Kompany fan van nieuwe sterkhouder: "Nog niet op zijn piek"

321
Kompany fan van nieuwe sterkhouder:

In zijn eerste weken als hoofdcoach was het voor Vincent Kompany even zoeken naar een vaste basiself bij RSC Anderlecht. Maar in de laatste wedstrijden voor de interland-break leek hij toch een type-ploeg te hebben gevonden. Vooral zijn defensie staat momenteel behoorlijk op punt.


Aan het centrale duo Delcroix-Miazga zal niet snel meer gesleuteld worden en op links begint Kemar Lawrence zijn hoge verwachtingen stilaan waar te maken. Maar vooral Amir Murillo liet de voorbije weken mooie dingen zien. De Panamees groeide al snel uit tot een sterkhouder en heeft zich inmiddels opgewerkt tot één van de betere backs in de Jupiler Pro League. Ook Kompany blijkt een grote fan.

Zo haalde hij op de clubwebsite de loftrompet boven voor Murillo. Kompany gelooft zelfs dat hij nog beter kan presteren. "Hij is nog altijd niet op zijn piek. Hij is later op het toneel verschenen dan anderen en met zijn 24 jaar heeft hij nog een enorme progressiemarge. Hij kan nog veel hoger spelen dan hier. Op dit moment brengt hij ons heel veel bij", klonk het.

Aanvallend gezien is Murillo een duidelijke meerwaarde, momenteel wordt dan ook hard gewerkt op zijn defensieve spel. "Zijn kracht is het offensieve in zijn spel, maar hij kan op verdedigend vlak nog veel vooruitgang boeken. We werken bijvoorbeeld hard aan zijn positiespel. Amir is een vaste waarde op wie we elke match kunnen rekenen. Ik ben blij dat we vandaag zo’n profiel in de ploeg hebben", aldus Kompany.

LEES OOK: Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Murillo is dit seizoen voorlopig de beste speler bij RSCA ...

Meest recent

Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

17
17
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

34
34
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

38
38
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

131
131
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

233
233
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

85
85
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

213
213
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

106
106
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

80
80
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

386
386
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

30
30
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

498
498
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

61
61
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

721
721
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

70
70
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

597
597
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

218
218
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1097
1097
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

165
165
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

30
30
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

214
214
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

16
16
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

117
117
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

352
352

Meer sportnieuws