TRANSFERUURTJE: 'Definitieve transfer RSCA, De Bruyne geeft City opdracht'

door
TRANSFERUURTJE: 'Definitieve transfer RSCA, De Bruyne geeft City opdracht'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Paul Mukairu wordt door Anderlecht momenteel gehuurd van Antalyaspor, maar de Brusselaars bedongen daarbij ook een aankoopoptie van naar verluidt 2,5 miljoen euro. En het lijkt u al vast te staan dat RSCA die op het einde van het seizoen zal lichten. Zo zegt althans zijn vermeende makelaar Serdar Ertemçoz. "Zijn team is heel tevreden over hem. Hij scoorde in zijn eerste wedstrijd, en ook de trainer is erg tevreden. Ik verwacht dan ook dat ze de aankoopoptie zullen lichten", klonk het in de Turkse pers.

De goede prestaties van Simon Mignolet bleven ook in het buitenland niet onopgemerkt. Afgelopen zomer toonde Stade Rennes bijvoorbeeld nog concrete interesse. Maar Mignolet koos er toen voor om zijn contract bij Club Brugge te verlengen tot 2025. Een vertrek bij Club is dus niet aan de orde, dat maakte de Limburger zelf ook nog eens duidelijk in een interview met de krant Het Laatste Nieuws. Daarin laat de doelman verstaan dat hij wil uitgroeien tot een soort van 'Gianluigi Buffon van Club Brugge'. Mignolet wil dus nog vele jaren doorgaan als sluitstuk van Blauw-Zwart.

BUITENLAND
Kevin De Bruyne geraakte tijdens de voorbije interland tegen Engeland naar verluidt onder de indruk van Jack Grealish, zo schrijft The Daily Mirror. Zo zeer zelfs dat KDB Manchester City aanspoort om hem te gaan halen. Grealish is bezig aan een topseizoen bij Aston Villa met zes assists en vier goals in amper acht wedstrijden. Struikelblok voor City zou echter wel de vraagprijs kunnen zijn. Naar verluidt zou Villa namelijk een dikke 110 miljoen euro willen vangen voor de aanvoerder.

Cristiano Ronaldo heeft naar verluidt een beslissing genomen over zijn eigen toekomst. De steraanvaller is niet van plan om Juventus na dit seizoen te verlaten. In 2022 zal de sterspeler opnieuw zijn situatie afwegen, zo weet Tuttosport. Of de club daar ook zo over denkt, valt echter af te wachten. Bovendien kan er in de komende maanden nog één en ander veranderen.

Veel transfervrije spelers zijn nog steeds op zoek naar een nieuw onderkomen, één daarvan lijkt van straat. Zo gaat Alen Halilovic aan de slag bij Birmingham City. Dat is een club die uitkomt in The Championship, de Engelse tweede klasse. Belgische voetballiefhebbers kennen de Kroaat natuurlijk uit zijn periode bij Standard, waar hij geen al te grote indruk maakte.

De geluiden dat Internazionale afscheid wil nemen van Christian Eriksen worden steeds hardnekkiger. De Deense creatieveling moet plaatsmaken voor een meer controlerende middenvelder. Recent werden Arsenal (ruil met Granit Xhaka) en Manchester United (Fred) genoemd als eventuele opties. Volgens diverse Italiaanse media is daar nu ook Bayern München bijgekomen. De ploeg uit de Serie A zou namelijk Corentin Tolisso op het oog hebben.

Sins José Mourinho het roer overnam bij Tottenham Hotspur, is er voor Davinson Sanchez amper nog speelgelegenheid. De Portugese coach ziet het dus niet in hem zitten en wil de Colombiaan volgens Footy Insider verkopen in januari om een transferbudget tot stand te brengen en zelf versterking aan te kunnen trekken.

LEES OOK: Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Mignolet is te vroeg naar België teruggekeerd ...

Meest recent

'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

65
65
Droomreeks United voorbij, finalisten Copa del Rey bekend

In de Premier League heeft Manchester United zijn ongeslagen reeks onder interim-trainer Michael ...

12
12
Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

31
31
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

51
51
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

357
357
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

298
298
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

252
252
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

78
78
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

595
595
Nieuwe titelwending: "Bij Union beseffen ze het"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

567
567
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

301
301
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

108
108
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

155
155
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

55
55
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

82
82
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

422
422
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

57
57
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

61
61
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

149
149
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

141
141
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

202
202
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

46
46
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

178
178
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

380
380
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

121
121

Meer sportnieuws