Spanjaarden luiden alarmklokken: "Nachtmerrie voor Hazard"

door
Spanjaarden luiden alarmklokken:

Eden Hazard speelde woensdag nog een degelijke partij tegen Internazionale, maar zaterdag sloeg het noodlot andermaal toe. In de wedstrijd van Real Madrid tegen Deportivo Alaves (1-2-nederlaag) moest de Rode Duivel wederom geblesseerd naar de kant. Een zoveelste blessure al sinds hij tekende in de Spaanse hoofdstad.


Volgens coach Zinedine Zidane zou de schade dit keer nog meevallen, de Fransman beweerde dat Hazard enkel last had van een tik tegen zijn knie. Maar feit is dat de aanvaller wederom sukkelt met fysieke problemen. En dat doet de alarmbellen afgaan in de Spaanse media. Bij Marca heeft men het over een 'nachtmerrie voor Hazard, Zidane en zijn ploegmaats'. "Het lukt maar niet dat Hazard vier wedstrijden op rij speelt bij Real. Wat zo simpel lijkt, is in het geval van Hazard een mission impossible aan het worden."

Bij AS maakt men zelfs de vergelijking met Gareth Bale, die door meerdere blessures zelden zijn gewenste niveau haalde in Madrid. "Bij Real Madrid staat er een olifant in de kamer waar niemand over wil praten: het lichaam van Eden Hazard. De parallel met Gareth Bale begint steeds duidelijker te worden, met slechte prestaties en een porseleinen lichaamsbouw."

Bij SPORT neemt men zijn matige cijfers dan weer onder de loep. "Met de partij van zaterdag erbij, heeft hij 28 wedstrijden gespeeld bij Real Madrid. Daarin scoorde hij slechts 3 keer en leverde hij 4 assists. Veel slechtere cijfers dan degene die hij bij zijn andere ploegen behaalde."

LEES OOK: 'Dé aankoop van 100 miljoen die Real Madrid nodig heeft'

Denkt u dat Hazard zijn beste niveau nog zal vinden bij Real?

Meest recent

Alweer straffe transfer Union: "Ik zei meteen ja"

Elk seizoen moet Union weer opnieuw beginnen, maar elk seizoen slaagt de landskampioen er toch weer ...

1
1
'Charleroi hakt trainersknoop door'

De voorbije weken was er een heuse trainerswals bij de Belgische topclubs. KRC Genk stelde na het ...

22
22
Godts krijgt schop onder de kont: "Als het eruit komt..."

Ajax beleefde een moeilijke eersteseizoenshelft, al leek er de laatste weken toch beterschap ...

16
16
'Arsenal grijpt mis bij Club Brugge'

Club Brugge zag in 2025 de nodige sterkhouders vertrekken en in 2026 lijkt dat scenario zich opnieuw ...

208
208
Euvrard trekt straffe vergelijking tussen Standard en STVV

De komende dagen krijgen we kerstvoetbal in de Jupiler Pro League, met daarbij enkele stevige ...

45
45
'Barça rooft België leeg: ook deal met AA Gent?'

FC Barcelona lijkt de voorbije maanden volop kennis gemaakt te hebben met België. De Spaanse ...

265
265
'Club Brugge en co grijpen naast sensatie uit 1B'

De Challenger Pro League blijkt alsmaar meer een uitstekende kweekvijver voor talent voor de Jupiler ...

103
103
Buitenkansje voor Standard? "Ik zou het niet doen"

Standard vierde Kerstmis als de nummer zes in het klassement en dat was toch een verrassing. De ...

129
129
TRANSFERUURTJE: 'Broos naar Belgische topclub, sensationele comeback Origi'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

204
204
Angulo doet onthulling over Hasi: “Altijd zéér boos”

RSC Anderlecht ziet dit seizoen een nieuwe Nilson Angulo opstaan. De buitenspeler leek onder Brian ...

144
144
Vanaken laat Mbappé achter zich, Mechele derde

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge en ook dit seizoen is hij ...

114
114
'Vossen-rel ontploft na pijnlijke stilte Vandenbroeck'

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De ervaren aanvaller was de ...

413
413
Pech voor Jonge Duivels: "Ik heb België altijd afgewezen"

De Rode Duivels hebben de voorbije jaren een stevige verjongingskuur ondergaan en er lijkt nog heel ...

107
107
Drie floptransfers bij Union? Hubert geeft uitleg

Union moest de voorbije maanden weer volop aan de bak om verschillende sterkhouders te vertrekken. ...

85
85
'Onverwachte toptransfer voor Mike Trésor'

In de laatste weken kwam Mike Trésor plots weer een beetje aan de oppervlakte bij Burnley. ...

185
185
Van Damme spreekt open en bloot: 'Wereld viel op zijn kop'

Er was een tijd dat Joachim Van Damme moeiteloos meedraaide op het hoogste niveau. KV Mechelen, ...

167
167
'Club bibbert: nieuwe ontwikkeling rond sterkhouder'

Club Brugge hoopt vrijdag in Genk om 2025 toch af te kunnen sluiten met een positieve noot, na ...

451
451
'Strijd om Karetsas: deze 4 clubs aan de leiding'

2026 zal ongetwijfeld ook het jaar worden waarin Konstantinos Karetsas een toptransfer zal maken. ...

627
627
Smaakmaker alsnog weg bij Zulte Waregem?

Voor Zulte Waregem lag er een mooi geschenk onder de kerstboom. De club wist woensdagavond immers ...

324
324
Karl Vannieuwkerke grijpt naar keel: 'Zwaarste gevecht ooit'

Wie Karl Vannieuwkerke enkel kent als VRT-anker of sportpresentator, ziet maar een deel van het ...

510
510
Smaakmaker Anderlecht: "Interesse van Liverpool?"

Bij RSC Anderlecht moet er in 2026 voor tientallen miljoenen euro's verkocht worden om de rekening ...

345
345
'Origi-stunttransfer: 2 clubs in België in de running'

België snakt naar een Divock Origi-comeback. Alleen: iedereen roept “doen”, tot ...

1436
1436
'Antwerp incasseert stevige transferdomper'

Bij Royal Antwerp FC verkochten ze de afgelopen jaren voor heel wat geld. De Great Old wist onder ...

407
407
Van Jutgla tot Fujita: hoe vergaat het deze ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

214
214
JPL-clubs dromen: deze megadeals liggen voor het grijpen

Bij onderzoeksbureau CIES berekenen ze via bepaalde data de potentiële transferwaardes van de ...

191
191

Meer sportnieuws