Geruststellende signalen over situatie Boskamp

door
Geruststellende signalen over situatie Boskamp

Jan Boskamp is inmiddels alweer 72 jaar, maar blijft een voetbaldier in hart en nieren. In ons land komt hij de laatste tijd niet zo vaak meer op het scherm, in zijn eigen Nederland blijft hij echter een veelgevraagde televisie-analist. Al zal de voormalige Gouden Schoen het een tijdje rustiger aan moeten doen.


Normaal gezien zou Boskamp maandagavond aansluiten aan tafel bij de bekende voetbaltalkshow Veronica Inside. Maar de ex-trainer van onder meer Anderlecht en Standard moest afhaken met hoge koorts. "Jan heeft de verschijnselen van corona. Hij heeft de test gedaan, dat hoort hij dinsdag pas. Maar hij had vanavond weer hoge koorts", verklaarde collega-analist Johan Derksen.

Gezien zijn hoge leeftijd, de nodige kilo's aan overgewicht en zijn medische geschiedenis zou een besmetting met het virus wel eens verregaande gevolgen kunnen hebben voor Boskamp. Zijn collega's houden voorlopig dan ook het hart vast. "Jan zit natuurlijk in een risicogroep, hij moet echt uitkijken", aldus Derksen.

UPDATE 13u04
Gezien de omstandigheden was het dus hart vasthouden, een corona-besmetting zou voor Boskamp verregaande gevolgen kunnen hebben. Maar in afwachting van zijn testresultaten komen er wel geruststellende signalen. Presentator Simon Zijlemans van RTL, waar Boskamp regelmatig te zien is als analist, had namelijk contact met de oud-Gouden Schoen. Die zou zich inmiddels al veel beter voelen.

De resultaten van zijn covid-test waren weliswaar nog niet binnen, maar het lijkt dus de goede richting op te gaan. Bossie kon zelfs alweer een grapje maken. "Feyenoord wordt dit jaar weer kampioen, dus ik blijf nog even hoor jongen", dolde hij tegenover Zijlemans.

LEES OOK: Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Eenmaal volledig hersteld, moet Bossie weer vaker in België op de buis ...

Meest recent

2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

35
35
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

168
168
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

111
111
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

222
222
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

323
323
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

91
91
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

340
340
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

32
32
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

155
155
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

156
156
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

393
393
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

104
104
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

254
254
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

269
269
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

91
91
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

1947
1947
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

479
479
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

217
217
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

165
165
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

686
686
Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Ajax verloor vandaag weer punten en telt achttien puntern minder dan PSV. Zo gaan voor het vierde ...

72
72
Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

In de Premier League moest Manchester City op bezoek gaan bij het povere Tottenham. De troepen van ...

31
31
PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Het moet bijzonder plezant zijn om vandaag fan te zijn van PSV. Ze domineren de Nederlandse ...

48
48
Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

De wintermercato loopt op zijn laatste benen. Er mogen nog de nodige transfers worden verwacht. Zo ...

127
127
Hasi op straat? Kleedkamer spreekt duidelijke taal

Het beloven spannende dagen te worden op Neerpede. Na de nederlaag op het veld van Standard, lijken ...

406
406

Meer sportnieuws