Afgekeurde goal Anderlecht zorgt voor discussie

door
Afgekeurde goal Anderlecht zorgt voor discussie

Wie in de komende dagen moeite zou hebben om te slaap te vatten, doet er goed aan om de herhaling van Anderlecht-Standard er even bij te nemen. De zogenaamde 'Belgische Clasico' van zondagavond was immers ronduit slaapverwekkend. Al was er begin tweede helft toch één puntje van opwinding.


Zo leek Michel Vlap, die zijn basisplaats andermaal niet kon rechtvaardigen, de thuisploeg op voorsprong te zetten. Maar na interventie van de VAR werd het doelpunt afgekeurd. Ploegmaat Lukas Nmecha stond immers buitenspel. De Duitse belofte-international raakte de bal weliswaar niet, de wedstrijdleiding oordeelde dat hij toch voldoende invloed had op het spel om de treffer te laten afkeuren. En dat zorgde achteraf wat voor discussie.

Anderlecht-coach Vincent Kompany liet immers verstaan dat hij doelpunt wél zou hebben goedgekeurd omdat Nmecha de bal niet raakte. Maar de meeste specialisten zijn het er toch over eens dat het een juiste beslissing was van de arbitrage. "Noë Dussenne past zijn loopbeweging immers aan in functie van de positie van Nmecha, daardoor heeft die toch een belangrijke invloed op het spel", verklaarde co-commentator Gert Verheyen bij Eleven Sports.

LEES OOK: 'Transferdetails Nielsen: Club boekt aanzienlijk verlies'

Trending:

'Leegloop bij Club Brugge: deal in stroomversnelling'
'Leegloop bij Club Brugge: deal in stroomversnelling'

Het doelpunt werd terecht afgekeurd ...

Meest recent

Bornauw heeft fraaie transfer beet, verrassend akkoord Fofana

Verschillende (kandidaat-)Rode Duivels komen momenteel in aanmerking voor een transfer. Sebastiaan ...

42
42
'Transferdetails Nielsen: Club boekt aanzienlijk verlies'

Club Brugge nam deze zomermercato al afscheid van Ferran Jutgla, die terug in Spanje ging ...

239
239
WK Clubs: grote revelatie knikt Real Madrid naar kwartfinale

Op het wereldkampioenschap voor clubs heeft Real Madrid zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales. ...

61
61
'Kompany in blijde verwachting: Bayern vol voor topaanwinst'

Bayern München plaatste zich zondagavond op overtuigende wijze voor de kwartfinales van het WK ...

140
140
Kop eraf bij Union: nieuwe gezichten tonen zich in oefenzege

Een weekje geleden, exact een maand na het behalen van de titel, begon Union SG als ...

93
93
Kaminski vindt nieuwe club, straffe transfer voor Bodart

Twee Belgische doelmannen hebben sinds dinsdag een nieuwe ploeg gevonden. Thomas Kaminski ruilde ...

55
55
'Na 54 goals in 52 duels: Gyökeres krijgt megatransfer'

De zomerse transferperiode leverde al enkele spraakmakende deals op, maar er zitten nog meer grote ...

166
166
'Union gaat voor spectaculaire dubbelslag van 50 miljoen'

Binnen minder een drietal weken vat Union SG zijn nieuwe seizoen aan in de supercup tegen Club ...

325
325
Wilmots op dreef: Standard stelt zesde zomeraanwinst voor

Marc Wilmots wil Standard opnieuw naar de top loodsen, al lijkt die weg wel nog bijzonder lang. Om ...

122
122
'Club Brugge heeft beet: vervanger Jashari al op komst'

Het lijkt stilaan nog slechts een kwestie van tijd voor Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan ...

724
724
'Witte rook: Standard haalt slag thuis bij Club Brugge'

Standard laat er geen gras over groeien op de zomermercato, want Marc Wilmots haalde tot dusver al ...

347
347
'AC Milan slaat dubbelslag: Club Brugge vangt 60 miljoen'

Charles De Ketelaere flopte in San Siro, maar dat weerhoudt AC Milan er niet van om opnieuw te ...

911
911
‘Club Brugge kapot van plotse bocht Jashari‘

Eerst leek Ardon Jashari Club Brugge trouw te blijven, maar nu is alles anders. Terwijl ...

709
709
Anderlecht-fans vinden nieuwe zondebok: "Tijd voor afscheid"

RSC Anderlecht stelde dinsdag al een vijfde zomeraanwinst voor, maar dat blijkt niet te volstaan ...

339
339
Jong geweld voor Wils: Antwerp licht aankoopoptie

De keuze om Stef Wils te promoveren tot T1 was volgens Sven Jaecques een "weldoordachte beslissing", ...

517
517
'Club Brugge krijgt zin: Milan verhoogt bod op Jashari'

Van een overeenkomst is er nog geen sprake, maar het ziet er hoe langer hoe meer naar uit dat Ardon ...

821
821
Gegeerde keeper speelt open kaart: Anderlecht of AA Gent?

Thomas Kaminski zal het niet worden, maar RSC Anderlecht blijft wel zoeken naar een nieuwe doublure ...

498
498
'Westerlo aan zet: Yow lokt stevige interesse'

We haalden al aan dat er veel staat te gebeuren bij KVC Westerlo. De Kemphanen moeten ook spelers ...

192
192
'AA Gent & Westerlo kloppen aan voor buitenkansje'

Tot dusver hield AA Gent zich gedeinsd op de transfermarkt, maar daar lijkt stilaan verandering in ...

258
258
'Leegloop bij Club Brugge: deal in stroomversnelling'

Momenteel eist Ardon Jashari alle aandacht op, maar dat er deze zomer nog meer volk Club Brugge zal ...

802
802
Hendrik Van Crombrugge en Vanessa delen spetterend nieuws

Voor Hendrik Van Crombrugge waren het op sportief vlak niet de meest fijne jaren uit zijn ...

678
678
'Antwerp in actie: transfervuurwerk barst helemaal los'

Ruim drie weken voor de competitiestart heeft Antwerp nog veel werk aan de winkel. Voorlopig lijkt ...

889
889
'Soap ontploft: Jashari zadelt Club Brugge met deadline op'

Club Brugge wilde Ardon Jashari graag nog een jaartje langer aan boord houden, maar dat lijkt almaar ...

1136
1136
Renard jubelt: “Nieuwe leider mét grinta bij Anderlecht"

RSC Anderlecht is hard aan het gaan op de zomermercato. Enric Llansana is de nieuwste zomeraanwinst ...

447
447
‘Puntenhalvering? Supporters zijn het kotsbeu’

Er werd weer een bom onder de competitiehervorming gelegd na de klacht van Franc Borains, Union SG, ...

349
349

Meer sportnieuws