'Guardiola zorgt voor paniek, City duidt opvolger al aan'

door
'Guardiola zorgt voor paniek, City duidt opvolger al aan'

Pep Guardiola is momenteel bezig aan zijn vijfde seizoen bij Manchester City, maar komende zomer loopt zijn contract in het Etihad Stadion af. De verwachting was dat hij die overeenkomst zou verlengen tot medio 2025. Maar volgens Goal.com is een verlengd verblijf verre van zeker.


Volgens het genoemde medium wacht City op een signaal dat hij daadwerkelijk wenst te onderhandelen. De coach heeft vooralsnog de boot afgehouden omwille van het drukke speelschema, maar zelfs de huidige interland-break heeft geen doorbraak opgeleverd. Na deze periode breekt weer een hele drukke periode aan met wekelijks twee duels.

Guardiola is bezig aan zijn vijfde seizoen in Manchester, wat al langer is dan zijn dienstverbanden bij FC Barcelona (vier jaar) en Bayern München (drie). De coach liet eerder de deur open voor een langer verblijf, maar tegelijkertijd heeft hij niet de ambitie om een Sir Alex Ferguson of Arsène Wenger te worden. De 49-jarige Guardiola ziet voor zichzelf wel een houdbaarheidsdatum.

De huidige situatie bij City zou Guardiola doen twijfelen over een nieuw contract bij City. Volgens Goal heeft de clubleiding in Julian Nagelsmann (RB Leipzig) en Mauricio Pochettino (clubloos) al twee potentiële opvolgers aangewezen, al blijft de Spanjaard behouden de absolute voorkeur.

LEES OOK: City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

🚀

Denkt u dat Guardiola komend seizoen nog trainer is bij City?

Meest recent

Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

2
2
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

144
144
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

70
70
Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

148
148
Dubbele opsteker Anderlecht, Taravel spreekt over De Cat

RSC Anderlecht kampte met heel wat blessureleed en Nathan De Cat is de laatste in het rijtje. De ...

99
99
Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

96
96
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

74
74
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

123
123
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

37
37
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

149
149
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

63
63
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

248
248
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

85
85
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

72
72
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

340
340
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

32
32
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

122
122
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

63
63
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

57
57
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

54
54
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

306
306
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

147
147
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

197
197
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

57
57
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

157
157

Meer sportnieuws