'City wou iedereen verbazen met schoktransfer Lukaku'

door
'City wou iedereen verbazen met schoktransfer Lukaku'

Manchester City bleef tot dusver foutloos in de Champions League, maar in de Premier League verliep het voorlopig een pak minder vlot. Bij het ingaan van het weekend stond de ploeg van Pep Guardiola slechts tiende, weliswaar met nog een wedstrijd te goed. Bovendien werd in 7 wedstrijden nog maar 10 keer gescoord.


Dat is behoorlijk weinig naar City-normen, zeker ook in vergelijking met concurrenten als Liverpool (18 goals voor het ingaan van de speeldag), Tottenham (19) en Chelsea (20). De afwezigheid van Sergio Agüero heeft daar natuurlijk een belangrijk aandeel in. De Argentijnse goaltjesdief ligt nu al een tijdje in de lappenmand en het is nog maar de vraag wanneer hij zijn rentree zal maken. Al wist City voor het seizoen ook al dat de spits lange tijd uit zou zijn. En daarom wou men anticiperen op de transfermarkt.

Zo meldt het doorgaans betrouwbare The Telegraph dat niemand minder dan Romelu Lukaku afgelopen zomer een concrete optie was. Hoewel hij niet helemaal kon overtuigen bij stadsgenoot United, zou Pep Guardiola een samenwerking met de Rode Duivel toch hebben zien zitten. Tot onderhandelingen kwam het echter nooit. Zo zou Internazionale liefst 93.75 miljoen pond, zo'n 105 miljoen euro, hebben gevraagd en dat was veel te veel geld voor de Engelsen. Uiteindelijk werd beslist geen extra spits aan te trekken.

Of het in de toekomst alsnog tot een poging komt valt af te wachten, maar die kans is behoorlijk klein. Guardiola zou het vizier immers hebben weerlegd op Darwin Nunez. De 21-jarige Uruguayaan is één van de grote ontdekkingen van het huidige seizoen en liet al heel wat mooie dingen zien bij SL Benfica. Hij zou ook een pak goedkoper zijn dan onze landgenoot.

LEES OOK: Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Zou Lukaku een geschikte spits zijn voor Manchester City?

Meest recent

Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

5
5
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

86
86
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

86
86
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

157
157
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

47
47
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

16
16
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

28
28
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

21
21
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

27
27
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

33
33
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

63
63
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

27
27
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

62
62
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

58
58
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

98
98
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

150
150
'Juventus gaat voor zes absolute knaltransfers'

Juventus is al jaren op de dool. De Oude Dame wil daar verandering in gaan brengen. De Italiaanse ...

53
53
Weldra transferdeal tussen AA Gent en Cercle Brugge?

Het is april en dan begint de transfermolen inzake transfers steeds meer te draaien. De Belgische ...

204
204
Arsenal met grote zorgen na nieuwe optater

Arsenal wil dit jaar na ruim 20 jaar eindelijk nog eens landskampioen worden. De Gunners hoopten ...

34
34
'Standard kan eindelijk cashen: twee hete transferdossiers'

Standard is een club die de komende jaren weer aansluiting wil vinden met de Belgische subtop. De ...

79
79
'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

204
204
Coosemans doet boekje open over toekomst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zal Thorgan Hazard heel erg uitkijken naar de contractbesprekingen tussen de club ...

176
176
Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

140
140
'City pakt zwaar uit: PL-smaakmaker eerste zomeraanwinst'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

49
49
Exodus Club dreigt: vier smaakmakers tóch langer aan boord?

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Verschillende sterkhouders van Blauw-Zwart ...

458
458

Meer sportnieuws