'Messi heeft club voor volgend seizoen al gekozen'

door
'Messi heeft club voor volgend seizoen al gekozen'

De toekomst van Lionel Messi blijft de gemoederen bedaren. De Argentijn is einde contract bij FC Barcelona en voorlopig werd nog geen overeenkomst gevonden over een eventuele verlenging. Manchester City en Chelsea FC liggen naar verluidt op de loer, maar de vraag is of de superster wel wil vertrekken op Camp Nou.


Veronica Brunati claimt alvast van niet. Volgens de bekende journaliste wil de aanvaller het liefste bij zijn huidige club blijven. "Ik heb gehoord dat Messi aan Joan Laporta (kandidaat-voorzitter) heeft verteld dat hij bij FC Barcelona wil blijven", vertelde de Brunati op Radio MARCA. "Dat is de informatie waar ik op dit moment over beschik, maar dit soort zaken kunnen met de week veranderen. Maar ik weet dat er contact is met Laporta."

Veel zal uiteraard afhangen van de financiële situatie én van de uitslag van de voorzittersverkiezing. "Natuurlijk is het aan Leo om de beslissing te maken. Wil hij de geschiedenisboeken in als de speler die zijn hele leven bij één club heeft gespeeld of wil hij nog voor een andere club spelen? In deze coronatijd is het wel zo dat maar weinig clubs zijn salaris kunnen betalen, zelfs PSG en Manchester City niet", zo meent Brunati.

Messi heeft een aflopend contract bij FC Barcelona, waar hij afgelopen zomer nog wilde vertrekken. Dit seizoen moet de sterspeler bepalen of hij wil verlengen in Camp Nou. Overigens is Laporta op dit moment 'slechts' presidentskandidaat, dus het is niet zeker dat hij opnieuw aan de macht komt zoals in de periode 2003-2010.

LEES OOK: Messi schrijft geschiedenis en houdt Belg van titel

Messi zal uiteindelijk gewoon bij Barcelona blijven ...

Meest recent

'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

13
13
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

23
23
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

146
146
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

74
74
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

121
121
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

38
38
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

56
56
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

308
308
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

139
139
Leko drukt stempel: Club Brugge vist 'miskoop' weer op

Ivan Leko vierde een comeback in mineur bij Club Brugge, dat woensdag met 0-3 onderuit ging tegen ...

632
632
Anderlecht titelkandidaat? Hasi spreekt duidelijke taal

RSC Anderlecht zat in de zevende hemel na zeges tegen Union SG en KRC Genk, maar Westerlo zette ...

138
138
Fans Rode Duivels in zak en as: WK-fiasco aan het licht

De Rode Duivels nemen het volgende zomer in de groepsfase op tegen Egypte, Nieuw-Zeeland en Iran ...

79
79
De Mil bonkt direct op tafel: “Zeker versterkingen"

Rik De Mil staat voor zijn vuurdoop bij KAA Gent. De oefenmeester verliet Sporting Charleroi voor de ...

203
203
Groot nieuws voor Kompany: Bayern doet ferme geste

Vincent Kompany is dit seizoen geweldig bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester is ...

87
87
Opvolger De Mil bekend: Bayat verbaast vriend en vijand

Door het ontslag van Nicky Hayen klopte Club Brugge aan bij KAA Gent en door de exit van Ivan Leko ...

403
403
Hasi looft verrassend trio bij Anderlecht: “Stappen gezet”

RSC Anderlecht kreeg afgelopen speeldag een pandoering van Westerlo en komende speeldag wacht ...

241
241
UEFA brengt geweldig nieuws voor Belgische refs

In eigen land is er zeer vaak grote kritiek op de Belgische scheidsrechters. Spelers, trainers en ...

70
70
Anderlecht troeft Standard en buitenland af: dit is waarom

Anderlecht maakte donderdag bekend dat het nog maar eens schuift in zijn organigram. Nadat de ...

234
234
'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel ...

61
61
Maxime Lestienne weldra weer op Belgische velden?

Ooit leek Maxime Lestienne voorbestemd voor de Rode Duivels. Een cap zou de flankaanvaller ...

188
188
Ajax-trainer doet boekje open over Godts, Bounida en Mokio

Ajax wist deze week eindelijk zijn eerste punten te pakken in de Champions League door met 2-4 te ...

130
130
Hasi hint naar opmerkelijke wintertransfer: "Hij is welkom"

Anderlecht zat de voorbije weken op een wolk, maar donderde daar vorig weekend weer af met een ...

497
497
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt opvolger Ordoñez, weer vertrekker Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

219
219
‘Fans in opstand tegen ‘Anderlechtisering’ van Club Brugge’

Club Brugge verbaasde vriend en vijand door Nicky Hayen de laan uit te sturen. Ivan Leko werd ...

613
613
Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Simon Mignolet kent dit seizoen veel pech. De doelman van Club Brugge moest ook plots verstek geven ...

490
490

Meer sportnieuws