Cercle ziet verdediger naar de MLS trekken

door
Cercle ziet verdediger naar de MLS trekken

Cercle Brugge is bezig aan een seizoen met ups en downs, maar desondanks zullen ze in het Jan Breydelstadion zeker niet ontevreden zijn met een tiende plaats. Trainer Paul Clement laat de Bruggelingen goed voetballen, al doet hij wel amper een beroep op Belgen. Een speler gaat zijn geluk in de MLS zoeken.


Montreal Impact heeft immers aangekondigd dat het Zorhan Bassong weggehaald heeft bij Cercle. De 21-jarige linksachter, die voor de Belgische nationale jeugdelftallen speelde maar intussen twee caps verzamelde voor Canada, werd in januari 2019 door Cercle weggeplukt bij Lille. Hij kon zich echter nooit doorzetten.

Bassong gaat het nu in Canada proberen, waar Olivier Renard hem aan boord haalt. "Hij is een veelzijdige jonge Canadees, die zowel op links- als rechtsachter kan spelen, of centraal in een driemansverdediging. Hij toonde veel goesting om terug te keren en hij is in de wolken met het project van de club", stelt de technisch directeur. Bassong kreeg in Montreal een contract voor twee jaar, met optie op twee extra jaren.


JOUW MENING TELT:
Zal hij in de MLS wel doorbreken?

Meest recent

'Straffe transfer: KRC Genk vindt perfecte opvolger Tolu'

KRC Genk bracht de afgelopen seizoenen heel wat sterke spitsen voort. Paul Onuachu werd een fenomeen ...

87
87
‘Club Brugge heeft opportuniteit uit Nederland op de radar’

Club Brugge staat mogelijk voor een transformatie in de selectie. Na een erg succesvol jaar in de ...

67
67
‘Renard gokt: Anderlecht zwiert miljoenenbod op tafel’

RSC Anderlecht hoopt spoedig weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. Afgelopen seizoen ...

202
202
WK voor Clubs: enorme deceptie Axel Witsel, PSG viert feest

In Groep B van het WK voor Clubs zijn de kaarten geschud. De laatste speeldag van de groepsfase werd ...

32
32
Cercle Brugge verrast vriend en vijand met nieuwe wind

Cercle Brugge wist maar nipt degradatie te vermijden afgelopen seizoen. Opmerkelijk was dat ...

85
85
Yamal breekt met pikante roddels: duidelijke boodschap

Lamine Yamal staat aan de top van de voetbalwereld. De pas 17-jarige aanvaller is een ster bij FC ...

48
48
Openlijke Lukaku duidt hét probleem van Anderlecht aan

Rode Duivel Romelu Lukaku heeft een reeks uitgebreide interviews gegeven aan verschillende Belgische ...

193
193
Hayen klopt meteen op tafel: "Kunnen we ons niet permitteren"

Het tussenseizoen zit erop bij vicekampioen Club Brugge KV. Maandag werd in het basecamp te ...

391
391
'Liverpool onhoudbaar: vliegtuigfoto bevestigt nieuwe topaankoop'

De concurrenten van Liverpool FC gaan komend seizoen hun handen meer dan vol hebben om de Reds van ...

93
93
'Feyenoord biedt 10 miljoen, reactie Genk zegt alles'

KRC Genk vatte de zomermercato aan met de intentie om zijn selectie zo goed mogelijk intact te ...

516
516
'Club Brugge klopt aan bij Inter voor derde zomeraanwinst'

Vicekampioen Club Brugge hield het tot dusver redelijk rustig op de zomermercato. Met Nicolo ...

793
793
Antwerp afgedroogd in zoektocht naar topcoach

Eerst geen Europees voetbal, dan geen coach, en uiteindelijk geen topkandidaat die toehapt. Antwerp ...

150
150
Eerste zege Alonso: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zijn eerste zege onder nieuwe coach Xabi Alonso beet. Ondanks een vroege rode ...

127
127
'Van kampioen naar kampioen: Union verliest sterkhouder'

Als landskampioen is Union SG komend seizoen verzekerd van een plek in de League Phase van de ...

154
154
'Anderlecht richt pijlen op voormalig steunpilaar AA Gent'

Ook bij RSC Anderlecht werden maandag de trainingen hervat. Maar de sportieve leiding is nog lang ...

507
507
'Dubbele transfer Club Brugge: medische tests gepland'

Bij Club Brugge werden maandag de trainingen terug hervat. Ondertussen wordt echter nog volop ...

775
775
'Genk vangt de jackpot: schoktransfer naar Saudi-Arabië'

KRC Genk heeft de trainingen inmiddels hervat, maar in aanloop naar de eerste training dreigt Racing ...

977
977
'Barça slaat weer toe: supertalent naar Catalonië'

FC Barcelona wil zijn straffe prestaties van afgelopen seizoen in de komende jaargang bevestigen en ...

87
87
'Club Brugge wil Hugo Broos een plezier doen'

Club Brugge speurt heel de wereld rond naar versterking. Blauw-Zwart wordt plots met een opvallende ...

422
422
‘KV Kortrijk verpatst aanwinst: financiële cijfers bekend’

KV Kortrijk is bezig aan Operatie Schoonmaak. De kern gaat opgekuist worden en de club gaat ook nog ...

215
215
‘Union laat Belgische rivaal verweesd achter met transfer'

Union SG heeft in enkele jaren tijd de Belgische top veroverd. Ze wonnen met de titel, de Beker van ...

658
658
Antwerp ziet volgende pion terugkeren naar Nederland

Bij Royal Antwerp FC werd de technische staf door elkaar geschud en ze verliezen nu ook John ...

99
99
Groot nieuws bij Beerschot, Lierse verwelkomt bekende naam

Bij Beerschot hadden ze vandaag twee nieuwsberichten in petto. Er is een speler die de club verlaat ...

173
173
KVC Westerlo haalt oude bekende weer in huis

Bij KVC Westerlo willen ze de eigen jeugdopleiding een stevige impuls geven. De tweede ploeg werd ...

80
80
‘KRC Genk vecht om nieuwe Afrikaanse parel’

KRC Genk kende afgelopen seizoen een wisselvallig seizoen. In de reguliere competitie was de ...

311
311

Meer sportnieuws