Brazilië triomfeert in clash, ook Messi en co winnen

door
Brazilië triomfeert in clash, ook Messi en co winnen

In de Zuid-Amerikaanse WK-kwalificaties heeft Brazilië in de nacht van dinsdag op woensdag de topper tegen Uruguay gewonnen in Montevideo. Het werd 0-2 voor De Goddelijke Kanaries door doelpunten van Richarlison en Arthur Melo. Argentinië won dan weer voor het eerst sinds 2004 op het veld van Peru.


Hoewel de Seleçao startte met veldoverwicht, was de eerste grote kans voor de thuisploeg. Darwin Nuñez kwam van de linkerkant naar binnen, maar het grote SL Benfica-talent mikte de bal op de lat. Na dat moment ging het gelijk op, maar in de laatste tien minuten voor rust sloegen de Brazilianen twee keer toe. Eerst haalde Arthur uit, al week zijn bal wel af. En even later werd Richarlison vrij gelaten bij een corner.

Bijna tekende oudgediende Diego Godin voor de aansluitingstreffer, maar vlak voor het rustsignaal raakte hij de lat. Toen Edinson Cavani twintig minuten voor tijd een rode kaart kreeg, was de wedstrijd eigenlijk wel gespeeld. Martín Cáceres leek de 1-2 nog te maken, maar zijn doelpunt werd afgekeurd wegens buitenspel.

GEEN GOAL MESSI
Argentinië haalde het in Lima met 0-2 door doelpunten van Nicolás González en Lautaro Martínez. Voor de derde keer op rij verscheen de naam van Lionel Messi niet op het scorebord. Nadat de Peruvianen eerst tevergeefs een strafschop claimden, sloegen de Argentijnen een eerste keer toe: Giovani Lo Celso gaf een geweldige assist met buitenkant voet en González werkte knap binnen.

Na een klein half uurtje spelen viel de tweede treffer van de Argentijnen alsnog: dit keer was Leandro Paredes aangever en werkte Martínez af. In het restant van de wedstrijd probeerde vooral Messi nog te scoren, maar dat lukte de superster van FC Barcelona niet... Hij staat nu al een tijdje droog bij zijn land.

LEES OOK: Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

Welk land heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

107
107
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

20
20
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

4
4
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

82
82
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

138
138
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

29
29
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

304
304
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

207
207
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

182
182
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

28
28
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

116
116
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

106
106
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

38
38
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

137
137
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

77
77
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

339
339
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

80
80
Aardschok in Premier League: VAR afgemaakt na 17 replays

De overwinning van Arsenal op het veld van West Ham United zindert nog ferm na. In het absolute slot ...

95
95
Vandenbempt ziet twee titeltroeven Union SG opstaan

De titelstrijd is enorm spannend. Club Brugge is de leider in de Champions Play-Offs, maar Union SG ...

171
171
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot KRC Genk en Union, Vossen verrast’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

343
343
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

142
142
Hayen heeft nieuw plan bij Genk: "Daar zie ik iets in"

Ondanks wisselvallige play-offs ligt KRC Genk nog steeds op koers om in de barrages te strijden voor ...

254
254
'Club keert kart volledig: play-offs plots weer op tafel'

Er is de voorbije maanden al heel wat discussie geweest over de competitiehervorming in de Jupiler ...

748
748
'Barça verbaast met komst voormalige JPL-smaakmaker'

FC Barcelona verzekerde zich zondagavond van een tweede titel op rij door in de Clasico af te ...

69
69
Vandenbempt waarschuwt Club Brugge: "Pas toch maar op"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Ze overklasten STVV en beginnen als leider ...

448
448
Degryse velt oordeel: moet Hazard spelen of niet?

RSC Anderlecht is vanaf vandaag voluit bezig met de bekerfinale. Thorgan Hazard startte op de bank ...

143
143

Meer sportnieuws