'Griezmann kan Barça verlaten met spectaculaire transfer'

396
'Griezmann kan Barça verlaten met spectaculaire transfer'

Alles wijst erop dat FC Barcelona in januari een nieuwe poging zal gaan wagen voor het binnenhalen van Memphis Depay, die afgelopen zomer al nadrukkelijk in beeld is. Maar zijn mogelijke komst zou voor onrust zorgen in de kleedkamer. Zo zou Antoine Griezmann absoluut willen vertrekken.


De Fransman, die nog steeds niet kon overtuigen in Camp Nou, vreest dat de komst van Depay ten koste van zijn basisplaats zou gaan. Griezmann zou dan ook aangeven dat hij liever vertrekt indien de transfer rondgeraakt, zo meldt Ok Diario's hoofdanalist Eduardo Inda in gesprek met El Chiringuito. Griezmann zou zich zelfs al ergeren aan het feit dat zijn coach Ronald Koeman überhaupt toegegeven heeft dat hij Memphis er bij wil: een blijk van gebrek aan vertrouwen vindt de linkspoot zelf. Barça moet flink snoeien in het salarisbudget, zijn vertrek zou dus niet zo slecht uitkomen.

UPDATE 21/11
De kans is dus reëel dat Griezmann het weldra weer voor bekeken houdt in Catalonië, de recente spanningen rond hem en Lionel Messi zullen zijn zaak er in ieder geval niet op verbeteren. Volgens bepaalde Engelse media zou Manchester United de komst van de Fransman alvast zien zitten. De Engelse grootmacht werd in het verleden al vaker gelinkt aan Griezmann, wiens broer grote fans is van United. Maar ook een spectaculaire terugeer naar Atlético Madrid blijkt niet op voorhand uitgesloten. "Het leven kent vele wendingen. Er zijn al vaker spelers vertrokken die daarna zijn teruggekeerd", zei voorzitter Enrique Cerezo daarover bij El Larguero.

LEES OOK: FC Barcelona krijgt zeer bizarre straf na affaire-Alvarez

Denkt u dat Griezmann alsnog zal doorbreken bij Barça?

Meest recent

De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

3
3
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

18
18
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

90
90
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

46
46
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

53
53
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

46
46
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

21
21
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

55
55
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

201
201
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

34
34
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

46
46
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

21
21
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

106
106
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

56
56
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

199
199
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

69
69
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

187
187
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

29
29
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

85
85
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

970
970
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

53
53
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

172
172
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

983
983
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

51
51
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

24
24

Meer sportnieuws