TRANSFERUURTJE: 'Sterkhouder wil weg bij Genk, transferbom Man City'

475 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Sterkhouder wil weg bij Genk, transferbom Man City'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Joakim Maehle greep afgelopen mercato naast een transfer naar Olympique Marseille. Maar over zijn toekomst bij KRC Genk is hij duidelijk. "Mijn plan is om zo snel mogelijk te vertrekken, dat weet Genk ook goed genoeg", werd hij geciteerd door Bold.dk. "Ik weet dat het een andere transferperiode is dan in de zomer. Ik kan dus niets met 100% zekerheid zeggen, maar ik wil weg en een nieuwe stap zetten."

Ognjen Vranjes hintte via Instagram opnieuw naar een comeback bij AEK Athene, maar de kans dat hij komende winter terugkeert naar de Griekse hoofdstad is momenteel zeer klein. AEK zou immers al over voldoende verdedigers beschikken. Bovendien weet La Dernière Heure dat er niet onderhandeld wordt op clubniveau. De Waalse krant weet ook dat er geen sprake is van een nieuwe verhuur. Het lijkt er dus op dat Anderlecht hem absoluut definitief wil verkopen,

De twintigjarige Amerikaanse verdedigende middenvelder James Sands, die ook als centrale verdediger kan spelen, geniet volgens Amerikaanse media interesse van ploegen uit België, Nederland en Duitsland. Er zijn nog geen concrete aanbiedingen, maar de speler zal wellicht binnen het jaar de MLS verlaten. Momenteel komt hij uit voor New York City FC.

BUITENLAND
Manchester City zou zou in de zomer van 2021 absoluut een nieuwe spits willen aantrekken. En daarvoor zou de club volgens 90Min en SPORT twee straffe namen in het vizier hebben. Zo staan Erling Braut Haaland en Lautaro Martinez bovenaan de verlanglijst. De smaakmakers van respectievelijk Borussia Dortmund en Internazionale gelden als twee van de meest veelbelovende spitsen ter wereld en zullen dus wel een monsterbedrag moeten kosten.

FC Barcelona zal ook komende winter weer een aantal spelers van de hand trachten doen. Volgens AS staan al zeker vier namen op de nominatie om te vertrekken. Ronald Koeman heeft in zijn plannen immers geen plaats meer voor Junior Firpo, Samuel Umtiti, Matheus Fernandes en Marvin Braithwaite en Barça hoopt het kwartet in januari dan ook te kunnen slijten.

Volgens Corriere dello Sport heeft AC Milan zich gemeld bij Real Madrid omtrent Luka Jovic. De Servische aanvaller van de Madrilenen heeft bij zijn club amper zicht op meer speelkansen, en zou mogen beschikken. Het is nog niet duidelijk welk bedrag men bij Real Madrid wil vangen voor de 22-jarige Jovic, al staat het wel vast dat men bij de Koninklijke heel wat verlies zal maken.

De defensie van Liverpool wordt momenteel flink geteisterd door blessures. Maar volgens The Athletic gaan de Reds in januari niet de transfermarkt op. Een verrassende beslissing, aangezien Jürgen Klopp momenteel amper opties heeft in zijn verdediging door de vele afwezigen. De Duitse coach is echter van plan om die spelers dier er nog zijn het vertrouwen te geven en geen nieuwkomers te halen.

LEES OOK: Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Maehle is de beste rechtsback in de Jupiler Pro League ...

Meest recent

Komt Axel Witsel in actie tegen de VS?

Axel Witsel speelde voorlopig nog geen minuut op dit WK. De ervaren middenvelder lijkt niet meteen ...

14
14
Hoefkens komt met héél verrassend OHL-verhaal

Carl Hoefkens leek op weg naar OH Leuven, maar uiteindelijk kozen ze daar voor Timmy Simons. ...

35
35
Bizarre wending: 'Witte Huis belt met Infantino in affaire-Balogun'

De Rode Duivels moeten maandagnacht dan toch Folarin Balogun vrezen. De Amerikaanse topschutter was ...

270
270
Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

383
383
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

52
52
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

535
535
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

195
195
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

82
82
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

703
703
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

708
708
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

137
137
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

281
281
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

128
128
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

548
548
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

193
193
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

138
138
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

826
826
Garcia maakt sterk statement: sterspelers gewaarschuwd

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

359
359
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

731
731
Basisploeg Duivels op helling: "Hij is te chaotisch"

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

606
606
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

884
884
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

72
72
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

240
240
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

171
171
België-Senegal zindert na: "Dit verpest grote wedstrijden"

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

772
772

Meer sportnieuws