TRANSFERUURTJE: 'Definitieve transfer RSCA, De Bruyne geeft City opdracht'

door
TRANSFERUURTJE: 'Definitieve transfer RSCA, De Bruyne geeft City opdracht'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Paul Mukairu wordt door Anderlecht momenteel gehuurd van Antalyaspor, maar de Brusselaars bedongen daarbij ook een aankoopoptie van naar verluidt 2,5 miljoen euro. En het lijkt u al vast te staan dat RSCA die op het einde van het seizoen zal lichten. Zo zegt althans zijn vermeende makelaar Serdar Ertemçoz. "Zijn team is heel tevreden over hem. Hij scoorde in zijn eerste wedstrijd, en ook de trainer is erg tevreden. Ik verwacht dan ook dat ze de aankoopoptie zullen lichten", klonk het in de Turkse pers.

De goede prestaties van Simon Mignolet bleven ook in het buitenland niet onopgemerkt. Afgelopen zomer toonde Stade Rennes bijvoorbeeld nog concrete interesse. Maar Mignolet koos er toen voor om zijn contract bij Club Brugge te verlengen tot 2025. Een vertrek bij Club is dus niet aan de orde, dat maakte de Limburger zelf ook nog eens duidelijk in een interview met de krant Het Laatste Nieuws. Daarin laat de doelman verstaan dat hij wil uitgroeien tot een soort van 'Gianluigi Buffon van Club Brugge'. Mignolet wil dus nog vele jaren doorgaan als sluitstuk van Blauw-Zwart.

BUITENLAND
Kevin De Bruyne geraakte tijdens de voorbije interland tegen Engeland naar verluidt onder de indruk van Jack Grealish, zo schrijft The Daily Mirror. Zo zeer zelfs dat KDB Manchester City aanspoort om hem te gaan halen. Grealish is bezig aan een topseizoen bij Aston Villa met zes assists en vier goals in amper acht wedstrijden. Struikelblok voor City zou echter wel de vraagprijs kunnen zijn. Naar verluidt zou Villa namelijk een dikke 110 miljoen euro willen vangen voor de aanvoerder.

Cristiano Ronaldo heeft naar verluidt een beslissing genomen over zijn eigen toekomst. De steraanvaller is niet van plan om Juventus na dit seizoen te verlaten. In 2022 zal de sterspeler opnieuw zijn situatie afwegen, zo weet Tuttosport. Of de club daar ook zo over denkt, valt echter af te wachten. Bovendien kan er in de komende maanden nog één en ander veranderen.

Veel transfervrije spelers zijn nog steeds op zoek naar een nieuw onderkomen, één daarvan lijkt van straat. Zo gaat Alen Halilovic aan de slag bij Birmingham City. Dat is een club die uitkomt in The Championship, de Engelse tweede klasse. Belgische voetballiefhebbers kennen de Kroaat natuurlijk uit zijn periode bij Standard, waar hij geen al te grote indruk maakte.

De geluiden dat Internazionale afscheid wil nemen van Christian Eriksen worden steeds hardnekkiger. De Deense creatieveling moet plaatsmaken voor een meer controlerende middenvelder. Recent werden Arsenal (ruil met Granit Xhaka) en Manchester United (Fred) genoemd als eventuele opties. Volgens diverse Italiaanse media is daar nu ook Bayern München bijgekomen. De ploeg uit de Serie A zou namelijk Corentin Tolisso op het oog hebben.

Sins José Mourinho het roer overnam bij Tottenham Hotspur, is er voor Davinson Sanchez amper nog speelgelegenheid. De Portugese coach ziet het dus niet in hem zitten en wil de Colombiaan volgens Footy Insider verkopen in januari om een transferbudget tot stand te brengen en zelf versterking aan te kunnen trekken.

LEES OOK: 'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Mignolet is te vroeg naar België teruggekeerd ...

Meest recent

'Lukaku reageert na dreigementen van Napoli'

Terwijl de Rode Duivels in de nacht van dinsdag op woensdag in de clinch gaan met Mexico, gaat ...

26
26
'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Er blijven de nodige vraagtekens heersen rond de defensie van de Rode Duivels. Rudi Garcia testte ...

20
20
Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

37
37
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

38
38
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

254
254
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

20
20
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

47
47
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

160
160
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

158
158
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

52
52
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

59
59
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

213
213
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

188
188
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

66
66
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

275
275
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

455
455
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

200
200
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

167
167
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

557
557
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

116
116
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

404
404
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

121
121
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

48
48
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

129
129
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

364
364

Meer sportnieuws