'Harde kern RSCA voert druk op: 'do or die' aan Gaverbeek'

door
'Harde kern RSCA voert druk op: 'do or die' aan Gaverbeek'

Afgelopen weekend stond de Belgische ‘Clasico’ tussen Anderlecht en Standard op het programma. De harde kern van Paars-Wit had vooraf de belangrijkheid van deze wedstrijd nog eens onderstreept bij de spelers en coach Vincent Kompany. Maar die boodschap kreeg weinig gehoor.


Vorige week al hingen de fans een spandoek op aan het trainingsveld. "Vincent, je weet waarom deze match belangrijk is. Enkel de overwinning telt", klonk het toen. Maar de partij eindigde op 0-0 en RSCA stelde diep teleur. Dinsdagochtend werd dan ook een nieuwe spandoek ontrold aan Neerpede. En via Facebook voert Mauves Army de druk nog wat extra op. "Wij hebben een week lang alles gegeven voor onze club. Tijdens de week, bij de laatste training tot het moment dat jullie op de bus stapten richting stadion. WIJ hebben onze rol vervuld, en jullie? Geen grinta, gebrek aan inzet en motivatie. NIETS. Wees trots op het blazoen dat je draagt en vooral eer het! It's time to wake up!", klonk het.

UPDATE 02/12
Voor de harde kern kwam de fletse prestatie in de Clasico dus hard aan. De spanning is dan ook stilaan om te snijden. Volgens La Dernière Heure is het vrijdagavond alles of niets: enkel een overwinning tegen Zulte Waregem zou voldoende zijn om de rust te doen wederkeren. Loopt het aan de Gaverbeek opnieuw fout, dan zouden wel eens zwaardere acties kunnen volgen. Het gebrek aan supporters in de stadions lijkt voor RSCA dus ook een positieve kant te hebben.

LEES OOK: Westerlo in zak en as na harde boycot KRC Genk

De supporters zijn te streng voor Anderlecht ...

Meest recent

Zorgen om grote naam Anderlecht: "Waar zit hij?"

Er komt bij Anderlecht maar geen regelmaat in de prestaties dit seizoen. Dat bleek nog maar eens op ...

25
25
Hasi scherp na wanprestatie: "Een catastrofe"

Anderlecht heeft vrijdag in Charleroi een zeer pijnlijke avond beleefd. Het slaagde er alweer niet ...

37
37
'Club gaat transferstrijd aan met Como en Leverkusen'

Club Brugge heeft zich in de zomer nog grondig versterkt, maar lijkt nu al bezig te zijn met het ...

20
20
Milan kan vernedering tegen laagvlieger net vermijden

In de Serie A dreigt AC Milan na amper een week zijn kopppositie alweer af te moeten staan. De ...

11
11
Anderlecht met billen bloot op Mambourg en lost rol bovenin

Anderlecht lijkt bovenaan de rol helemaal te moeten lossen. Het kan de kloof met de top twee al zien ...

124
124
Degradatie dreigt voor Red Flames na pijnlijke avond

De Red Flames hebben vrijdagavond een zeer slechte zaak gedaan. Ze beleefden een pijnlijke avond in ...

42
42
Lierse wint weer niet, Jong AA Gent kan niet bevestigen

Vrijdagavond stonden in de Challenger Pro League al de eerste twee wedstrijden van de elfde speeldag ...

13
13
Ziet Zulte Waregem uitblinker gratis vertrekken?

Zulte Waregem stuntte vorige week door AA Gent met 4-1 te verslaan. Na een lastige start is de ...

130
130
Anderlecht stelt alweer teleur: "Wordt zijn laatste match"

Anderlecht raakte vorige week niet voorbij STVV en heeft vrijdagavond dus iets recht te zetten. Het ...

373
373
'Anderlecht mengt zich in transferstrijd om sensatie'

Anderlecht gaat vrijdagavond in Charleroi op zoek naar de drie punten, want die hebben ze absoluut ...

103
103
Standard krijgt alsnog stevige domper te verwerken

Standard blikt terug op een woelige week, nadat het vorig weekend zijn wedstrijd tegen Antwerp ...

89
89
'Domper voor Duivels: sterkhouder out voor november'

De Rode Duivels moeten in november nog de laatste loodjes leggen om kwalificatie voor het WK over de ...

99
99
Charleroi-RSCA: Hasi kiest voor deze elf namen

RSC Anderlecht staat voor een cruciaal duel tegen Sporting Charleroi. Winnen is broodnodig, anders ...

79
79
Wils steeds meer onder druk: wat zegt de coach?

Royal Antwerp FC staat onder zware druk. Zondag ontvangen ze Club Brugge en dat is altijd een zeer ...

50
50
'Zirkzee verlaat Man Utd: zes clubs in de running'

Joshua Zirkzee gaat Manchester United in de wintermercato wellicht verlaten. Trainer Ruben Amorim is ...

50
50
Club Brugge op hete kolen: vertraging in stadiondossier

Club Brugge heeft weinig tijd om te bekomen van de pandoering tegen Bayern München, want binnen ...

727
727
'Overmars versus Bayat: Wils out, De Mil in bij Antwerp?'

Mehdi Bayat liet hem niet naar Union vertrekken, maar dat Rik De Mil vroeg of laat Charleroi zal ...

306
306
Napoli in shock: De Bruyne zet heel Italië plots op zijn kop

Italië kookt en Kevin De Bruyne krijgt zware kritiek, maar is dat wel terecht? De Italiaanse ...

364
364
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg AA Gent

Na de blamage tegen Zulte Waregem moet AA Gent in eigen huis de rug zien te rechten tegen Standard. ...

175
175
Hasi hakt knopen door: dubbele comeback bij Anderlecht

RSC Anderlecht trapt vrijdag de twaalfde speeldag op gang op het veld van Charleroi. Na een magere ...

185
185
Wils baalt: blessuregolf Antwerp eist volgend slachtoffer

Na een schamele twee op 18 is het vijf voor 12 bij Antwerp, waar uitgerekend nu aartsrivaal Club ...

333
333
'Buitenkans voor Club Brugge: topaanwinst in januari?'

Club Brugge hoopt de zware nederlaag tegen Bayern München zondag door te spoelen met een zege ...

329
329
Radja Nainggolan op heterdaad betrapt: "Waarom niet?"

Voormalig Rode Duivel Radja Nainggolan dook deze week op in het populaire VIER-programma De Slimste ...

143
143
Anderlecht maakt 'nieuwe' directeur Neerpede bekend

Ruim een week geleden maakte RSC Anderlecht de comeback van Michael Verschueren en Kenneth ...

203
203
Westerlo in zak en as na harde boycot KRC Genk

Westerlo en KRC Genk bekampen elkaar begin volgende maand, maar er zijn maar een beperkt aantal ...

326
326

Meer sportnieuws