TRANSFERUURTJE: 'Tegenvaller Anderlecht, Chelsea gaat voor nieuwe bom'

door
TRANSFERUURTJE: 'Tegenvaller Anderlecht, Chelsea gaat voor nieuwe bom'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht wil naar verluidt zon snel mogelijk afscheid nemen van Zakaria Bakkali. Maar het zal niet evident worden een nieuwe club voor hem te vinden. Real Valladolid werd genoemd als mogelijke bestemming. Sportdirecteur Miguel Angel Gomez ontkent echter dat er iets speelt. "Hij is een speler die ik heel goed ken, maar met Real Valladolid is er absoluut niets gaande", klonk het op een persconferentie.

RSCA ziet mogelijk wel een andere winger vertrekken. Volgens Graphic Sports Online zou de Duitse interesse in Francis Amuzu nog niet gaan liggen zijn. Door zijn geringe speelgelegenheid zou FC Köln namelijk geïnteresseerd zijn in een uitleenbeurt tijdens de wintermercato. Ook coach Marku Gisdol zou naar verluidt enthousiast zijn over de potentiële komst van Amuzu.

BUITENLAND
Ondanks al het transfergeweld van de voorbije zomer zou Chelsea FC werken aan nog meer defensieve versterking. Volgens BILD werden immers al de eerste contacten gelegd met de entourage van David Alaba. De Oostenrijker zag zijn contract bij Bayern München niet verlengd worden en is momenteel dus op zoek naar een nieuwe werkgever. Maar Chelsea heeft nog meer opties achter de hand. Zo stelt The Sun dat ook José Maria Giménez de Blues kan charmeren. Hij is wel een pak duurder. Afgelopen zomer nog werden bedragen tot 80 miljoen euro genoemd voor de Uruguayaan van Atlético Madrid.

Waar jongelingen als Pedri en Ansu Fati (voor zijn knieblessure) vaak in actie komen voor FC Barcelona, verloopt het seizoen van Riqui Puig stroef. De kans is groot dat de jonge aanvallende middenvelder in de wintermercato getransfereerd wordt. Leeds United en Everton denken aan een deal, maar volgens het medium Fichajes heeft ook PSV concrete interesse in een (huur)deal.

LEES OOK: 'Bizarre soap: Lavia dan tóch niet bij Jonge Duivels'

Bakkali verdient nog een laatste kans bij Anderlecht ...

Meest recent

2 Rode Duivels (en halve Belg) in lijst 50 grootste talenten

Komende zomer zullen de Rode Duivels niet meer als een topfavoriet aan de start van het WK ...

32
32
'Hoefkens moet nieuwe opdoffer slikken'

Vorig seizoen was Carl Hoefkens nog God in Breda nadat hij met NAC tegen alle verwachtingen in het ...

20
20
'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

26
26
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

21
21
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

89
89
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

67
67
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

50
50
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

215
215
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

334
334
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

80
80
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

130
130
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

144
144
Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

110
110
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

97
97
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

120
120
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

204
204
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

140
140
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

685
685
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

544
544
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

173
173
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

178
178
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

221
221
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

31
31
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

296
296
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

198
198

Meer sportnieuws