'Kompany verraadt eigen spelers in interview'

door stemmen
'Kompany verraadt eigen spelers in interview'

RSC Anderlecht heeft het seizoen hervat met een flinke domper. De Brusselaars konden nochtans een goede zaak doen in het klassement, maar verloren zondagmiddag met 2-1 op het veld van een gretig Beerschot. Bovendien kwam Paars-Wit bijzonder matig voor de dag op 't Kiel.

Nadat Lukas Nmecha in het absolute slot van de wedstrijd voor de aansluitingstreffer had gezorgd, schoot Anderlecht wakker en volgden zowaar kansen op de gelijkmaker. Maar voorts speelde de recordkampioen een belabberde partij. Beerschot had de wedstrijd constant onder controle en zette RSCA in alle linies onder druk. Bij de bezoekers was het dan weer tevergeefs zoeken naar oplossingen, vooral het middenveld liet het helemaal afweten.

Coach Vincent Kompany was dan ook erg teleurgesteld in zijn ploeg. En dat liet hij achteraf ook duidelijk merken voor de camera's van Eleven Sports. "Ik ben in de kleedkamer heel hard geweest voor mijn spelers, ik heb op de man gespeeld. Ik heb hen wel gezegd dat ik ze publiekelijk zal ondersteunen, maar vandaag was het niet goed genoeg. Simpel. Ik hoop dat mijn spelers de volgende wedstrijd met het mes tussen de tanden zullen spelen, want er is een pák werk als je deze wedstrijd bekijkt."

UPDATE 23/11

Vincent Kompany was naar eigen zeggen dus woedend op zijn spelers. Dat stelde hij zonder verpinken voor de camera’s van Eleven Sports. Daarin zei Kompany echter ook dat hij zijn spelers naar de buitenwereld toe zal blijven steunen. Iets waar hij dus meteen op werd betrapt om dat net niet te doen.

Zo was de Anderlecht-coach namelijk ook voor de pers erg streng voor zijn spelers, iets wat ook Peter Vandenbempt was opgevallen. Bij Radio 1 vernoemde hij dan ook het feit dat Kompany zegt zijn spelers openlijk niet te zullen aanvallen, om het vervolgens meteen wél te doen. Op die manier verraadt hij dan toch een beetje zijn eigen spelers, al lijken die vooral hun eigen prestaties met kritisch oog te moeten bekijken.

LEES OOK: Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

Ging Kompany daar in de fout?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Union mikt op jackpot: alle records aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

13
13
Bekerstress bij RSCA: cruciale update uit ziekenboeg

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

21
21
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

53
53
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

43
43
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

136
136
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

161
161
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

125
125
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

119
119
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

459
459
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

668
668
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

397
397
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

202
202
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

120
120
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

79
79
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

205
205
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

408
408
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

190
190
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

34
34
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

294
294
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

279
279
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

429
429
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

435
435
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

294
294
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

47
47

Meer sportnieuws