TRANSFERUURTJE: 'Definitieve transfer RSCA, De Bruyne geeft City opdracht'

door
TRANSFERUURTJE: 'Definitieve transfer RSCA, De Bruyne geeft City opdracht'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Paul Mukairu wordt door Anderlecht momenteel gehuurd van Antalyaspor, maar de Brusselaars bedongen daarbij ook een aankoopoptie van naar verluidt 2,5 miljoen euro. En het lijkt u al vast te staan dat RSCA die op het einde van het seizoen zal lichten. Zo zegt althans zijn vermeende makelaar Serdar Ertemçoz. "Zijn team is heel tevreden over hem. Hij scoorde in zijn eerste wedstrijd, en ook de trainer is erg tevreden. Ik verwacht dan ook dat ze de aankoopoptie zullen lichten", klonk het in de Turkse pers.

De goede prestaties van Simon Mignolet bleven ook in het buitenland niet onopgemerkt. Afgelopen zomer toonde Stade Rennes bijvoorbeeld nog concrete interesse. Maar Mignolet koos er toen voor om zijn contract bij Club Brugge te verlengen tot 2025. Een vertrek bij Club is dus niet aan de orde, dat maakte de Limburger zelf ook nog eens duidelijk in een interview met de krant Het Laatste Nieuws. Daarin laat de doelman verstaan dat hij wil uitgroeien tot een soort van 'Gianluigi Buffon van Club Brugge'. Mignolet wil dus nog vele jaren doorgaan als sluitstuk van Blauw-Zwart.

BUITENLAND
Kevin De Bruyne geraakte tijdens de voorbije interland tegen Engeland naar verluidt onder de indruk van Jack Grealish, zo schrijft The Daily Mirror. Zo zeer zelfs dat KDB Manchester City aanspoort om hem te gaan halen. Grealish is bezig aan een topseizoen bij Aston Villa met zes assists en vier goals in amper acht wedstrijden. Struikelblok voor City zou echter wel de vraagprijs kunnen zijn. Naar verluidt zou Villa namelijk een dikke 110 miljoen euro willen vangen voor de aanvoerder.

Cristiano Ronaldo heeft naar verluidt een beslissing genomen over zijn eigen toekomst. De steraanvaller is niet van plan om Juventus na dit seizoen te verlaten. In 2022 zal de sterspeler opnieuw zijn situatie afwegen, zo weet Tuttosport. Of de club daar ook zo over denkt, valt echter af te wachten. Bovendien kan er in de komende maanden nog één en ander veranderen.

Veel transfervrije spelers zijn nog steeds op zoek naar een nieuw onderkomen, één daarvan lijkt van straat. Zo gaat Alen Halilovic aan de slag bij Birmingham City. Dat is een club die uitkomt in The Championship, de Engelse tweede klasse. Belgische voetballiefhebbers kennen de Kroaat natuurlijk uit zijn periode bij Standard, waar hij geen al te grote indruk maakte.

De geluiden dat Internazionale afscheid wil nemen van Christian Eriksen worden steeds hardnekkiger. De Deense creatieveling moet plaatsmaken voor een meer controlerende middenvelder. Recent werden Arsenal (ruil met Granit Xhaka) en Manchester United (Fred) genoemd als eventuele opties. Volgens diverse Italiaanse media is daar nu ook Bayern München bijgekomen. De ploeg uit de Serie A zou namelijk Corentin Tolisso op het oog hebben.

Sins José Mourinho het roer overnam bij Tottenham Hotspur, is er voor Davinson Sanchez amper nog speelgelegenheid. De Portugese coach ziet het dus niet in hem zitten en wil de Colombiaan volgens Footy Insider verkopen in januari om een transferbudget tot stand te brengen en zelf versterking aan te kunnen trekken.

LEES OOK: Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Mignolet is te vroeg naar België teruggekeerd ...

Meest recent

Lukaku gaat viraal na bijzonder beeld met Noa Lang

SSC Napoli heeft een onvergetelijk 2025 nog wat meer glans kunnen geven. De Italiaanse landskampioen ...

15
15
'Janssen naar Anderlecht? Dit ene detail beslist alles'

Sommige namen blijven in Brussel terugkomen, hoe vaak je ze ook wegwuift. Janssen is zo’n ...

116
116
'Hayen drukt stempel: grote veranderingen bij Genk'

De kogel is definitief door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Tijdens de ...

163
163
'Anderlecht en Club in heftige strijd om goudhaantje'

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League kan beginnen. ...

106
106
Club Brugge incasseert mokerslag: sterkhouder valt uit

Club Brugge won zondag de zogenaamde Slag om Vlaanderen tegen AA Gent, waar Rik De Mil de vele ...

300
300
Pro League neemt risico: Belgisch voetbal van de buis?

De soap omtrent de tv-rechten nadert zijn ontknoping. Althans tijdelijk, want een definitieve ...

245
245
Janssen speelt open kaart: van Antwerp naar Anderlecht?

Antwerp leek zondag op weg naar een vierde opeenvolgende zege, maar tegen RSC Anderlecht bleef het ...

452
452
'Leko luistert: Verhaeghe stelt veto bij Club Brugge'

In een meer dan ooit beladen Slag om Vlaanderen trok Club Brugge zondag aan het langste eind. Met ...

590
590
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

778
778
Napoli pakt supercoppa: Lukaku en co vieren na vroeg kerstcadeau

Vlak voor de jaarwissel heeft SSC Napoli nog een mooie prijs aan het palmares toegevoegd. De ...

58
58
Hayen op wenken verdiend: versterking onderweg in Genk

KRC Genk heeft een nieuwe hoofdtrainer beet. Exact een week na het ontslag van Thorsten Fink, ...

979
979
Africa Cup: Broos wint meteen, viering Zambia gaat viraal

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag kwamen alvast twee Belgische ...

171
171
Overmars bezorgt Antwerp nieuwe toptransfer: "Heer en meester"

Een overwinning behalen tegen RSC Anderlecht zat er zondagavond net niet in, maar dat neemt geen ...

663
663
Strijdbijl begraven? Opvallend onderonsje na Club-Gent

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van KAA Gent. Rond die wedstrijd hing dit keer wel een ...

385
385
Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

In Italië zijn ze niet bang dat Charles De Ketelaere faalt—ze zijn bang dat ze hem ...

430
430
'Renard keert kar: toptarget Anderlecht lekt uit'

Ondanks de kritiek aan Olivier Renard zijn adres hadden heel wat zomeraanwinsten een flink aandeel ...

672
672
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

395
395
Done deal: KRC Genk stelt Hayen voor als hoofdcoach

De kogel is door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Dat maakten de ...

371
371
'Winteroffensief in Brugge: exacte plannen Club onthuld'

Na het ontslag van Nicky Hayen wonden Bart Verhaeghe en Dévy Rigaux er geen doekjes om dat ...

567
567
Penaltyklucht in Antwerp-Anderlecht: Lardot velt verdict

Met een 2-2 gelijkspel hielden Antwerp en RSC Anderlecht mekaar zondag in evenwicht. Met dank aan ...

432
432
'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

935
935
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

441
441
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

442
442
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

466
466
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

1303
1303

Meer sportnieuws