Club Brugge met dubbele opsteker richting Moeskroen

door
Club Brugge met dubbele opsteker richting Moeskroen

Club Brugge pakte vorige week weliswaar de volle buit, het geleverde spel in de thuiswedstrijd tegen KV Kortrijk was allesbehalve indrukwekkend. Zaterdagavond wordt dan ook een reactie verwacht bij de landskampioen. Dan staat Blauw-Zwart voor een verplaatsing op het veld van hekkensluiter Moeskroen.


Het wordt alvast uitkijken naar hoe coach Philippe Clement zijn pionnen zal posteren op Le Canonnier. Met de cruciale Champions League-wedstrijd tegen Zenit Sint-Petersburg in het achterhoofd, is de kans immers reëel dat bepaalde sterkhouders extra rust zullen krijgen. Bovendien is Clement allicht ook genoodzaakt om te schuiven. Op zijn persbabbel van vrijdagmiddag liet hij bijvoorbeeld verstaan dat er een groot vraagteken staat achter Simon Deli. De Ivoriaanse verdediger ondervond last na de partij in Dortmund.

Daarnaast zijn Matej Mitrovic, Samuel Asoma en vooral Federico Ricca normaal gezien niet beschikbaar. En over Eduard Sobol heerst nog steeds onduidelijkheid. De resultaten van zijn nieuwe corona-test zijn nog niet binnen, waardoor de Oekraïner nog steeds niet kon hervatten met de training. De kans dat hij zaterdag weer aan de aftrap zal verschijnen is dus behoorlijk klein. Door al deze twijfels besloot Club alvast om de bekendmaking van de selectie een dag uit te stellen.

UPDATE 28/11
Goed nieuws voor Club in aanloop naar de aftrap tegen Moeskroen. Ondanks de twijfels lijkt Deli toch op tijd fit geraakt, de Ivoriaan zit alvast in de wedstrijdselectie. En zelfs Ricca maakt deel uit van de spelerslijst, al zal hij allicht nog gespaard worden van een basisplaats. Enkel over Sobol heerst nog wat onduidelijkheid, de resultaten van zijn corona-test worden pas in de loop van de namiddag verwacht.

LEES OOK: Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Clement moet zijn belangrijkste pionnen sparen voor Zenit ...

Meest recent

Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

195
195
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

47
47
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

29
29
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

103
103
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

313
313
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

172
172
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

372
372
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

162
162
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

209
209
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

36
36
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

49
49
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

639
639
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

762
762
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

129
129
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

308
308
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

384
384
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

463
463
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

407
407
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

394
394
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

611
611
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League is de voornaamste vraag vooral hoe het nu verder ...

410
410
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

465
465
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

148
148
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

239
239
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

128
128

Meer sportnieuws