TRANSFERUURTJE: 'Definitieve transfer RSCA, De Bruyne geeft City opdracht'

399 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Definitieve transfer RSCA, De Bruyne geeft City opdracht'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Paul Mukairu wordt door Anderlecht momenteel gehuurd van Antalyaspor, maar de Brusselaars bedongen daarbij ook een aankoopoptie van naar verluidt 2,5 miljoen euro. En het lijkt u al vast te staan dat RSCA die op het einde van het seizoen zal lichten. Zo zegt althans zijn vermeende makelaar Serdar Ertemçoz. "Zijn team is heel tevreden over hem. Hij scoorde in zijn eerste wedstrijd, en ook de trainer is erg tevreden. Ik verwacht dan ook dat ze de aankoopoptie zullen lichten", klonk het in de Turkse pers.

De goede prestaties van Simon Mignolet bleven ook in het buitenland niet onopgemerkt. Afgelopen zomer toonde Stade Rennes bijvoorbeeld nog concrete interesse. Maar Mignolet koos er toen voor om zijn contract bij Club Brugge te verlengen tot 2025. Een vertrek bij Club is dus niet aan de orde, dat maakte de Limburger zelf ook nog eens duidelijk in een interview met de krant Het Laatste Nieuws. Daarin laat de doelman verstaan dat hij wil uitgroeien tot een soort van 'Gianluigi Buffon van Club Brugge'. Mignolet wil dus nog vele jaren doorgaan als sluitstuk van Blauw-Zwart.

BUITENLAND
Kevin De Bruyne geraakte tijdens de voorbije interland tegen Engeland naar verluidt onder de indruk van Jack Grealish, zo schrijft The Daily Mirror. Zo zeer zelfs dat KDB Manchester City aanspoort om hem te gaan halen. Grealish is bezig aan een topseizoen bij Aston Villa met zes assists en vier goals in amper acht wedstrijden. Struikelblok voor City zou echter wel de vraagprijs kunnen zijn. Naar verluidt zou Villa namelijk een dikke 110 miljoen euro willen vangen voor de aanvoerder.

Cristiano Ronaldo heeft naar verluidt een beslissing genomen over zijn eigen toekomst. De steraanvaller is niet van plan om Juventus na dit seizoen te verlaten. In 2022 zal de sterspeler opnieuw zijn situatie afwegen, zo weet Tuttosport. Of de club daar ook zo over denkt, valt echter af te wachten. Bovendien kan er in de komende maanden nog één en ander veranderen.

Veel transfervrije spelers zijn nog steeds op zoek naar een nieuw onderkomen, één daarvan lijkt van straat. Zo gaat Alen Halilovic aan de slag bij Birmingham City. Dat is een club die uitkomt in The Championship, de Engelse tweede klasse. Belgische voetballiefhebbers kennen de Kroaat natuurlijk uit zijn periode bij Standard, waar hij geen al te grote indruk maakte.

De geluiden dat Internazionale afscheid wil nemen van Christian Eriksen worden steeds hardnekkiger. De Deense creatieveling moet plaatsmaken voor een meer controlerende middenvelder. Recent werden Arsenal (ruil met Granit Xhaka) en Manchester United (Fred) genoemd als eventuele opties. Volgens diverse Italiaanse media is daar nu ook Bayern München bijgekomen. De ploeg uit de Serie A zou namelijk Corentin Tolisso op het oog hebben.

Sins José Mourinho het roer overnam bij Tottenham Hotspur, is er voor Davinson Sanchez amper nog speelgelegenheid. De Portugese coach ziet het dus niet in hem zitten en wil de Colombiaan volgens Footy Insider verkopen in januari om een transferbudget tot stand te brengen en zelf versterking aan te kunnen trekken.

LEES OOK: Miljoenen views: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

Mignolet is te vroeg naar België teruggekeerd ...

Meest recent

Dé stunt van het WK?! Kaapverdië houdt Spanje in bedwang

Op dag vijf van het wereldkampioenschap is de grootste stunt tot dusver een feit. Vooraf werd een ...

50
50
Opstelling Duivels bekend! Garcia hakt knoop in defensie door

Het wachten is voorbij: de Rode Duivels beginnen eindelijk aan hun campagne op het WK. In Seattle ...

167
167
'Sibierski vloekt: Anderlecht slikt koude douche op mercato'

RSC Anderlecht wil eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer presenteren. In afwachting daarvan zit de ...

160
160
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

226
226
'Club Brugge tast in buidel: drie toptargets onderweg'

Club Brugge dreigt deze zomer een pak steunpilaren te verliezen, en dus is er op inkomend vlak werk ...

377
377
'KRC Genk vangt jackpot: Kompany laat kassa rinkelen'

Na een teleurstellend seizoen heeft KRC Genk heel wat werk aan de winkel. Op inkomend vlak plukten ...

178
178
'Arsenal shopt bij Club Brugge: plottwist rond Tzolis'

Club Brugge gaat een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van smaakmakers komen in ...

401
401
Lokeren rondt verrassende deal af met JPL-club

Sporting Lokeren heeft vandaag een volgende aanwinst aangekondigd. De Waaslanders gingen shoppen in ...

31
31
Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

88
88
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

113
113
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

24
24
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

77
77
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

566
566
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

93
93
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

208
208
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

65
65
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

293
293
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

71
71
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

94
94
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

143
143
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

117
117
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

193
193
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

111
111
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

147
147
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

219
219

Meer sportnieuws