Geruststellende signalen over situatie Boskamp

222 stemmen
Geruststellende signalen over situatie Boskamp

Jan Boskamp is inmiddels alweer 72 jaar, maar blijft een voetbaldier in hart en nieren. In ons land komt hij de laatste tijd niet zo vaak meer op het scherm, in zijn eigen Nederland blijft hij echter een veelgevraagde televisie-analist. Al zal de voormalige Gouden Schoen het een tijdje rustiger aan moeten doen.


Normaal gezien zou Boskamp maandagavond aansluiten aan tafel bij de bekende voetbaltalkshow Veronica Inside. Maar de ex-trainer van onder meer Anderlecht en Standard moest afhaken met hoge koorts. "Jan heeft de verschijnselen van corona. Hij heeft de test gedaan, dat hoort hij dinsdag pas. Maar hij had vanavond weer hoge koorts", verklaarde collega-analist Johan Derksen.

Gezien zijn hoge leeftijd, de nodige kilo's aan overgewicht en zijn medische geschiedenis zou een besmetting met het virus wel eens verregaande gevolgen kunnen hebben voor Boskamp. Zijn collega's houden voorlopig dan ook het hart vast. "Jan zit natuurlijk in een risicogroep, hij moet echt uitkijken", aldus Derksen.

UPDATE 13u04
Gezien de omstandigheden was het dus hart vasthouden, een corona-besmetting zou voor Boskamp verregaande gevolgen kunnen hebben. Maar in afwachting van zijn testresultaten komen er wel geruststellende signalen. Presentator Simon Zijlemans van RTL, waar Boskamp regelmatig te zien is als analist, had namelijk contact met de oud-Gouden Schoen. Die zou zich inmiddels al veel beter voelen.

De resultaten van zijn covid-test waren weliswaar nog niet binnen, maar het lijkt dus de goede richting op te gaan. Bossie kon zelfs alweer een grapje maken. "Feyenoord wordt dit jaar weer kampioen, dus ik blijf nog even hoor jongen", dolde hij tegenover Zijlemans.

LEES OOK: Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

Eenmaal volledig hersteld, moet Bossie weer vaker in België op de buis ...

Meest recent

KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

14
14
KRC Genk geeft maar liefst negen talenten kans bij A-kern

KRC Genk heeft zijn volledige oefenprogramma meegedeeld. De Limburgers deelden alle matchen mee ...

25
25
Anderlecht maakt vertrek floptransfer Renard bekend

Bij RSC Anderlecht zetten ze er vaart achter. De Brusselaars haalden Jean Kindermans terug, stelden ...

100
100
Doku hartelijk onthaald in Seattle; tweetal afwezig op training

Jérémy Doku is opnieuw bij de spelersgroep van de Rode Duivels. Na de geboorte van ...

26
26
Thibaut Courtois vol emotie na opvallende uitspraken

Op het veld staat hij onder enorme druk, maar achter de schermen lijkt Thibaut Courtois zich in een ...

21
21
Verrassende nieuwe coach Anderlecht: Vertonghen reageert

Daags na de start van de voorbereiding, heeft RSC Anderlecht dan toch een nieuwe trainer gevonden. ...

329
329
'Tzolis krijgt voorwaarde te horen voor droomtransfer'

Christos Tzolis vertoeft momenteel in Griekenland, maar hij met een aantal collega-internationals ...

151
151
Transferbommetje! 'Jelle Vossen vindt Belgische club'

Na een bijzonder lastig seizoen, nam Jelle Vossen enkele weken geleden op mooie wijze afscheid van ...

282
282
Blunder van Anderlecht? 'Nieuwe trainer brengt pure miserie'

Anderlecht zocht een trainer die meteen rust en structuur moet brengen. Alleen heeft Sporting nu met ...

559
559
WK-route Duivels voorspeld: wordt dít de volgende tegenstander?

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

187
187
Garcia met rug tegen muur: dubbele schok in basiself Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend nood aan een ruime en overtuigende zege tegen Nieuw-Zeeland. ...

341
341
"België nog niks laten zien" - nieuwe bondscoach op komst?

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

352
352
Muñoz held bij Colombia, Kroatië voorkomt horror-scenario

Op het WK 2026 heeft Colombia zich geplaatst voor de volgende ronde. De Zuid-Amerikanen pakte 6 op 6 ...

43
43
Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

36
36
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

46
46
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

106
106
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

128
128
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

107
107
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

151
151
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

549
549
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

377
377
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

90
90
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

52
52
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

407
407
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

153
153

Meer sportnieuws