TRANSFERUURTJE: 'Sterkhouder wil weg bij Genk, transferbom Man City'

475 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Sterkhouder wil weg bij Genk, transferbom Man City'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Joakim Maehle greep afgelopen mercato naast een transfer naar Olympique Marseille. Maar over zijn toekomst bij KRC Genk is hij duidelijk. "Mijn plan is om zo snel mogelijk te vertrekken, dat weet Genk ook goed genoeg", werd hij geciteerd door Bold.dk. "Ik weet dat het een andere transferperiode is dan in de zomer. Ik kan dus niets met 100% zekerheid zeggen, maar ik wil weg en een nieuwe stap zetten."

Ognjen Vranjes hintte via Instagram opnieuw naar een comeback bij AEK Athene, maar de kans dat hij komende winter terugkeert naar de Griekse hoofdstad is momenteel zeer klein. AEK zou immers al over voldoende verdedigers beschikken. Bovendien weet La Dernière Heure dat er niet onderhandeld wordt op clubniveau. De Waalse krant weet ook dat er geen sprake is van een nieuwe verhuur. Het lijkt er dus op dat Anderlecht hem absoluut definitief wil verkopen,

De twintigjarige Amerikaanse verdedigende middenvelder James Sands, die ook als centrale verdediger kan spelen, geniet volgens Amerikaanse media interesse van ploegen uit België, Nederland en Duitsland. Er zijn nog geen concrete aanbiedingen, maar de speler zal wellicht binnen het jaar de MLS verlaten. Momenteel komt hij uit voor New York City FC.

BUITENLAND
Manchester City zou zou in de zomer van 2021 absoluut een nieuwe spits willen aantrekken. En daarvoor zou de club volgens 90Min en SPORT twee straffe namen in het vizier hebben. Zo staan Erling Braut Haaland en Lautaro Martinez bovenaan de verlanglijst. De smaakmakers van respectievelijk Borussia Dortmund en Internazionale gelden als twee van de meest veelbelovende spitsen ter wereld en zullen dus wel een monsterbedrag moeten kosten.

FC Barcelona zal ook komende winter weer een aantal spelers van de hand trachten doen. Volgens AS staan al zeker vier namen op de nominatie om te vertrekken. Ronald Koeman heeft in zijn plannen immers geen plaats meer voor Junior Firpo, Samuel Umtiti, Matheus Fernandes en Marvin Braithwaite en Barça hoopt het kwartet in januari dan ook te kunnen slijten.

Volgens Corriere dello Sport heeft AC Milan zich gemeld bij Real Madrid omtrent Luka Jovic. De Servische aanvaller van de Madrilenen heeft bij zijn club amper zicht op meer speelkansen, en zou mogen beschikken. Het is nog niet duidelijk welk bedrag men bij Real Madrid wil vangen voor de 22-jarige Jovic, al staat het wel vast dat men bij de Koninklijke heel wat verlies zal maken.

De defensie van Liverpool wordt momenteel flink geteisterd door blessures. Maar volgens The Athletic gaan de Reds in januari niet de transfermarkt op. Een verrassende beslissing, aangezien Jürgen Klopp momenteel amper opties heeft in zijn verdediging door de vele afwezigen. De Duitse coach is echter van plan om die spelers dier er nog zijn het vertrouwen te geven en geen nieuwkomers te halen.

LEES OOK: 'Liverpool helemaal los: stuntdeal bij Barça, bod van 115 mil'

Maehle is de beste rechtsback in de Jupiler Pro League ...

Meest recent

De Meyer speelt open kaart over in- en uitgaande transfers

Bij STVV zagen ze al een aantal spelers de club verlaten. En niet van de minste spelers. Trainer ...

17
17
Belgische topclubs vrezen: "De schrik van België"

Club Brugge zal met de komst van Jan Virgili weer zwaar uithalen. Hij kost 12 miljoen euro. Daarmee ...

292
292
Anderlecht 10 jaar zonder prijs: Bruno spreekt over ambities

Bij RSC Anderlecht beginnen ze het seizoen met een thuismatch tegen La Louvière. Het ...

103
103
'Bruno schuift met pionnen: groot slachtoffer in basiself'

RSC Anderlecht begint zondagavond aan zijn nieuwe campagne in de Jupiler Pro League. De ...

162
162
'Liverpool helemaal los: stuntdeal bij Barça, bod van 115 mil'

Na een tegenvallend seizoen wil Liverpool FC in de komende jaargang opnieuw een gooi doen naar de ...

71
71
Potts debuteert bij Club: ploegmaats doen boekje open

Club Brugge heeft de competitie geopend met een vlotte 3-0-overwinning tegen KV Kortrijk. Daarbij ...

484
484
Vermeeren forceert plots sensationele transferwending

Arthur Vermeeren leek bij RB Leipzig opnieuw op weg naar de uitgang. Enkele maanden later ligt alles ...

225
225
'Genk lanceert nieuw offensief: dríé extra aanwinsten'

KRC Genk opent zondagnamiddag zijn nieuwe seizoen met een bezoek aan Zulte Waregem. Ondertussen ...

444
444
Club Brugge heeft nieuw 'monster': kranten gaan uit hun dak

Club Brugge is foutloos aan de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League begonnen. Vrijdagavond ...

694
694
Koffi of Chambaere? Hubert geeft zijn keuze prijs

Union SG zag Kjell Scherpen naar Ipswich Town in Engeland vertrekken en haalde Hervé Koffi ...

76
76
Vanaken looft aanwinst: "Ongelooflijk!"

Club Brugge won met 3-0 van KV Kortrijk. Een goede opener van het seizoen. De landskampioen had ...

605
605
Lee meteen lieveling bij Club: "Heb ik nog nooit meegemaakt"

Club Brugge heeft het seizoen geopend met een vlotte 3-0-zege tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart is nog ...

818
818
Efficiënt Club haalt na rust trekker over tegen kranig KVK

Club Brugge moest even op gang komen, maar maakte na rust toch komaf met een kranig KV Kortrijk. De ...

127
127
'Clement vangt bot: Standard eist 8 miljoen euro'

Als het van Philippe Clement afhangt, dan gaat hij deze zomer nog shoppen bij Standard. Dat meldt ...

343
343
Tzolis: "Daarom verliet ik Club voor Arsenal"

Bij Club Brugge zagen ze Christos Tzolis naar Arsenal vertrekken. Dat leverde 40 miljoen euro op. De ...

563
563
Club Brugge op voorsprong: Brugse fans schrikken even

Club Brugge en KV Kortrijk openden vanavond de Jupiler Pro League. De eerste 45 minuten liggen ...

226
226
"Ik verlaat Anderlecht komende zomer niét"

Bij RSC Anderlecht was het de afgelopen jaren een komen en gaan van spelers. Vaak waren spelers al ...

501
501
Standard hoopt op nieuwe sensatie: "Enorme club"

Standard plukte Salieu Drammeh voor ruim twee miljoen euro weg bij het Noorse Lillestrøm SK. ...

192
192
Stevige bom onder spraakmakend huwelijk Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo blijft ook na zijn 40ste de debatten beheersen. De Portugees staat voor een ...

110
110
Madou maakt volgende ingaande transfer Club Brugge bekend

Club Brugge staat op het punt om een nieuwe opvallende zomertransfer af te ronden. De Spaanse ...

568
568
Jupiler Pro League met 5 jonge parels: van RSCA tot Club Brugge

Alle jaren horen we hetzelfde cliché: de competitie is kwalitatief armer geworden. De Jupiler ...

335
335
'Na Club Brugge-akkoord: ongeziene wending rond Adedeji'

Na zijn akkoord met Club Brugge leek Noah Adedeji-Sternberg op weg naar de uitgang bij KRC Genk. ...

1624
1624
Ruben Van Gucht zorgt voor enorme relationele schokgolf

Ruben Van Gucht blijft een naam die reacties uitlokt. De sportjournalist haalt al jaren de ...

120
120
Club Brugge - KV Kortrijk: Leko voert twee wissels door

Club Brugge en KV Kortrijk openen vanavond de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart wil na de nederlaag in ...

130
130
Standard stalt verdediger bij andere Belgische club

Bij Standard kenden ze al een zeer drukke zomermercato. Sportief directeur Marc Wilmots wist al de ...

70
70

Meer sportnieuws