'City wou iedereen verbazen met schoktransfer Lukaku'

door
'City wou iedereen verbazen met schoktransfer Lukaku'

Manchester City bleef tot dusver foutloos in de Champions League, maar in de Premier League verliep het voorlopig een pak minder vlot. Bij het ingaan van het weekend stond de ploeg van Pep Guardiola slechts tiende, weliswaar met nog een wedstrijd te goed. Bovendien werd in 7 wedstrijden nog maar 10 keer gescoord.


Dat is behoorlijk weinig naar City-normen, zeker ook in vergelijking met concurrenten als Liverpool (18 goals voor het ingaan van de speeldag), Tottenham (19) en Chelsea (20). De afwezigheid van Sergio Agüero heeft daar natuurlijk een belangrijk aandeel in. De Argentijnse goaltjesdief ligt nu al een tijdje in de lappenmand en het is nog maar de vraag wanneer hij zijn rentree zal maken. Al wist City voor het seizoen ook al dat de spits lange tijd uit zou zijn. En daarom wou men anticiperen op de transfermarkt.

Zo meldt het doorgaans betrouwbare The Telegraph dat niemand minder dan Romelu Lukaku afgelopen zomer een concrete optie was. Hoewel hij niet helemaal kon overtuigen bij stadsgenoot United, zou Pep Guardiola een samenwerking met de Rode Duivel toch hebben zien zitten. Tot onderhandelingen kwam het echter nooit. Zo zou Internazionale liefst 93.75 miljoen pond, zo'n 105 miljoen euro, hebben gevraagd en dat was veel te veel geld voor de Engelsen. Uiteindelijk werd beslist geen extra spits aan te trekken.

Of het in de toekomst alsnog tot een poging komt valt af te wachten, maar die kans is behoorlijk klein. Guardiola zou het vizier immers hebben weerlegd op Darwin Nunez. De 21-jarige Uruguayaan is één van de grote ontdekkingen van het huidige seizoen en liet al heel wat mooie dingen zien bij SL Benfica. Hij zou ook een pak goedkoper zijn dan onze landgenoot.

LEES OOK: Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Zou Lukaku een geschikte spits zijn voor Manchester City?

Meest recent

Kompany spreekt over tragisch overlijden van De Boeck

Het grote nieuws deze week was op sportief vlak het ontslag van Nicky Hayen en de komst van Ivan ...

0
0
'AA Gent slaat toe en heeft nieuwe coach beet'

AA Gent werd op snelheid gepakt en zag Ivan Leko naar Club Brugge verkassen. De Buffalo's schakelden ...

278
278
Alweer weg bij bond? Mannaert dropt toekomsthint

In het begin van 2025 gooiden ze het bij de Rode Duivels over een volledig nieuwe boeg. Het aflopend ...

45
45
Smaakmaker Essevee via Africa Cup naar Premier League?

Zulte Waregem gaat door een moeilijke periode en heeft intussen al zes competitiematchen niet meer ...

8
8
'WK-plan Duivels: datum afreis bekend én grote naam mee'

Vorige week werd er geloot voor de groepsfase van het WK en de Rode Duivels mogen zeker niet klagen ...

35
35
'Duranville in vieze papieren: 2 clubs haken af'

Borussia Dortmund krijgt woensdagavond in de Champions League het bezoek van Bodø/Glimt, maar ...

73
73
Nieuwe JPL-waardes: explosies bij Genk, Anderlecht en Club

De wintermercato nadert met rasse schreden en dus vonden ze het bij Transfermarkt tijd om de ...

106
106
Anderlecht zwaait Neerpede-icoon na 27 jaar uit

Neerpede groeide in de voorbije decennia uit tot een begrip en met Nathan De Cat levede het dit ...

96
96
KV Mechelen mag eerste winteraanwinst nu al verwelkomen

KV Mechelen blijft het dit seizoen uitstekend doen. Malinwa legde vorig weekend Charleroi over de ...

75
75
Trainerswissel in Genk? De Condé en Fink reageren fel

KRC Genk beleefde alweer een tegenvallende week in eigen land, met eerst een pijnlijke uitschakeling ...

263
263
'Nieuwe twist in saga: De Mil meldt zich af in Charleroi'

Bij AA Gent werden ze deze week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Ivan Leko naar ...

301
301
TRANSFERUURTJE: 'Gent zoekt nieuwe coach, oude bekende terug bij Anderlecht?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

317
317
De Ketelaere glundert na rel: ferme sneer naar tegenstander

Charles De Ketelaere was afgelopen speeldag in de Serie A nog misnoegd omdat hij gewisseld werd bij ...

46
46
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

135
135
Knaltransfer Doku naar Real? “Vervanger van Vini Jr”

Jérémy Doku is dit seizoen on fire bij Manchester City. De buitenspeler is ...

207
207
Madou jubelt: Club Brugge troeft Anderlecht én Union af

Het zijn woelige tijden bij Club Brugge na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan ...

298
298
OH Leuven bewijst Belgisch voetbal énorme dienst

OH Leuven speelt dit seizoen in de Champions League bij de vrouwen en ze doen het daar fantastisch. ...

69
69
Alderweireld lyrisch over topper USG: "Kan hoger niveau aan"

Union SG mag tot op heden tevreden zijn over de prestaties in de Champions League. De Brusselaars ...

69
69
'Anderlecht is gestart met 'Premier League-project''

Bij RSC Anderlecht kochten ze in 2025 heel veel spelers. Voorlopig laten een aantal jongens toch ...

274
274
Bestuur Club Brugge onder vuur: druk neemt enorm toe

Club Brugge heeft voor een serieuze bom in het Belgische voetbal gezorgd met het ontslag van Nicky ...

421
421
'Antwerp heeft verdediger beet, Anderlecht mikt hoog'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC mikken op talenten vanuit het buitenland. De twee Belgische ...

387
387
Ziet Anderlecht ‘droomdeal’ van 10 miljoen in rook opgaan?

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat ze in 2026 een aantal spelers voor grof geld kunnen verkopen. Maar ...

280
280
Leko krijgt meteen forse waarschuwing bij Club Brugge

Woensdagavond in het Champions League-duel tegen Arsenal FC, maakt Ivan Leko zijn grote rentree als ...

454
454
Van Gucht in de clinch op VRT-sportredactie: "Hij lag nog in bed"

Ruben Van Gucht zit in een storm die maar niet gaat liggen. Nadat hij de voorbije maanden al opviel ...

245
245
Fink betrapt op grove uitschuiver: "Een no-brainer"

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

302
302

Meer sportnieuws