Spaanse media sabelen Hazard neer: "Waar is hij gebleven?!"

door
Spaanse media sabelen Hazard neer:

Eden Hazard moest het laatste drieluik van de Rode Duivels in 2020 aan zich voorbij laten gaan wegens een positieve corona-test. De aanvaller bleek echter net op tijd hersteld voor de competitiewedstrijd van Real Madrid op het veld van Villarreal. Onze landgenoot startte zaterdag zelfs in de basis, maar liet een erg matige indruk achter.


Hazard kon zelden voor dreiging zorgen en na een dik uur spelen werd hij alweer naar de kant gehaald door coach Zinedine Zidane. Daags nadien tonen de Spaanse media zich dan ook scherp. "Waar is Hazard gebleven?!", vraagt men zich af bij Marca. "Hij keerde terug na zijn positieve covid-test, maar werd amper gezien. Speelde ook bijna altijd horizontaal. Kende een slechte eerste helft en moest na 65 minuten plaats maken voor Vinicius Junior. Hij heeft nog veel werk op te knappen."

Bij Mundo Deportivo wordt zijn prestatie als 'teleurstellend' omschreven. "De Belg maakte weer geen gebruik van zijn kwaliteiten. Hij kon niemand dribbelen, hij deed zelfs geen poging." Ook El Desmarque is ervan overtuigd dat Hazard veel beter moet kunnen. "Zijn team keek naar hem als de grote ster, maar zelfs in zo'n gesloten en trage wedstrijd had hij moeite om zich te tonen. La Liga en Real Madrid wachten nog steeds op zijn beste versie."

AS riep zijn corona-besmetting en quarantaineperiode weliswaar in als excuus, maar: "toch een zwak optreden. Hij is nog een lange weg verwijderd van de Hazard die we zagen in het seizoen voor hij naar Madrid kwam." Het Catalaanse SPORT was tot slot nog redelijk mild. "De Belg zit zonder twijfel niet op zijn beste niveau. Er waren wel momenten waar hij zijn stempel drukte, maar ook lange fases waarin hij het spel afremde en negeerde wat op het veld gebeurde."

LEES OOK: 'Kompany totaal verrast: grootmacht rukt op voor Kane'

In Spanje wordt te veel verwacht van Hazard ...

Meest recent

Pro League reageert: Parys zet tegenaanval in op DAZN

DAZN zette het Belgisch voetbal dinsdag op zijn kop door plots aan te kondigen dat het mediacontract ...

16
16
DAZN-bom eist slachtoffer: Parys out bij Pro League?

Clubs die vrezen voor hun recurrente inkomsten, fans die mogelijk in de kou blijven staan: de ...

61
61
Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

12
12
Union SG bestolen in Galatasaray? "Waarom niet?!"

Union SG heeft zijn eerste 45 minuten op het veld van Galatasaray achter de rug. De Brusselaars ...

62
62
Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

33
33
Beerschot doorgelicht: eigenaars geven nieuwe ambities prijs

Er is weer rust en positiviteit rondom Beerschot. De Kielse Ratten spelen voluit mee voor promotie ...

72
72
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

38
38
'Manchester ontploft: onverwachte keeperbom rond Lammens'

Bij Manchester United lijkt eindelijk alles goed te zitten met Senne Lammens in doel: clean sheets, ...

225
225
Breuk met DAZN: Pro League kiest tussen regen en de drop

DAZN dropte dinsdag een bom van formaat door het contract met de Pro League op te zeggen. Zowel op ...

325
325
De 11 namen: Hubert hakt opvallende knopen door bij Union

Terwijl de heisa rond DAZN de nationale krantenkoppen domineert zouden we haast vergeten dat er ook ...

20
20
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

104
104
DAZN voert druk op: Belgisch voetbal van de buis?

Na een ellenlange soap is de kogel door kerk. DAZN liet dinsdag weten het contract met de Pro League ...

192
192
Koude oorlog met DAZN: Pro League onderneemt actie

Halfweg de reguliere competitie is de bom gebarsten. Na een maandenlange impasse liet DAZN zopas ...

425
425
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

199
199
Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de selectie ...

182
182
'Bom bij Real: Courtois in de clinch met ploegmakkers'

Het is hommeles bij Real Madrid. Ondanks behoorlijke resultaten van Xabi Alonso bij De Koninklijke ...

253
253
Consternatie alom: Telenet en Proximus reageren op DAZN

DAZN lijkt niet van plan de oorlog met de Pro League te stoppen. De rechtenhouder van het Belgische ...

1669
1669
Einde van Gheysens? Antwerp-supporters schieten in actie

Royal Antwerp FC zit in de gevarenzone. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk in eigen huis onderuit ...

281
281
Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Carlos Forbs is dit seizoen één van de aangename verrassingen bij Club Brugge. De ...

499
499
DAZN stampt tegen schenen: fans massaal in opstand

De situatie tussen DAZN, de Pro League en de telecomproviders is volledig geëscaleerd. De ...

1038
1038
Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Club Brugge kijkt namens de Champions League recht in de ogen van Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de ...

234
234
Explosieve onrust bij Antwerp: iets veel groters mis

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old greep na de ...

334
334
DAZN-oorlog catastrofaal: dit zijn de enorme gevolgen

De DAZN-oorlog tussen de Pro League en de Belgische telecomproviders is compleet ontploft. De ...

734
734
El Ouahdi troeft Union af, ook El Hadj krijgt prijs

Zakaria El Ouahdi van KRC Genk en Ait El Hadj van Union SG zijn in de prijzen gevallen. Tijdens ...

48
48
Drama Belgisch voetbal: DAZN verbreekt per direct contract

De oorlog tussen DAZN en de Pro League heeft een hoogtepunt bereikt. Het Laatste Nieuws laat weten ...

586
586

Meer sportnieuws