'Witte rook nabij: Hein keert terug naar AA Gent'

door
'Witte rook nabij: Hein keert terug naar AA Gent'

AA Gent ging donderdagavond opnieuw onderuit in de Europa League en blijft na de 2-3 tegen Slovan Liberec achter met een ontluisterende nul op vijftien. Het was meteen de zwanenzang van Wim De Decker, die na elf nederlagen in zeventien wedstrijden al de derde trainer is die dit seizoen doorgestuurd wordt in de Ghelamco Arena.


Peter Balette zal wellicht voorlopig overnemen in afwachting van een nieuwe coach. Wie dat moet worden, is nog niet duidelijk. Volgens Het Laatste Nieuws dromen Ivan De Witte en Michel Louwagie echter van een terugkeer van Hein Vanhaezebrouck. En het zou wel eens kunnen dat hun droomscenario in vervulling zien gaan. Mogi Bayat heeft zich vrijdagmiddag immers in de Ghelamco Arena gemeld. De makelaar wou wel niet bevestigen dat hij daar was om over een terugkeer van Vanhaezebrouck te spreken, maar daar heeft het dus alle schijn van. De onderhandelingen lijken dus alvast opgestart te zijn.

UPDATE 15u38
Het lijkt er steeds meer op dat Vanhaezebrouck voor een terugkeer bij de Buffalo's staat. Volgens HLN is een akkoord immers nabij. Momenteel zouden enkel nog de laatste details van de overeenkomst besproken worden. Het bestuur, met name voorzitter De Witte, is er alvast van overtuigd dat Vanhaezebrouck de meest geschikte man is om zijn club weer op de rails te krijgen. De kans dat hij zondag tegen Oostende al op de bank zit is echter klein, maar het lijkt erop dat we weldra witte rook mogen verwachten vanuit de Ghelamco Arena.

LEES OOK: Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Vanhaezebrouck is op dit moment de beste keuze voor Gent ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

107
107
Rode Duivel valt geblesseerd uit: WK in gevaar

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

0
0
'Verhaeghe vloekt: Feyenoord gaat all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

55
55
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

170
170
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

163
163
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

68
68
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

19
19
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

166
166
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

222
222
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

51
51
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

381
381
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

309
309
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

225
225
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

35
35
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

140
140
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

121
121
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

44
44
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

162
162
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

82
82
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

355
355
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

92
92
Aardschok in Premier League: VAR afgemaakt na 17 replays

De overwinning van Arsenal op het veld van West Ham United zindert nog ferm na. In het absolute slot ...

99
99
Vandenbempt ziet twee titeltroeven Union SG opstaan

De titelstrijd is enorm spannend. Club Brugge is de leider in de Champions Play-Offs, maar Union SG ...

180
180
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot KRC Genk en Union, Vossen verrast’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

397
397
Hayen heeft nieuw plan bij Genk: "Daar zie ik iets in"

Ondanks wisselvallige play-offs ligt KRC Genk nog steeds op koers om in de barrages te strijden voor ...

271
271
'Club keert kart volledig: play-offs plots weer op tafel'

Er is de voorbije maanden al heel wat discussie geweest over de competitiehervorming in de Jupiler ...

764
764

Meer sportnieuws