TU: 'Spitsenjacht bij Club én Antwerp, vijf wintertransfers Anderlecht'

door
TU: 'Spitsenjacht bij Club én Antwerp, vijf wintertransfers Anderlecht'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Charles De Ketelaere zou na het seizoen wel eens een mooie transfer kunnen maken. Zo meldt CalcioMercato dat AC Milan bijzonder gecharmeerd is en behoorlijk concrete belangstelling heeft in het goudhaantje. De kans is echter klein dat Club Brugge komende zomer al zal meewerken aan een vertrek, sowieso zal een smak geld betaald moeten worden. Verder bevestigde manager Vincent Mannaert tegenover Het Nieuwsblad dat Club wel degelijk werkt aan de winterse komst van een spits.

Ook Antwerp FC zal de wintermercato optrekken. In een interview met Het Laatste Nieuws bevestigt sterke man Luciano D'Onofrio immers dat er in januari een extra spits zal worden aangetrokken. Iemand die de concurrentie met Dieumerci Mbokani zal aangaan en hem ook moet kunnen prikkelen. De eerste winteraanwinst van de Great Old lijkt dus al vast te staan.

La Capitale weet dat RSC Anderlecht de loonmassa naar beneden moet halen. Er staat immers nog heel wat overbodig volk op de payroll en dus zullen in januari opnieuw een vijftal spelers verkocht moeten worden. Zakaria Bakkali, Ognjen Vranjes, Bubacar Sanneh en Antonio Milic staan alvast bovenaan de lijst met namen die moeten beschikken. Ook Isaac Kiese Thelin, die terugkeert na een succesvolle uitleenbeurt aan Malmö, heeft geen toekomst meer in Brussel.

KRC Genk probeert dit seizoen weer wat meer de nadruk te leggen op de eigen jeugd. Dat werd vrijdag geïllustreerd met het vastleggen van een jong talent. Genk liet namelijk weten dat Nolan Martens een profcontract heeft getekend. "De vleugelaanvaller ligt nu voor drie seizoenen vast. Nolan kwam vier jaar geleden over van OHL en is jeugdinternational bij de Belgische U17. Hij is rechtsvoetig, maar speelt meestal als linksbuiten. Door zijn polyvalentie kan hij ook op andere posities terecht", aldus de club.

BUITENLAND
Het begint er meer en meer op te lijken dat Lionel Messi naar Paris Saint-Germain transfereert. Bij het dagblad SPORT stellen ze dat er al sinds het begin van het huidige voetbalseizoen iets speelt tussen de superster en de steenrijke Parijzenaars. Leonardo, technisch directeur in het Parc des Princes, kijkt sindsdien naar de mogelijkheden om Messi naar de Franse hoofdstad te kijken, weet het bovengenoemde medium. In januari kan hij zelfs een voorcontract ondertekenen bij de huidige nummer één van de Ligue 1, omdat zijn contract bij FC Barcelona medio 2021 afloopt.

Christian Eriksen zou internazionale wel eens kunnen verlaten met een stunttransfer. Zo wordt in de Italiaanse media de naam van Juventus naar voren geschoven. De Oude Dame zou al lange tijd een bewonderaar zijn van de spelmaker en blijft naar verluidt overtuigd van zijn kunnen. De vraag is echter of Inter bereid is om hem naar een rechtstreekse concurrent te laten gaan.

Hoewel de club met financieel slechte papieren zit, leek het erop dat FC Barcelona in de wintermercato zou trachten een nieuwe aanvaller aan te trekken. Maar volgens Mundo Deportivo zou de club een u-bocht nemen wat dit betreft. Financieel gaat het nog steeds slecht en ondertussen begint Martin Braithwaite tot verrassing van velen opeens zijn draai helemaal te vinden. Daardoor is de komst van nieuwe aanvaller niet langer noodzakelijk.

LEES OOK: Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Is De Ketelaere nu al klaar voor de stap naar het buitenland?

Meest recent

'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

6
6
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

87
87
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

117
117
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

193
193
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

100
100
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

57
57
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

37
37
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

212
212
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

370
370
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

218
218
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

128
128
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

367
367
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

195
195
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

370
370
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

162
162
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

92
92
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

645
645
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

308
308
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

729
729
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

503
503
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

306
306
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

192
192
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

161
161
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

121
121
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

109
109

Meer sportnieuws