'City wou iedereen verbazen met schoktransfer Lukaku'

755 stemmen
'City wou iedereen verbazen met schoktransfer Lukaku'

Manchester City bleef tot dusver foutloos in de Champions League, maar in de Premier League verliep het voorlopig een pak minder vlot. Bij het ingaan van het weekend stond de ploeg van Pep Guardiola slechts tiende, weliswaar met nog een wedstrijd te goed. Bovendien werd in 7 wedstrijden nog maar 10 keer gescoord.


Dat is behoorlijk weinig naar City-normen, zeker ook in vergelijking met concurrenten als Liverpool (18 goals voor het ingaan van de speeldag), Tottenham (19) en Chelsea (20). De afwezigheid van Sergio Agüero heeft daar natuurlijk een belangrijk aandeel in. De Argentijnse goaltjesdief ligt nu al een tijdje in de lappenmand en het is nog maar de vraag wanneer hij zijn rentree zal maken. Al wist City voor het seizoen ook al dat de spits lange tijd uit zou zijn. En daarom wou men anticiperen op de transfermarkt.

Zo meldt het doorgaans betrouwbare The Telegraph dat niemand minder dan Romelu Lukaku afgelopen zomer een concrete optie was. Hoewel hij niet helemaal kon overtuigen bij stadsgenoot United, zou Pep Guardiola een samenwerking met de Rode Duivel toch hebben zien zitten. Tot onderhandelingen kwam het echter nooit. Zo zou Internazionale liefst 93.75 miljoen pond, zo'n 105 miljoen euro, hebben gevraagd en dat was veel te veel geld voor de Engelsen. Uiteindelijk werd beslist geen extra spits aan te trekken.

Of het in de toekomst alsnog tot een poging komt valt af te wachten, maar die kans is behoorlijk klein. Guardiola zou het vizier immers hebben weerlegd op Darwin Nunez. De 21-jarige Uruguayaan is één van de grote ontdekkingen van het huidige seizoen en liet al heel wat mooie dingen zien bij SL Benfica. Hij zou ook een pak goedkoper zijn dan onze landgenoot.

LEES OOK: 'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

🚀

Zou Lukaku een geschikte spits zijn voor Manchester City?

Meest recent

Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

40
40
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

26
26
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

40
40
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

48
48
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

43
43
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

78
78
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

60
60
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

221
221
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

62
62
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

42
42
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

105
105
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

736
736
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

74
74
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

451
451
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

41
41
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

27
27
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

40
40
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

406
406
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

319
319
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

220
220
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

808
808
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

560
560
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

423
423
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

296
296
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

272
272

Meer sportnieuws