'Zorgen bij Koeman: Barça toch transfermarkt op'

102 stemmen
'Zorgen bij Koeman: Barça toch transfermarkt op'

FC Barcelona blijft ondanks het akkoord met de spelersgroep kampen met de nodige financiële problemen. Maar coach Ronald Koeman eist toch dat de club haar geldbuidel bovenhaalt in januari. Volgens de krant SPORT heeft de Nederlander een nieuw verzoek ingediend bij de clubleiding voor de komst van Memphis Depay.


Het genoemde medium schrijft dat Koeman zich grote zorgen maakt omdat hij het nog een tijdje zonder de geblesseerde Ansu Fati moet doen. Barça staat momenteel slechts zevende in de Primera División en dat moet beter, maar de voormalige bondscoach van het Nederlands elftal heeft voorin slechts een beperkt aantal alternatieven en meent dus een nieuwe aanvaller nodig te hebben.

Als het aan Koeman ligt waagt Barcelona in de wintermercato een nieuwe poging om Depay in te lijven. De aanvaller van Olympique Lyon was in de zomer al dicht bij een transfer naar Catalonië, wegens de financiële problemen van de club stak La Liga daar toen een stokje voor. Maar gezien zijn aflopende contract kan Barça de prijs in januari allicht drukken.

De speler zelf blijkt alvast open te staan voor een vertrek. Afgelopen zondag leek Depay immers nog te sneren naar de fans van Lyon op Twitter. Hij schreef namelijk: "Jullie zullen me waarderen als ik straks weg ben." SPORT denkt dat de Oranje-international met die uitspraak vooruitloopt op een snel vertrek.

LEES OOK: 'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

🚀

Denkt u dat Depay Barça naar een hoger niveau kan tillen?

Meest recent

België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

12
12
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

162
162
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

34
34
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

39
39
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

113
113
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

107
107
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

73
73
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

135
135
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

53
53
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

158
158
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

136
136
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

25
25
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

172
172
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

389
389
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

260
260
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

73
73
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

838
838
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

507
507
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

551
551
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

391
391
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

711
711
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

350
350
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

546
546
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

141
141
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2266
2266

Meer sportnieuws