'Reden bekend voor afhaken Mignolet bij Duivels'

door
'Reden bekend voor afhaken Mignolet bij Duivels'

De Rode Duivels zullen het woensdag tegen Denemarken zonder Thomas Meunier en Axel Witsel moeten doen. Beide sterkhouders zijn immers geschorst voor de laatste groepswedstrijd in de Nations League. En ook Simon Mignolet zal de partij vanuit zijn zetel kunnen volgen.


Maandagvoormiddag maakte de KBVB immers bekend dat de doelman van Club Brugge de selectie heeft verlaten. "Hij krijgt verdiende rust", klonk het in de communicatie van de voetbalbond. Opvallend, want verschillende andere spelers die een even druk wedstrijdschema afwerken bleven wel bij de groep. Zelfs zijn ploegmaats Hans Vanaken en Brandon Mechele keerden niet vroegtijdig terug naar Brugge.

Bij Het Laatste Nieuws weet men wel dat hier enkele duidelijke redenen voor zijn. Ten eerste moest Mignolet zich de voorbije maanden telkens bij het begin van de interland-periode melden, in tegenstelling tot verschillende sterkhouders die eerste nog enkele dagen rust kregen. Bovendien speelde Mignolet dit seizoen al in bijna alle interlands, enkel zondag tegen Engeland bleef hij op de bank. Een verschil met pakweg Vanaken en Mechele, die in wedstrijden met inzet doorgaans op de bank zitten.

Tot slot heeft bondscoach Roberto Martinez met Thibaut Courtois, Koen Casteels en Gaetan Coucke nog drie andere doelmannen in de selectie. De aanwezigheid van Mignolet was dus niet langer noodzakelijk en dus kreeg hij wat extra rust met oog op de drukke periode die er zit aan te komen bij Club Brugge.

LEES OOK: ‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Mignolet blijft de beste Belgische doelman na Courtois ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

26
26
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

41
41
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

70
70
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

146
146
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

34
34
Finale Croky Cup: belangrijke wijziging op politieverzoek

Op donderdag 14 mei vindt in het Koning Boudewijn-stadion de finale van de Croky Cup. Dat wordt dit ...

160
160
Laatste tickets Play-Off I: Vandenbempt kijkt in glazen bol

Komend weekend valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Tijdens die ...

287
287
'Deal van 160 miljoen: Florentino Pérez doet Kompany beven'

Bayern München is bezig aan een grandioos seizoen. Die dominantie wil de Duitse supermacht in ...

113
113
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

88
88
'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Club Brugge heeft zaterdagavond de volle buit gepakt op het veld van KVC Westerlo: 1-2. Maar op ...

457
457
De Bruyne nú al cruciaal: Napoli-maats door dolle heen

In amper zijn tweede optreden na zijn zware blessure, heeft Kevin De Bruyne meteen zijn stempel ...

67
67
Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

348
348
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

191
191
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

320
320
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

461
461
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

268
268
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

227
227
Nieuw goudklompje bij Genk: El Ouahdi zwaait met lof

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

317
317
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

384
384
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

386
386
Race om Play-Off I: dit scenario heeft elke kandidaat nodig

Naar jaarlijkse gewoonte belooft de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro ...

323
323
Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

495
495
'Genk op stelten: Real Madrid dropt 50 miljoen'

KRC Genk zal volgende week alles uit de kast moeten halen om de top zes nog binnen te dringen. Het ...

713
713
Cercle in play-downs: Van der Bruggen trekt harde conclusie

Na FCV Dender is nu ook Cercle Brugge helemaal zeker dat het straks in de Relegation Play-Off aan de ...

266
266
AC Milan laat unieke kans liggen in titelstrijd

De Italiaanse titelstrijd had dit weekend een volledig nieuw elan kunnen krijgen. Leider Inter had ...

49
49

Meer sportnieuws