'Club krijgt interessant Origi-nieuws te horen'

door
'Club krijgt interessant Origi-nieuws te horen'

Club Brugge kreeg deze week een 3-0 om de oren van Borussia Dortmund. Het werd in die wedstrijd nog eens pijnlijk duidelijk dat Club een topspits mist, want Krmencik kon alweer weinig indruk maken en Badji lijkt nog te groen om op topniveau al wekelijks het verschil te maken. Een extra aanvaller lijkt in januari dan ook geen overbodige luxe.

En daarbij kan Club mogelijk opnieuw zijn blik richten op een Rode Duivel, want Tribal Football maakt melding van Brugse interesse voor Divock Origi. De landskampioen dacht ook in de zomer al aan de spits van Liverpool, maar zou gezien diens situatie op Anfield in de winter een nieuwe poging kunnen wagen.

Origi komt bij Liverpool immers amper nog aan de bak en slaagt er dit seizoen ook niet in om de weinige kansen die hij krijgt te grijpen. Hij raakte dit seizoen nog niet verder dan vijf wedstrijden in alle competities samen, waarin hij goed was voor één goal en één assist. In de Premier League speelde Origi tot dusver zelfs maar één minuut. Een transfer in januari lijkt dan ook aangewezen als hij nog in aanmerking wil komen voor het EK.

UPDATE 04/12

Enkele weken geleden ging het gerucht dat Club Brugge opnieuw interesse zou tonen in Divock Origi. De Bruggelingen zouden willen trachten om de – inmiddels niet meer altijd - Rode Duivel in januari naar Jan Breydel te halen. In tussentijd kwam er geen verdere informatie meer over eventuele Brugse interesse, maar ze kregen wel alvast interessant nieuws te horen. Zo stelt The Daily Express namelijk dat een transfer van Divock Origi komende winter bijna niet meer uit te sluiten valt. 

De aanvaller komt nog minder in de plannen van Jurgen Klopp voor dan in de voorgaande jaren, mede door de komst van Minamoto en Diego Jota. Origi zou dan ook permanent mogen beschikken, al valt het dan wel af te wachten of Club in staat is om het gevraagde transferbedrag op te hoesten. Dat is op dit moment nog niet bekend, maar aangezien zijn marktwaarde toch nog steeds 16 miljoen euro bedraagt, zal de vraagprijs vermoedelijk toch niet min zijn.

LEES OOK: ‘Kompany wil Rode Duivel na transferklap van 100 miljoen'

🔥 Populair bij onze lezers

‘Guardiola eist Real-ster: City zet alles op alles’
‘Guardiola eist Real-ster: City zet alles op alles’

Ziet u Club hem binnenhalen?

Meest recent

'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Rigaux'

De goede prestaties van Club Brugge in binnen- en buitenland, hebben niet alleen de spelers in ...

173
173
'Monden bij City vallen open: ridicuul bod op Ederson'

Manchester City FC haalde deze zomer heel wat verse krachten in huis, maar liet daartegenover ook ...

96
96
Na onverwacht Antwerp-vertrek: nieuwe JPL-club Odoi?

De transfercarrousel draait op volle toeren, maar momenteel zijn ook heel wat transfervrije spelers ...

270
270
'Transferakkoord gevonden: bod van 9 miljoen voor Genk'

In navolging van Christopher Bonsu Baah, die voor de nodige miljoenen naar Saudi-Arabië trok, ...

290
290
'Respectloze' Jashari krijgt serieuze veeg om de oren

De vete tussen Ardon Jashari en Club Brugge KV blijft maar verder escaleren. De middenvelder wil ...

728
728
'Kompany drukt zelf op knop voor monstertransfer Bayern'

Vincent Kompany heeft een meer dan behoorlijk eerste seizoen als hoofdcoach van Bayern München ...

132
132
Anderlecht krijgt flinke opsteker voor eerste Europese clash

Het aftellen bij RSC Anderlecht is nu ook echt begonnen. Aanstaande donderdag beginnen de ...

522
522
Essevee strikt middenvelder, ook versterking Lommel en Lokeren

Zondag start het nieuwe Belgische voetbalseizoen met de supercup en ook de competities zitten ...

87
87
Nottingham Forest pakt groots uit met Matz Sels-nieuws

Binnen een kleine maand trekt de nieuwe jaargang in de Premier League zich op gang, de Engelse clubs ...

61
61
'Genk gaat vol voor tweede Jupiler Pro League-aanwinst'

Op Christopher Bonsu Baah en Mike Penders na, slaagde KRC Genk er tot dusver in zijn selectie intact ...

275
275
Jashari-ellende breidt uit: Club Brugge zwaar geraakt

Ardon Jashari zet zijn transfer naar AC Milan met alle middelen onder druk, maar Club Brugge houdt ...

1732
1732
Vlietinck tekent tot 2028, opvallende rentree Antwerp

Nog een dikke week voor de start van de competitie, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League nog druk ...

139
139
Charleroi klaar voor Europa, vijfde zomeraanwinst Cercle

Nog exact één week en het seizoen 2025-2026 gaat van start in de Jupiler Pro League. ...

98
98
‘De Bruyne zet Serie A op stelten: dit is ongezien’

Het grote avontuur van Kevin De Bruyne bij SSC Napoli is sinds deze week officieel van start gegaan. ...

235
235
'Club Brugge loopt blauwtje bij peperdure flankaanvaller'

Club Brugge heeft met Carlos Forbs al een opvolger voor Chemsdine Talbi te pakken, maar naar ...

524
524
'Anderlecht all-in: Renard stunt met oude bekende'

Besnik Hasi mocht al zes nieuwkomers verwelkomen, maar daarmee is de honger van RSC Anderlecht nog ...

1199
1199
'Overmars op dreef: goalgetter geeft jawoord aan Antwerp'

Antwerp schakelt plots een stevige versnelling hoger op de transfermarkt, waar de teller op inkomend ...

787
787
Hasi incasseert al volgende mokerslag uit ziekenboeg RSCA

Om beter te doen dan vorig seizoen rekent RSC Anderlecht dit keer ook op minder tegenslag uit de ...

296
296
'Plottwist bij Club Brugge: transfer opnieuw op tafel'

Club Brugge neemt het zondag in de Supercup op tegen Union, maar in de laatste rechte lijn richting ...

1194
1194
Courtois verkoopt villa van 4,5 miljoen: hij wil nóg zottere luxe

Thibaut Courtois zette op het voorbije WK voor clubs weer een paar prima prestaties neer. De Rode ...

453
453
'De Condé draait overuren: Genk op zucht van toptransfer'

Dimitri de Condé windt er geen doekjes om dat KRC Genk met Zakaria El Ouahdi en Tolu ...

465
465
'Alarm in Anderlecht: Renard opnieuw transfermarkt op?'

Nadat het al zes nieuwkomers in huis haalde leken louter nog een winger en vooral een of meerdere ...

525
525
Kat Kerkhofs ontredderd: "Herstel hier nooit meer van"

Kat Kerkhofs is al lang niet meer 'alleen' de vriendin/vrouw van Dries Mertens. De blondine bouwde ...

131
131
KBVB zet ontslagronde verder: twee pionnen bij grof huisvuil

De Koninklijke Belgische Voetbalbond is een nieuwe weg ingeslagen. Een weg onder Vincent Mannaert en ...

167
167
Juventus slaat grote slag met Belgisch supertalent

Juventus en Belgische talenten, het blijft een vreemde combinatie. De afgelopen jaren haalde de Oude ...

117
117

Meer sportnieuws