TRANSFERUURTJE: 'Sterkhouder wil weg bij Genk, transferbom Man City'

door
TRANSFERUURTJE: 'Sterkhouder wil weg bij Genk, transferbom Man City'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Joakim Maehle greep afgelopen mercato naast een transfer naar Olympique Marseille. Maar over zijn toekomst bij KRC Genk is hij duidelijk. "Mijn plan is om zo snel mogelijk te vertrekken, dat weet Genk ook goed genoeg", werd hij geciteerd door Bold.dk. "Ik weet dat het een andere transferperiode is dan in de zomer. Ik kan dus niets met 100% zekerheid zeggen, maar ik wil weg en een nieuwe stap zetten."

Ognjen Vranjes hintte via Instagram opnieuw naar een comeback bij AEK Athene, maar de kans dat hij komende winter terugkeert naar de Griekse hoofdstad is momenteel zeer klein. AEK zou immers al over voldoende verdedigers beschikken. Bovendien weet La Dernière Heure dat er niet onderhandeld wordt op clubniveau. De Waalse krant weet ook dat er geen sprake is van een nieuwe verhuur. Het lijkt er dus op dat Anderlecht hem absoluut definitief wil verkopen,

De twintigjarige Amerikaanse verdedigende middenvelder James Sands, die ook als centrale verdediger kan spelen, geniet volgens Amerikaanse media interesse van ploegen uit België, Nederland en Duitsland. Er zijn nog geen concrete aanbiedingen, maar de speler zal wellicht binnen het jaar de MLS verlaten. Momenteel komt hij uit voor New York City FC.

BUITENLAND
Manchester City zou zou in de zomer van 2021 absoluut een nieuwe spits willen aantrekken. En daarvoor zou de club volgens 90Min en SPORT twee straffe namen in het vizier hebben. Zo staan Erling Braut Haaland en Lautaro Martinez bovenaan de verlanglijst. De smaakmakers van respectievelijk Borussia Dortmund en Internazionale gelden als twee van de meest veelbelovende spitsen ter wereld en zullen dus wel een monsterbedrag moeten kosten.

FC Barcelona zal ook komende winter weer een aantal spelers van de hand trachten doen. Volgens AS staan al zeker vier namen op de nominatie om te vertrekken. Ronald Koeman heeft in zijn plannen immers geen plaats meer voor Junior Firpo, Samuel Umtiti, Matheus Fernandes en Marvin Braithwaite en Barça hoopt het kwartet in januari dan ook te kunnen slijten.

Volgens Corriere dello Sport heeft AC Milan zich gemeld bij Real Madrid omtrent Luka Jovic. De Servische aanvaller van de Madrilenen heeft bij zijn club amper zicht op meer speelkansen, en zou mogen beschikken. Het is nog niet duidelijk welk bedrag men bij Real Madrid wil vangen voor de 22-jarige Jovic, al staat het wel vast dat men bij de Koninklijke heel wat verlies zal maken.

De defensie van Liverpool wordt momenteel flink geteisterd door blessures. Maar volgens The Athletic gaan de Reds in januari niet de transfermarkt op. Een verrassende beslissing, aangezien Jürgen Klopp momenteel amper opties heeft in zijn verdediging door de vele afwezigen. De Duitse coach is echter van plan om die spelers dier er nog zijn het vertrouwen te geven en geen nieuwkomers te halen.

LEES OOK: Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

Maehle is de beste rechtsback in de Jupiler Pro League ...

Meest recent

"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

11
11
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

118
118
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

90
90
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

57
57
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

119
119
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

338
338
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

220
220
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

360
360
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

96
96
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

107
107
Mysterie rond rode kaart: exacte woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

131
131
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

108
108
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

68
68
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

20
20
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

52
52
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

416
416
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

186
186
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

41
41
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

107
107
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

485
485
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

211
211
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

32
32
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

87
87
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

467
467
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

396
396

Meer sportnieuws