'City wil uitblinker Engeland aan De Bruyne koppelen'

door
'City wil uitblinker Engeland aan De Bruyne koppelen'

Engeland verloor zondagavond met 2-0 van onze Rode Duivels en is daardoor uitgeschakeld in de Nations League. Een koude douche voor Gareth Southgate en zijn manschappen, die zich voor de tweede editie op rij hadden willen plaatsen voor de Final Four. Maar er waren ook lichtpuntjes bij de Three Lions.


Jack Grealish bijvoorbeeld, mocht voor de eerste keer starten in een interland met inzet en de sterspeler van Aston Villa liet een ijzersterke indruk achter. Met enkele knappe dribbels en goede passes zorgde hij voor veruit het meeste gevaar bij de bezoekers. Daags nadien wordt hij door de Engelse pers dan ook aangeduid als de grote uitblinker. Het lijkt voor Grealish stilaan dus tijd om de stap naar een topploeg te zetten. En die zou na het seizoen wel eens kunnen volgen.

Zo meldt The Daily Star dat de aanvaller bovenaan de verlanglijst van Manchester City staat. De ploeg van coach Pep Guardiola zou hem als een perfecte aanvulling zien op onder meer Kevin De Bruyne, Raheem Sterling en andere Bernardo Silva's. Er zal wel stevig gedokt moeten worden om hem naar het Etihad Stadium te halen. Zo zou Aston Villa mikken op een slordige 70 miljoen pond, zo'n 78 miljoen euro, voor zijn publiekslieveling.

LEES OOK: 'Anderlecht verliest weer talent: Aston Villa slaat toe'

🚀

Grealish was tegen België de beste man bij Engeland ...

Meest recent

WK: Nieuw trauma voor Italië, ook drama voor Riemer

De Europese barragematchen van dinsdagavond hebben nog voor heel wat spanning gezorgd. In twee van ...

43
43
Engeland onderuit, Oranje en Spanje stellen ook teleur

Naast de WK-barrages stonden er dinsdagavond ook nog de nodige oefeninterlands op het programma. ...

31
31
Zweden mag na thriller naar WK, Turkije boekt ook ticket

Dinsdagavond worden de laatste Europese tickets voor het WK uitgedeeld. Verlengingen moeten de ...

48
48
'Garcia hakt knopen door: WK-basiself bekend'

De Rode Duivels kunnen voorlopig een goed gevoel overhouden aan hun stage na de klinkende 2-5-zege ...

63
63
'Lukaku reageert na dreigementen van Napoli'

Terwijl de Rode Duivels in de nacht van dinsdag op woensdag in de clinch gaan met Mexico, gaat ...

103
103
'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Er blijven de nodige vraagtekens heersen rond de defensie van de Rode Duivels. Rudi Garcia testte ...

47
47
Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

58
58
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

56
56
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

410
410
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

24
24
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

54
54
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

172
172
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

186
186
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

59
59
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

71
71
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

234
234
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

199
199
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

69
69
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

294
294
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

482
482
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

204
204
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

174
174
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

581
581
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

117
117
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

412
412

Meer sportnieuws