'Club krijgt interessant Origi-nieuws te horen'

1325 stemmen
'Club krijgt interessant Origi-nieuws te horen'

Club Brugge kreeg deze week een 3-0 om de oren van Borussia Dortmund. Het werd in die wedstrijd nog eens pijnlijk duidelijk dat Club een topspits mist, want Krmencik kon alweer weinig indruk maken en Badji lijkt nog te groen om op topniveau al wekelijks het verschil te maken. Een extra aanvaller lijkt in januari dan ook geen overbodige luxe.

En daarbij kan Club mogelijk opnieuw zijn blik richten op een Rode Duivel, want Tribal Football maakt melding van Brugse interesse voor Divock Origi. De landskampioen dacht ook in de zomer al aan de spits van Liverpool, maar zou gezien diens situatie op Anfield in de winter een nieuwe poging kunnen wagen.

Origi komt bij Liverpool immers amper nog aan de bak en slaagt er dit seizoen ook niet in om de weinige kansen die hij krijgt te grijpen. Hij raakte dit seizoen nog niet verder dan vijf wedstrijden in alle competities samen, waarin hij goed was voor één goal en één assist. In de Premier League speelde Origi tot dusver zelfs maar één minuut. Een transfer in januari lijkt dan ook aangewezen als hij nog in aanmerking wil komen voor het EK.

UPDATE 04/12

Enkele weken geleden ging het gerucht dat Club Brugge opnieuw interesse zou tonen in Divock Origi. De Bruggelingen zouden willen trachten om de – inmiddels niet meer altijd - Rode Duivel in januari naar Jan Breydel te halen. In tussentijd kwam er geen verdere informatie meer over eventuele Brugse interesse, maar ze kregen wel alvast interessant nieuws te horen. Zo stelt The Daily Express namelijk dat een transfer van Divock Origi komende winter bijna niet meer uit te sluiten valt. 

De aanvaller komt nog minder in de plannen van Jurgen Klopp voor dan in de voorgaande jaren, mede door de komst van Minamoto en Diego Jota. Origi zou dan ook permanent mogen beschikken, al valt het dan wel af te wachten of Club in staat is om het gevraagde transferbedrag op te hoesten. Dat is op dit moment nog niet bekend, maar aangezien zijn marktwaarde toch nog steeds 16 miljoen euro bedraagt, zal de vraagprijs vermoedelijk toch niet min zijn.

LEES OOK: Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Ziet u Club hem binnenhalen?

Meest recent

Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

8
8
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

59
59
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

233
233
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

196
196
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

206
206
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

303
303
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

291
291
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

238
238
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

132
132
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

364
364
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

251
251
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

135
135
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

105
105
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

156
156
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

187
187
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

144
144
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

96
96
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

457
457
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

112
112
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

308
308
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

134
134
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

302
302
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

168
168
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

408
408
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

244
244

Meer sportnieuws