Croonen ziet vijf potentiële toptransfers bij KRC Genk

door
Croonen ziet vijf potentiële toptransfers bij KRC Genk

Terwijl bij veel Belgische clubs de financiën tegenwoordig bloedrood kleuren, kwamen ze bij KRC Genk zowaar met goed nieuws uit de boekhouding. Ze draaiden een recordomzet van 127 miljoen euro en boekten ook 29 miljoen euro nettowinst. Die straffe cijfers zijn in grote mate te danken aan de uitstekende transferstrategie van de Limburgers.


Vorig seizoen werden bijvoorbeeld Sander Berge, Leandro Trossard, Ruslan Malinovskyi, Ally Samatta en Joseph Aidoo allen voor minstens 8 miljoen euro verkocht. Afgelopen zomer bleven toptransfers uit door de coronacrisis, maar Peter Croonen ziet wel nog enkele goudhaantjes die Genk in de toekomst veel geld kunnen opleveren.

"Onze beste opties zijn zonder twijfel Paul Onuachu en Theo Bongonda, die een speciaal en vaak gezocht profiel hebben", stelt Croonen bij RTBF. "Maar ook Joakim Maehle blijft zeer gegeerd en Jhon Lucumi laat op defensief vlak de beste statistieken van België optekenen. En we mogen ook Ito niet vergeten. Maar het is niet ons doel hen te verkopen. We willen hen zo lang mogelijk bij ons houden en prijzen winnen met hen. Dan laten we hen gaan op het best mogelijke moment voor iedereen."

LEES OOK: 'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Wie zal Genk het meest opbrengen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

47
47
Strafschopfase Bayern-PSG: Sonck en Toby vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

12
12
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

147
147
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

79
79
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

127
127
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

336
336
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

161
161
"Hier spreekt men decennia over" - ophef na Arsenal-Atlético

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

266
266
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

499
499
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

77
77
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

29
29
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

183
183
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

181
181
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

133
133
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

53
53
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

184
184
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

41
41
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

145
145
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

596
596
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

374
374
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

302
302
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

264
264
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

51
51
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

257
257
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

85
85
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

505
505

Meer sportnieuws