'Nilis pakt drietal meteen onder handen bij Anderlecht'

850 stemmen
'Nilis pakt drietal meteen onder handen bij Anderlecht'

RSC Anderlecht was bezig aan een opwaartse beweging in het klassement, maar werd na de recente 2 op 9 weer met de voeten op de grond gezet. Bovendien was het geleverde spel in de laatste twee duels gewoonweg ondermaats. Maar coach Vincent Kompany heeft er sinds maandag een helpende hand bij gekregen.


Boegbeeld Luc Nilis is immers weer aan de slag bij RSCA. De ex-aanvaller zal Kompany, voorlopig aan de hand van een soort stage-periode, bijstaan tijdens de trainingen en de spelers van advies voorzien, met name dan over traptechniek. Maandag ging de Limburger alvast aan de slag. Hij arriveerde bijzonder vroeg op Neerpede, woonde een oefenwedstrijd bij van de reserven tegen RWDM en had volgens La Dernière Heure ook een uitgebreid gesprek met Kompany en sportief directeur Peter Verbeke.

Vanaf dinsdag gaat hij normaal gezien ook met spelers individueel aan het werk. Bij LDH weet men dat hij drie spelers zeker onder handen zal nemen. Zo zou Nilis samen met Paul Mukairu en Mustapha Bundu aan hun voorzetten werken, die waren zondag tegen Standard ondermaats. Bij Lukas Nmecha zouden dan weer zijn looplijnen aangepakt worden, die moeten veel doelgerichter worden. Maar Nilis zal uiteraard ook met andere spelers werken, zelfs met bepaalde jongeren die dicht bij de eerste ploeg aanleunen zoals Antoine Colassin en Mario Stroeykens.

LEES OOK: Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Wie wordt volgens u de grootste aanwinst?

Meest recent

Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

12
12
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

40
40
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

327
327
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

29
29
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

40
40
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

272
272
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

399
399
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

481
481
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

794
794
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

105
105
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

517
517
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

51
51
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

97
97
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

136
136
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

93
93
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

145
145
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

389
389
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

706
706
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

293
293
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

497
497
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

402
402
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

226
226
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

106
106
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

102
102
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

172
172

Meer sportnieuws