'Indrukwekkende Bakkali zet Kompany aan het denken'

door
'Indrukwekkende Bakkali zet Kompany aan het denken'

RSC Anderlecht was bezig aan een opwaartse beweging in het klassement, maar werd na de recente 2 op 9 weer met de voeten op de grond gezet. Bovendien was het geleverde spel in de laatste twee duels gewoonweg ondermaats. Maar coach Vincent Kompany heeft er sinds maandag een helpende hand bij gekregen.

Boegbeeld Luc Nilis is immers weer aan de slag bij RSCA. De ex-aanvaller zal Kompany, voorlopig aan de hand van een soort stage-periode, bijstaan tijdens de trainingen en de spelers van advies voorzien, met name dan over traptechniek. Maandag ging de Limburger alvast aan de slag. Hij arriveerde bijzonder vroeg op Neerpede, woonde een oefenwedstrijd bij van de reserven tegen RWDM en had volgens La Dernière Heure ook een uitgebreid gesprek met Kompany en sportief directeur Peter Verbeke.

UPDATE 09u05

Luc Nilis was dus een aandachtig toeschouwer tijdens de wedstrijd van de beloften van Anderlecht bij RWDM. Daar was ook de nieuwe spitsentrainer (ad interim) dan ook getuige van een vlotte 4-1 overwinning. En één man wist zich alvast te tonen aan Nilis & co.

Zo zorgde Zakaria Bakkali namelijk voor een hattrick. Dat deed de vleugelaanvaller zelfs in één helft. Bij de rust mocht hij al binnen blijven. Een teken dat hij komend weekend een nieuwe kans zal krijgen? Tijd zal het uitwijzen, maar indien het niet om een blessure gaat, lijkt die kans toch groot te zijn. Landry Dimata zorgde overigens voor het vierde doelpunt.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Moet hij een nieuwe kans krijgen?

Meest recent

Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

27
27
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

105
105
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

135
135
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

32
32
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

217
217
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

92
92
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

209
209
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

307
307
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

250
250
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

425
425
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

199
199
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

157
157
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

110
110
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

157
157
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

85
85
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

262
262
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

31
31
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

612
612
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

71
71
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

127
127
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

196
196
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

353
353
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

98
98
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

111
111
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

328
328

Meer sportnieuws