'Kompany verraadt eigen spelers in interview'

door
'Kompany verraadt eigen spelers in interview'

RSC Anderlecht heeft het seizoen hervat met een flinke domper. De Brusselaars konden nochtans een goede zaak doen in het klassement, maar verloren zondagmiddag met 2-1 op het veld van een gretig Beerschot. Bovendien kwam Paars-Wit bijzonder matig voor de dag op 't Kiel.

Nadat Lukas Nmecha in het absolute slot van de wedstrijd voor de aansluitingstreffer had gezorgd, schoot Anderlecht wakker en volgden zowaar kansen op de gelijkmaker. Maar voorts speelde de recordkampioen een belabberde partij. Beerschot had de wedstrijd constant onder controle en zette RSCA in alle linies onder druk. Bij de bezoekers was het dan weer tevergeefs zoeken naar oplossingen, vooral het middenveld liet het helemaal afweten.

Coach Vincent Kompany was dan ook erg teleurgesteld in zijn ploeg. En dat liet hij achteraf ook duidelijk merken voor de camera's van Eleven Sports. "Ik ben in de kleedkamer heel hard geweest voor mijn spelers, ik heb op de man gespeeld. Ik heb hen wel gezegd dat ik ze publiekelijk zal ondersteunen, maar vandaag was het niet goed genoeg. Simpel. Ik hoop dat mijn spelers de volgende wedstrijd met het mes tussen de tanden zullen spelen, want er is een pák werk als je deze wedstrijd bekijkt."

UPDATE 23/11

Vincent Kompany was naar eigen zeggen dus woedend op zijn spelers. Dat stelde hij zonder verpinken voor de camera’s van Eleven Sports. Daarin zei Kompany echter ook dat hij zijn spelers naar de buitenwereld toe zal blijven steunen. Iets waar hij dus meteen op werd betrapt om dat net niet te doen.

Zo was de Anderlecht-coach namelijk ook voor de pers erg streng voor zijn spelers, iets wat ook Peter Vandenbempt was opgevallen. Bij Radio 1 vernoemde hij dan ook het feit dat Kompany zegt zijn spelers openlijk niet te zullen aanvallen, om het vervolgens meteen wél te doen. Op die manier verraadt hij dan toch een beetje zijn eigen spelers, al lijken die vooral hun eigen prestaties met kritisch oog te moeten bekijken.

LEES OOK: Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Ging Kompany daar in de fout?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

89
89
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

11
11
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

6
6
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

22
22
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

18
18
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

44
44
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

280
280
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

167
167
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

99
99
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

85
85
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

328
328
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

438
438
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

302
302
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

120
120
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

89
89
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

74
74
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

133
133
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

29
29
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

1264
1264
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

76
76
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

182
182
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

311
311
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

47
47
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

76
76
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

193
193
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

184
184

Meer sportnieuws