'Antwerp kan eindelijk rekenen op zomeraanwinst'

door
'Antwerp kan eindelijk rekenen op zomeraanwinst'

Antwerp pakte begin oktober in de laatste dagen van de transferperiode nog uit met enkele stevige aanwinsten. De Great Old haalde nog onder meer Jordan Lukaku, Nana Ampomah en Cristian Benavente naar de Bosuil. Zij konden de voorbije weken al stilaan hun kwaliteiten beginnen tonen, maar dat kan van Guy Mbenza nog niet gezegd worden.


De 20-jarige spits werd op hetzelfde moment overgenomen van Cercle Brugge, waar hij goed aan het seizoen begonnen was met twee goals in twee matchen. Daarna raakte Mbenza wel geblesseerd en hij arriveerde ook met die blessure bij Antwerp. Sindsdien bleef het bijzonder stil rond de jonge Congolees.

Maar Het Nieuwsblad weet dat Mbenza nu eindelijk kan gaan debuteren, want voor de thuismatch tegen OHL maandagavond zit hij een eerste keer in de kern. Wie weet mag hij ook meteen hopen op speelminuten, aangezien Ivan Leko de laatste matchen Dieumerci Mbokani wat liet rusten en er donderdag alweer een Europese match aankomt. Daarvoor komt Mbenza niet in aanmerking, want hij werd niet opgenomen in de Europese lijst.

LEES OOK: Celine Van Ouytsel en Metejoor delen spetterende liefdesbom

Moet hij tegen OHL speelminuten krijgen?

Meest recent

Opstelling Duivels: één verrassing en spectaculaire voorlinie

De Rode Duivels hervatten donderdagavond hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026. Op het veld van ...

245
245
Joos en Hein ly-risch over Duivel: "Hij wordt dé ster"

In de kwalificatiecampagne voor het WK 2026 nemen de Rode Duivels het donderdagavond op tegen ...

113
113
Penalty-debacle bezorgt Jonge Duivels ijskoude douche

De Belgische beloften zijn met een dure slipper aan hun kwalificatiecampagne voor het EK 2027 ...

162
162
'Genk vloekt luidop: Standard trekt stekker uit transfer'

De zomermercato is in België nog eventjes geopend, verschillende clubs proberen dan ook nog een ...

359
359
Kapiteinsdebat bij Duivels: "Verbazend dat hij het niet is"

De Rode Duivels hervatten donderdagavond hun kwalficatiecampagne voor het WK 2026. Daags voor de ...

316
316
Courtois velt Lammens-oordeel: waarschuwing komt hard aan

Senne Lammens heeft zijn droomtransfer beet. De doelman maakte afgelopen seizoen veel indruk bij ...

334
334
Fabio Silva maakt zich onsterfelijk belachelijk

Fabio Silva heeft een verleden bij RSC Anderlecht. Deze zomertransferperiode maakte de Portugese ...

105
105
'Transferbom bij AA Gent: miljoenendeal bij Club Brugge'

Gaat AA Gent nog een opvallende transfer afronden? Die kans is bestaande, want ze zouden nog een ...

1285
1285
Sensatiedeal: KRC Genk haalt “monster” in huis

KRC Genk zag met Tolu Arokodare de aanvalsleider van vorig seizoen vertrekken en bijna moest het ook ...

454
454
Aanwinst STVV: "Of de interesse van Anderlecht klopte?"

RSC Anderlecht heeft nog werk op de transfermarkt. Voorlopig komt er weinig beweging in. Olivier ...

161
161
Trésor en Delcroix weldra terug in de Jupiler Pro League?

Bij Burnley willen ze nog af van een aantal spelers. De ploegen uit de Jupiler Pro League kunnen ...

315
315
Kroes doet boekje open over komst van Dolberg

Ajax dompelde de fans van RSC Anderlecht in grote rouw. Kasper Dolberg verliet Brussel en trok naar ...

142
142
Alarm bij Bayern: Kompany groot slachtoffer

In de Premier League gaven ploegen als Liverpool, Arsenal, Manchester City, Chelsea en Manchester ...

288
288
Anderlecht in de penarie: probleem voor Renard en Borguet

Olivier Renard en Tim Borguet kennen een moeilijke mercato. Ze investeerden héél veel ...

637
637
‘Vandenhaute stuurt zijn kat bij Anderlecht’

De toekomst van Wouter Vandenhaute is hoogst onzeker bij RSC Anderlecht. De voorzitter legde zijn ...

800
800
'Leya Iseka grijpt naast terugkeer naar België'

Michy Batshuayi maakt tijdens deze interlandperiode zijn rentree in de selectie van de Rode Duivels. ...

159
159
'Trossard slachtoffer van transferbom bij Arsenal'

Vorig seizoen speelde Leandro Trossard vrijwel alles bij Arsenal, maar deze zomer lijkt de Rode ...

208
208
'Nog een vertrekker bij Charleroi, opluchting voor Cercle'

Nog tot en met 8 september hebben Belgische clubs om hun laatste transfers te regelen. In de laatste ...

128
128
'Genk wil nog verbazen met aanwinst uit Serie A'

Genk beleefde nog enkele woelige dagen op de transfermarkt. Het zag Tolu Arokodare voor een ...

586
586
'Dender heeft opvolger Euvrard bijna beet'

Voor Dender is het seizoen rampzalig begonnen. De Kadavers pakten amper twee op achttien en zijn ...

132
132
'Cercle wil stunten met komst WK-uitblinker'

Cercle Brugge kende dit seizoen een zeer lastige start, maar heeft zich sindsdien knap herpakt met ...

249
249
'Overname Beerschot: nog één struikelblok blijft'

Het zou goed kunnen dat er binnenkort een nieuwe wind zal waaien op het Kiel. Beerschot staat ...

457
457
Verrassende namen in Europese selectie Genk

Nu september aangebroken is, moesten de deelnemers aan de league phase van de Europese bekers hun ...

333
333
Nieuwe rel rond ‘prinses’ Xavi Simons: buren in shock

Xavi Simons versierde deze zomer een toptransfer naar de Premier League. Lange tijd leek Chelsea de ...

256
256
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Verschaeren, Ordoñez in januari weg?'

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste dagen bezig, maar er staat nog heel wat te gebeuren. ...

484
484

Meer sportnieuws