'Juventus wil schoktransfer afsluiten in Milaan'

door
'Juventus wil schoktransfer afsluiten in Milaan'

Onder Antonio Conte haalde Internazionale een pak spelers uit de Premier League weg, maar niet al deze transfers werden een succes. Christian Eriksen bijvoorbeeld, werd ondanks heel wat concurrentie van andere ploegen overgenomen van Tottenham Hotspur. Maar de Deen komt in Milaan amper aan spelen toe.


Eriksen zit dus in een penibele situatie bij Internazionale en dat is natuurlijk niet aangewezen in een EK-seizoen. De spelmaker wil naar verluidt vertrekken in januari en er zou nu sprake zijn van een opvallende transfer. Volgens de Corriere dello Sport wil Arsenal de oud-speler van Tottenham binnenhalen in ruil met Granit Xhaka. Er zijn volgens de Italiaanse sportkrant echter meer mogelijkheden. Manchester United (Fred of Nemanja Matic) en Chelsea (N'Golo Kanté) zouden dezelfde constructie ter sprake kunnen brengen.

UPDATE 04/12
Eriksen zou middels een ruildeal dus kunnen terugkeren naar de Premier League. Maar er liggen nog meer ploegen op de loer. Zo wordt in de Italiaanse media de naam van Juventus naar voren geschoven. De Oude Dame zou al lange tijd een bewonderaar zijn van de spelmaker en blijft naar verluidt overtuigd van zijn kunnen. De vraag is echter of Inter bereid is om hem naar een rechtstreekse concurrent te laten gaan. Bij Calciomercato schuift men echter een oplossing naar voren: zo zou Eriksen opgenomen kunnen worden in een ruilconstructie met Paulo Dybala.

LEES OOK: Tessa Wullaert trekt aan alarmbel: "Mijn hart doet soms pijn”

Welke speler zou u het liefst in uw ploeg hebben?

Meest recent

Walgelijk incident na Chaleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

53
53
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

92
92
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

124
124
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

188
188
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

218
218
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

97
97
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

40
40
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

58
58
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

276
276
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

32
32
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

15
15
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

411
411
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

390
390
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

40
40
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

76
76
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

288
288
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

250
250
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

193
193
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

38
38
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

294
294
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

146
146
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

358
358
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

274
274
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

297
297
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

65
65

Meer sportnieuws