'Witte rook nabij: Hein keert terug naar AA Gent'

door
'Witte rook nabij: Hein keert terug naar AA Gent'

AA Gent ging donderdagavond opnieuw onderuit in de Europa League en blijft na de 2-3 tegen Slovan Liberec achter met een ontluisterende nul op vijftien. Het was meteen de zwanenzang van Wim De Decker, die na elf nederlagen in zeventien wedstrijden al de derde trainer is die dit seizoen doorgestuurd wordt in de Ghelamco Arena.


Peter Balette zal wellicht voorlopig overnemen in afwachting van een nieuwe coach. Wie dat moet worden, is nog niet duidelijk. Volgens Het Laatste Nieuws dromen Ivan De Witte en Michel Louwagie echter van een terugkeer van Hein Vanhaezebrouck. En het zou wel eens kunnen dat hun droomscenario in vervulling zien gaan. Mogi Bayat heeft zich vrijdagmiddag immers in de Ghelamco Arena gemeld. De makelaar wou wel niet bevestigen dat hij daar was om over een terugkeer van Vanhaezebrouck te spreken, maar daar heeft het dus alle schijn van. De onderhandelingen lijken dus alvast opgestart te zijn.

UPDATE 15u38
Het lijkt er steeds meer op dat Vanhaezebrouck voor een terugkeer bij de Buffalo's staat. Volgens HLN is een akkoord immers nabij. Momenteel zouden enkel nog de laatste details van de overeenkomst besproken worden. Het bestuur, met name voorzitter De Witte, is er alvast van overtuigd dat Vanhaezebrouck de meest geschikte man is om zijn club weer op de rails te krijgen. De kans dat hij zondag tegen Oostende al op de bank zit is echter klein, maar het lijkt erop dat we weldra witte rook mogen verwachten vanuit de Ghelamco Arena.

LEES OOK: Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Vanhaezebrouck is op dit moment de beste keuze voor Gent ...

Meest recent

De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

13
13
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

41
41
'Juventus gaat voor zes absolute knaltransfers'

Juventus is al jaren op de dool. De Oude Dame wil daar verandering in gaan brengen. De Italiaanse ...

13
13
Weldra transferdeal tussen AA Gent en Cercle Brugge?

Het is april en dan begint de transfermolen inzake transfers steeds meer te draaien. De Belgische ...

92
92
Arsenal met grote zorgen na nieuwe optater

Arsenal wil dit jaar na ruim 20 jaar eindelijk nog eens landskampioen worden. De Gunners hoopten ...

23
23
'Standard kan eindelijk cashen: twee hete transferdossiers'

Standard is een club die de komende jaren weer aansluiting wil vinden met de Belgische subtop. De ...

41
41
'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

147
147
Coosemans doet boekje open over toekomst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zal Thorgan Hazard heel erg uitkijken naar de contractbesprekingen tussen de club ...

131
131
Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

92
92
'City pakt zwaar uit: PL-smaakmaker eerste zomeraanwinst'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

36
36
Exodus Club dreigt: vier smaakmakers tóch langer aan boord?

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Verschillende sterkhouders van Blauw-Zwart ...

334
334
Taravel zet orde op zaken na bolwassing: "Heeft me gestoord"

Jérémy Taravel maakt momenteel kennis met de keerzijde van de trainersmedaille. Na ...

161
161
"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

237
237
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

137
137
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

524
524
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

160
160
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

110
110
‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. Wouter Vrancken is de ...

249
249
Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

64
64
Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Sebastien Pocognoli zat in bloedvorm met een 21 op 21 in de Ligue 1 en met zeges tegen onder meer ...

74
74
Nieuwe T1 Charleroi kan ogen niet geloven na Antwerp

Sporting Charleroi heeft de desastreuze reeks doorbroken tegen Royal Antwerp FC. Onder nieuwbakken ...

74
74
'Vrancken verrast: één traditieclub krijgt al 'njet''

Gaat Wouter Vrancken STVV verlaten? Die kans is aanwezig. De trainer is einde contract op Stayen en ...

219
219
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

136
136
Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

120
120
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

727
727

Meer sportnieuws