Opstelling Club: Clement schuift met pionnen tegen Dortmund

door
Opstelling Club: Clement schuift met pionnen tegen Dortmund

Club Brugge hoopt nog steeds om dit seizoen te overwinteren in de Champions League. Maar om die doelstelling waar te maken kan Blauw-Zwart dinsdag best minstens een punt pakken. Al zal dat allesbehalve gemakkelijk worden op bezoek bij groepsfavoriet Borussia Dortmund.


Het klasse-verschil met de Duitse topclub werd in de heenwedstrijd al duidelijk geïllustreerd, Erling Braut Haaland en zijn maats haalden het toen met 0-3. De landskampioen zal dus zijn beste beentje moeten voorsteken om iets over te houden aan het bezoek aan het Signal Iduna Park. Bovendien is coach Philippe Clement opnieuw genoodzaakt om te schuiven met zijn basispionnen. Op links zijn Eduard Sobol en Fede Ricca er nog steeds niet bij, Emmanuel Dennis werd wegens disciplinaire redenen in België gelaten.

Het wordt dus uitkijken naar hoe Clement zijn mannetjes zal posteren. Achterin krijgt Odilon Kossounou allicht de voorkeur op Brandon Mechele of wie weet wel Simon Deli. Op links mag Charles De Ketelaere normaal gezien opnieuw opdraven, zijn trainer was afgelopen weekend nog erg lovend over zijn prestatie op deze positie. De onervaren Maxim De Cuyper lijkt bovendien het enige alternatief. Om de plaats van Dennis in te nemen kiest Clement wellict uit het drietal Okereke-Badji-Krmencik. Die laatste lijkt de grootste kanshebber na zijn degelijke invalbeurt van zaterdag.

De mogelijke basisploeg:
Mignolet; Mata, Kossounou, Deli; Diatta, Vormer, Rits, Vanaken, De Ketelaere; Lang, Krmencik

LEES OOK: Ontslag? Pocognoli slaat snoeihard terug na kritiek

Wie zou voorin laten starten naast Lang?

Meest recent

‘Zéér straf: Club Brugge gaat all-in voor oude bekende’

Club Brugge is deze winter nog op zoek naar versterkingen, vooral op de flanken moet er nog wat bij ...

39
39
Zulte Waregem pakt uit met stunt als eerste winteraanwinst

De Belgische clubs draaien warm op de wintermercato. Ook Zulte Waregem heeft op de officiële ...

39
39
De Cat zorgt voor nervositeit bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers voor grof geld gaan verkopen. De Brusselaars hebben een ...

227
227
Peter Bosz kapt transferpraat af bij PSV

Bij PSV blijft Joey Veerman dan toch en Ricardo Pepi mag ondanks een bod van 30 miljoen euro ...

20
20
‘Zulte Waregem roert zich op de markt’

Zulte Waregem en La Louvière promoveerden samen naar de Jupiler Pro League. De twee clubs ...

56
56
Ongeziene woede-uitbarsting Hasi: "Sprong een zekering"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

196
196
‘De Bruyne verbijsterd: Napoli duwt richting vertrek’

Kevin De Bruyne had zich dit anders voorgesteld. Wat een nieuw hoofdstuk moest worden, voelt plots ...

229
229
'Club Brugge duikt transfermarkt op met Furo-miljoenen'

Club Brugge staat op punt een erg straffe transfer te beklinken. Zo is Kaye Furo na amper een ...

542
542
Genk vindt 'opvolger Hrosovsky': Hayen laaiend enthousiast

KRC Genk wil zich na de winterstop herpakken na een tegenvallende eerste seizoenshelft. Coach Nicky ...

352
352
'Anderlecht gaat los: transfergesprekken met international'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

393
393
72ste Gouden Schoen: drama voor Club Brugge in de maak?

Zondagavond is het zover, dan wordt in het Silt te Middelkerke de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. ...

458
458
'België boven: test bij Fenerbahçe én Noorse interesse'

De Belgische spelers liggen altijd goed in de markt. Zij hebben vaak een zeer goede basisopleiding ...

60
60
'FCV Dender pakt uit, Deense spits op weg naar JPL'

De mercato draait op volle toeren. De Belgische eersteklassers zijn volop op zoek naar ...

121
121
Ajax heeft topdeal binnen en vindt akkoord met Lazio

Ajax heeft een grote uitgaande transfer afgerond. De Amsterdammers hebben een deal gesloten met ...

42
42
Donkere wolken boven Antwerp: Goots geeft RAFC gouden tips

Royal Antwerp FC leek op weg naar een horrorseizoen, maar plots is er weer hoop na een zeer goede ...

569
569
‘Standard gaat voor Premier League-transfer'

Standard wil zich deze maand versterken. De Rouches zijn alvast druk bezig en één ...

88
88
Hayen lyrisch: "Hij is hét grootste talent in de JPL"

Nicky Hayen is enkele weken aan de slag bij KRC Genk. Hij heeft de kern nu beter leren kennen. De ...

411
411
'Ajax maakt werk van ronduit epische transferdeal'

Ajax heeft een zeer mooi verleden met ronduit fenomenale spelers. De Amsterdammers willen het ...

61
61
'Chelsea zet Belgische traditie verder: Belg in de ploeg'

Chelsea heeft een traditie met Belgische spelers. De afgelopen jaren speelden er de nodige Belgen en ...

205
205
Hasi slaat bal mis: Anderlecht maakt cruciale fouten

Bij RSC Anderlecht verwijzen ze te vaak naar de Deense passage als oorzaak voor een aantal problemen ...

408
408
Club Brugge bereidt megadeal voor: "In de zomer..."

Club Brugge gaat in 2026 sowieso een aantal smaakmakers verliezen. Joel Ordonez en Christos Tzolis ...

501
501
Bayat over RSCA-gerucht: "Renard was ook compleet verrast"

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking, maar moet eerst de kern afslanken. Er doken al heel wat ...

249
249
‘Anderlecht slaat toe: JPL-toptransfer hangt in de lucht’

Anderlecht kijkt al vooruit, ook in het doel. Colin Coosemans doet het uitstekend, maar paars-wit ...

886
886
Volgende vertrekker bij AA Gent: "Er met hoofd niet meer bij"

Bij AA Gent moet er zoals bij de meeste clubs, zeker door de DAZN-saga, eerst verkocht worden ...

545
545
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Royal Antwerp FC mikken al een hele tijd meer en meer op de eigen jeugd. De Great Old heeft een ...

135
135

Meer sportnieuws