Cercle Brugge pakt op een diefje de drie punten mee op de Freethiel

door
Cercle Brugge pakt op een diefje de drie punten mee op de Freethiel

Na een flauwe wedstrijd heeft Cercle Brugge op een diefje de drie punten gepakt op de Freethiel. In een wedstrijd waarin kansen even schaars waren als goed voetbal, benutte de Vereniging vlak voor het einde van elke helft perfect zijn momenten.

Waasland-Beveren stond nog steeds op één van de degradatieplaatsen en had vanavond absoluut nood aan een (thuis)zege tegen Cercle Brugge. De Vereniging begon prima aan het seizoen maar was de laatste weken wat wisselvalliger, met voor de interlandbreak een zure thuisnederlaag tegen Zulte Waregem. Bij Cercle Was Hazard niet van de partij, bij de Waaslanders kreeg topschutter Heymans nog eens een basisplaats.
Efficiënt Cercle komt op slag van rust op voorsprong
De thuisploeg opende sterk en na een fraaie actie en dito corner van Koita verdween de eerste Beverse kans op de paal. Cercle herstelde nadien wel het evenwicht maar kon amper gevaarlijk zijn. Op het halfuur trapte Mandjeck de tweede mogelijkheid voor Waasland-Beveren voorlangs. De Vereniging creëerde werkelijk niets maar kwam op slag van rust wel op voorsprong bij zijn eerste kans. Na een prima voorzet van Da Silva Lopes kwam Ugbo in schietpositie en hij knalde de 0-1 in doel. Andermaal moest de ploeg van Nicky Hayen achtervolgen bij de rust.

Een doelpunt van Heymans werd door de VAR afgekeurd.
Ugbo wordt held van de bezoekers met tweede doelpunt
Ook na de pauze was er weinig animo op de Freethiel. Cercle Brugge controleerde en Waasland-Beveren slaagde er nauwelijks in om de defensie van de bezoekers te verontrusten. Een flauwe kopbal van Heymans was op het uur het eerste wapenfeit na de rust. In het slotkwartier ging de ploeg van Nicky Hayen nog verwoed op zoek naar de gelijkmaker maar er was gewoon te weinig kwaliteit aanwezig om echt gevaarlijk te worden. Uiteindelijk werd Ugbo helemaal de held van de bezoekers door in de slotfase ook zijn tweede kans af te ronden: 0-2. Een tweede gele kaart voor Vukotic zorgde helemaal voor een nieuwe rampavond bij Waasland-Beveren, dat opnieuw op weg lijkt naar een lange degradatiestrijd.
Scoreverloop:
0-1 (43') Ugbo, 0-2 (82') Ugbo
Bijzonderheid:
Vukotic (Waasland-Beveren) krijgt een tweede gele kaart (84').

LEES OOK: 'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Zal Waasland-Beveren degraderen?

Meest recent

Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

189
189
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

114
114
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

200
200
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

123
123
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

101
101
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

57
57
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

220
220
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

229
229
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

46
46
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

412
412
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

267
267
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

507
507
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

95
95
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

44
44
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

448
448
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

58
58
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

487
487
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

152
152
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

367
367
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

258
258
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

332
332
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

112
112
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

513
513
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

535
535
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

688
688

Meer sportnieuws