'Nainggolan krijgt zicht op broodnodige wintertransfer'

door
'Nainggolan krijgt zicht op broodnodige wintertransfer'

Radja Nainggolan was vorig seizoen één van de bepalende spelers bij Cagliari. Het leek er dan ook op dat de club uit Sardinië hem langer zou houden, maar mede door de corona-crisis waren daar onvoldoende middelen voor. En dus zit de voormalige Rode Duivel momenteel op de bank te verkommeren bij Internazionale.

Nainggolan moest het tot dusver stellen met een handvol invalbeurten en er lijkt niet meteen verandering te komen in zijn situatie. Toch hoeft Il Ninja niet te wanhopen. Komende wintermercato zou hij immers alweer een nieuwe transfer kunnen maken binnen Italië. Zo zou Torino FC concrete interesse vertonen.

De tweede club uit Turijn staat momenteel slechts 17de in de Serie A en dus is extra versterking meer dan welgekomen. Volgens Calciomercato zou sportieve baas Davide Vagnati weldra een onderhoud hebben met zijn Inter-collega Giuseppe Marotta om de voorwaarden te bespreken. Gezien zijn situatie lijken de Milanez Nainggolan weinig in de weg te gaan leggen, al is het niet duidelijk hoe hij zelf staat tegenover een overgang naar Torino.

UPDATE 20/11

Voor Radja Nainggolan lijkt een wintertransfer straks absoluut broodnodig. De Belgische middenvelder kwam dit seizoen namelijk nog maar vier keer aan spelen toe bij Inter, en dat dan nog met minimale invalbeurten van hooguit een kwartier. 

Zijn toekomst lijkt dan ook niet in Giuseppe Meazza te liggen. Mogelijk wél bij reeksgenoot Torino. Zoals bovenstaand gezegd, tonen die namelijk interesse in Nainggolan. En die lijkt ook toe te nemen. Zo meldt Tuttomercatoweb namelijk dat Torino al concrete plannen heeft om een bod neer te leggen. Naast een transfersom zou het centrale verdediger Armando Izzo in de deal willen betrekken. Benieuwd of Antonio Conte & co zullen toehappen.

LEES OOK: Simeone speelt open kaart: volgende club al bekend

Zal hij in de winter vertrekken?

Meest recent

Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

12
12
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

56
56
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

44
44
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

359
359
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

267
267
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

263
263
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

293
293
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

237
237
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

362
362
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League, die intussen al naar de rechtbank trok, was de ...

374
374
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

373
373
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

146
146
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

212
212
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

119
119
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

345
345
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

170
170
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

218
218
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

185
185
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

169
169
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

525
525
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

100
100
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

181
181
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

349
349
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

105
105
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

268
268

Meer sportnieuws