TU: 'Spitsenjacht bij Club én Antwerp, vijf wintertransfers Anderlecht'

door
TU: 'Spitsenjacht bij Club én Antwerp, vijf wintertransfers Anderlecht'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Charles De Ketelaere zou na het seizoen wel eens een mooie transfer kunnen maken. Zo meldt CalcioMercato dat AC Milan bijzonder gecharmeerd is en behoorlijk concrete belangstelling heeft in het goudhaantje. De kans is echter klein dat Club Brugge komende zomer al zal meewerken aan een vertrek, sowieso zal een smak geld betaald moeten worden. Verder bevestigde manager Vincent Mannaert tegenover Het Nieuwsblad dat Club wel degelijk werkt aan de winterse komst van een spits.

Ook Antwerp FC zal de wintermercato optrekken. In een interview met Het Laatste Nieuws bevestigt sterke man Luciano D'Onofrio immers dat er in januari een extra spits zal worden aangetrokken. Iemand die de concurrentie met Dieumerci Mbokani zal aangaan en hem ook moet kunnen prikkelen. De eerste winteraanwinst van de Great Old lijkt dus al vast te staan.

La Capitale weet dat RSC Anderlecht de loonmassa naar beneden moet halen. Er staat immers nog heel wat overbodig volk op de payroll en dus zullen in januari opnieuw een vijftal spelers verkocht moeten worden. Zakaria Bakkali, Ognjen Vranjes, Bubacar Sanneh en Antonio Milic staan alvast bovenaan de lijst met namen die moeten beschikken. Ook Isaac Kiese Thelin, die terugkeert na een succesvolle uitleenbeurt aan Malmö, heeft geen toekomst meer in Brussel.

KRC Genk probeert dit seizoen weer wat meer de nadruk te leggen op de eigen jeugd. Dat werd vrijdag geïllustreerd met het vastleggen van een jong talent. Genk liet namelijk weten dat Nolan Martens een profcontract heeft getekend. "De vleugelaanvaller ligt nu voor drie seizoenen vast. Nolan kwam vier jaar geleden over van OHL en is jeugdinternational bij de Belgische U17. Hij is rechtsvoetig, maar speelt meestal als linksbuiten. Door zijn polyvalentie kan hij ook op andere posities terecht", aldus de club.

BUITENLAND
Het begint er meer en meer op te lijken dat Lionel Messi naar Paris Saint-Germain transfereert. Bij het dagblad SPORT stellen ze dat er al sinds het begin van het huidige voetbalseizoen iets speelt tussen de superster en de steenrijke Parijzenaars. Leonardo, technisch directeur in het Parc des Princes, kijkt sindsdien naar de mogelijkheden om Messi naar de Franse hoofdstad te kijken, weet het bovengenoemde medium. In januari kan hij zelfs een voorcontract ondertekenen bij de huidige nummer één van de Ligue 1, omdat zijn contract bij FC Barcelona medio 2021 afloopt.

Christian Eriksen zou internazionale wel eens kunnen verlaten met een stunttransfer. Zo wordt in de Italiaanse media de naam van Juventus naar voren geschoven. De Oude Dame zou al lange tijd een bewonderaar zijn van de spelmaker en blijft naar verluidt overtuigd van zijn kunnen. De vraag is echter of Inter bereid is om hem naar een rechtstreekse concurrent te laten gaan.

Hoewel de club met financieel slechte papieren zit, leek het erop dat FC Barcelona in de wintermercato zou trachten een nieuwe aanvaller aan te trekken. Maar volgens Mundo Deportivo zou de club een u-bocht nemen wat dit betreft. Financieel gaat het nog steeds slecht en ondertussen begint Martin Braithwaite tot verrassing van velen opeens zijn draai helemaal te vinden. Daardoor is de komst van nieuwe aanvaller niet langer noodzakelijk.

LEES OOK: Gheysens buiten geschreeuwd: nieuwe eigenaars bij Antwerp?

Is De Ketelaere nu al klaar voor de stap naar het buitenland?

Meest recent

Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

23
23
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

14
14
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

52
52
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

38
38
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

36
36
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

66
66
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

238
238
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

207
207
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

31
31
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

123
123
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

380
380
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

297
297
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1010
1010
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

620
620
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

229
229
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

171
171
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

370
370
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

168
168
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

334
334
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

253
253
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

220
220
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

423
423
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

288
288
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

437
437
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

212
212

Meer sportnieuws