Kompany fan van nieuwe sterkhouder: "Nog niet op zijn piek"

door
Kompany fan van nieuwe sterkhouder:

In zijn eerste weken als hoofdcoach was het voor Vincent Kompany even zoeken naar een vaste basiself bij RSC Anderlecht. Maar in de laatste wedstrijden voor de interland-break leek hij toch een type-ploeg te hebben gevonden. Vooral zijn defensie staat momenteel behoorlijk op punt.


Aan het centrale duo Delcroix-Miazga zal niet snel meer gesleuteld worden en op links begint Kemar Lawrence zijn hoge verwachtingen stilaan waar te maken. Maar vooral Amir Murillo liet de voorbije weken mooie dingen zien. De Panamees groeide al snel uit tot een sterkhouder en heeft zich inmiddels opgewerkt tot één van de betere backs in de Jupiler Pro League. Ook Kompany blijkt een grote fan.

Zo haalde hij op de clubwebsite de loftrompet boven voor Murillo. Kompany gelooft zelfs dat hij nog beter kan presteren. "Hij is nog altijd niet op zijn piek. Hij is later op het toneel verschenen dan anderen en met zijn 24 jaar heeft hij nog een enorme progressiemarge. Hij kan nog veel hoger spelen dan hier. Op dit moment brengt hij ons heel veel bij", klonk het.

Aanvallend gezien is Murillo een duidelijke meerwaarde, momenteel wordt dan ook hard gewerkt op zijn defensieve spel. "Zijn kracht is het offensieve in zijn spel, maar hij kan op verdedigend vlak nog veel vooruitgang boeken. We werken bijvoorbeeld hard aan zijn positiespel. Amir is een vaste waarde op wie we elke match kunnen rekenen. Ik ben blij dat we vandaag zo’n profiel in de ploeg hebben", aldus Kompany.

LEES OOK: 'Kompany in blijde verwachting: Bayern vol voor topaanwinst'

Trending:

'Anderlecht dokt miljoenen: details Camara-deal gelekt'
'Anderlecht dokt miljoenen: details Camara-deal gelekt'

Murillo is dit seizoen voorlopig de beste speler bij RSCA ...

Meest recent

'Club Brugge eist miljoenenbedrag van Union SG'

Union SG zal in de komende mercato's niet meer snel 'koopjes' gaan kunnen doen bij de andere ...

0
0
Anderlecht on fire: deze transfers zijn nog op komst

Ilay Camara trekt wellicht naar RSC Anderlecht, maar daar stopt het niet bij. Onze redactie vernam ...

17
17
'Laatste struikelblok van tafel: miljoenenklepper Sadiki'

De Jupiler Pro League staat op punt om opnieuw één van zijn smaakmakers te verliezen. ...

73
73
'Anderlecht dendert door: twee extra aanwinsten op komst'

Woensdag vond bij RSC Anderlecht een Raad van Bestuur plaats. Tijdens die meeting werd de ...

381
381
'Jashari steenrijk: transferakkoord helemaal rond'

Het begint er meer en meer naar uit te zien dat Ardon Jashari deze zomer vertrekt bij Club Brugge ...

431
431
'Gent in de wolken met onverwachte miljoenentransfer'

Om komend seizoen kans te maken op een Europees ticket, kan KAA Gent nog wat versterking gebruiken. ...

137
137
'Megatransfer Barça in gevaar: Bayern onderneemt actie'

FC Barcelona wil zijn goede prestaties van de voorbije jaargang bevestigen in het komende seizoen en ...

86
86
Nieuwe steunpilaar? Aanwinst maakt indruk bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zijn tweede oefenwedstrijd van de voorbereiding achter de rug. Onder een loden ...

499
499
OHL houdt goudhaantje vast, Beveren shopt bij Standard

De start van het Belgische voetbalseizoen komt steeds dichter. Maar de ploegen uit de Jupiler Pro ...

51
51
'Contract van vier jaar: Club op zucht van transferdeal'

De zomerse transfermolen begint bij Club Brugge KV stilaan op volle toeren te draaien, vooral aan ...

1095
1095
'Mondeling akkoord: Arsenal vindt eindelijk topspits'

De zomerse transferperiode leverde al enkele spraakmakende deals op, maar er zitten nog meer grote ...

340
340
'Anderlecht dokt miljoenen: details Camara-deal gelekt'

RSC Anderlecht blijft maar doorrazen op de transfermarkt. Daags nadat de komst van middenvelder ...

922
922
Fink zet slijpmachine aan: nieuwe Genk-diamanten staan klaar

KRC Genk is foutloos begonnen aan zijn oefencampagne. Ondanks een zware eerste trainingsweek werd ...

358
358
‘Onverwachte zet: Club Brugge slaat genadeloos toe’

Club Brugge verrast vriend en vijand met een nieuwe transferzet op het zomerse toneel. De ...

610
610
'Gent lacht tanden bloot: enorme transferom voor Fofana'

AA Gent krijgt straks mogelijke een welgekomen financiële bonus erbij. De Buffalo's hebben ...

507
507
Topdeal in JPL: Standard haalt Nielsen weg bij Club Brugge

Club Brugge heeft woensdagavond zijn tweede grote uitgaande transfer van de zomermercato ...

222
222
Atlético spendeert 70 miljoen, Chelsea strikt PL-uitblinker

De zomerse transferperiode begint stilaan ook los te komen aan de Europese top. Atlético ...

81
81
'Club houdt been stijf: Union loopt blauwtje in Brugge'

Het middenveld van Club Brugge ondergaat straks wellicht een metamorfose. Niet alleen dreigt Ardon ...

665
665
'Renard pleegt coup: Anderlecht shopt bij Standard'

Vanaf volgend seizoen zijn er opnieuw bezoekende fans welkom in de zogenaamde Clasico tussen RSC ...

674
674
'Genk drukt door: opvolger Tolu al in de wachtkamer'

Op formele bevestiging blijft het voorlopig wachten, maar met de lucratieve overstap van Christopher ...

293
293
'Anderlecht pikt fors graantje mee bij knaltransfer Sadiki'

Union deed de afgelopen jaren meermaals gouden zaken door miskende talenten elders weg te plukken. ...

336
336
'Groen licht: Club Brugge rondt recordtransfer af'

De afgelopen dagen is er al veel inkt gevloeid over de mogelijke overstap van Ardon Jashari naar AC ...

1384
1384
'Hasi hakt knoop door: verrassende vertrekker bij RSCA?'

RSC Anderlecht haalde tot dusver al vijf zomeraanwinsten in huis, maar langs uitgaande zijde bleef ...

884
884
Anderlecht legt zoon ex-Rode Duivel onder contract

RSC Anderlecht heeft al vele jaren een uitstekende jeugdopleiding. De spelers die doorbraken ...

174
174
Niemand zag dit aankomen: Van Looy biecht op als Antwerp-fan

Eerder vandaag kon u al lezen dat Erik Van Looy weer enkele nieuwe kandidaten wist te strikken voor ...

245
245

Meer sportnieuws