Geruststellende signalen over situatie Boskamp

222 stemmen
Geruststellende signalen over situatie Boskamp

Jan Boskamp is inmiddels alweer 72 jaar, maar blijft een voetbaldier in hart en nieren. In ons land komt hij de laatste tijd niet zo vaak meer op het scherm, in zijn eigen Nederland blijft hij echter een veelgevraagde televisie-analist. Al zal de voormalige Gouden Schoen het een tijdje rustiger aan moeten doen.


Normaal gezien zou Boskamp maandagavond aansluiten aan tafel bij de bekende voetbaltalkshow Veronica Inside. Maar de ex-trainer van onder meer Anderlecht en Standard moest afhaken met hoge koorts. "Jan heeft de verschijnselen van corona. Hij heeft de test gedaan, dat hoort hij dinsdag pas. Maar hij had vanavond weer hoge koorts", verklaarde collega-analist Johan Derksen.

Gezien zijn hoge leeftijd, de nodige kilo's aan overgewicht en zijn medische geschiedenis zou een besmetting met het virus wel eens verregaande gevolgen kunnen hebben voor Boskamp. Zijn collega's houden voorlopig dan ook het hart vast. "Jan zit natuurlijk in een risicogroep, hij moet echt uitkijken", aldus Derksen.

UPDATE 13u04
Gezien de omstandigheden was het dus hart vasthouden, een corona-besmetting zou voor Boskamp verregaande gevolgen kunnen hebben. Maar in afwachting van zijn testresultaten komen er wel geruststellende signalen. Presentator Simon Zijlemans van RTL, waar Boskamp regelmatig te zien is als analist, had namelijk contact met de oud-Gouden Schoen. Die zou zich inmiddels al veel beter voelen.

De resultaten van zijn covid-test waren weliswaar nog niet binnen, maar het lijkt dus de goede richting op te gaan. Bossie kon zelfs alweer een grapje maken. "Feyenoord wordt dit jaar weer kampioen, dus ik blijf nog even hoor jongen", dolde hij tegenover Zijlemans.

LEES OOK: Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Eenmaal volledig hersteld, moet Bossie weer vaker in België op de buis ...

Meest recent

'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

12
12
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

48
48
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

170
170
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

18
18
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

214
214
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

45
45
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

160
160
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

544
544
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

239
239
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

368
368
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

543
543
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

266
266
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

73
73
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

342
342
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

21
21
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

149
149
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

60
60
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

80
80
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

146
146
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

59
59
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

94
94
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

72
72
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

401
401
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

1320
1320
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

418
418

Meer sportnieuws