TRANSFERUURTJE: 'Sterkhouder wil weg bij Genk, transferbom Man City'

door
TRANSFERUURTJE: 'Sterkhouder wil weg bij Genk, transferbom Man City'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Joakim Maehle greep afgelopen mercato naast een transfer naar Olympique Marseille. Maar over zijn toekomst bij KRC Genk is hij duidelijk. "Mijn plan is om zo snel mogelijk te vertrekken, dat weet Genk ook goed genoeg", werd hij geciteerd door Bold.dk. "Ik weet dat het een andere transferperiode is dan in de zomer. Ik kan dus niets met 100% zekerheid zeggen, maar ik wil weg en een nieuwe stap zetten."

Ognjen Vranjes hintte via Instagram opnieuw naar een comeback bij AEK Athene, maar de kans dat hij komende winter terugkeert naar de Griekse hoofdstad is momenteel zeer klein. AEK zou immers al over voldoende verdedigers beschikken. Bovendien weet La Dernière Heure dat er niet onderhandeld wordt op clubniveau. De Waalse krant weet ook dat er geen sprake is van een nieuwe verhuur. Het lijkt er dus op dat Anderlecht hem absoluut definitief wil verkopen,

De twintigjarige Amerikaanse verdedigende middenvelder James Sands, die ook als centrale verdediger kan spelen, geniet volgens Amerikaanse media interesse van ploegen uit België, Nederland en Duitsland. Er zijn nog geen concrete aanbiedingen, maar de speler zal wellicht binnen het jaar de MLS verlaten. Momenteel komt hij uit voor New York City FC.

BUITENLAND
Manchester City zou zou in de zomer van 2021 absoluut een nieuwe spits willen aantrekken. En daarvoor zou de club volgens 90Min en SPORT twee straffe namen in het vizier hebben. Zo staan Erling Braut Haaland en Lautaro Martinez bovenaan de verlanglijst. De smaakmakers van respectievelijk Borussia Dortmund en Internazionale gelden als twee van de meest veelbelovende spitsen ter wereld en zullen dus wel een monsterbedrag moeten kosten.

FC Barcelona zal ook komende winter weer een aantal spelers van de hand trachten doen. Volgens AS staan al zeker vier namen op de nominatie om te vertrekken. Ronald Koeman heeft in zijn plannen immers geen plaats meer voor Junior Firpo, Samuel Umtiti, Matheus Fernandes en Marvin Braithwaite en Barça hoopt het kwartet in januari dan ook te kunnen slijten.

Volgens Corriere dello Sport heeft AC Milan zich gemeld bij Real Madrid omtrent Luka Jovic. De Servische aanvaller van de Madrilenen heeft bij zijn club amper zicht op meer speelkansen, en zou mogen beschikken. Het is nog niet duidelijk welk bedrag men bij Real Madrid wil vangen voor de 22-jarige Jovic, al staat het wel vast dat men bij de Koninklijke heel wat verlies zal maken.

De defensie van Liverpool wordt momenteel flink geteisterd door blessures. Maar volgens The Athletic gaan de Reds in januari niet de transfermarkt op. Een verrassende beslissing, aangezien Jürgen Klopp momenteel amper opties heeft in zijn verdediging door de vele afwezigen. De Duitse coach is echter van plan om die spelers dier er nog zijn het vertrouwen te geven en geen nieuwkomers te halen.

LEES OOK: 'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

Maehle is de beste rechtsback in de Jupiler Pro League ...

Meest recent

'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

46
46
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

20
20
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

387
387
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

40
40
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

48
48
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

261
261
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

60
60
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

314
314
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

354
354
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

52
52
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

164
164
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

141
141
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

80
80
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

35
35
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

267
267
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

54
54
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

46
46
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

224
224
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

121
121
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

310
310
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

233
233
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

301
301
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

712
712
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

288
288
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

159
159

Meer sportnieuws