Brazilië triomfeert in clash, ook Messi en co winnen

door
Brazilië triomfeert in clash, ook Messi en co winnen

In de Zuid-Amerikaanse WK-kwalificaties heeft Brazilië in de nacht van dinsdag op woensdag de topper tegen Uruguay gewonnen in Montevideo. Het werd 0-2 voor De Goddelijke Kanaries door doelpunten van Richarlison en Arthur Melo. Argentinië won dan weer voor het eerst sinds 2004 op het veld van Peru.


Hoewel de Seleçao startte met veldoverwicht, was de eerste grote kans voor de thuisploeg. Darwin Nuñez kwam van de linkerkant naar binnen, maar het grote SL Benfica-talent mikte de bal op de lat. Na dat moment ging het gelijk op, maar in de laatste tien minuten voor rust sloegen de Brazilianen twee keer toe. Eerst haalde Arthur uit, al week zijn bal wel af. En even later werd Richarlison vrij gelaten bij een corner.

Bijna tekende oudgediende Diego Godin voor de aansluitingstreffer, maar vlak voor het rustsignaal raakte hij de lat. Toen Edinson Cavani twintig minuten voor tijd een rode kaart kreeg, was de wedstrijd eigenlijk wel gespeeld. Martín Cáceres leek de 1-2 nog te maken, maar zijn doelpunt werd afgekeurd wegens buitenspel.

GEEN GOAL MESSI
Argentinië haalde het in Lima met 0-2 door doelpunten van Nicolás González en Lautaro Martínez. Voor de derde keer op rij verscheen de naam van Lionel Messi niet op het scorebord. Nadat de Peruvianen eerst tevergeefs een strafschop claimden, sloegen de Argentijnen een eerste keer toe: Giovani Lo Celso gaf een geweldige assist met buitenkant voet en González werkte knap binnen.

Na een klein half uurtje spelen viel de tweede treffer van de Argentijnen alsnog: dit keer was Leandro Paredes aangever en werkte Martínez af. In het restant van de wedstrijd probeerde vooral Messi nog te scoren, maar dat lukte de superster van FC Barcelona niet... Hij staat nu al een tijdje droog bij zijn land.

LEES OOK: Argentinië straks met Union-speler naar WK?

Welk land heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

25
25
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

49
49
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

91
91
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

29
29
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

39
39
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

416
416
Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Bayern München maakte zaterdag nog maar eens indruk door Freiburg met spectaculaire 6-2-cijfers ...

79
79
STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

80
80
Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

251
251
Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

208
208
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

378
378
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

175
175
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

43
43
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

144
144
C4 onvermijdelijk? Wils spreekt zich uit over ontslag

Antwerp FC heeft zondagnamiddag gezichtsverlies geleden op eigen veld. De Great Old ging immers met ...

201
201
Alwéér goud waard: Trossard beukt Londense derby open

In de Premier League waren de ogen zondagavond op het noorden van Londen gericht. Daar stond ...

44
44
CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij ...

160
160
Totale afgang Antwerp: Dender pakte eerste zege op Bosuil

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een zoveelste dieptepunt bereikt. De Great Old verloor op eigen veld ...

249
249
La Louvière-Anderlecht: Hasi voert bijzondere wissel door

Na twee verdiende thuiszeges wil RSC Anderlecht zondagavond ook bevestigen op verplaatsing. Maar dat ...

232
232
Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

209
209
PSV lacht tanden bloot: ook Feyenoord blameert zich thuis

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV dit weekend gouden zaken gedaan. Terwijl het zelf won ...

52
52
Arbitrage velt helder verdict na VAR-relletje Westerlo-Gent

KVC Westerlo speelde zaterdag een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op 0-0 ...

305
305
Sporting-coach dropt groot nieuws voor clash met Club

Volgende week wordt de League Phase van de Champions League hervat. Club Brugge staat voor een ...

375
375
Antwerp slikt dubbele opdoffer vlak voor kelderkraker

Antwerp FC wil zondagnamiddag koste wat kost de volle buit pakken in de thuiswedstrijd tegen FCV ...

56
56
Genk blijft sputteren: KVM boekt fraaie stunt in Cegeka Arena

KRC Genk is er niet in geslaagd om op de slotspeeldag van de heenronde in de reguliere een plekje in ...

202
202

Meer sportnieuws