TRANSFERUURTJE: 'Definitieve transfer RSCA, De Bruyne geeft City opdracht'

door
TRANSFERUURTJE: 'Definitieve transfer RSCA, De Bruyne geeft City opdracht'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Paul Mukairu wordt door Anderlecht momenteel gehuurd van Antalyaspor, maar de Brusselaars bedongen daarbij ook een aankoopoptie van naar verluidt 2,5 miljoen euro. En het lijkt u al vast te staan dat RSCA die op het einde van het seizoen zal lichten. Zo zegt althans zijn vermeende makelaar Serdar Ertemçoz. "Zijn team is heel tevreden over hem. Hij scoorde in zijn eerste wedstrijd, en ook de trainer is erg tevreden. Ik verwacht dan ook dat ze de aankoopoptie zullen lichten", klonk het in de Turkse pers.

De goede prestaties van Simon Mignolet bleven ook in het buitenland niet onopgemerkt. Afgelopen zomer toonde Stade Rennes bijvoorbeeld nog concrete interesse. Maar Mignolet koos er toen voor om zijn contract bij Club Brugge te verlengen tot 2025. Een vertrek bij Club is dus niet aan de orde, dat maakte de Limburger zelf ook nog eens duidelijk in een interview met de krant Het Laatste Nieuws. Daarin laat de doelman verstaan dat hij wil uitgroeien tot een soort van 'Gianluigi Buffon van Club Brugge'. Mignolet wil dus nog vele jaren doorgaan als sluitstuk van Blauw-Zwart.

BUITENLAND
Kevin De Bruyne geraakte tijdens de voorbije interland tegen Engeland naar verluidt onder de indruk van Jack Grealish, zo schrijft The Daily Mirror. Zo zeer zelfs dat KDB Manchester City aanspoort om hem te gaan halen. Grealish is bezig aan een topseizoen bij Aston Villa met zes assists en vier goals in amper acht wedstrijden. Struikelblok voor City zou echter wel de vraagprijs kunnen zijn. Naar verluidt zou Villa namelijk een dikke 110 miljoen euro willen vangen voor de aanvoerder.

Cristiano Ronaldo heeft naar verluidt een beslissing genomen over zijn eigen toekomst. De steraanvaller is niet van plan om Juventus na dit seizoen te verlaten. In 2022 zal de sterspeler opnieuw zijn situatie afwegen, zo weet Tuttosport. Of de club daar ook zo over denkt, valt echter af te wachten. Bovendien kan er in de komende maanden nog één en ander veranderen.

Veel transfervrije spelers zijn nog steeds op zoek naar een nieuw onderkomen, één daarvan lijkt van straat. Zo gaat Alen Halilovic aan de slag bij Birmingham City. Dat is een club die uitkomt in The Championship, de Engelse tweede klasse. Belgische voetballiefhebbers kennen de Kroaat natuurlijk uit zijn periode bij Standard, waar hij geen al te grote indruk maakte.

De geluiden dat Internazionale afscheid wil nemen van Christian Eriksen worden steeds hardnekkiger. De Deense creatieveling moet plaatsmaken voor een meer controlerende middenvelder. Recent werden Arsenal (ruil met Granit Xhaka) en Manchester United (Fred) genoemd als eventuele opties. Volgens diverse Italiaanse media is daar nu ook Bayern München bijgekomen. De ploeg uit de Serie A zou namelijk Corentin Tolisso op het oog hebben.

Sins José Mourinho het roer overnam bij Tottenham Hotspur, is er voor Davinson Sanchez amper nog speelgelegenheid. De Portugese coach ziet het dus niet in hem zitten en wil de Colombiaan volgens Footy Insider verkopen in januari om een transferbudget tot stand te brengen en zelf versterking aan te kunnen trekken.

LEES OOK: Portugal bibbert en beeft: WK-drama Ronaldo dreigt

Mignolet is te vroeg naar België teruggekeerd ...

Meest recent

'Club Brugge sprakeloos: Tresoldi forceert nu shockdeal’

Na die zinderende Barça-avond kijkt heel Europa anders naar Nicolò Tresoldi. Niet ...

260
260
'Ajax pakt uit en wil gigantisch grote naam strikken'

Het is nog maar eens crisis in Amsterdam. Ajax ontsloeg John Heitinga en technisch directeur Alex ...

12
12
Beelden uit amateur ontploffen online: "Gij hebt niks..."

Opmerkelijke taferelen dit weekend in ons amateurvoetbal. Daar moest de ongeslagen leider Londerzeel ...

20
20
Buffel ziet opvolger Lukaku: "Hij is de grootste killer"

De Rode Duivels hebben een aanvallend probleem. Romelu Lukaku wordt enorm gemist. Maar wie staat ...

94
94
Terechte kritiek? Deze cijfers zeggen alles over Duivels

Rudi Garcia krijgt bijzonder veel kritiek. Peter Vandenbempt spreekt zelfs van de slechtste ...

45
45
Club Brugge krijgt fameuze opsteker in stadiondossier

Al sinds mensenheugenis hoopt Club Brugge te verhuizen naar een nieuwe thuishaven, maar telkens dook ...

454
454
Wils in de wolken: sterkhouder Antwerp viert comeback

Dankzij de deugddoende zege tegen La Louvière kon Stef Wils met een gerust gemoed de ...

124
124
'Garcia verrast vriend & vijand met opstelling Rode Duivels'

Behoudens een blamage verzekeren de Rode Duivels zich straks tegen Liechtenstein van een WK-ticket. ...

269
269
Kompany greep naast deze zeer opmerkelijke aanwinst

Vincent Kompany maakt dit seizoen zeer grote indruk met Bayern München. De eerste zestien ...

26
26
'Club Brugge vreest: strijd om Tzolis helemaal los'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke winter te staan. Niet dat het veel versterking nodig heeft, ...

126
126
'Belgische (top)clubs willen transferslag slaan bij Dender'

Dender beleeft een zeer moeilijk seizoen en lijkt af te stevenen op degradatie. Bijna halfweg de ...

176
176
'Saelemaekers krijgt cruciaal toekomstnieuws bij Milan'

Het valt nog af te wachten of Rudi Garcia straks tegen Liechtenstein een basisplaats in petto zal ...

50
50
Bizar verhaal: Onana zorgt voor paniek bij Rode Duivels

De Rode Duivels moeten straks tegen Liechtenstein alsnog hun ticket voor het WK zien binnen te ...

104
104
Garcia zet verrassende naam op tribune tegen Liechtenstein

De Rode Duivels moeten om 20u45 hun ticket voor het WK helemaal veilig zien te stellen. Daarvoor is ...

452
452
Stijnen moet alwéér stevige schorsing vrezen

Rond Stijn Stijnen is het maar zelden stil. De trainer van Patro Eisden stond de voorbije jaren ...

83
83
Argentinië straks met Union-speler naar WK?

Union maakte de voorbije jaren een stevige opmars en zag zijn reputatie zo gevoelig stijgen. Die ...

32
32
Mannaert spreekt klare taal over thuishaven Rode Duivels

De Rode Duivels sluiten dinsdagavond hun kwalificatiecampagne voor het WK af met een thuiswedstrijd ...

206
206
'De rugzak zit vol'-Alderweireld slaat geheel nieuwe weg in

Toby Alderweireld ruilde sinds enige tijd het voetbalveld in voor de televisiestudio, waar hij nu ...

51
51
Clement maakt droom waar en heeft nieuwe club beet

Philippe Clement heeft weer een nieuwe werkgever gevonden. De Belgische trainer werd zopas ...

156
156
Kogel is door de kerk: Club speelt niét in Almaty

Het zat er al een tijdje aan te komen, maar nu is het ook officieel. Club Brugge zal niet in Almaty ...

186
186
Croonen speelt open kaart: grote plannen bij KRC Genk

Bij KRC Genk zijn ze volop aan het werken aan het nieuwe oefencomplex wat volgend jaar in gebruik ...

154
154
TRANSFERUURTJE: 'Monsterdeal voor Club, Clement tekent'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

185
185
'Done deal: Clement verrast iedereen met nieuwe club'

Philippe Clement heeft een nieuwe club gevonden, althans dat maken buitenlandse media bekend. De ...

189
189
Liefde voor Beerschot: "Antwerp toonde al interesse"

Royal Antwerp FC en Beerschot zijn kat en hond. Op en naast het veld. Ilias Sebaoui is een jongen ...

484
484
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

308
308

Meer sportnieuws