'Herkansing in januari: Club greep naast vier straffe spitsen'

door
'Herkansing in januari: Club greep naast vier straffe spitsen'

Club Brugge gaat zaterdagavond op bezoek bij hekkensluiter Moeskroen, een ideale gelegenheid om nog eens uit te pakken met een overtuigende overwinning. De laatste keer dat de landskampioen  won met meer dan twee goals verschil dateert alweer van begin oktober tegen een tienkoppig Anderlecht. Blauw-Zwart kampt dan ook met een probleem in de afwerking.


Vooral de spitsen lieten het tot dusver afweten, al mag dat geen al te grote verrassing zijn. Youssouph Badji is immers nog piepjong, terwijl David Okereke en Michael Krmencik vorig seizoen al toonden dat ze allesbehalve scherpschutters zijn. Desondanks liet Club het na om in de voorbije mercato een extra spits te halen. Nochtans bleken wel degelijk verschillende dossiers op tafel te liggen, zo meldt men bij Het Laatste Nieuws.

De krant schuift op zaterdag vier namen naar voren van spitsen waarbij Club een poging waagde. De Argentijn Adolfo Gaich tekende zoals geweten bij CSKA Moskou. Ally Samatta was naar verluidt eveneens nadrukkelijk in beeld, maar hij verkoos een huurbeurt aan Fenerbahce. Christian Benteke wou dan weer in Londen blijven. En ook de Ivoriaan Serhou Guirassy zou een concrete piste hebben gevormd. Hij trok uiteindelijk voor zo'n 15 miljoen naar Rennes.

De vraag is nu of het Brugse bestuur in januari een nieuwe poging zal wagen om een extra spits aan te trekken. Coach Philippe Clement zou alvast vragende partij zijn, maar beseft ook dat het door de corona-crisis geen evidente omstandigheden zijn op de markt. Veel zal ook afhangen van een eventueel Europees voorjaar en de positie in het klassement van de JPL. Al is bijna iedereen het er wel over eens dat deze kern wat extra scorend vermogen mist.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

Club moet in januari absoluut een extra spits halen ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

32
32
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

7
7
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

44
44
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

23
23
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

375
375
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

84
84
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

148
148
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

152
152
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

178
178
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

133
133
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

78
78
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

58
58
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

96
96
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

376
376
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

205
205
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

309
309
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

145
145
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

215
215
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

275
275
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

639
639
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

240
240
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

259
259
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

121
121
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

440
440
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

349
349

Meer sportnieuws