'Clement gooit basisploeg door mekaar bij Club'

door
'Clement gooit basisploeg door mekaar bij Club'

Club Brugge staat aanstaande dinsdag voor dé match van de waarheid op het veld van SS Lazio, maar eerst moet de landskampioen nog in eigen land aan de bak. Zo wacht zaterdagavond een thuiswedstrijd tegen STVV. Het wordt uitkijken naar hoe coach Philippe Clement dan zijn mannetjes zal posteren.


Door de knappe resultaten in de Champions League, werd de voorbije dagen even vergeten dat het in de competitie allerminst naar wens loopt voor Blauw-Zwart. Toch zou niemand het de Bruggelingen kwalijk nemen moest de partij van zaterdagavond 'opgeofferd' worden voor de clash in Rome. Bovendien liet Clement op zijn persbabbel van vrijdag weten dat er verschillende spelers rondlopen met kleine kwaaltjes of ongemakken. Aan de hand van diverse parameters zou hij uiteindelijk beslissen wie gespaard wordt met oog op Lazio.

Krépin Diatta en Simon Deli zullen al zeker niet in actie komen. Ook jonkies Charles De Ketelaere en Noa Lang krijgen allicht rust, Clement zal ongetwijfeld een beroep willen doen op hun in Rome. Verder mag Eduard Sobol allicht nog eens in de basis plaatsnemen, door corona was de Oekraïner een tijdje uit roulatie. Mats Rits heeft dan weer voldoende energie na zijn schorsingsdag in de Champions League. David Okereke, Michael Krmencik en Siebe Schrijvers mogen ook hopen op minuten, achterin worden in principe weinig wissels verwacht.

De mogelijke basisploeg:
Mignolet; Mata, Kossounou, Mechele; Schrijvers, Vormer, Rits, Vanaken, Sobol; Okereke, Krmencik

LEES OOK: STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Clement moet zijn opstelling volledig in functie van Lazio maken ...

Meest recent

Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

29
29
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

152
152
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

25
25
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

72
72
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

71
71
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

51
51
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

183
183
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

191
191
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

347
347
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

48
48
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

161
161
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

83
83
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

78
78
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

256
256
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

131
131
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

473
473
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

187
187
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

91
91
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

434
434
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

18
18
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

180
180
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

723
723
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

70
70
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

96
96
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

325
325

Meer sportnieuws