Bankzitter geeft visitekaartje af aan Kompany en co

door
Bankzitter geeft visitekaartje af aan Kompany en co

RSC Anderlecht was bezig aan een knappe opmars in het klassement, maar werd zondag nog eens stevig met de neus op de feiten gedrukt. Op het veld van promovendus Beerschot VA ging Paars-Wit immers onderuit na een bijzonder matige partij. De kans bestaat dus dat coach Vincent Kompany in de komende wedstrijden enkele aanpassingen zal doorvoeren aan zijn ploeg.


Om de spelers aan het werk te zien die zaterdag niet of slechts een beperkt aantal minuten in actie kwamen, besloot RSCA om maandag een extra oefenwedstrijd in te lassen. Normaal gezien zou Moeskroen de tegenstander vormen. Volgens La Dernière Heure werd deze oefenpot echter afgelast wegens sanitaire voorzorgsmaatregelen bij Les Hurlus. Kompany en co kwamen daarom met een alternatief op de proppen. Zo werd de spelersgroep aangevuld met een aantal beloften, waardoor er op Neerpede een onderlinge partij afgewerkt kon worden.

Heel wat spelers uit de A-kern mochten opdraven in deze partij. Gaande van Verschaeren, Vlap en Amuzu (die tegen Beerschot slechts een beperkt aantal minuten maakten), over jongeren als Kana, Sardella en Colassin, tot zomeraanwinsten als Mykhaylichenko en Bundu. Uiteindelijk was er één speler die zijn visitekaartje kon afgeven: Landry Dimata schonk zijn ploeg immers de zege met twee doelpunten. Zondag moest de 23-jarige spits het nog doen met een late invalbeurt, wie weet krijgt hij volgend weekend tegen Standard wel meer minuten na zijn prestatie van maandagavond.

LEES OOK: 'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Dimata verdient opnieuw meer minuten bij RSCA ...

Meest recent

'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

5
5
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

89
89
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

77
77
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

225
225
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

155
155
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

128
128
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

50
50
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

233
233
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

285
285
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

315
315
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

78
78
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

419
419
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

362
362
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

445
445
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

215
215
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

104
104
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

205
205
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

76
76
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

417
417
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

637
637
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

92
92
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

307
307
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

257
257
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

557
557
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

486
486

Meer sportnieuws