'Witte rook nabij: Hein keert terug naar AA Gent'

door
'Witte rook nabij: Hein keert terug naar AA Gent'

AA Gent ging donderdagavond opnieuw onderuit in de Europa League en blijft na de 2-3 tegen Slovan Liberec achter met een ontluisterende nul op vijftien. Het was meteen de zwanenzang van Wim De Decker, die na elf nederlagen in zeventien wedstrijden al de derde trainer is die dit seizoen doorgestuurd wordt in de Ghelamco Arena.


Peter Balette zal wellicht voorlopig overnemen in afwachting van een nieuwe coach. Wie dat moet worden, is nog niet duidelijk. Volgens Het Laatste Nieuws dromen Ivan De Witte en Michel Louwagie echter van een terugkeer van Hein Vanhaezebrouck. En het zou wel eens kunnen dat hun droomscenario in vervulling zien gaan. Mogi Bayat heeft zich vrijdagmiddag immers in de Ghelamco Arena gemeld. De makelaar wou wel niet bevestigen dat hij daar was om over een terugkeer van Vanhaezebrouck te spreken, maar daar heeft het dus alle schijn van. De onderhandelingen lijken dus alvast opgestart te zijn.

UPDATE 15u38
Het lijkt er steeds meer op dat Vanhaezebrouck voor een terugkeer bij de Buffalo's staat. Volgens HLN is een akkoord immers nabij. Momenteel zouden enkel nog de laatste details van de overeenkomst besproken worden. Het bestuur, met name voorzitter De Witte, is er alvast van overtuigd dat Vanhaezebrouck de meest geschikte man is om zijn club weer op de rails te krijgen. De kans dat hij zondag tegen Oostende al op de bank zit is echter klein, maar het lijkt erop dat we weldra witte rook mogen verwachten vanuit de Ghelamco Arena.

LEES OOK: 'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Vanhaezebrouck is op dit moment de beste keuze voor Gent ...

Meest recent

“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

9
9
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

46
46
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

23
23
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

65
65
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

60
60
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

79
79
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

154
154
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

161
161
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

316
316
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

159
159
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

226
226
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

96
96
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

183
183
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

130
130
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

118
118
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

375
375
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

424
424
Vandenbempt doet boekje open: nam Club Brugge énorm risico?

Club Brugge is voorlopig bezig aan een heel grijs seizoen. De Bruggelingen spelen in de Jupiler Pro ...

379
379
Anderlecht titelkandidaat? Hasi zet puntjes op de i

Voor de neutrale voetbalfan was RSC Anderlecht - Union SG niet bepaald een leuke match. Geen goed ...

88
88
Anderlecht krijgt verdict over blessure van Marco Kana

RSC Anderlecht gaf achteraan amper iets weg tegen Union SG. Defensief speelde RSCA een ijzersterke ...

419
419
Crisis loert om de hoek bij AA Gent: "Als je dat bekijkt..."

Ivan Leko krijgt AA Gent niet op de rails. De ploeg toont amper beterschap ten opzichte van vorig ...

260
260
Llansana over ploegmaat: "Zoiets heb ik nog nooit gezien"

RSC Anderlecht won met 1-0 van Union SG. De Brusselaars doen zo weer mee voor de titel, al zal het ...

348
348
Gent zakt wéér door ondergrens: "Onderling gesprek nodig"

De zogenaamde 'Super Sunday' in de Jupiler Pro League heeft enkele frappante resultaten opgeleverd. ...

111
111
Verbijsterend transferplan Club: Van der Elst gelooft oren niet

Club Brugge zit momenteel in een moeilijke periode. Ook in aanvallend opzicht sputtert de motor, met ...

710
710
"Op WK-niveau" - kranten zien grote uitblinker bij Anderlecht

Het Lotto Park kon zondagavond nog eens uitgebreid vieren. Enkele weken na de knappe zege tegen Club ...

371
371

Meer sportnieuws