'Herkansing in januari: Club greep naast vier straffe spitsen'

door
'Herkansing in januari: Club greep naast vier straffe spitsen'

Club Brugge gaat zaterdagavond op bezoek bij hekkensluiter Moeskroen, een ideale gelegenheid om nog eens uit te pakken met een overtuigende overwinning. De laatste keer dat de landskampioen  won met meer dan twee goals verschil dateert alweer van begin oktober tegen een tienkoppig Anderlecht. Blauw-Zwart kampt dan ook met een probleem in de afwerking.


Vooral de spitsen lieten het tot dusver afweten, al mag dat geen al te grote verrassing zijn. Youssouph Badji is immers nog piepjong, terwijl David Okereke en Michael Krmencik vorig seizoen al toonden dat ze allesbehalve scherpschutters zijn. Desondanks liet Club het na om in de voorbije mercato een extra spits te halen. Nochtans bleken wel degelijk verschillende dossiers op tafel te liggen, zo meldt men bij Het Laatste Nieuws.

De krant schuift op zaterdag vier namen naar voren van spitsen waarbij Club een poging waagde. De Argentijn Adolfo Gaich tekende zoals geweten bij CSKA Moskou. Ally Samatta was naar verluidt eveneens nadrukkelijk in beeld, maar hij verkoos een huurbeurt aan Fenerbahce. Christian Benteke wou dan weer in Londen blijven. En ook de Ivoriaan Serhou Guirassy zou een concrete piste hebben gevormd. Hij trok uiteindelijk voor zo'n 15 miljoen naar Rennes.

De vraag is nu of het Brugse bestuur in januari een nieuwe poging zal wagen om een extra spits aan te trekken. Coach Philippe Clement zou alvast vragende partij zijn, maar beseft ook dat het door de corona-crisis geen evidente omstandigheden zijn op de markt. Veel zal ook afhangen van een eventueel Europees voorjaar en de positie in het klassement van de JPL. Al is bijna iedereen het er wel over eens dat deze kern wat extra scorend vermogen mist.

LEES OOK: Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Club moet in januari absoluut een extra spits halen ...

Meest recent

2 Rode Duivels (en halve Belg) in lijst 50 grootste talenten

Komende zomer zullen de Rode Duivels niet meer als een topfavoriet aan de start van het WK ...

38
38
'Hoefkens moet nieuwe opdoffer slikken'

Vorig seizoen was Carl Hoefkens nog God in Breda nadat hij met NAC tegen alle verwachtingen in het ...

26
26
'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

30
30
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

24
24
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

94
94
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

69
69
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

51
51
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

229
229
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

351
351
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

81
81
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

131
131
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

150
150
Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

112
112
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

98
98
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

126
126
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

209
209
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

141
141
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

699
699
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

547
547
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

174
174
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

178
178
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

223
223
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

33
33
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

298
298
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

200
200

Meer sportnieuws