Dennis over de schreef: "Heel straf, respectloos"

603
Dennis over de schreef:

Club Brugge heeft nog een waterkans op het behalen van de volgende ronde in de Champions League, bovendien rest er altijd nog het vangnet in de Europa League. Maar dan kan er volgende week maar best gewonnen worden van Zenit Sint-Petersburg. En om dat doel te bereiken zou zelfs Emmanuel Dennis een nieuwe kans krijgen.


De Nigeriaanse aanvaller werd dinsdag nochtans uit de selectie gelaten wegens disciplinaire redenen, waarbij het zogenaamde 'bus-incident) slechts het tipje van de ijsberg zou zijn geweest. Blijkbaar zorgde Dennis met zijn hautain gedrag al eerder voor heel wat ergernis bij zowel ploegmaats als leden van de sportieve staff. En ook zijn focus was de laatste maanden allesbehalve optimaal. Dat bleek onder meer uit videobeelden van in de kleedkamer die Club zelf deelde via de sociale media.

Daarop is te zien hoe Dennis op zijn smartphone zit te tokkelen, terwijl Philippe Clement volop instructies zit te geven. "Dat is heel straf. Respectloos. Zelfs al ben je invaller voor die wedstrijd. Ik vraag me openlijk af welke plaats hij heeft in de groep van Club. Benieuwd ook hoe de spelersgroep gaat reageren, wanneer hij weer bij de kern wordt gezet. Ook de sterke mannen krijgen Dennis blijkbaar niet weer in het gareel", stelt ook radiocommentator Tom Boudeweel bij Sporza.

De beelden van Dennis na 0:10

LEES OOK: Bosz blaast loftrompet over Club Brugge: duo uitgelicht

Club moet Dennis ook een financiële sanctie opleggen ..

Meest recent

AA Gent bevestigt mokerslag: zwaar verdict voor Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

3
3
Opdoffer voor Genk: avontuur in Youth League zit er al op

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

10
10
Bosz blaast loftrompet over Club Brugge: duo uitgelicht

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

20
20
Anderlecht grijpt in: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

104
104
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

140
140
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

125
125
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

112
112
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

67
67
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

159
159
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

148
148
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

192
192
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

97
97
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

109
109
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

203
203
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

144
144
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

231
231
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

340
340
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

100
100
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

463
463
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

624
624
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

218
218
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

143
143

Meer sportnieuws