Club Brugge met dubbele opsteker richting Moeskroen

door
Club Brugge met dubbele opsteker richting Moeskroen

Club Brugge pakte vorige week weliswaar de volle buit, het geleverde spel in de thuiswedstrijd tegen KV Kortrijk was allesbehalve indrukwekkend. Zaterdagavond wordt dan ook een reactie verwacht bij de landskampioen. Dan staat Blauw-Zwart voor een verplaatsing op het veld van hekkensluiter Moeskroen.


Het wordt alvast uitkijken naar hoe coach Philippe Clement zijn pionnen zal posteren op Le Canonnier. Met de cruciale Champions League-wedstrijd tegen Zenit Sint-Petersburg in het achterhoofd, is de kans immers reëel dat bepaalde sterkhouders extra rust zullen krijgen. Bovendien is Clement allicht ook genoodzaakt om te schuiven. Op zijn persbabbel van vrijdagmiddag liet hij bijvoorbeeld verstaan dat er een groot vraagteken staat achter Simon Deli. De Ivoriaanse verdediger ondervond last na de partij in Dortmund.

Daarnaast zijn Matej Mitrovic, Samuel Asoma en vooral Federico Ricca normaal gezien niet beschikbaar. En over Eduard Sobol heerst nog steeds onduidelijkheid. De resultaten van zijn nieuwe corona-test zijn nog niet binnen, waardoor de Oekraïner nog steeds niet kon hervatten met de training. De kans dat hij zaterdag weer aan de aftrap zal verschijnen is dus behoorlijk klein. Door al deze twijfels besloot Club alvast om de bekendmaking van de selectie een dag uit te stellen.

UPDATE 28/11
Goed nieuws voor Club in aanloop naar de aftrap tegen Moeskroen. Ondanks de twijfels lijkt Deli toch op tijd fit geraakt, de Ivoriaan zit alvast in de wedstrijdselectie. En zelfs Ricca maakt deel uit van de spelerslijst, al zal hij allicht nog gespaard worden van een basisplaats. Enkel over Sobol heerst nog wat onduidelijkheid, de resultaten van zijn corona-test worden pas in de loop van de namiddag verwacht.

LEES OOK: 'Druk op Gheysens stijgt: groot slachtoffer bij verkoop Antwerp'

Clement moet zijn belangrijkste pionnen sparen voor Zenit ...

Meest recent

Update marktwaarden JPL: grote winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

3
3
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

177
177
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

87
87
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

89
89
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

226
226
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

94
94
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

110
110
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

24
24
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

219
219
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

194
194
Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

SK Beveren veroverde deze week al de titel in de Challenger Pro League en is daarmee ook al zeker ...

256
256
Courtois verbaast zelfs Arbeloa: "Nog nooit gezien"

Real Madrid zette deze week een reuzenstap richting de kwartfinale van de Champions League. De ...

113
113
Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Het lijkt erop dat we in de zomer weer het nodige transfervuurwerk gaan krijgen in de Jupiler Pro ...

282
282
TRANSFERUURTJE: 'Topclubs lonken naar Beveren, Hazard praat met JPL-club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

166
166
Colpaert spreekt duidelijke taal over toekomst Zulte

Het rommelt ferm bij Zulte Waregem. Sven Vandenbroeck werd ontslagen en assistent Steve Colpaert ...

91
91
Comeback onder Taravel? Flips met statement naar Anderlecht

Alexis Flips staat nog tot 2028 onder contract bij RSC Anderlecht. De Franse middenvelder werd twee ...

248
248
Wesley Sonck kotsmisselijk na VTM-horror met Koen Wauters

Voor Wesley Sonck werd een ogenschijnlijk onschuldige uitdaging plots een kleine nachtmerrie. De ...

36
36
KAA Gent met de rug tegen de muur: De Mil waarschuwt

KAA Gent staat voorlopig op een zesde plek, maar het is ongemeen spannend. KRC Genk, Standard Luik ...

167
167
Bataille terug naar België? “Raketten in Israël”

Jelle Bataille maakte de opvallende overstap naar Maccabi Haifa na zijn periode bij Royal Antwerp ...

116
116
Focus op derby: Heymans roept oorlogstaal naar STVV

KRC Genk blijft verbazen in Europa. De Limburgers wonnen de heenwedstrijd tegen het Duitse Freiburg ...

297
297
Iran draait kar en maakt Trump met de grond gelijk

Iran leek aanvankelijk niet deel te nemen aan het Wereldkampioenschap voetbal dit jaar, maar na een ...

195
195
Onana breekt lans voor deze Rode Duivel

Het wordt uitkijken naar wie volgende week de selectie van de Rode Duivels zal halen. Bondscoach ...

92
92
Hazard eerlijk over Duivels: "Dan blijf ik liever thuis"

Krijgen we deze maand opnieuw een opmerkelijke comeback bij de Rode Duivels? Het zou kunnen, want ...

233
233
Smaakmaker STVV onthult dé sleutel voor winst tegen Genk

Komend weekend zullen in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. ...

181
181
'Revolutie Standard: overname én verdwijnen 2 elftallen?'

Voor Standard staan er zeer belangrijke weken voor de boeg. De Rouches hopen in de laatste twee ...

437
437

Meer sportnieuws