Spaanse media sabelen Hazard neer: "Waar is hij gebleven?!"

442
Spaanse media sabelen Hazard neer:

Eden Hazard moest het laatste drieluik van de Rode Duivels in 2020 aan zich voorbij laten gaan wegens een positieve corona-test. De aanvaller bleek echter net op tijd hersteld voor de competitiewedstrijd van Real Madrid op het veld van Villarreal. Onze landgenoot startte zaterdag zelfs in de basis, maar liet een erg matige indruk achter.


Hazard kon zelden voor dreiging zorgen en na een dik uur spelen werd hij alweer naar de kant gehaald door coach Zinedine Zidane. Daags nadien tonen de Spaanse media zich dan ook scherp. "Waar is Hazard gebleven?!", vraagt men zich af bij Marca. "Hij keerde terug na zijn positieve covid-test, maar werd amper gezien. Speelde ook bijna altijd horizontaal. Kende een slechte eerste helft en moest na 65 minuten plaats maken voor Vinicius Junior. Hij heeft nog veel werk op te knappen."

Bij Mundo Deportivo wordt zijn prestatie als 'teleurstellend' omschreven. "De Belg maakte weer geen gebruik van zijn kwaliteiten. Hij kon niemand dribbelen, hij deed zelfs geen poging." Ook El Desmarque is ervan overtuigd dat Hazard veel beter moet kunnen. "Zijn team keek naar hem als de grote ster, maar zelfs in zo'n gesloten en trage wedstrijd had hij moeite om zich te tonen. La Liga en Real Madrid wachten nog steeds op zijn beste versie."

AS riep zijn corona-besmetting en quarantaineperiode weliswaar in als excuus, maar: "toch een zwak optreden. Hij is nog een lange weg verwijderd van de Hazard die we zagen in het seizoen voor hij naar Madrid kwam." Het Catalaanse SPORT was tot slot nog redelijk mild. "De Belg zit zonder twijfel niet op zijn beste niveau. Er waren wel momenten waar hij zijn stempel drukte, maar ook lange fases waarin hij het spel afremde en negeerde wat op het veld gebeurde."

LEES OOK: Commotie voor El Clasico: Courtois zorgt spectaculaire twist

In Spanje wordt te veel verwacht van Hazard ...

Meest recent

Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

22
22
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

16
16
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

38
38
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

66
66
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

205
205
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

66
66
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

59
59
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

147
147
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

37
37
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

151
151
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

697
697
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

54
54
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

98
98
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

67
67
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

67
67
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

347
347
Bruno houdt adem in: vaste titularis Anderlecht out?

Op de valreep speelt RSC Anderlecht zaterdag zijn enige thuismatch in oktober. Een met veel druk op ...

161
161
De Mil verschaft update uit ziekenboeg AA Gent

Dankzij de fraaie 4-0 zege tegen Anderlecht is AA Gent nog steeds de fiere koploper in onze ...

97
97
Bruno spreekt klare taal over ontslag bij Anderlecht

Het is stilaan vijf voor twaalf bij RSC Anderlecht, waar Vitor Bruno zijn stoel alsmaar meer ...

188
188
Leko hakt knopen door: laatste kans bij Club Brugge?

Met het oog al half op PSV gericht gaat Club Brugge vrijdag op bezoek bij Zulte Waregem. Vermits hij ...

233
233
Nainggolan in grote problemen? Parket vraagt heftige celstraf

Radja Nainggolan riskeert een bijzonder zware straf. De voormalige Rode Duivel, die tegenwoordig bij ...

173
173
Bestuur viseert Bruno: vijf voor twaalf in Anderlecht

Zelf houdt hij niet van het woord 'crisis', maar als CEO van RSC Anderlecht voelde Kenneth Bornauw ...

120
120
Nieuwkomers in Jupiler Pro League: de 11 grootste flops

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al de tiende speeldag op het programma. Het ideale ...

226
226
586.000 euro en één bizarre regel: Man Utd-fan Littler stunt

Luke Littler is een supporter van Manchester United, maar in zijn nieuwe Netflix-show draait alles ...

43
43
Dierckx doet boekje open over Club Brugge: “Een schok”

Tuur Dierckx speelt momenteel bij het Sporting Hasselt van Sam Kerkhofs en Rik Verheye, maar de ...

143
143

Meer sportnieuws