'Nainggolan krijgt zicht op broodnodige wintertransfer'

194 stemmen
'Nainggolan krijgt zicht op broodnodige wintertransfer'

Radja Nainggolan was vorig seizoen één van de bepalende spelers bij Cagliari. Het leek er dan ook op dat de club uit Sardinië hem langer zou houden, maar mede door de corona-crisis waren daar onvoldoende middelen voor. En dus zit de voormalige Rode Duivel momenteel op de bank te verkommeren bij Internazionale.

Nainggolan moest het tot dusver stellen met een handvol invalbeurten en er lijkt niet meteen verandering te komen in zijn situatie. Toch hoeft Il Ninja niet te wanhopen. Komende wintermercato zou hij immers alweer een nieuwe transfer kunnen maken binnen Italië. Zo zou Torino FC concrete interesse vertonen.

De tweede club uit Turijn staat momenteel slechts 17de in de Serie A en dus is extra versterking meer dan welgekomen. Volgens Calciomercato zou sportieve baas Davide Vagnati weldra een onderhoud hebben met zijn Inter-collega Giuseppe Marotta om de voorwaarden te bespreken. Gezien zijn situatie lijken de Milanez Nainggolan weinig in de weg te gaan leggen, al is het niet duidelijk hoe hij zelf staat tegenover een overgang naar Torino.

UPDATE 20/11

Voor Radja Nainggolan lijkt een wintertransfer straks absoluut broodnodig. De Belgische middenvelder kwam dit seizoen namelijk nog maar vier keer aan spelen toe bij Inter, en dat dan nog met minimale invalbeurten van hooguit een kwartier. 

Zijn toekomst lijkt dan ook niet in Giuseppe Meazza te liggen. Mogelijk wél bij reeksgenoot Torino. Zoals bovenstaand gezegd, tonen die namelijk interesse in Nainggolan. En die lijkt ook toe te nemen. Zo meldt Tuttomercatoweb namelijk dat Torino al concrete plannen heeft om een bod neer te leggen. Naast een transfersom zou het centrale verdediger Armando Izzo in de deal willen betrekken. Benieuwd of Antonio Conte & co zullen toehappen.

LEES OOK: Tessa Wullaert kondigt nieuwe toptransfer aan

Zal hij in de winter vertrekken?

Meest recent

Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

60
60
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

229
229
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

60
60
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

60
60
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

529
529
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

146
146
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

61
61
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

113
113
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

329
329
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

527
527
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

308
308
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

625
625
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

237
237
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

36
36
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

317
317
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

117
117
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

85
85
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

61
61
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

473
473
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

236
236
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

292
292
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

142
142
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

184
184
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

524
524
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

306
306

Meer sportnieuws