'Anderlecht heeft grote troef voor supertalent'

577
'Anderlecht heeft grote troef voor supertalent'

RSC Anderlecht wil ook in de komende jaren volop inzetten op  spelers uit de eigen jeugdopleiding. De Brusselaars verlengden de voorbije maanden dan ook de contracten van heel wat jonge talenten. Maar Paars-Wit is zeker nog niet klaar wat dat betreft.

Zoals geweten wil RSCA ook de overeenkomsten van Jérémy Doku en Yari Verschaeren weldra openbreken. Er wordt echter ook al gekeken binnen de nog jongeren categorieën. Zo melden diverse media, waaronder La Capitale, dat de recordkampioen de gesprekken heeft opgestart om Rayane Bounida een eerste profcontract voor te schotelen.

De aanvaller is nog steeds maar 14 jaar, maar geldt als één van de grootste talenten die in ons land rondlopen. Met meer dan 300.000 Instagram-volgers is hij ook bijzonder populair op de sociale media, wat hem commercieel eveneens erg interessant maakt. Ondanks zijn prille leeftijd kan Bounida dan ook rekenen op een pak buitenlandse interesse.

Elders in Europa zou hij al een smak geld kunnen verdienen. Dat kan RSCA hem niet bieden, maar de Brusselaars willen hem en (vooral) zijn entourage overtuigen met een interessant sportief plan. In maart viert Bounida zijn 15de verjaardag. Vanaf dan kan hij in ons land een profcontract tekenen. Anderlecht zou ondanks de grote concurrentie er vertrouwen in hebben dat het supertalent zal ingaan op de aanbieding.

UPDATE 03/12

Anderlecht zit dus al even aan de tafel met toptalent Rayane Bounida, iets wat vandaag nog eens wordt bevestigd door Het Laatste Nieuws. Paars-Wit wil zich absoluut niet de kaas van het brood te laten eten, zoals dat al gebeurde met Charly Musonda Jr. en anderen. Het moet zich dus wapenen tegen lucratieve voorstellen uit het buitenland, en volgens de krant lukt dat vooralsnog best goed.

De onderhandelingen over een profcontract leverden vooralsnog dan wel nog geen handtekening op, maar Anderlecht heeft wel een grote troef in handen. Bounida wordt namelijk begeleid door Let’s Play, het makelaarskantoor dat in handen was van Vandenhaute voor zijn komst naar het Astridpark. De voorzitter van Paars-Wit is dus zéér bekend met de mensen die het supertalent begeleiden.

LEES OOK: Roemloze exit Bruno bij Anderlecht? "Met deze coach..."

Kan dat de doorslag geven?

Meest recent

Leko doet boekje open over explosief vertrek bij AA Gent

Bij Club Brugge kunnen ze niet morren over hun seizoen tot dusver. Ze pakten al 24 op 27 in de ...

48
48
'Rangers lacht aanbieding voor Raskin weg'

De wintermercato komt stilaan in het zicht, want er resten nog twee maanden tot de transfermarkt ...

11
11
Arsenal blameert zich tegen vierdeklasser in League Cup

In Engeland staat er deze week bekervoetbal op het programma en dat heeft voor een enorme verrassing ...

40
40
Dortmund wendt bekerblamage af, sensatie in Serie A

In België wordt er tijdens deze midweek niet gevoetbald, maar in het buitenland staan er wel ...

10
10
'Schok op Sclessin: straffe terugkeer bij Standard'

Bij Standard gaan ze momenteel door een lastige periode. De Rouches blikken terug op vier ...

92
92
Yamal breekt stilte na Gouden Bal: "Het komt eraan"

Maandagavond werd de Gouden Bal uitgereikt en die kende toch een verrassende laureaat. Het was ...

19
19
'Lukaku krijgt oude bekende (voorlopig) als trainer'

Romelu Lukaku was bij Napoli in een vervelende situatie beland na zijn blessure en koos daarom in de ...

44
44
'Strijd om smaakmaker Charleroi is helemaal los'

Charleroi leed vorig weekend dan wel verrassend zijn tweede nederlaag van het seizoen door een 3-0 ...

22
22
Leko zet smaakmaker onder druk: "Cruciaal seizoen voor hem"

Club Brugge is alweer aan een zeer sterk seizoen bezig. Het pronkt in de competitie met een zeer ...

165
165
Roemloze exit Bruno bij Anderlecht? "Met deze coach..."

De 4-0-nederlaag van Anderlecht bij AA Gent kwam hard aan in Brussel. Paars-wit creëerde wel ...

263
263
KRC Genk met luxeprobleem: "Thorup moet dat proberen"

KRC Genk wist een zes op zes te halen in de Jupiler Pro League en plaatste zich in de Croky Cup. ...

71
71
'Anderlecht in brand: Coucke moeit zich met ontslag Bruno’

Vitor Bruno mag voorlopig blijven bij Anderlecht. Toch zit de top van de club niet meer op ...

640
640
Tessa Wullaert na ontmoeting met Ronaldo: "Ik vind hem..."

Tessa Wullaert is de beste Belgische voetbalster ooit. Dat is al jaren duidelijk. Ze eindigde ...

241
241
Verhuurde spelers: Antwerp-huurling komt boven water

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

77
77
Andere Belg steelt show naast Godts: "Man Utd, haal hem!"

In Frankrijk heeft PSG een zeer goede zaak gedaan, want ze wonnen de topper tegen Olympique Lyon met ...

72
72
'Strijd om Tresoldi barst los: grootmachten overtuigd'

De wintermercato opent pas binnen een aantal maanden zijn deuren, maar nu al wordt er volop ...

190
190
Met dank aan Baro: extra troef voor AA Gent in titelrace

Na de teleurstellingen in de beker en Europa rechtte AA Gent op knappe wijze de rug tegen ...

302
302
Club Brugge zet grote stap: stadionwerken van start

Juridisch moeten er nog altijd een aantal zaken worden uitgeklaard, maar in de tussentijd blijft ...

519
519
Laatste kans verkeken: einde verhaal bij Anderlecht?

Vitor Bruno lijkt soms wel Russische roulette te spelen, want telkens is het koffiedik kijken ...

356
356
Ballon d’Or-baas onthult echte reden waarom Yamal niet won

Op het gala van de Gouden Bal kaapte Spanje het leeuwendeel van de prijzen weg, maar de hoofdvogel ...

323
323
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: bod van 70 (!) miljoen'

Carlos Forbs verkeert eveneens in bloedvorm, maar dé man van het moment bij Club Brugge is ...

831
831
Grote schoonmaak Anderlecht: zestal weg in januari?

Na de zware nederlaag in Gent is het plots alweer crisis bij RSC Anderlecht. De meeste pijlen worden ...

737
737
Onverwachte BV steunt Van Gucht om liefdesleven: "Dappere ridder"

Ruben Van Gucht heeft van zijn privéleven bijna een publiek personage gemaakt. Terwijl de ene ...

16
16
Mbappé-rel escaleert: Real Madrid-ster door het stof

De rel rond Kylian Mbappé en zijn uitspraken over voormalige Chinese leider Mao Zedong ...

90
90
Diakhon krijgt volle laag na opstootje: “Kleuterklasgedrag!”

De wedstrijd tussen Club Brugge en Sint-Truiden VV zindert nog na. Na affluiten ging het volledig ...

325
325

Meer sportnieuws