Makers FIFA 21 zetten Zlatan op zijn plaats

door
Makers FIFA 21 zetten Zlatan op zijn plaats

Zlatan Ibrahimovic is momenteel topschutter in de Italiaanse Serie A. De legendarische Milan-spits blijkt op 39-jarige leeftijd nog uitstekend in vorm, en rijgt de doelpunten aan elkaar. Voor de fans van het populaire computerspel, FIFA, lijkt er minder goed nieuws op komst.


De Zweedse topschutter vraagt zich namelijk af of EA Sports (de ontwikkelaar van FIFA21) de rechten heeft om de naam en het gezicht van zichzelf te gebruiken in het populaire videospel. Volgens Ibrahimovic hebben de ontwikkelaars nooit een contract afgesloten met hem, en is hij nergens van op de hoogte.

In een tweet gaf Ibrahimovic dan ook aan dat hij het ‘zaakje’ zal onderzoeken. Naar alle waarschijnlijkheid dreigt er zich dus een rechtszaak te gaan vormen tussen Ibrahimovic en EA Sports. Iets wat onrechtstreeks tot een schrapping van de Zweedse Milan-spits in het spel kan leiden.

UPDATE 24/11
Zlatan is dus niet te spreken over EA Sports, maar bij de gamesproducent lijkt men zich weinig zorgen te maken. In een statement reageerde men inmiddels op de aantijgingen van de Zweed. "Om jaar na jaar voor een realistische ervaring te zorgen, werken we samen met verschillende competities, teams en spelers om gelijkenissen met spelers in onze game te verwerken. Dat doen we onder meer met de langdurige samenwerking met FIFPro, de globale vertegenwoordiger van professionele voetballers", klonk het.

Daar blijft het echter niet bij. EA voegde er ook fijntjes aan toe dat het sinds dit seizoen een samenwerkingsverband heeft lopen met AC Milan. Via de club heeft men dus de rechten aangeworven om Ibrahimovic in het spel weer te geven. Indien de spits alsnog een rechtszaak wil beginnen, zal hij dus eerst zijn contract met Milan grondig moeten napluizen.

LEES OOK: Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

Zlatan hoort momenteel nog steeds bij de tien beste spitsen ter wereld ...

Meest recent

Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

1
1
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

13
13
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

33
33
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

91
91
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

148
148
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

103
103
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

70
70
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

126
126
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

72
72
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

144
144
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

72
72
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

109
109
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

98
98
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

153
153
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

286
286
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

246
246
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

642
642
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

268
268
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

116
116
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

102
102
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

92
92
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

256
256
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

134
134
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

189
189

Meer sportnieuws