Antwerp deed donderdagavond een gouden zaak in Europa door met 0-2 te gaan winnen bij LASK Linz. Door die overwinning in Oostenrijk telt The Great Old nu negen punten, en lijkt het stevig op weg naar kwalificatie.
Lior Refaelov was andermaal de grote man bij Antwerp, maar ook Jordan Lukaku maakte meteen indruk bij zijn eerste waardige optreden. Hoewel hij amper negen minuten meespeelde, tekende hij wel voor een fraaie assist op Pieter Gerkens die voor de beslissende 0-2 zorgde.
Bij Het Nieuwsbad zien ze zo een probleem voor Simen Jukleröd, die andermaal niet uit de verf kwam. De kans dat we Lukaku straks in zijn plaats zien, lijkt alvast te stijgen. Ook Ivan Leko was na de wedstrijd vol lof over zijn zomeraanwinst: “Wel, Jordan werkt ontzettend hard. We geloven in hem, en denken dat we snel de beste Lukaku zullen zien”, klonk het namelijk.
Lukaku toont direct waarom hij een versterking gaat zijn. Snelheid maar vooral een hele goede voorzet in de voeten.
— Yoni Van Looveren (@YoniVL) November 26, 2020
Algemeen een degelijke tot goede wedstrijd, met ook goede invallers. Dieu zal toch balen, want zonder hem is het voetbal vaak beter. Zag je ook op de Ludo #LASANT
Ok dan, sorry voor alles
— VP Adriaenssens #PaktAwenTijd 😷🤟🏿 (@TomA3aenssens) November 26, 2020
Welkom Jordan Lukaku !#LASANT
🔴⚪️@official_rafc
Wij hebben dan toch de juste Lukaku.
— Hans Bressinck (@HansRedMagic) November 26, 2020
Gerkens wa een beest.
En kunnen we dan nu dien Gouden Schoen aan Refaelov geven? Dat stemmen hoeft niet meer.
Ik hou van u @official_rafc ❤️