TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Holzhauser, drie clubs willen Ronaldo'

376 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Holzhauser, drie clubs willen Ronaldo'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht heeft het contract van goudhaantje Kristian Arnstad verlengd tot medio 2023. Volgens SudPresse zal dat weldra ook het geval zijn met Hannes Delcroix. Sterkhouder Amir Murillo trekt komende zomer mogelijk andere oorden op. Tegenover La Dernière Heure geeft zijn makelaar toe dat het plan is om op termijn naar een topcompetitie te verhuizen. De zaakwaarnemer in kwestie benadrukt wel dat een vertrek tijdens de komende transferperiode er niet in zit. "Volgende zomer is het wel mogelijk, maar eerst moet hij blijven bevestigen."

Beerschot VA zal zich moeten haasten als het Raphael Holzhauser wil houden. De club onderhandelt met de speler over een nieuw contract, maar zijn nieuw statuut als Oostenrijks international én zijn 9 goals en 8 assists in amper 12 wedstrijden zijn ook het in het buitenland bekend. Volgens Jeunes Footeux hebben Newcastle United en Hertha BSC ondertussen al interesse in de linkspoot. De Premier League en de Bundesliga zijn uiteraard competities waar de toch al 27-jarige middenvelder graag wil spelen en als Beerschot nog geld wil verdienen, dan moet het hem in januari verkopen. Tenzij Holzhauser zijn contract openbreekt

KRC Genk realiseerde de voorbije jaren heel wat uitgaande toptransfers en ook nu hebben de Limburgers het nodige kapitaal rondlopen. Voorzitter Peter Croonen ziet alvast vijf mogelijke kandidaten voor aan toptransfer. "Onze beste opties zijn zonder twijfel Paul Onuachu en Theo Bongonda, die een speciaal en vaak gezocht profiel hebben", stelt Croonen bij RTBF. "Maar ook Joakim Maehle blijft zeer gegeerd en Jhon Lucumi laat op defensief vlak de beste statistieken van België optekenen. En we mogen ook Yunja Ito niet vergeten."

Didier Lamkel Zé liet onlangs weten dat hij Royal Antwerp FC in januari hoopt te verlaten. Volgens Sport/Voetbalmagazine dromen ze op de Bosuil echter nog altijd van een transfersom van 5 miljoen euro, wat in de huidige omstandigheden onrealistisch is. Lamkel Zé speelt al maanden niet en door  de coronacrisis zijn heel wat clubs financieel minder kapitaalkrachtig geworden.

BUITENLAND
Juventus zou Cristiano Ronaldo graag willen verkopen in de zomer, met Manchester United en Paris Saint-Germain als meest logische opties. Maar volgens Calciomercato zal de clubleiding daar wel een serieus prijskaartje aan koppelen. Juve wil zijn financiën op orde krijgen, maar sportief niet inleveren en dus moet er ook ingekocht kunnen worden. Zaakwaarnemer Jorge Mendes zou hem volgens Ok Diario alvast aan een drietal ploegen hebben aangeboden: PSG, United en ... Bayern München.

Voor Radja Nainggolan lijkt een wintertransfer straks broodnodig. Zijn toekomst lijkt immers niet bij Inter te liggen, mogelijk wél bij reeksgenoot Torino. Zoals eerder vermeld, tonen men daar namelijk interesse in Nainggolan. En die lijkt ook toe te nemen. Zo meldt Tuttomercatoweb namelijk dat Torino al concrete plannen heeft om een bod neer te leggen. Naast een transfersom zou het centrale verdediger Armando Izzo in de deal willen betrekken.

De kans is reëel dat Antoine Griezmann het weldra weer voor bekeken houdt bij FC Barcelona., Volgens bepaalde Engelse media zou Manchester United de komst van de Fransman alvast zien zitten. Maar ook een spectaculaire terugeer naar Atlético Madrid blijkt niet op voorhand uitgesloten. "Het leven kent vele wendingen. Er zijn al vaker spelers vertrokken die daarna zijn teruggekeerd", zei voorzitter Enrique Cerezo daarover bij El Larguero.

Volgens het Spaanse Marca heeft Isco een duidelijke beslissing genomen. Voor het eerst sinds zijn aankomst in 2013 staat hij namelijk open voor een vroegtijdig vertrek bij Real Madrid. De speler zou niet weigerachtig staan tegenover een buitenlands avontuur. Real is bovendien ook bereid om hem uit te lenen met een aankoopoptie. Topclubs zoals Juventus en Manchester City zouden alvast op de loer liggen.

LEES OOK: 'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Zou Holzhauser een basisspeler zijn bij het huidige Club Brugge?

Meest recent

'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

144
144
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

67
67
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

29
29
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

151
151
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

28
28
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

39
39
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

183
183
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

558
558
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

171
171
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

71
71
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

436
436
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

75
75
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

210
210
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

537
537
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

516
516
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

485
485
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

361
361
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

200
200
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

597
597
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

268
268
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

1062
1062
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

330
330
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

672
672
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

486
486
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

154
154

Meer sportnieuws