Brazilië triomfeert in clash, ook Messi en co winnen

door
Brazilië triomfeert in clash, ook Messi en co winnen

In de Zuid-Amerikaanse WK-kwalificaties heeft Brazilië in de nacht van dinsdag op woensdag de topper tegen Uruguay gewonnen in Montevideo. Het werd 0-2 voor De Goddelijke Kanaries door doelpunten van Richarlison en Arthur Melo. Argentinië won dan weer voor het eerst sinds 2004 op het veld van Peru.


Hoewel de Seleçao startte met veldoverwicht, was de eerste grote kans voor de thuisploeg. Darwin Nuñez kwam van de linkerkant naar binnen, maar het grote SL Benfica-talent mikte de bal op de lat. Na dat moment ging het gelijk op, maar in de laatste tien minuten voor rust sloegen de Brazilianen twee keer toe. Eerst haalde Arthur uit, al week zijn bal wel af. En even later werd Richarlison vrij gelaten bij een corner.

Bijna tekende oudgediende Diego Godin voor de aansluitingstreffer, maar vlak voor het rustsignaal raakte hij de lat. Toen Edinson Cavani twintig minuten voor tijd een rode kaart kreeg, was de wedstrijd eigenlijk wel gespeeld. Martín Cáceres leek de 1-2 nog te maken, maar zijn doelpunt werd afgekeurd wegens buitenspel.

GEEN GOAL MESSI
Argentinië haalde het in Lima met 0-2 door doelpunten van Nicolás González en Lautaro Martínez. Voor de derde keer op rij verscheen de naam van Lionel Messi niet op het scorebord. Nadat de Peruvianen eerst tevergeefs een strafschop claimden, sloegen de Argentijnen een eerste keer toe: Giovani Lo Celso gaf een geweldige assist met buitenkant voet en González werkte knap binnen.

Na een klein half uurtje spelen viel de tweede treffer van de Argentijnen alsnog: dit keer was Leandro Paredes aangever en werkte Martínez af. In het restant van de wedstrijd probeerde vooral Messi nog te scoren, maar dat lukte de superster van FC Barcelona niet... Hij staat nu al een tijdje droog bij zijn land.

Welk land heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

42
42
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

69
69
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

84
84
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

38
38
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

237
237
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

127
127
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

425
425
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

161
161
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

215
215
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

447
447
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

686
686
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

316
316
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

682
682
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

123
123
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

377
377
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

590
590
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

540
540
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

63
63
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

260
260
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

434
434
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

582
582
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

154
154
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

330
330
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

336
336

Meer sportnieuws