'City wou iedereen verbazen met schoktransfer Lukaku'

755 stemmen
'City wou iedereen verbazen met schoktransfer Lukaku'

Manchester City bleef tot dusver foutloos in de Champions League, maar in de Premier League verliep het voorlopig een pak minder vlot. Bij het ingaan van het weekend stond de ploeg van Pep Guardiola slechts tiende, weliswaar met nog een wedstrijd te goed. Bovendien werd in 7 wedstrijden nog maar 10 keer gescoord.


Dat is behoorlijk weinig naar City-normen, zeker ook in vergelijking met concurrenten als Liverpool (18 goals voor het ingaan van de speeldag), Tottenham (19) en Chelsea (20). De afwezigheid van Sergio Agüero heeft daar natuurlijk een belangrijk aandeel in. De Argentijnse goaltjesdief ligt nu al een tijdje in de lappenmand en het is nog maar de vraag wanneer hij zijn rentree zal maken. Al wist City voor het seizoen ook al dat de spits lange tijd uit zou zijn. En daarom wou men anticiperen op de transfermarkt.

Zo meldt het doorgaans betrouwbare The Telegraph dat niemand minder dan Romelu Lukaku afgelopen zomer een concrete optie was. Hoewel hij niet helemaal kon overtuigen bij stadsgenoot United, zou Pep Guardiola een samenwerking met de Rode Duivel toch hebben zien zitten. Tot onderhandelingen kwam het echter nooit. Zo zou Internazionale liefst 93.75 miljoen pond, zo'n 105 miljoen euro, hebben gevraagd en dat was veel te veel geld voor de Engelsen. Uiteindelijk werd beslist geen extra spits aan te trekken.

Of het in de toekomst alsnog tot een poging komt valt af te wachten, maar die kans is behoorlijk klein. Guardiola zou het vizier immers hebben weerlegd op Darwin Nunez. De 21-jarige Uruguayaan is één van de grote ontdekkingen van het huidige seizoen en liet al heel wat mooie dingen zien bij SL Benfica. Hij zou ook een pak goedkoper zijn dan onze landgenoot.

LEES OOK: ‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

🚀

Zou Lukaku een geschikte spits zijn voor Manchester City?

Meest recent

'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

35
35
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

66
66
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

154
154
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

103
103
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

63
63
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

165
165
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

615
615
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

127
127
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

413
413
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

504
504
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

332
332
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

237
237
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

211
211
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

61
61
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

75
75
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

259
259
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

62
62
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

283
283
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

108
108
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

443
443
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

440
440
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

189
189
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

249
249
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

433
433
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

62
62

Meer sportnieuws