'Nainggolan krijgt zicht op broodnodige wintertransfer'

door
'Nainggolan krijgt zicht op broodnodige wintertransfer'

Radja Nainggolan was vorig seizoen één van de bepalende spelers bij Cagliari. Het leek er dan ook op dat de club uit Sardinië hem langer zou houden, maar mede door de corona-crisis waren daar onvoldoende middelen voor. En dus zit de voormalige Rode Duivel momenteel op de bank te verkommeren bij Internazionale.

Nainggolan moest het tot dusver stellen met een handvol invalbeurten en er lijkt niet meteen verandering te komen in zijn situatie. Toch hoeft Il Ninja niet te wanhopen. Komende wintermercato zou hij immers alweer een nieuwe transfer kunnen maken binnen Italië. Zo zou Torino FC concrete interesse vertonen.

De tweede club uit Turijn staat momenteel slechts 17de in de Serie A en dus is extra versterking meer dan welgekomen. Volgens Calciomercato zou sportieve baas Davide Vagnati weldra een onderhoud hebben met zijn Inter-collega Giuseppe Marotta om de voorwaarden te bespreken. Gezien zijn situatie lijken de Milanez Nainggolan weinig in de weg te gaan leggen, al is het niet duidelijk hoe hij zelf staat tegenover een overgang naar Torino.

UPDATE 20/11

Voor Radja Nainggolan lijkt een wintertransfer straks absoluut broodnodig. De Belgische middenvelder kwam dit seizoen namelijk nog maar vier keer aan spelen toe bij Inter, en dat dan nog met minimale invalbeurten van hooguit een kwartier. 

Zijn toekomst lijkt dan ook niet in Giuseppe Meazza te liggen. Mogelijk wél bij reeksgenoot Torino. Zoals bovenstaand gezegd, tonen die namelijk interesse in Nainggolan. En die lijkt ook toe te nemen. Zo meldt Tuttomercatoweb namelijk dat Torino al concrete plannen heeft om een bod neer te leggen. Naast een transfersom zou het centrale verdediger Armando Izzo in de deal willen betrekken. Benieuwd of Antonio Conte & co zullen toehappen.

LEES OOK: Nainggolan privé gefileerd: vriendin onthult alles

Zal hij in de winter vertrekken?

Meest recent

Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

72
72
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

266
266
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

262
262
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

125
125
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

320
320
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

493
493
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

440
440
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

99
99
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

180
180
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

280
280
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

290
290
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

427
427
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

82
82
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

412
412
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

422
422
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

109
109
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

683
683
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

414
414
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

194
194
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

341
341
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

555
555
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

224
224
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

276
276
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

128
128
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

530
530

Meer sportnieuws