TU: 'Spitsenjacht bij Club én Antwerp, vijf wintertransfers Anderlecht'

385 stemmen
TU: 'Spitsenjacht bij Club én Antwerp, vijf wintertransfers Anderlecht'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Charles De Ketelaere zou na het seizoen wel eens een mooie transfer kunnen maken. Zo meldt CalcioMercato dat AC Milan bijzonder gecharmeerd is en behoorlijk concrete belangstelling heeft in het goudhaantje. De kans is echter klein dat Club Brugge komende zomer al zal meewerken aan een vertrek, sowieso zal een smak geld betaald moeten worden. Verder bevestigde manager Vincent Mannaert tegenover Het Nieuwsblad dat Club wel degelijk werkt aan de winterse komst van een spits.

Ook Antwerp FC zal de wintermercato optrekken. In een interview met Het Laatste Nieuws bevestigt sterke man Luciano D'Onofrio immers dat er in januari een extra spits zal worden aangetrokken. Iemand die de concurrentie met Dieumerci Mbokani zal aangaan en hem ook moet kunnen prikkelen. De eerste winteraanwinst van de Great Old lijkt dus al vast te staan.

La Capitale weet dat RSC Anderlecht de loonmassa naar beneden moet halen. Er staat immers nog heel wat overbodig volk op de payroll en dus zullen in januari opnieuw een vijftal spelers verkocht moeten worden. Zakaria Bakkali, Ognjen Vranjes, Bubacar Sanneh en Antonio Milic staan alvast bovenaan de lijst met namen die moeten beschikken. Ook Isaac Kiese Thelin, die terugkeert na een succesvolle uitleenbeurt aan Malmö, heeft geen toekomst meer in Brussel.

KRC Genk probeert dit seizoen weer wat meer de nadruk te leggen op de eigen jeugd. Dat werd vrijdag geïllustreerd met het vastleggen van een jong talent. Genk liet namelijk weten dat Nolan Martens een profcontract heeft getekend. "De vleugelaanvaller ligt nu voor drie seizoenen vast. Nolan kwam vier jaar geleden over van OHL en is jeugdinternational bij de Belgische U17. Hij is rechtsvoetig, maar speelt meestal als linksbuiten. Door zijn polyvalentie kan hij ook op andere posities terecht", aldus de club.

BUITENLAND
Het begint er meer en meer op te lijken dat Lionel Messi naar Paris Saint-Germain transfereert. Bij het dagblad SPORT stellen ze dat er al sinds het begin van het huidige voetbalseizoen iets speelt tussen de superster en de steenrijke Parijzenaars. Leonardo, technisch directeur in het Parc des Princes, kijkt sindsdien naar de mogelijkheden om Messi naar de Franse hoofdstad te kijken, weet het bovengenoemde medium. In januari kan hij zelfs een voorcontract ondertekenen bij de huidige nummer één van de Ligue 1, omdat zijn contract bij FC Barcelona medio 2021 afloopt.

Christian Eriksen zou internazionale wel eens kunnen verlaten met een stunttransfer. Zo wordt in de Italiaanse media de naam van Juventus naar voren geschoven. De Oude Dame zou al lange tijd een bewonderaar zijn van de spelmaker en blijft naar verluidt overtuigd van zijn kunnen. De vraag is echter of Inter bereid is om hem naar een rechtstreekse concurrent te laten gaan.

Hoewel de club met financieel slechte papieren zit, leek het erop dat FC Barcelona in de wintermercato zou trachten een nieuwe aanvaller aan te trekken. Maar volgens Mundo Deportivo zou de club een u-bocht nemen wat dit betreft. Financieel gaat het nog steeds slecht en ondertussen begint Martin Braithwaite tot verrassing van velen opeens zijn draai helemaal te vinden. Daardoor is de komst van nieuwe aanvaller niet langer noodzakelijk.

LEES OOK: Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Is De Ketelaere nu al klaar voor de stap naar het buitenland?

Meest recent

Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

6
6
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

15
15
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

49
49
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

98
98
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

123
123
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

262
262
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

721
721
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

120
120
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

641
641
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

182
182
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

536
536
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

180
180
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

57
57
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

175
175
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

147
147
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

739
739
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

553
553
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

206
206
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

71
71
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

38
38
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

48
48
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

173
173
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

603
603
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

228
228
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

107
107

Meer sportnieuws