tegen Zenit aan Noa Lang en Charles De Ketelaere moest laten. Desalniettemin groeide de 23-jarige aanvaller in de partij, en was hij uiteindelijk ook goed voor een assist. Zo zette hij zich opnieuw in de kijker van de buitenlandse clubs.


Afgelopen zomer al aasde Dennis op een vertrek op Jan Breydel. Zover kwam het echter niet, wat een negatieve invloed had op zowel zijn prestaties als zijn gedrag. Het huwelijk tussen Dennis en Blauw-Zwart lijkt na drieënhalf jaar zo toch op haar laatste benen te lopen. Wie weet komt het in januari wél tot de langverwachte transfer.

Diverse media uit Turkije, waar geruchten altijd met een korrel zout genomen dienen te worden, stellen namelijk dat Dennis zijn zaakwaarnemer William D'Avila het dossier van de dribbelkont op tafel zou hebben gelegd bij Galatasaray. Daar was de manager, die tal van Nigerianen in zijn portefeuille telt, op bezoek om over een eventuele terugkeer van Henry Onyekuru te praten. In één klap kwam daarbij dus blijkbaar ook Dennis ter sprake.

UPDATE 05/12
Als we Fotospor mogen geloven is de interesse van Galatasaray in Dennis toch redelijk concreet. Volgens het Turkse medium werd de naam van de Nigeriaan inmiddels ook voorgelegd aan coach Fatih Terim en die zou het licht op groen hebben gezet voor zijn komst. Dat betekent echter niet dat een transfer nabij is, integendeel. Ten eerste is het nog maar de vraag in welke mate er waarheid schuilt achter deze geruchten.

Daarnaast valt het te betwijfelen of Galatasaray over voldoende middelen beschikt om Club Brugge te overtuigen. Manager Vincent Mannaert benadrukte tegenover Het Nieuwsblad weliswaar dat Dennis zonder corona-crisis in de zomer al zou zijn vertrokken, maar Blauw-Zwart zal ook in januari nog de nodige miljoenen eisen voor zijn aanvaller.

LEES OOK: Noa Lang kookt nieuwe hit: ‘Noano’ groot succes in Turkije

Denkt u dat Dennis 15 miljoen euro of meer zal opbrengen?

Meest recent

Paniek bij Club Brugge: opvallende actie na blessure Vanaken

Club Brugge boekte zondagavond een overwinning op het veld van KVC Westerlo, maar daarmee is ook al ...

60
60
Daar gaan we wéér: uitfans laten Antwerp-Standard stilleggen

Zondagmiddag stond in de Jupiler Pro League het duel tussen Antwerp FC en Standard op het programma. ...

130
130
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

173
173
Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard behoudt nog een waterkans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar moet zondag dan wel ...

31
31
STVV druipt af: wereldgoal houdt Genk in PO I-running

KRC Genk zal tot en met slotspeeldag mogen strijden om een plek in de Champions' Play-Offs. Racing ...

103
103
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

173
173
'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

227
227
Gloednieuwe Duivel imponeert: "Kandidaat voor de ploeg"

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

219
219
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

61
61
Anderlecht haalt verse kracht in huis: Taravel reageert

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

291
291
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

146
146
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

392
392
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

247
247
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

36
36
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

223
223
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

457
457
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

186
186
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

391
391
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

97
97
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

76
76
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

559
559
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

874
874
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

112
112
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

92
92
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

177
177

Meer sportnieuws