Opstelling Club: Clement schuift met pionnen tegen Dortmund

door
Opstelling Club: Clement schuift met pionnen tegen Dortmund

Club Brugge hoopt nog steeds om dit seizoen te overwinteren in de Champions League. Maar om die doelstelling waar te maken kan Blauw-Zwart dinsdag best minstens een punt pakken. Al zal dat allesbehalve gemakkelijk worden op bezoek bij groepsfavoriet Borussia Dortmund.


Het klasse-verschil met de Duitse topclub werd in de heenwedstrijd al duidelijk geïllustreerd, Erling Braut Haaland en zijn maats haalden het toen met 0-3. De landskampioen zal dus zijn beste beentje moeten voorsteken om iets over te houden aan het bezoek aan het Signal Iduna Park. Bovendien is coach Philippe Clement opnieuw genoodzaakt om te schuiven met zijn basispionnen. Op links zijn Eduard Sobol en Fede Ricca er nog steeds niet bij, Emmanuel Dennis werd wegens disciplinaire redenen in België gelaten.

Het wordt dus uitkijken naar hoe Clement zijn mannetjes zal posteren. Achterin krijgt Odilon Kossounou allicht de voorkeur op Brandon Mechele of wie weet wel Simon Deli. Op links mag Charles De Ketelaere normaal gezien opnieuw opdraven, zijn trainer was afgelopen weekend nog erg lovend over zijn prestatie op deze positie. De onervaren Maxim De Cuyper lijkt bovendien het enige alternatief. Om de plaats van Dennis in te nemen kiest Clement wellict uit het drietal Okereke-Badji-Krmencik. Die laatste lijkt de grootste kanshebber na zijn degelijke invalbeurt van zaterdag.

De mogelijke basisploeg:
Mignolet; Mata, Kossounou, Deli; Diatta, Vormer, Rits, Vanaken, De Ketelaere; Lang, Krmencik

LEES OOK: Ontslag? Pocognoli slaat snoeihard terug na kritiek

Wie zou voorin laten starten naast Lang?

Meest recent

Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Royal Antwerp FC mikken al een hele tijd meer en meer op de eigen jeugd. De Great Old heeft een ...

11
11
'Tielemans ontvangt bijzonder straf transfervoorstel'

Youri Tielemans is bezig aan een goed seizoen bij Aston Villa. De club gaat voluit voor een stunt en ...

68
68
Dennis (ex-Club) duikt plots op bij deze verrassende club

Emmanuel Dennis leek op weg naar een heel mooie carrière, maar de Nigeriaanse aanvaller kent ...

59
59
Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Cercle Brugge haalt wel vaker jong talent naar Brugge. De Bruggelingen gaan met Alan Minda zo een ...

51
51
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

129
129
'Hasi houdt adem in: sterkhouders weg bij Anderlecht?'

Mads Kikkenborg mag pas weg wanneer RSC Anderlecht een nieuwe doelman te pakken heeft, maar voor het ...

332
332
'Furo zorgt voor plottwist van jewelste bij Club Brugge'

Als een donderslag bij heldere hemel staat Club Brugge op het punt om afscheid te nemen van Kaye ...

506
506
“Van alle kanten komen ze”: Van Gucht doet boekje open

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

316
316
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

163
163
Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

127
127
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

464
464
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

435
435
‘Weer naar de top? Europese grootmacht wil Carrasco’

Yannick Carrasco was jarenlang actief op het allerhoogste niveau in Europa bij clubs zoals ...

122
122
Saintfiet haalt stevig uit naar Belgische clubs

Tom Saintfiet is momenteel actief als bondscoach van Mali op de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer ...

137
137
‘Standard draait kar volledig in transferdossier’

Standard Luik wil de selectie voor de tweede seizoenshelft versterken. De Rouches zijn ambitieus, ...

125
125
‘KV Mechelen wil wéér shoppen in eigen land’

De Belgische clubs zijn volop de wintermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Ook KV ...

121
121
Genk verliest spektakelstuk, KAA Gent wint zakelijk

De Belgische clubs zijn op winterstage ter voorbereiding van de tweede seizoenshelft na de break. ...

207
207
'Club Brugge trekt streep door transferdeal'

Bij Club Brugge maakten ze er de voorbije weken geen geheim van dat ze zich tijdens deze ...

496
496
KV Mechelen wrijft zich in handen met extra offensieve troef

KV Mechelen was één van de revelaties van de eerste seizoenshelft in de Jupiler Pro ...

247
247
'Club wil Union en co aftroeven voor JPL-goudhaantje'

Club Brugge zoekt dezer dagen in de zoektocht naar versterking doorgaans zijn heil in het ...

409
409
'Rode Duivels krijgen grote opsteker voor WK'

Voor de Rode Duivels is het al aftellen naar juni, wanneer ze hun beste beentje kunnen voorzetten op ...

211
211
Defour geeft grote hint over terugkeer als trainer

Verschillende ex-Rode Duivels stapten de voorbije jaren al in het trainersvak, al bleven ze daar ...

132
132
'Club Brugge in shock: winters vertrek Stankovic dreigt'

Club Brugge heeft zich in de eerste dagen van de mercato nog koest gehouden, maar ongetwijfeld mogen ...

621
621
TRANSFERUURTJE: 'Extra miljoenen voor Club, Bayern pakt uit'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

235
235
Saintfiet doet schrijnende onthulling: “Doodsbedreigingen”

Er is nog maar één Belgische coach actief op de Afrika Cup. Tom Saintfiet staat met ...

85
85

Meer sportnieuws