'Reden bekend voor afhaken Mignolet bij Duivels'

door
'Reden bekend voor afhaken Mignolet bij Duivels'

De Rode Duivels zullen het woensdag tegen Denemarken zonder Thomas Meunier en Axel Witsel moeten doen. Beide sterkhouders zijn immers geschorst voor de laatste groepswedstrijd in de Nations League. En ook Simon Mignolet zal de partij vanuit zijn zetel kunnen volgen.


Maandagvoormiddag maakte de KBVB immers bekend dat de doelman van Club Brugge de selectie heeft verlaten. "Hij krijgt verdiende rust", klonk het in de communicatie van de voetbalbond. Opvallend, want verschillende andere spelers die een even druk wedstrijdschema afwerken bleven wel bij de groep. Zelfs zijn ploegmaats Hans Vanaken en Brandon Mechele keerden niet vroegtijdig terug naar Brugge.

Bij Het Laatste Nieuws weet men wel dat hier enkele duidelijke redenen voor zijn. Ten eerste moest Mignolet zich de voorbije maanden telkens bij het begin van de interland-periode melden, in tegenstelling tot verschillende sterkhouders die eerste nog enkele dagen rust kregen. Bovendien speelde Mignolet dit seizoen al in bijna alle interlands, enkel zondag tegen Engeland bleef hij op de bank. Een verschil met pakweg Vanaken en Mechele, die in wedstrijden met inzet doorgaans op de bank zitten.

Tot slot heeft bondscoach Roberto Martinez met Thibaut Courtois, Koen Casteels en Gaetan Coucke nog drie andere doelmannen in de selectie. De aanwezigheid van Mignolet was dus niet langer noodzakelijk en dus kreeg hij wat extra rust met oog op de drukke periode die er zit aan te komen bij Club Brugge.

LEES OOK: Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

Mignolet blijft de beste Belgische doelman na Courtois ...

Meest recent

Sonck komt met verrassend oordeel over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

20
20
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

59
59
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

40
40
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

98
98
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

302
302
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

121
121
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

20
20
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

375
375
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

124
124
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

351
351
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

34
34
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

55
55
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

242
242
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

263
263
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

64
64
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

264
264
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

260
260
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

120
120
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

557
557
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

364
364
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

441
441
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

315
315
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

164
164
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

351
351
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

264
264

Meer sportnieuws