'Genk wrijft zich in de handen: toptransfer wenkt'

door
'Genk wrijft zich in de handen: toptransfer wenkt'

Genk bleek de voorbije jaren een broeihaard voor Belgisch en buitenlands talent, met tal van toppers die richting de Premier League trokken. Zo ook Sander Berge, die met zijn verhuis naar Sheffield United in januari naar verluidt ongeveer 24 miljoen opbracht.


Al heerst om de precieze cijfertjes de nodige onduidelijkheid, onder meer door de diverse clausules die aan de transfer werden verbonden. Vast staat alleszins dat de Limburgers nog een aardig percentage op de doorverkoop wisten af te dwingen, waarbij zelfs sprake zou zijn van 20 procent. Bij een volgende transfer van de 22-jarige Noor, passeren ze in de Luminus Arena dus opnieuw langs de kassa. Die extra centen zouden nu wel eens sneller dan verwacht in het laatje kunnen komen, want diverse bronnen in Engeland en Noorwegen linken de middenvelder zowaar aan een winterse overstap richting Arsenal.

Daar zou Berge dan herenigd kunnen worden met Albert Stuivenberg, de Nederlander die hem destijds liet debuteren bij Genk en tegenwoordig in Londen als assistent van Mikel Arteta fungeert. Daartegenover staat dan weer wel dat The Gunners zopas nog 45 miljoen uittrokken om Thomas Partey in huis te halen als krachtpatser op het middenveld. Zelf gaf Arteta tegenover Metro dan ook aan dat er momenteel geen sprake is van concrete interesse. Desalniettemin staat Berge ongetwijfeld op de radar, zeker als Arsenal de slechte competitiestart doortrekt. En mag Genk zich hoe dan ook vroeg of laat in de handen wrijven.

LEES OOK: 'Tolu-gevecht breekt los: Genk legt pittig prijskaartje vast'

Trending:

‘Anderlecht legt 5 miljoen neer voor volgende prooi’
‘Anderlecht legt 5 miljoen neer voor volgende prooi’

Hoeveel is Berge volgens u waard?

Meest recent

Na WK-blamage: Kompany trekt harde lijn bij Bayern

Vincent Kompany won vorig seizoen de Bundesliga met Bayern München, maar op het WK voor Clubs ...

26
26
‘7 miljoen! Zulte Waregem blaast JPL omver’

Zulte Waregem is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League. Essevee verkommerde de ...

28
28
'Deadline Day voor Jashari: details ultiem bod gelekt'

Blijft Ardon Jashari of niet? Die vraag bedaart nu al enkele weken de gemoederen bij Club Brugge KV. ...

311
311
'Nieuwe transfer Penders: volgende club al genoemd'

Dinsdagavond strijdt Chelsea FC tegen Fluminese voor een finaleplek op het WK voor clubs. Voor Mike ...

163
163
Zware gevolgen na EK-afgang Flames? "Nu keuzes maken"

Na amper twee speeldagen zit het Europees kampioenschap er alweer op voor de Red Flames. Door de ...

139
139
'Miljoenendeal Club Brugge: Europese toppers afgedroogd'

Club Brugge haalde in het voorbije seizoen een gigantisch bedrag op aan prijzengelden in de ...

812
812
'Barça-revelatie verlengt: grote naam moet beschikken'

FC Barcelona begint weldra aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Eind deze maand werkt de ...

120
120
Werk bij Anderlecht: steunpilaar maakt slechte beurt

De meeste eersteklassers werken deze week een zomerse stage af. Dat is ook bij RSC Anderlecht het ...

476
476
'Westerlo pakt uit: JPL-revelatie naar 't Kuipje'

Eind deze maand trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer op gang. De ...

127
127
Club helemaal van de kaart door verbluffende toptransfer

Club Brugge zet alles op alles om een jonge ster uit Italië naar Westkapelle te halen. De ...

648
648
'Na Lang en KDB: Napoli biedt 50 miljoen op topspits'

SSC Napoli blijft na het behalen van de Italiaanse titel niet bij de pakken zitten. De club ...

213
213
'Cashbom bij Club Brugge: uitzondering voor toptransfer'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato al een aanzienlijke som aan transfergelden op en er ...

564
564
Janssen gooit kaarten open: zomers vertrek bij Antwerp?

De spelersgroep Antwerp FC bevindt zich momenteel in Oostenrijk waar een oefenkamp wordt ...

208
208
Opruiming Anderlecht: 10 potentiële vertrekkers staan klaar

De selectie van RSC Anderlecht vertoeft momenteel in het Nederlandse Renesse voor een zomerstage. ...

705
705
DAZN houdt been stijf: Supercup niet uitgezonden op tv?

Binnen een drietal weken gaat de bal alweer rollen in de Jupiler Pro League. Traditiegetrouw staat ...

572
572
'Renard neemt risico: enfant terrible richting Anderlecht'

Met zes zomeraanwinsten bleek RSC Anderlecht al een bezige bij op de zomermercato, maar daarmee oogt ...

806
806
'Club Brugge hakt knoop door: Jashari out, Stankovic in?'

De voorspelde leegloop neemt steeds meer concrete vormen aan, en dus maakt Club Brugge stilaan ook ...

613
613
‘Antwerp slaat opnieuw toe: Overmars sleept deal binnen’

Marc Overmars is bezig aan een zomermercato aan twee snelheden bij Antwerp, dat met Muhammadali ...

317
317
Alarm bij RSCA: ziekenboeg barst al uit zijn voegen

Vorig seizoen werd RSC Anderlecht geteisterd door blessures, een trend waar de Brusselaars uiteraard ...

482
482
‘Club Brugge vreest rampstart door onheilspellend nieuws’

Club Brugge bereidt zich in het Verenigd Koninkrijk momenteel voor op de start van het nieuwe ...

886
886
‘Ngonge-deal ontploft: Club moet miljoenen dokken’

Club Brugge haalde in de voorbije dagen weer een pak miljoenen binnen op de transfermarkt. Een ...

652
652
Standard blijft gaan: 9e aanwinst nu al binnen

Net zoals verschillende andere eersteklassers is ook Standard vertrokken op zomerstage. Maar dat ...

235
235
'Genk hakt knoop door: middenvelder kan beschikken'

De spelers en staf van KRC Genk hebben maandag hun intrek genomen in het Duitse Marienfeld. Daar ...

396
396
‘Anderlecht legt 5 miljoen neer voor volgende prooi’

De selectie van RSC Anderlecht is maandag afgereisd naar het Nederlandse Renesse voor een oefenkamp. ...

1535
1535
Geen genade: Jashari zet Rigaux zwaar te kijk

Ardon Jashari was hét prestigeproject van Dévy Rigaux, zijn eerste grote vis als ...

2083
2083

Meer sportnieuws