Spaanse media sabelen Hazard neer: "Waar is hij gebleven?!"

442 stemmen
Spaanse media sabelen Hazard neer:

Eden Hazard moest het laatste drieluik van de Rode Duivels in 2020 aan zich voorbij laten gaan wegens een positieve corona-test. De aanvaller bleek echter net op tijd hersteld voor de competitiewedstrijd van Real Madrid op het veld van Villarreal. Onze landgenoot startte zaterdag zelfs in de basis, maar liet een erg matige indruk achter.


Hazard kon zelden voor dreiging zorgen en na een dik uur spelen werd hij alweer naar de kant gehaald door coach Zinedine Zidane. Daags nadien tonen de Spaanse media zich dan ook scherp. "Waar is Hazard gebleven?!", vraagt men zich af bij Marca. "Hij keerde terug na zijn positieve covid-test, maar werd amper gezien. Speelde ook bijna altijd horizontaal. Kende een slechte eerste helft en moest na 65 minuten plaats maken voor Vinicius Junior. Hij heeft nog veel werk op te knappen."

Bij Mundo Deportivo wordt zijn prestatie als 'teleurstellend' omschreven. "De Belg maakte weer geen gebruik van zijn kwaliteiten. Hij kon niemand dribbelen, hij deed zelfs geen poging." Ook El Desmarque is ervan overtuigd dat Hazard veel beter moet kunnen. "Zijn team keek naar hem als de grote ster, maar zelfs in zo'n gesloten en trage wedstrijd had hij moeite om zich te tonen. La Liga en Real Madrid wachten nog steeds op zijn beste versie."

AS riep zijn corona-besmetting en quarantaineperiode weliswaar in als excuus, maar: "toch een zwak optreden. Hij is nog een lange weg verwijderd van de Hazard die we zagen in het seizoen voor hij naar Madrid kwam." Het Catalaanse SPORT was tot slot nog redelijk mild. "De Belg zit zonder twijfel niet op zijn beste niveau. Er waren wel momenten waar hij zijn stempel drukte, maar ook lange fases waarin hij het spel afremde en negeerde wat op het veld gebeurde."

LEES OOK: Crisis Real duurt voort: trieste wending in Mbappé-soap

In Spanje wordt te veel verwacht van Hazard ...

Meest recent

De Cat dropt plots stevige bom over Anderlecht-toekomst

Anderlecht staat donderdag voor zijn belangrijkste match van het seizoen, want in de bekerfinale ...

21
21
'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. De Limburgers grepen naast de top zes en de ...

14
14
Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

8
8
STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

31
31
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

218
218
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

202
202
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

69
69
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

123
123
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

82
82
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

111
111
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

253
253
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

233
233
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

148
148
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

345
345
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

527
527
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

345
345
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

156
156
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

84
84
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

358
358
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

428
428
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

313
313
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

238
238
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

420
420
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

378
378
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

97
97

Meer sportnieuws