TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer KVM-sterkhouder, Juve heeft verlanglijst klaar'

198 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer KVM-sterkhouder, Juve heeft verlanglijst klaar'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Olympipue Marseille zou zijn transfervizier hebben gericht op KV Mechelen. De Franse club zou volgens Téléfoot La Chaîne geïnteresseerd zijn in Issa Kaboré, die momenteel bij KVM nog op uitleenbasis voetbalt. Hoe deze deal praktisch tot stand zou komen, dat is echter onduidelijk. De Burkinees werd in het tussenseizoen namelijk overgekocht door Manchester City, dat Kaboré terug voor één seizoen uitleende aan Malinwa. Marseille zou dus een oplossing moeten zoeken bij huurclub KV Mechelen en eigenaar Manchester City om hem in januari te kunnen huren of aankopen.

BUITENLAND
FC Barcelona weigert ondanks financiële problemen om de wintertransfer van Memphis Depay op te geven, maar dan zal het wel eerst extra middelen moeten vergaren. Het plan is om Martin Braithwaite in de winter te verkopen. De Deen komt onder Ronald Koeman nauwelijks aan spelen toe en mag vertrekken om de loonlijst op te schonen. Met het vrijgekomen budget denkt Barcelona Memphis alsnog te kunnen binnenhalen, zo schrijft SPORT.

Internazionale speurt momenteel naar versterking, de Italianen mikken onder meer op een stand-in voor Romelu Lukaku. Volgens Calciomercato heeft Antonio Conte zijn zinnen daarom opnieuw op Olivier Giroud gezet. De coach werkte bij Chelsea al nauw samen met de Fransman. Daarnaast zou Inter nog meer spelers volgen. Zo zou ook Juan Bernat op de verlanglijst staan. De Spaanse back zit in zijn laatste contractjaar bij PSG.

Ook Juventus is al druk in de weer met zijn transferplannen. Technisch directeur Fabio Paratici zou volgens Tuttosport zijn verlanglijstje voor januari en volgende zomer al klaar hebben en helemaal bovenaan zou de naam van David Alaba staan. De 28-jarige Oostenrijker moet de defensie van de Oude Dame komen versterken. Alaba kwam er de voorbije maanden niet uit met Bayern München over een contractverlenging en lijkt dus na het seizoen transfervrij te vertrekken.

Gezien de vele blessures achterin, zou Liverpool FC in januari een extra verdediger willen aantrekken. Daarvoor duiken alsmaar meer namen op. Enkele dagen geleden werd Dayot Upamecano (RB Leipzig) al naar voor geschoven als mogelijke aanwinst voor de defensie, maar de Mirror gooit nu ook de naam van Kalidou Koulibaly op tafel. Klopp zou een grote fan zijn van de ex-verdediger van Genk, die de laatste jaren indruk maakte bij Napoli.

Volgens Gazzetta dello Sport zou Christian Eriksen komende winter alweer kunnen vertrekken bij Internazionale, waar zijn speelminuten beperkt blijven. De spelmaker zou echter wel aan de bak kunnen bij Paris Saint-Germain. De Italiaanse krant weet namelijk te melden dat Paris Saint-Germain en Internazionale momenteel overwegen om een ruildeal op te zetten. Daarbij zou Eriksen naar Parijs verhuizen en Leandro Paredes naar Milaan.

LEES OOK: 'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

142
142
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

214
214
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

52
52
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

155
155
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

88
88
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

74
74
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

162
162
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

260
260
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

368
368
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

189
189
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

552
552
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

61
61
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

344
344
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

252
252
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

377
377
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

256
256
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

178
178
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

226
226
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

175
175
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

67
67
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

657
657
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

103
103
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

53
53
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

296
296
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

113
113

Meer sportnieuws