TRANSFERUURTJE: 'Tegenvaller Anderlecht, Chelsea gaat voor nieuwe bom'

door
TRANSFERUURTJE: 'Tegenvaller Anderlecht, Chelsea gaat voor nieuwe bom'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht wil naar verluidt zon snel mogelijk afscheid nemen van Zakaria Bakkali. Maar het zal niet evident worden een nieuwe club voor hem te vinden. Real Valladolid werd genoemd als mogelijke bestemming. Sportdirecteur Miguel Angel Gomez ontkent echter dat er iets speelt. "Hij is een speler die ik heel goed ken, maar met Real Valladolid is er absoluut niets gaande", klonk het op een persconferentie.

RSCA ziet mogelijk wel een andere winger vertrekken. Volgens Graphic Sports Online zou de Duitse interesse in Francis Amuzu nog niet gaan liggen zijn. Door zijn geringe speelgelegenheid zou FC Köln namelijk geïnteresseerd zijn in een uitleenbeurt tijdens de wintermercato. Ook coach Marku Gisdol zou naar verluidt enthousiast zijn over de potentiële komst van Amuzu.

BUITENLAND
Ondanks al het transfergeweld van de voorbije zomer zou Chelsea FC werken aan nog meer defensieve versterking. Volgens BILD werden immers al de eerste contacten gelegd met de entourage van David Alaba. De Oostenrijker zag zijn contract bij Bayern München niet verlengd worden en is momenteel dus op zoek naar een nieuwe werkgever. Maar Chelsea heeft nog meer opties achter de hand. Zo stelt The Sun dat ook José Maria Giménez de Blues kan charmeren. Hij is wel een pak duurder. Afgelopen zomer nog werden bedragen tot 80 miljoen euro genoemd voor de Uruguayaan van Atlético Madrid.

Waar jongelingen als Pedri en Ansu Fati (voor zijn knieblessure) vaak in actie komen voor FC Barcelona, verloopt het seizoen van Riqui Puig stroef. De kans is groot dat de jonge aanvallende middenvelder in de wintermercato getransfereerd wordt. Leeds United en Everton denken aan een deal, maar volgens het medium Fichajes heeft ook PSV concrete interesse in een (huur)deal.

LEES OOK: City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Bakkali verdient nog een laatste kans bij Anderlecht ...

Meest recent

Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

7
7
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

31
31
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

27
27
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

111
111
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

15
15
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

310
310
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

41
41
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

65
65
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

159
159
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

238
238
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

83
83
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

76
76
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

235
235
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

477
477
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

135
135
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

106
106
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

492
492
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

131
131
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

150
150
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

160
160
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

248
248
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

74
74
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

373
373
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

91
91
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

262
262

Meer sportnieuws