Cercle Brugge pakt op een diefje de drie punten mee op de Freethiel

door
Cercle Brugge pakt op een diefje de drie punten mee op de Freethiel

Na een flauwe wedstrijd heeft Cercle Brugge op een diefje de drie punten gepakt op de Freethiel. In een wedstrijd waarin kansen even schaars waren als goed voetbal, benutte de Vereniging vlak voor het einde van elke helft perfect zijn momenten.

Waasland-Beveren stond nog steeds op één van de degradatieplaatsen en had vanavond absoluut nood aan een (thuis)zege tegen Cercle Brugge. De Vereniging begon prima aan het seizoen maar was de laatste weken wat wisselvalliger, met voor de interlandbreak een zure thuisnederlaag tegen Zulte Waregem. Bij Cercle Was Hazard niet van de partij, bij de Waaslanders kreeg topschutter Heymans nog eens een basisplaats.
Efficiënt Cercle komt op slag van rust op voorsprong
De thuisploeg opende sterk en na een fraaie actie en dito corner van Koita verdween de eerste Beverse kans op de paal. Cercle herstelde nadien wel het evenwicht maar kon amper gevaarlijk zijn. Op het halfuur trapte Mandjeck de tweede mogelijkheid voor Waasland-Beveren voorlangs. De Vereniging creëerde werkelijk niets maar kwam op slag van rust wel op voorsprong bij zijn eerste kans. Na een prima voorzet van Da Silva Lopes kwam Ugbo in schietpositie en hij knalde de 0-1 in doel. Andermaal moest de ploeg van Nicky Hayen achtervolgen bij de rust.

Een doelpunt van Heymans werd door de VAR afgekeurd.
Ugbo wordt held van de bezoekers met tweede doelpunt
Ook na de pauze was er weinig animo op de Freethiel. Cercle Brugge controleerde en Waasland-Beveren slaagde er nauwelijks in om de defensie van de bezoekers te verontrusten. Een flauwe kopbal van Heymans was op het uur het eerste wapenfeit na de rust. In het slotkwartier ging de ploeg van Nicky Hayen nog verwoed op zoek naar de gelijkmaker maar er was gewoon te weinig kwaliteit aanwezig om echt gevaarlijk te worden. Uiteindelijk werd Ugbo helemaal de held van de bezoekers door in de slotfase ook zijn tweede kans af te ronden: 0-2. Een tweede gele kaart voor Vukotic zorgde helemaal voor een nieuwe rampavond bij Waasland-Beveren, dat opnieuw op weg lijkt naar een lange degradatiestrijd.
Scoreverloop:
0-1 (43') Ugbo, 0-2 (82') Ugbo
Bijzonderheid:
Vukotic (Waasland-Beveren) krijgt een tweede gele kaart (84').

LEES OOK: Charleroi klaar voor Europa, vijfde zomeraanwinst Cercle

🔥 Populair bij onze lezers

‘De Bruyne zet Serie A op stelten: dit is ongezien’
‘De Bruyne zet Serie A op stelten: dit is ongezien’

Zal Waasland-Beveren degraderen?

Meest recent

'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Rigaux'

De goede prestaties van Club Brugge in binnen- en buitenland, hebben niet alleen de spelers in ...

164
164
'Monden bij City vallen open: ridicuul bod op Ederson'

Manchester City FC haalde deze zomer heel wat verse krachten in huis, maar liet daartegenover ook ...

91
91
Na onverwacht Antwerp-vertrek: nieuwe JPL-club Odoi?

De transfercarrousel draait op volle toeren, maar momenteel zijn ook heel wat transfervrije spelers ...

260
260
'Transferakkoord gevonden: bod van 9 miljoen voor Genk'

In navolging van Christopher Bonsu Baah, die voor de nodige miljoenen naar Saudi-Arabië trok, ...

287
287
'Respectloze' Jashari krijgt serieuze veeg om de oren

De vete tussen Ardon Jashari en Club Brugge KV blijft maar verder escaleren. De middenvelder wil ...

718
718
'Kompany drukt zelf op knop voor monstertransfer Bayern'

Vincent Kompany heeft een meer dan behoorlijk eerste seizoen als hoofdcoach van Bayern München ...

127
127
Anderlecht krijgt flinke opsteker voor eerste Europese clash

Het aftellen bij RSC Anderlecht is nu ook echt begonnen. Aanstaande donderdag beginnen de ...

519
519
Essevee strikt middenvelder, ook versterking Lommel en Lokeren

Zondag start het nieuwe Belgische voetbalseizoen met de supercup en ook de competities zitten ...

87
87
Nottingham Forest pakt groots uit met Matz Sels-nieuws

Binnen een kleine maand trekt de nieuwe jaargang in de Premier League zich op gang, de Engelse clubs ...

61
61
'Genk gaat vol voor tweede Jupiler Pro League-aanwinst'

Op Christopher Bonsu Baah en Mike Penders na, slaagde KRC Genk er tot dusver in zijn selectie intact ...

275
275
Jashari-ellende breidt uit: Club Brugge zwaar geraakt

Ardon Jashari zet zijn transfer naar AC Milan met alle middelen onder druk, maar Club Brugge houdt ...

1729
1729
Vlietinck tekent tot 2028, opvallende rentree Antwerp

Nog een dikke week voor de start van de competitie, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League nog druk ...

139
139
Charleroi klaar voor Europa, vijfde zomeraanwinst Cercle

Nog exact één week en het seizoen 2025-2026 gaat van start in de Jupiler Pro League. ...

98
98
‘De Bruyne zet Serie A op stelten: dit is ongezien’

Het grote avontuur van Kevin De Bruyne bij SSC Napoli is sinds deze week officieel van start gegaan. ...

233
233
'Club Brugge loopt blauwtje bij peperdure flankaanvaller'

Club Brugge heeft met Carlos Forbs al een opvolger voor Chemsdine Talbi te pakken, maar naar ...

522
522
'Anderlecht all-in: Renard stunt met oude bekende'

Besnik Hasi mocht al zes nieuwkomers verwelkomen, maar daarmee is de honger van RSC Anderlecht nog ...

1197
1197
'Overmars op dreef: goalgetter geeft jawoord aan Antwerp'

Antwerp schakelt plots een stevige versnelling hoger op de transfermarkt, waar de teller op inkomend ...

782
782
Hasi incasseert al volgende mokerslag uit ziekenboeg RSCA

Om beter te doen dan vorig seizoen rekent RSC Anderlecht dit keer ook op minder tegenslag uit de ...

296
296
'Plottwist bij Club Brugge: transfer opnieuw op tafel'

Club Brugge neemt het zondag in de Supercup op tegen Union, maar in de laatste rechte lijn richting ...

1193
1193
Courtois verkoopt villa van 4,5 miljoen: hij wil nóg zottere luxe

Thibaut Courtois zette op het voorbije WK voor clubs weer een paar prima prestaties neer. De Rode ...

451
451
'De Condé draait overuren: Genk op zucht van toptransfer'

Dimitri de Condé windt er geen doekjes om dat KRC Genk met Zakaria El Ouahdi en Tolu ...

462
462
'Alarm in Anderlecht: Renard opnieuw transfermarkt op?'

Nadat het al zes nieuwkomers in huis haalde leken louter nog een winger en vooral een of meerdere ...

524
524
Kat Kerkhofs ontredderd: "Herstel hier nooit meer van"

Kat Kerkhofs is al lang niet meer 'alleen' de vriendin/vrouw van Dries Mertens. De blondine bouwde ...

130
130
KBVB zet ontslagronde verder: twee pionnen bij grof huisvuil

De Koninklijke Belgische Voetbalbond is een nieuwe weg ingeslagen. Een weg onder Vincent Mannaert en ...

166
166
Juventus slaat grote slag met Belgisch supertalent

Juventus en Belgische talenten, het blijft een vreemde combinatie. De afgelopen jaren haalde de Oude ...

117
117

Meer sportnieuws