Brazilië triomfeert in clash, ook Messi en co winnen

door
Brazilië triomfeert in clash, ook Messi en co winnen

In de Zuid-Amerikaanse WK-kwalificaties heeft Brazilië in de nacht van dinsdag op woensdag de topper tegen Uruguay gewonnen in Montevideo. Het werd 0-2 voor De Goddelijke Kanaries door doelpunten van Richarlison en Arthur Melo. Argentinië won dan weer voor het eerst sinds 2004 op het veld van Peru.


Hoewel de Seleçao startte met veldoverwicht, was de eerste grote kans voor de thuisploeg. Darwin Nuñez kwam van de linkerkant naar binnen, maar het grote SL Benfica-talent mikte de bal op de lat. Na dat moment ging het gelijk op, maar in de laatste tien minuten voor rust sloegen de Brazilianen twee keer toe. Eerst haalde Arthur uit, al week zijn bal wel af. En even later werd Richarlison vrij gelaten bij een corner.

Bijna tekende oudgediende Diego Godin voor de aansluitingstreffer, maar vlak voor het rustsignaal raakte hij de lat. Toen Edinson Cavani twintig minuten voor tijd een rode kaart kreeg, was de wedstrijd eigenlijk wel gespeeld. Martín Cáceres leek de 1-2 nog te maken, maar zijn doelpunt werd afgekeurd wegens buitenspel.

GEEN GOAL MESSI
Argentinië haalde het in Lima met 0-2 door doelpunten van Nicolás González en Lautaro Martínez. Voor de derde keer op rij verscheen de naam van Lionel Messi niet op het scorebord. Nadat de Peruvianen eerst tevergeefs een strafschop claimden, sloegen de Argentijnen een eerste keer toe: Giovani Lo Celso gaf een geweldige assist met buitenkant voet en González werkte knap binnen.

Na een klein half uurtje spelen viel de tweede treffer van de Argentijnen alsnog: dit keer was Leandro Paredes aangever en werkte Martínez af. In het restant van de wedstrijd probeerde vooral Messi nog te scoren, maar dat lukte de superster van FC Barcelona niet... Hij staat nu al een tijdje droog bij zijn land.

Welk land heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

9
9
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

23
23
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

25
25
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

100
100
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

68
68
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

99
99
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

183
183
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

203
203
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

114
114
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

36
36
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

200
200
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

343
343
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

104
104
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

572
572
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

283
283
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

471
471
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

393
393
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

407
407
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

76
76
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

67
67
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

101
101
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

241
241
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

90
90
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

361
361
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

222
222

Meer sportnieuws