Moeskroen pakt eerste seizoenszege na onwaarschijnlijke ommekeer

door
Moeskroen pakt eerste seizoenszege na onwaarschijnlijke ommekeer

De degradatiestrijd wordt weer wat spannender, want in zijn elfde wedstrijd heeft Moeskroen eindelijk zijn eerste zege van het seizoen geboekt. De Henegouwers gingen met 1-2 winnen op het veld van Cercle Brugge, nadat ze in de slotfase nog voor een onwaarschijnlijke ommekeer zorgden. Moeskroen blijft wel laatste, maar loopt wel in op Waasland-Beveren. Het verschil tussen de rode lantaarn en de voorlaatste is nu nog twee punten.


Moeskroen had vorig weekend ondanks de 4-1-nederlaag in Genk vertrouwen geput uit de goede eerste helft, maar op Cercle was het voor rust toch de thuisploeg die de betere was. De Vereniging kon zijn kansjes echter niet afmaken. Ugbo kwam een paar keer net te kort en na een bal op de paal miste Musaba nog onbegrijpelijk in de rebound.

Na de pauze lukte het echter wel voor Cercle, net wanneer Moeskroen meer in de match kwam. De goal van Musaba werd eerst nog afgevlagd voor buitenspel, maar de VAR keurde hem toch goed. Enkele minuten later speelde zich het omgekeerde scenario af: Taravel scoorde, maar de VAR keurde deze keer de goal af voor buitenspel. Het zou Cercle zuur opbreken, want het stuikte in de slotfase nog in. Silvestre kon de gelijkmaker binnenkoppen en na tussenkomst van de VAR kreeg Moeskroen nog een penalty. Gnohéré bleef kalm en trapte Moeskroen naar zijn eerste driepunter van het seizoen.

Scoreverloop:
1-0 (64') Musaba
1-1 (81') Silvestre
1-2 (87') Gnohéré (strafschop)

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

Zal Moeskroen nu vertrokken zijn?

Meest recent

'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

8
8
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

51
51
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

165
165
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

65
65
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

60
60
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

63
63
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

49
49
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

44
44
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

54
54
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

167
167
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

177
177
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

317
317
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

228
228
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

40
40
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

192
192
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

46
46
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

59
59
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

42
42
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

167
167
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

281
281
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

49
49
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

86
86
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

52
52
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

181
181
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

273
273

Meer sportnieuws