Cercle Brugge pakt op een diefje de drie punten mee op de Freethiel

door
Cercle Brugge pakt op een diefje de drie punten mee op de Freethiel

Na een flauwe wedstrijd heeft Cercle Brugge op een diefje de drie punten gepakt op de Freethiel. In een wedstrijd waarin kansen even schaars waren als goed voetbal, benutte de Vereniging vlak voor het einde van elke helft perfect zijn momenten.

Waasland-Beveren stond nog steeds op één van de degradatieplaatsen en had vanavond absoluut nood aan een (thuis)zege tegen Cercle Brugge. De Vereniging begon prima aan het seizoen maar was de laatste weken wat wisselvalliger, met voor de interlandbreak een zure thuisnederlaag tegen Zulte Waregem. Bij Cercle Was Hazard niet van de partij, bij de Waaslanders kreeg topschutter Heymans nog eens een basisplaats.
Efficiënt Cercle komt op slag van rust op voorsprong
De thuisploeg opende sterk en na een fraaie actie en dito corner van Koita verdween de eerste Beverse kans op de paal. Cercle herstelde nadien wel het evenwicht maar kon amper gevaarlijk zijn. Op het halfuur trapte Mandjeck de tweede mogelijkheid voor Waasland-Beveren voorlangs. De Vereniging creëerde werkelijk niets maar kwam op slag van rust wel op voorsprong bij zijn eerste kans. Na een prima voorzet van Da Silva Lopes kwam Ugbo in schietpositie en hij knalde de 0-1 in doel. Andermaal moest de ploeg van Nicky Hayen achtervolgen bij de rust.

Een doelpunt van Heymans werd door de VAR afgekeurd.
Ugbo wordt held van de bezoekers met tweede doelpunt
Ook na de pauze was er weinig animo op de Freethiel. Cercle Brugge controleerde en Waasland-Beveren slaagde er nauwelijks in om de defensie van de bezoekers te verontrusten. Een flauwe kopbal van Heymans was op het uur het eerste wapenfeit na de rust. In het slotkwartier ging de ploeg van Nicky Hayen nog verwoed op zoek naar de gelijkmaker maar er was gewoon te weinig kwaliteit aanwezig om echt gevaarlijk te worden. Uiteindelijk werd Ugbo helemaal de held van de bezoekers door in de slotfase ook zijn tweede kans af te ronden: 0-2. Een tweede gele kaart voor Vukotic zorgde helemaal voor een nieuwe rampavond bij Waasland-Beveren, dat opnieuw op weg lijkt naar een lange degradatiestrijd.
Scoreverloop:
0-1 (43') Ugbo, 0-2 (82') Ugbo
Bijzonderheid:
Vukotic (Waasland-Beveren) krijgt een tweede gele kaart (84').

LEES OOK: 'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Zal Waasland-Beveren degraderen?

Meest recent

STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

1
1
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

11
11
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

41
41
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

36
36
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

225
225
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

175
175
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

163
163
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

19
19
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

70
70
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

183
183
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

79
79
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

57
57
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

206
206
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

323
323
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

79
79
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

245
245
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

258
258
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

292
292
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

275
275
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

52
52
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

352
352
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

27
27
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

245
245
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

32
32
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

607
607

Meer sportnieuws