Club Brugge met dubbele opsteker richting Moeskroen

door
Club Brugge met dubbele opsteker richting Moeskroen

Club Brugge pakte vorige week weliswaar de volle buit, het geleverde spel in de thuiswedstrijd tegen KV Kortrijk was allesbehalve indrukwekkend. Zaterdagavond wordt dan ook een reactie verwacht bij de landskampioen. Dan staat Blauw-Zwart voor een verplaatsing op het veld van hekkensluiter Moeskroen.


Het wordt alvast uitkijken naar hoe coach Philippe Clement zijn pionnen zal posteren op Le Canonnier. Met de cruciale Champions League-wedstrijd tegen Zenit Sint-Petersburg in het achterhoofd, is de kans immers reëel dat bepaalde sterkhouders extra rust zullen krijgen. Bovendien is Clement allicht ook genoodzaakt om te schuiven. Op zijn persbabbel van vrijdagmiddag liet hij bijvoorbeeld verstaan dat er een groot vraagteken staat achter Simon Deli. De Ivoriaanse verdediger ondervond last na de partij in Dortmund.

Daarnaast zijn Matej Mitrovic, Samuel Asoma en vooral Federico Ricca normaal gezien niet beschikbaar. En over Eduard Sobol heerst nog steeds onduidelijkheid. De resultaten van zijn nieuwe corona-test zijn nog niet binnen, waardoor de Oekraïner nog steeds niet kon hervatten met de training. De kans dat hij zaterdag weer aan de aftrap zal verschijnen is dus behoorlijk klein. Door al deze twijfels besloot Club alvast om de bekendmaking van de selectie een dag uit te stellen.

UPDATE 28/11
Goed nieuws voor Club in aanloop naar de aftrap tegen Moeskroen. Ondanks de twijfels lijkt Deli toch op tijd fit geraakt, de Ivoriaan zit alvast in de wedstrijdselectie. En zelfs Ricca maakt deel uit van de spelerslijst, al zal hij allicht nog gespaard worden van een basisplaats. Enkel over Sobol heerst nog wat onduidelijkheid, de resultaten van zijn corona-test worden pas in de loop van de namiddag verwacht.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Clement moet zijn belangrijkste pionnen sparen voor Zenit ...

Meest recent

Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

1
1
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

48
48
'Kompany ontploft: één Bayern-topper krijgt volle lading'

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

50
50
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

193
193
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

268
268
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

21
21
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

214
214
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

128
128
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

183
183
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

122
122
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

301
301
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

435
435
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

126
126
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

92
92
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

51
51
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

63
63
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

220
220
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1452
1452
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

276
276
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

133
133
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

151
151
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

45
45
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

236
236
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

126
126
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

367
367

Meer sportnieuws