'Messi heeft club voor volgend seizoen al gekozen'

734 stemmen
'Messi heeft club voor volgend seizoen al gekozen'

De toekomst van Lionel Messi blijft de gemoederen bedaren. De Argentijn is einde contract bij FC Barcelona en voorlopig werd nog geen overeenkomst gevonden over een eventuele verlenging. Manchester City en Chelsea FC liggen naar verluidt op de loer, maar de vraag is of de superster wel wil vertrekken op Camp Nou.


Veronica Brunati claimt alvast van niet. Volgens de bekende journaliste wil de aanvaller het liefste bij zijn huidige club blijven. "Ik heb gehoord dat Messi aan Joan Laporta (kandidaat-voorzitter) heeft verteld dat hij bij FC Barcelona wil blijven", vertelde de Brunati op Radio MARCA. "Dat is de informatie waar ik op dit moment over beschik, maar dit soort zaken kunnen met de week veranderen. Maar ik weet dat er contact is met Laporta."

Veel zal uiteraard afhangen van de financiële situatie én van de uitslag van de voorzittersverkiezing. "Natuurlijk is het aan Leo om de beslissing te maken. Wil hij de geschiedenisboeken in als de speler die zijn hele leven bij één club heeft gespeeld of wil hij nog voor een andere club spelen? In deze coronatijd is het wel zo dat maar weinig clubs zijn salaris kunnen betalen, zelfs PSG en Manchester City niet", zo meent Brunati.

Messi heeft een aflopend contract bij FC Barcelona, waar hij afgelopen zomer nog wilde vertrekken. Dit seizoen moet de sterspeler bepalen of hij wil verlengen in Camp Nou. Overigens is Laporta op dit moment 'slechts' presidentskandidaat, dus het is niet zeker dat hij opnieuw aan de macht komt zoals in de periode 2003-2010.

LEES OOK: Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

🚀

Messi zal uiteindelijk gewoon bij Barcelona blijven ...

Meest recent

Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

32
32
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

569
569
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

31
31
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

209
209
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

106
106
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

412
412
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

474
474
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

70
70
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

126
126
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

676
676
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

85
85
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

65
65
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

61
61
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

41
41
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

144
144
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

114
114
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

109
109
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

96
96
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

139
139
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

48
48
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

109
109
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

219
219
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

272
272
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

640
640
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

75
75

Meer sportnieuws