'Club krijgt interessant Origi-nieuws te horen'

door
'Club krijgt interessant Origi-nieuws te horen'

Club Brugge kreeg deze week een 3-0 om de oren van Borussia Dortmund. Het werd in die wedstrijd nog eens pijnlijk duidelijk dat Club een topspits mist, want Krmencik kon alweer weinig indruk maken en Badji lijkt nog te groen om op topniveau al wekelijks het verschil te maken. Een extra aanvaller lijkt in januari dan ook geen overbodige luxe.

En daarbij kan Club mogelijk opnieuw zijn blik richten op een Rode Duivel, want Tribal Football maakt melding van Brugse interesse voor Divock Origi. De landskampioen dacht ook in de zomer al aan de spits van Liverpool, maar zou gezien diens situatie op Anfield in de winter een nieuwe poging kunnen wagen.

Origi komt bij Liverpool immers amper nog aan de bak en slaagt er dit seizoen ook niet in om de weinige kansen die hij krijgt te grijpen. Hij raakte dit seizoen nog niet verder dan vijf wedstrijden in alle competities samen, waarin hij goed was voor één goal en één assist. In de Premier League speelde Origi tot dusver zelfs maar één minuut. Een transfer in januari lijkt dan ook aangewezen als hij nog in aanmerking wil komen voor het EK.

UPDATE 04/12

Enkele weken geleden ging het gerucht dat Club Brugge opnieuw interesse zou tonen in Divock Origi. De Bruggelingen zouden willen trachten om de – inmiddels niet meer altijd - Rode Duivel in januari naar Jan Breydel te halen. In tussentijd kwam er geen verdere informatie meer over eventuele Brugse interesse, maar ze kregen wel alvast interessant nieuws te horen. Zo stelt The Daily Express namelijk dat een transfer van Divock Origi komende winter bijna niet meer uit te sluiten valt. 

De aanvaller komt nog minder in de plannen van Jurgen Klopp voor dan in de voorgaande jaren, mede door de komst van Minamoto en Diego Jota. Origi zou dan ook permanent mogen beschikken, al valt het dan wel af te wachten of Club in staat is om het gevraagde transferbedrag op te hoesten. Dat is op dit moment nog niet bekend, maar aangezien zijn marktwaarde toch nog steeds 16 miljoen euro bedraagt, zal de vraagprijs vermoedelijk toch niet min zijn.

LEES OOK: Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Ziet u Club hem binnenhalen?

Meest recent

'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

4
4
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

10
10
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

19
19
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

30
30
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

114
114
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

111
111
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

111
111
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

86
86
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

131
131
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

191
191
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

26
26
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

136
136
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0
Union incasseert: Hubert vreest voor KV Mechelen

Union SG staat momenteel aan de leiding in de Jupiler Pro League Champions Play-Offs, maar Club ...

322
322
Leko reageert na straffe uitspraken over voetbalbond

Ivan Leko was na afgelopen speeldag niet mals voor de nationale ploeg en de interlandperiode. ...

163
163
Domper op verjaardag Kompany: Bayern meldt mokerslag

Vincent Kompany blaast vandaag 40 kaarsjes uit. De Belgische oefenmeester is dit seizoen ...

81
81
Karl Vannieuwkerke open en bloot over verborgen strijd

Voor Karl Vannieuwkerke leek het lange tijd een droom die simpelweg onbereikbaar was. De wereld van ...

40
40
Promotie bijna binnen: Kortrijk geeft transferplannen prijs

Dit weekend kan de strijd om de rechtstreekse promotietickets in de Challenger Pro League helemaal ...

333
333
Nieuwe domper RWDM: degradatie dreigt

Het gaat al een hele tijd slecht met RWDM Brussels. Eigenaar John Textor veranderde in de zomer wel ...

80
80
'Van den Brom wil Anderlecht serieuze transferhak zetten'

Het worden nog zeer drukke maanden voor Anderlecht. Niet alleen is er de strijd om een Europees ...

192
192
'Bayern zet Anderlecht-blunder met Kompany extra in de verf'

Voor Vincent Kompany is het vrijdag feest, want onze landgenoot viert zijn 40ste verjaardag. Al zal ...

333
333
Spits zaait twijfel over toekomst bij Cercle

Dit weekend kunnen twee teams zich op de tweede speeldag al van het behoud verzekeren in de ...

112
112
'Belgische clubs willen mooie slag slaan bij PSV'

Er zullen komende zomer weer enkele interessante opportuniteiten op te pikken zijn op de ...

81
81
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht hakt knopen door, JPL-transfer Jackers'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

192
192
‘Anderlecht wil Union aftroeven met prestigetransfer’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Paars-Wit wil weer meedoen met de titel. Dit ...

156
156

Meer sportnieuws