'Club krijgt interessant Origi-nieuws te horen'

door
'Club krijgt interessant Origi-nieuws te horen'

Club Brugge kreeg deze week een 3-0 om de oren van Borussia Dortmund. Het werd in die wedstrijd nog eens pijnlijk duidelijk dat Club een topspits mist, want Krmencik kon alweer weinig indruk maken en Badji lijkt nog te groen om op topniveau al wekelijks het verschil te maken. Een extra aanvaller lijkt in januari dan ook geen overbodige luxe.

En daarbij kan Club mogelijk opnieuw zijn blik richten op een Rode Duivel, want Tribal Football maakt melding van Brugse interesse voor Divock Origi. De landskampioen dacht ook in de zomer al aan de spits van Liverpool, maar zou gezien diens situatie op Anfield in de winter een nieuwe poging kunnen wagen.

Origi komt bij Liverpool immers amper nog aan de bak en slaagt er dit seizoen ook niet in om de weinige kansen die hij krijgt te grijpen. Hij raakte dit seizoen nog niet verder dan vijf wedstrijden in alle competities samen, waarin hij goed was voor één goal en één assist. In de Premier League speelde Origi tot dusver zelfs maar één minuut. Een transfer in januari lijkt dan ook aangewezen als hij nog in aanmerking wil komen voor het EK.

UPDATE 04/12

Enkele weken geleden ging het gerucht dat Club Brugge opnieuw interesse zou tonen in Divock Origi. De Bruggelingen zouden willen trachten om de – inmiddels niet meer altijd - Rode Duivel in januari naar Jan Breydel te halen. In tussentijd kwam er geen verdere informatie meer over eventuele Brugse interesse, maar ze kregen wel alvast interessant nieuws te horen. Zo stelt The Daily Express namelijk dat een transfer van Divock Origi komende winter bijna niet meer uit te sluiten valt. 

De aanvaller komt nog minder in de plannen van Jurgen Klopp voor dan in de voorgaande jaren, mede door de komst van Minamoto en Diego Jota. Origi zou dan ook permanent mogen beschikken, al valt het dan wel af te wachten of Club in staat is om het gevraagde transferbedrag op te hoesten. Dat is op dit moment nog niet bekend, maar aangezien zijn marktwaarde toch nog steeds 16 miljoen euro bedraagt, zal de vraagprijs vermoedelijk toch niet min zijn.

LEES OOK: 'Monsterdeal Union SG: Liverpool krijgt gouden kans'

Ziet u Club hem binnenhalen?

Meest recent

Drama in Anderlecht: sterkhouder out tegen Standard?

Na het gelijkspel tegen Dender staan de zenuwen alweer strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar ...

0
0
Lardot tikt VAR op vingers: Union door oog van de naald

De afgelopen weken stond de Belgische arbitrage weer in het oog van de storm, maar op speeldag 22 ...

25
25
Coucke wil stunten: comeback Kompany bij Anderlecht?

Ondanks het crisisoverleg na de recente twee op twaalf mag Besnik Hasi voorlopig in het zadel ...

247
247
'Stankovic out: Club Brugge krijgt belangrijke update'

Met vijf goals in zijn laatste zeven optredens is Aleksandar Stankovic tegenwoordig dé man in ...

335
335
Crisis Anderlecht: tweede groot ontslag in de maak?

Daags na de wanprestatie tegen hekkensluiter FCV Dender hangt er opnieuw een crisissfeer rond RSC ...

311
311
Zulte Waregem heeft beet: derde winteraanwinst binnen

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

62
62
'Club Brugge schrikt op: cruciaal transfernieuws Onyedika'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van aanstaande ...

344
344
'Hasi in vieze papieren: verbazende opvolger staat al klaar'

Besnik Hasi blijft vooralsnog aangesteld als hoofdcoach van RSC Anderlecht. Maandag werd het ...

646
646
"Pure science fiction" - De Ketelaere maakt Italianen gek

Nog minder dan vijf maanden te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Bondscoach Rudi ...

116
116
'IJskoude douche voor Lammens: Man Utd dropt grote bom'

Manchester United heeft Senne Lammens vorige zomer binnengehaald als een dringende oplossing. ...

668
668
Van der Elst ziet groot manco Anderlecht: “Hebben ze niet”

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Besnik Hasi keek even een ontslag in de ...

180
180
KAA Gent gaat Standard en Anderlecht achterna met boycot

De boycots van supporters komen dit seizoen vaker voor. Nu is het de beurt aan de fans van KAA Gent. ...

180
180
‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

370
370
‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

191
191
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

341
341
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

434
434
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

22
22
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

248
248
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

53
53
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

357
357
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

334
334
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

84
84
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

374
374
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

583
583
'Transferbom bij KRC Genk: Chelsea klopt plots aan'

Chelsea is al een tijdje geen voetbalclub, maar een handelshuis. Spelers kopen en verkopen is de ...

824
824

Meer sportnieuws