TU: 'Spitsenjacht bij Club én Antwerp, vijf wintertransfers Anderlecht'

door
TU: 'Spitsenjacht bij Club én Antwerp, vijf wintertransfers Anderlecht'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Charles De Ketelaere zou na het seizoen wel eens een mooie transfer kunnen maken. Zo meldt CalcioMercato dat AC Milan bijzonder gecharmeerd is en behoorlijk concrete belangstelling heeft in het goudhaantje. De kans is echter klein dat Club Brugge komende zomer al zal meewerken aan een vertrek, sowieso zal een smak geld betaald moeten worden. Verder bevestigde manager Vincent Mannaert tegenover Het Nieuwsblad dat Club wel degelijk werkt aan de winterse komst van een spits.

Ook Antwerp FC zal de wintermercato optrekken. In een interview met Het Laatste Nieuws bevestigt sterke man Luciano D'Onofrio immers dat er in januari een extra spits zal worden aangetrokken. Iemand die de concurrentie met Dieumerci Mbokani zal aangaan en hem ook moet kunnen prikkelen. De eerste winteraanwinst van de Great Old lijkt dus al vast te staan.

La Capitale weet dat RSC Anderlecht de loonmassa naar beneden moet halen. Er staat immers nog heel wat overbodig volk op de payroll en dus zullen in januari opnieuw een vijftal spelers verkocht moeten worden. Zakaria Bakkali, Ognjen Vranjes, Bubacar Sanneh en Antonio Milic staan alvast bovenaan de lijst met namen die moeten beschikken. Ook Isaac Kiese Thelin, die terugkeert na een succesvolle uitleenbeurt aan Malmö, heeft geen toekomst meer in Brussel.

KRC Genk probeert dit seizoen weer wat meer de nadruk te leggen op de eigen jeugd. Dat werd vrijdag geïllustreerd met het vastleggen van een jong talent. Genk liet namelijk weten dat Nolan Martens een profcontract heeft getekend. "De vleugelaanvaller ligt nu voor drie seizoenen vast. Nolan kwam vier jaar geleden over van OHL en is jeugdinternational bij de Belgische U17. Hij is rechtsvoetig, maar speelt meestal als linksbuiten. Door zijn polyvalentie kan hij ook op andere posities terecht", aldus de club.

BUITENLAND
Het begint er meer en meer op te lijken dat Lionel Messi naar Paris Saint-Germain transfereert. Bij het dagblad SPORT stellen ze dat er al sinds het begin van het huidige voetbalseizoen iets speelt tussen de superster en de steenrijke Parijzenaars. Leonardo, technisch directeur in het Parc des Princes, kijkt sindsdien naar de mogelijkheden om Messi naar de Franse hoofdstad te kijken, weet het bovengenoemde medium. In januari kan hij zelfs een voorcontract ondertekenen bij de huidige nummer één van de Ligue 1, omdat zijn contract bij FC Barcelona medio 2021 afloopt.

Christian Eriksen zou internazionale wel eens kunnen verlaten met een stunttransfer. Zo wordt in de Italiaanse media de naam van Juventus naar voren geschoven. De Oude Dame zou al lange tijd een bewonderaar zijn van de spelmaker en blijft naar verluidt overtuigd van zijn kunnen. De vraag is echter of Inter bereid is om hem naar een rechtstreekse concurrent te laten gaan.

Hoewel de club met financieel slechte papieren zit, leek het erop dat FC Barcelona in de wintermercato zou trachten een nieuwe aanvaller aan te trekken. Maar volgens Mundo Deportivo zou de club een u-bocht nemen wat dit betreft. Financieel gaat het nog steeds slecht en ondertussen begint Martin Braithwaite tot verrassing van velen opeens zijn draai helemaal te vinden. Daardoor is de komst van nieuwe aanvaller niet langer noodzakelijk.

LEES OOK: 'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

Is De Ketelaere nu al klaar voor de stap naar het buitenland?

Meest recent

'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

37
37
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

123
123
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

86
86
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

82
82
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

241
241
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

54
54
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

132
132
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

445
445
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

137
137
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

280
280
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

478
478
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

182
182
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

97
97
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

165
165
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

142
142
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

401
401
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

69
69
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

191
191
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

734
734
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

668
668
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

363
363
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

610
610
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

193
193
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

413
413
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

643
643

Meer sportnieuws