TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Holzhauser, drie clubs willen Ronaldo'

376 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Holzhauser, drie clubs willen Ronaldo'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht heeft het contract van goudhaantje Kristian Arnstad verlengd tot medio 2023. Volgens SudPresse zal dat weldra ook het geval zijn met Hannes Delcroix. Sterkhouder Amir Murillo trekt komende zomer mogelijk andere oorden op. Tegenover La Dernière Heure geeft zijn makelaar toe dat het plan is om op termijn naar een topcompetitie te verhuizen. De zaakwaarnemer in kwestie benadrukt wel dat een vertrek tijdens de komende transferperiode er niet in zit. "Volgende zomer is het wel mogelijk, maar eerst moet hij blijven bevestigen."

Beerschot VA zal zich moeten haasten als het Raphael Holzhauser wil houden. De club onderhandelt met de speler over een nieuw contract, maar zijn nieuw statuut als Oostenrijks international én zijn 9 goals en 8 assists in amper 12 wedstrijden zijn ook het in het buitenland bekend. Volgens Jeunes Footeux hebben Newcastle United en Hertha BSC ondertussen al interesse in de linkspoot. De Premier League en de Bundesliga zijn uiteraard competities waar de toch al 27-jarige middenvelder graag wil spelen en als Beerschot nog geld wil verdienen, dan moet het hem in januari verkopen. Tenzij Holzhauser zijn contract openbreekt

KRC Genk realiseerde de voorbije jaren heel wat uitgaande toptransfers en ook nu hebben de Limburgers het nodige kapitaal rondlopen. Voorzitter Peter Croonen ziet alvast vijf mogelijke kandidaten voor aan toptransfer. "Onze beste opties zijn zonder twijfel Paul Onuachu en Theo Bongonda, die een speciaal en vaak gezocht profiel hebben", stelt Croonen bij RTBF. "Maar ook Joakim Maehle blijft zeer gegeerd en Jhon Lucumi laat op defensief vlak de beste statistieken van België optekenen. En we mogen ook Yunja Ito niet vergeten."

Didier Lamkel Zé liet onlangs weten dat hij Royal Antwerp FC in januari hoopt te verlaten. Volgens Sport/Voetbalmagazine dromen ze op de Bosuil echter nog altijd van een transfersom van 5 miljoen euro, wat in de huidige omstandigheden onrealistisch is. Lamkel Zé speelt al maanden niet en door  de coronacrisis zijn heel wat clubs financieel minder kapitaalkrachtig geworden.

BUITENLAND
Juventus zou Cristiano Ronaldo graag willen verkopen in de zomer, met Manchester United en Paris Saint-Germain als meest logische opties. Maar volgens Calciomercato zal de clubleiding daar wel een serieus prijskaartje aan koppelen. Juve wil zijn financiën op orde krijgen, maar sportief niet inleveren en dus moet er ook ingekocht kunnen worden. Zaakwaarnemer Jorge Mendes zou hem volgens Ok Diario alvast aan een drietal ploegen hebben aangeboden: PSG, United en ... Bayern München.

Voor Radja Nainggolan lijkt een wintertransfer straks broodnodig. Zijn toekomst lijkt immers niet bij Inter te liggen, mogelijk wél bij reeksgenoot Torino. Zoals eerder vermeld, tonen men daar namelijk interesse in Nainggolan. En die lijkt ook toe te nemen. Zo meldt Tuttomercatoweb namelijk dat Torino al concrete plannen heeft om een bod neer te leggen. Naast een transfersom zou het centrale verdediger Armando Izzo in de deal willen betrekken.

De kans is reëel dat Antoine Griezmann het weldra weer voor bekeken houdt bij FC Barcelona., Volgens bepaalde Engelse media zou Manchester United de komst van de Fransman alvast zien zitten. Maar ook een spectaculaire terugeer naar Atlético Madrid blijkt niet op voorhand uitgesloten. "Het leven kent vele wendingen. Er zijn al vaker spelers vertrokken die daarna zijn teruggekeerd", zei voorzitter Enrique Cerezo daarover bij El Larguero.

Volgens het Spaanse Marca heeft Isco een duidelijke beslissing genomen. Voor het eerst sinds zijn aankomst in 2013 staat hij namelijk open voor een vroegtijdig vertrek bij Real Madrid. De speler zou niet weigerachtig staan tegenover een buitenlands avontuur. Real is bovendien ook bereid om hem uit te lenen met een aankoopoptie. Topclubs zoals Juventus en Manchester City zouden alvast op de loer liggen.

LEES OOK: "Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Zou Holzhauser een basisspeler zijn bij het huidige Club Brugge?

Meest recent

Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

28
28
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

239
239
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

40
40
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

94
94
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

77
77
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

72
72
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

273
273
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

55
55
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

348
348
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

565
565
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

221
221
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

278
278
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

88
88
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

836
836
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

462
462
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

142
142
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

438
438
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

555
555
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

77
77
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

105
105
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

206
206
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

55
55
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

470
470
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

468
468
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

137
137

Meer sportnieuws