'Genk mag hopen op 2 Rode Duivels'

door
'Genk mag hopen op 2 Rode Duivels'

Een officiële award wordt er niet voor uitgereikt, maar de prijs voor comeback van het jaar gaat ongetwijfeld richting de Luminus Arena. Niet alleen omwille van de straffe opmars in het klassement, waar Genk na een 10 op 24 met zes zeges op rij plots bovenaan pronkt, maar ook voor de terugkeer van Bryan Heynen.


De 23-jarige middenvelder scheurde ongeveer een jaar geleden voor de tweede keer in zijn nog prille carrière zijn kruisbanden, waarna hij maandenlang aan de kant stond. Eens de zware revalidatie na een lichte terugval eindelijk afgelopen was, werd het jeugproduct van de Limburgers echter in geen tijd weer uitermate belangrijk voor zijn team. Eerst mocht hij twee keer invallen, nadien dropte nieuwe trainer John van den Brom hem in zijn eigen vuurdoop prompt in de basis. Ook op zaterdag tegen Cercle Brugge begon Heynen aan de wedstrijd, waarin hij met een doelpunt en een assist meteen bedankte voor het vertrouwen.

Heynen werd zo logischerwijs uitgeroepen tot Man van de Match, een prestatie die ook Roberto Martinez ongetwijfeld ter oren kwam. Ondanks de felle concurrentie op het middenveld van de Rode Duivels, gaf de bondscoach tenslotte in mei vorig jaar reeds te kennen dat hij hem in de gaten heeft. Heynen speelde toen dan ook een instrumentele rol op weg naar de titel. Wie weet telt Genk zo binnenkort wel twee Belgische internationals, want ook Theo Bongonda klopt steeds nadrukkelijker op de deur. De 25-jarige winger scoorde nu acht keer in zijn laatste vijf duels en tekende dit weekend tevens voor zijn eerste assist van het seizoen.

LEES OOK: Hoogst gewaardeerde speler in JPL? Opvallende nummer 1

Wie zal volgens u het eerste Rode Duivel worden?

Meest recent

Oosting duwt door: twee spelers mogen niet weg

Bij Royal Antwerp FC zijn het naast het veld zware tijden. Zeno Van den Bosch trekt na het seizoen ...

50
50
Burgess deelt flinke waarschuwing uit aan Club Brugge & co

Union SG speelde zijn beste matchen in de Champions League, waar ze het spel niet moeten maken. In ...

48
48
RAFC-fan Tom Waes laat masker vallen: schaamte, pijn en twijfel

Tom Waes schittert weer op het grote scherm. De Antwerp-fan was deze week nog te zien in het ...

30
30
Kerk verklaart bloedvorm én nieuwe wind bij Antwerp

Het was zwoegen en zweten, maar Royal Antwerp FC plaatste zich ten koste van La Louvière voor ...

59
59
Zomeraanwinst weg bij KV Mechelen, Boufal vindt nieuwe club

De transfermarkt draait op volle toeren. Er worden veel transfers afgerond. Met daarbij KV Mechelen ...

71
71
Ajax slaat toe en heeft 'iconische' transfer helemaal beet

Ajax is een ploeg die al een aantal jaren op de dool is. Ook dit seizoen zullen ze geen kampioen ...

36
36
Belabberde prestatie Club Brugge: Leko onthult dé reden

Club Brugge blijft bijzonder wisselvallig voor de dag komen dit seizoen. Ze verloren kansloos met ...

395
395
Verrassing bij Anderlecht: "Hij wordt vaste basisspeler"

RSC Anderlecht heeft de voorbije jaren erg moeilijke periodes gehad, zowel op sportief als ...

512
512
"Hij was onzichtbaar" - drie buizen na bekerfiasco Club

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

341
341
Bayat zorgt voor nieuwe stunt vlak na beker-exploot Charleroi

Sporting Charleroi is met een grote stunt aan de tweede seizoenshelft begonnen. De Carolo's ...

119
119
Horror bij de Beckham's: vuile ruzie met grote verdwijntruc

Wat zich afspeelt achter de glamour van de Beckham dynastie begint steeds meer op een open wond te ...

30
30
‘Club Brugge winterbom: Bailey als stunttransfer?’

Club Brugge zoekt deze winter een aanvallende injectie, maar niet zonder twijfel. De naam Bailey ...

591
591
Club Brugge kookt over: Tzolis ontsnapt na bizarre actie

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de Croky Cup. In de slotfase liepen de ...

505
505
City op finalekoers: Engelse pers ontploft over Doku

Manchester City staat met anderhalf been in de finale van de Engelse League Cup. De Citizens wonnen ...

190
190
'Antwerp bibbert en beeft: bekerheld richting uitgang'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

232
232
Gezichtsverlies Club Brugge: Verhaeghe stormt vroegtijdig weg

Club Brugge is met een enorme tegenvaller aan de tweede seizoenshelft begonnen. De regerende ...

621
621
'Anderlecht bibbert: Spaanse clubs springen op Angulo'

Anderlecht hoopt zich tijdens deze wintermercato nog stevig te kunnen versterken. Daarvoor wil het ...

342
342
Frustratie na uitschakeling Club: "Het is een schande"

Club Brugge zal zichzelf niet opvolgen als bekerwinnaar. Blauw-Zwart beleefde dinsdag immers een ...

548
548
Antwerp zwoegt zich in slot verlengingen naar halve finale

Antwerp heeft zich niet laten verrassen in de Croky Cup. De Great Old moest wel zwoegen om de halve ...

152
152
Doku en aanwinst zetten City met anderhalf been op Wembley

Manchester City is nog altijd in de running voor zijn eerste prijs van het seizoen. Het zette ...

44
44
Meesterlijke Guiagon bezorgt Club pijnlijke bekerexit

Club Brugge zal dit seizoen niet opnieuw de Croky Cup winnen. De kwartfinale werden dinsdagavond het ...

214
214
'OHL mengt zich in strijd om sensatie uit 1B'

De wintermercato moet in België nog echt losbarsten, maar er lijken alvast enkele spraakmakende ...

207
207
'Beerschot wil transferslag slaan bij Club Brugge'

Beerschot hoopt zich nog te kunnen mengen in de strijd om promotie naar de Jupiler Pro League, maar ...

144
144
'Anderlecht grijpt naast terugkeer oude JPL-bekende'

Anderlecht blijft wachten op zijn eerste echte aanwinst van deze wintermercato. Nochtans zijn er ...

229
229
Man Utd heeft nieuwe coach: icoon keert terug

Manchester United beleeft pijnlijke weken, want het slaagde er niet in om zijn vier laatste ...

83
83

Meer sportnieuws