TU: 'Spitsenjacht bij Club én Antwerp, vijf wintertransfers Anderlecht'

door
TU: 'Spitsenjacht bij Club én Antwerp, vijf wintertransfers Anderlecht'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Charles De Ketelaere zou na het seizoen wel eens een mooie transfer kunnen maken. Zo meldt CalcioMercato dat AC Milan bijzonder gecharmeerd is en behoorlijk concrete belangstelling heeft in het goudhaantje. De kans is echter klein dat Club Brugge komende zomer al zal meewerken aan een vertrek, sowieso zal een smak geld betaald moeten worden. Verder bevestigde manager Vincent Mannaert tegenover Het Nieuwsblad dat Club wel degelijk werkt aan de winterse komst van een spits.

Ook Antwerp FC zal de wintermercato optrekken. In een interview met Het Laatste Nieuws bevestigt sterke man Luciano D'Onofrio immers dat er in januari een extra spits zal worden aangetrokken. Iemand die de concurrentie met Dieumerci Mbokani zal aangaan en hem ook moet kunnen prikkelen. De eerste winteraanwinst van de Great Old lijkt dus al vast te staan.

La Capitale weet dat RSC Anderlecht de loonmassa naar beneden moet halen. Er staat immers nog heel wat overbodig volk op de payroll en dus zullen in januari opnieuw een vijftal spelers verkocht moeten worden. Zakaria Bakkali, Ognjen Vranjes, Bubacar Sanneh en Antonio Milic staan alvast bovenaan de lijst met namen die moeten beschikken. Ook Isaac Kiese Thelin, die terugkeert na een succesvolle uitleenbeurt aan Malmö, heeft geen toekomst meer in Brussel.

KRC Genk probeert dit seizoen weer wat meer de nadruk te leggen op de eigen jeugd. Dat werd vrijdag geïllustreerd met het vastleggen van een jong talent. Genk liet namelijk weten dat Nolan Martens een profcontract heeft getekend. "De vleugelaanvaller ligt nu voor drie seizoenen vast. Nolan kwam vier jaar geleden over van OHL en is jeugdinternational bij de Belgische U17. Hij is rechtsvoetig, maar speelt meestal als linksbuiten. Door zijn polyvalentie kan hij ook op andere posities terecht", aldus de club.

BUITENLAND
Het begint er meer en meer op te lijken dat Lionel Messi naar Paris Saint-Germain transfereert. Bij het dagblad SPORT stellen ze dat er al sinds het begin van het huidige voetbalseizoen iets speelt tussen de superster en de steenrijke Parijzenaars. Leonardo, technisch directeur in het Parc des Princes, kijkt sindsdien naar de mogelijkheden om Messi naar de Franse hoofdstad te kijken, weet het bovengenoemde medium. In januari kan hij zelfs een voorcontract ondertekenen bij de huidige nummer één van de Ligue 1, omdat zijn contract bij FC Barcelona medio 2021 afloopt.

Christian Eriksen zou internazionale wel eens kunnen verlaten met een stunttransfer. Zo wordt in de Italiaanse media de naam van Juventus naar voren geschoven. De Oude Dame zou al lange tijd een bewonderaar zijn van de spelmaker en blijft naar verluidt overtuigd van zijn kunnen. De vraag is echter of Inter bereid is om hem naar een rechtstreekse concurrent te laten gaan.

Hoewel de club met financieel slechte papieren zit, leek het erop dat FC Barcelona in de wintermercato zou trachten een nieuwe aanvaller aan te trekken. Maar volgens Mundo Deportivo zou de club een u-bocht nemen wat dit betreft. Financieel gaat het nog steeds slecht en ondertussen begint Martin Braithwaite tot verrassing van velen opeens zijn draai helemaal te vinden. Daardoor is de komst van nieuwe aanvaller niet langer noodzakelijk.

LEES OOK: 'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Is De Ketelaere nu al klaar voor de stap naar het buitenland?

Meest recent

Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

0
0
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

13
13
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

17
17
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

18
18
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

344
344
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

209
209
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

100
100
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

331
331
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

118
118
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

200
200
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

167
167
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

116
116
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

87
87
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

100
100
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

118
118
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

67
67
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

281
281
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

85
85
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

147
147
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

145
145
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

494
494
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

370
370
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

514
514
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

454
454
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

383
383

Meer sportnieuws