'Transfer Dennis stap dichter: coach geeft groen licht'

door
'Transfer Dennis stap dichter: coach geeft groen licht'

Het was nog niet het seizoen van Emmanuel Dennis, die de uitblinkersrol in de voorhoede van Club Brugge ook woensdag tegen Zenit aan Noa Lang en Charles De Ketelaere moest laten. Desalniettemin groeide de 23-jarige aanvaller in de partij, en was hij uiteindelijk ook goed voor een assist. Zo zette hij zich opnieuw in de kijker van de buitenlandse clubs.


Afgelopen zomer al aasde Dennis op een vertrek op Jan Breydel. Zover kwam het echter niet, wat een negatieve invloed had op zowel zijn prestaties als zijn gedrag. Het huwelijk tussen Dennis en Blauw-Zwart lijkt na drieënhalf jaar zo toch op haar laatste benen te lopen. Wie weet komt het in januari wél tot de langverwachte transfer.

Diverse media uit Turkije, waar geruchten altijd met een korrel zout genomen dienen te worden, stellen namelijk dat Dennis zijn zaakwaarnemer William D'Avila het dossier van de dribbelkont op tafel zou hebben gelegd bij Galatasaray. Daar was de manager, die tal van Nigerianen in zijn portefeuille telt, op bezoek om over een eventuele terugkeer van Henry Onyekuru te praten. In één klap kwam daarbij dus blijkbaar ook Dennis ter sprake.

UPDATE 05/12
Als we Fotospor mogen geloven is de interesse van Galatasaray in Dennis toch redelijk concreet. Volgens het Turkse medium werd de naam van de Nigeriaan inmiddels ook voorgelegd aan coach Fatih Terim en die zou het licht op groen hebben gezet voor zijn komst. Dat betekent echter niet dat een transfer nabij is, integendeel. Ten eerste is het nog maar de vraag in welke mate er waarheid schuilt achter deze geruchten.

Daarnaast valt het te betwijfelen of Galatasaray over voldoende middelen beschikt om Club Brugge te overtuigen. Manager Vincent Mannaert benadrukte tegenover Het Nieuwsblad weliswaar dat Dennis zonder corona-crisis in de zomer al zou zijn vertrokken, maar Blauw-Zwart zal ook in januari nog de nodige miljoenen eisen voor zijn aanvaller.

LEES OOK: Kat Kerkhofs dropt plots bommetje over Dries Mertens

Denkt u dat Dennis 15 miljoen euro of meer zal opbrengen?

Meest recent

'Twee aanwinsten vast in basis bij vernieuwd Anderlecht'

Het tweede luik van de voorbereiding zit erop voor RSC Anderlecht. Zaterdag werd het oefenkamp in ...

74
74
'Real legt transferplan bloot: volgende bom bepaald'

Real Madrid haalde de voorbije weken al verschillende aanwinsten in huis, maar heeft nog meer grote ...

47
47
X sabelt Kiyine genadeloos neer: "Bandieten zoals Waes..."

Is er nog een voetbaltoekomst voor Sofian Kiyine? Die vraag mag luidop gesteld worden, nadat de ...

74
74
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Lammens, Club strikt topaanwinst'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

175
175
Infantino vreest voor WK 2026 en heeft boodschap voor Trump

Het WK voor Clubs is een voorbode voor het WK van volgend jaar. Gastland Verenigde Staten wordt op ...

80
80
‘Loïs Openda haalt voorpagina met monstertransfer’

Loïs Openda kende een minder seizoen bij RB Leipzig, maar de Rode Duivel kan nog steeds een ...

141
141
Yannick Ferrera sleept RWDM Brussels voor de rechter

Na de woelige weken van RWDM Brussels in verband met de naamsverandering staat er alweer een gevecht ...

84
84
Fener maakt AC Milan compleet belachelijk na transfer Brown

Fenerbahçe en AC Milan waren in een ferme strijd verwikkeld om Archie Brown van KAA Gent ...

125
125
'Vier voorstellen de vuilbak in: Jashari hakt knoop door'

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft voortduren. Verschillende grootmachten zouden de Zwitser ...

1195
1195
Voetbal naar de vaantjes: Knallende ambras bij FIFA-bobo’s

Het WK voor Clubs zorgt voor heel wat ophef. De beste teams ter wereld komen in de Verenigde Staten ...

220
220
'De Mil vreest: volgende smaakmaker grof wild'

Rik De Mil verkoos een verlengd verblijf bij Sporting Charleroi boven een transfer naar Royal ...

83
83
Messi en Dreyer spelen MLS volledig in de vernieling

Lionel Messi en Anders Dreyer zijn niet te houden in de Major League Soccer. De twee spelen de ...

49
49
Vanessa maakt Van Crombrugge zot, die reageert met...

Eén van de meest spraakmakende relaties in BV-land ontspon zich eind vorig jaar. Toen maakten ...

630
630
'Frank Raes stil na porno-bommetje van ex'

Lange tijd vormden Frank Raes en zijn ex-vrouw Cath Luyten een prachtig koppel. De twee kregen ook ...

181
181
'Nieuwe parel uit buitenland voor Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft over heel de wereld rondspeuren naar versterking. Paars-Wit kijkt uit naar ...

241
241
'Blijft hij of niet? Droomtransfer lonkt voor Mignolet'

Bij Club Brugge krijgen Nordin Jackers en Simon Mignolet elk hun kans in de voorbereiding. Nicky ...

848
848
‘Verguisde speler’ bloeit open onder Besnik Hasi

RSC Anderlecht is nog in volle voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat gebeurt met ups en downs. De ...

960
960
De Roover van Antwerp naar STVV: "Het ideale traject"

STVV heeft een nieuwe technische staf. Wouter Vrancken haalde nieuw volk naar Stayen. Jan Van ...

105
105
Zwendel escaleert: Coucke bijt van zich af op Instagram

Als ervaren ondernemer kent Marc Coucke ondertussen het klappen van de zweep. De eigenaar van ...

249
249
'Fofana verlaat Lyon: verrassende uitkomst op til'

Rondom Malick Fofana doen er al maanden héél veel geruchten. De Rode Duivel speelt ...

113
113
'Bijna Hoefkens-stunt bij Club Brugge'

Carl Hoefkens begint aan zijn tweede seizoen bij NAC Breda. De Belgische coach speelde met zijn team ...

215
215
"Anderlecht?" - Patris doorbreekt eindelijk de stilte

STVV rondde zijn oefenstage af in het Nederlandse Venray. VoetbalNieuws bracht een bezoekje aan de ...

136
136
'Standard blijft druk bezig: volgende vertrekker bekend'

Standard gooide het de voorbije maanden over een radicaal andere boeg. Sinds de aanstelling van Marc ...

131
131
'Deal met Club Brugge helpt Inter aan Rode Duivel'

Club Brugge is dezer dagen een hot item in de Italiaanse pers. De bekerwinnaar zit dezer dagen ...

534
534
'Union schiet na schokkende wending in actie op mercato'

Binnen een week gaat het seizoen voor landskampioen Union al van start, want dan wacht al de ...

255
255

Meer sportnieuws