'Club krijgt interessant Origi-nieuws te horen'

door
'Club krijgt interessant Origi-nieuws te horen'

Club Brugge kreeg deze week een 3-0 om de oren van Borussia Dortmund. Het werd in die wedstrijd nog eens pijnlijk duidelijk dat Club een topspits mist, want Krmencik kon alweer weinig indruk maken en Badji lijkt nog te groen om op topniveau al wekelijks het verschil te maken. Een extra aanvaller lijkt in januari dan ook geen overbodige luxe.

En daarbij kan Club mogelijk opnieuw zijn blik richten op een Rode Duivel, want Tribal Football maakt melding van Brugse interesse voor Divock Origi. De landskampioen dacht ook in de zomer al aan de spits van Liverpool, maar zou gezien diens situatie op Anfield in de winter een nieuwe poging kunnen wagen.

Origi komt bij Liverpool immers amper nog aan de bak en slaagt er dit seizoen ook niet in om de weinige kansen die hij krijgt te grijpen. Hij raakte dit seizoen nog niet verder dan vijf wedstrijden in alle competities samen, waarin hij goed was voor één goal en één assist. In de Premier League speelde Origi tot dusver zelfs maar één minuut. Een transfer in januari lijkt dan ook aangewezen als hij nog in aanmerking wil komen voor het EK.

UPDATE 04/12

Enkele weken geleden ging het gerucht dat Club Brugge opnieuw interesse zou tonen in Divock Origi. De Bruggelingen zouden willen trachten om de – inmiddels niet meer altijd - Rode Duivel in januari naar Jan Breydel te halen. In tussentijd kwam er geen verdere informatie meer over eventuele Brugse interesse, maar ze kregen wel alvast interessant nieuws te horen. Zo stelt The Daily Express namelijk dat een transfer van Divock Origi komende winter bijna niet meer uit te sluiten valt. 

De aanvaller komt nog minder in de plannen van Jurgen Klopp voor dan in de voorgaande jaren, mede door de komst van Minamoto en Diego Jota. Origi zou dan ook permanent mogen beschikken, al valt het dan wel af te wachten of Club in staat is om het gevraagde transferbedrag op te hoesten. Dat is op dit moment nog niet bekend, maar aangezien zijn marktwaarde toch nog steeds 16 miljoen euro bedraagt, zal de vraagprijs vermoedelijk toch niet min zijn.

LEES OOK: Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Ziet u Club hem binnenhalen?

Meest recent

Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

116
116
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

55
55
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

776
776
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

287
287
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

12
12
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

62
62
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

133
133
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

76
76
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

210
210
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

110
110
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

113
113
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

88
88
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

104
104
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

298
298
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

37
37
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

560
560
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

328
328
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

120
120
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

153
153
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

262
262
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

116
116
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

79
79
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

174
174
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

47
47
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

104
104

Meer sportnieuws