TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer KVM-sterkhouder, Juve heeft verlanglijst klaar'

door
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer KVM-sterkhouder, Juve heeft verlanglijst klaar'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Olympipue Marseille zou zijn transfervizier hebben gericht op KV Mechelen. De Franse club zou volgens Téléfoot La Chaîne geïnteresseerd zijn in Issa Kaboré, die momenteel bij KVM nog op uitleenbasis voetbalt. Hoe deze deal praktisch tot stand zou komen, dat is echter onduidelijk. De Burkinees werd in het tussenseizoen namelijk overgekocht door Manchester City, dat Kaboré terug voor één seizoen uitleende aan Malinwa. Marseille zou dus een oplossing moeten zoeken bij huurclub KV Mechelen en eigenaar Manchester City om hem in januari te kunnen huren of aankopen.

BUITENLAND
FC Barcelona weigert ondanks financiële problemen om de wintertransfer van Memphis Depay op te geven, maar dan zal het wel eerst extra middelen moeten vergaren. Het plan is om Martin Braithwaite in de winter te verkopen. De Deen komt onder Ronald Koeman nauwelijks aan spelen toe en mag vertrekken om de loonlijst op te schonen. Met het vrijgekomen budget denkt Barcelona Memphis alsnog te kunnen binnenhalen, zo schrijft SPORT.

Internazionale speurt momenteel naar versterking, de Italianen mikken onder meer op een stand-in voor Romelu Lukaku. Volgens Calciomercato heeft Antonio Conte zijn zinnen daarom opnieuw op Olivier Giroud gezet. De coach werkte bij Chelsea al nauw samen met de Fransman. Daarnaast zou Inter nog meer spelers volgen. Zo zou ook Juan Bernat op de verlanglijst staan. De Spaanse back zit in zijn laatste contractjaar bij PSG.

Ook Juventus is al druk in de weer met zijn transferplannen. Technisch directeur Fabio Paratici zou volgens Tuttosport zijn verlanglijstje voor januari en volgende zomer al klaar hebben en helemaal bovenaan zou de naam van David Alaba staan. De 28-jarige Oostenrijker moet de defensie van de Oude Dame komen versterken. Alaba kwam er de voorbije maanden niet uit met Bayern München over een contractverlenging en lijkt dus na het seizoen transfervrij te vertrekken.

Gezien de vele blessures achterin, zou Liverpool FC in januari een extra verdediger willen aantrekken. Daarvoor duiken alsmaar meer namen op. Enkele dagen geleden werd Dayot Upamecano (RB Leipzig) al naar voor geschoven als mogelijke aanwinst voor de defensie, maar de Mirror gooit nu ook de naam van Kalidou Koulibaly op tafel. Klopp zou een grote fan zijn van de ex-verdediger van Genk, die de laatste jaren indruk maakte bij Napoli.

Volgens Gazzetta dello Sport zou Christian Eriksen komende winter alweer kunnen vertrekken bij Internazionale, waar zijn speelminuten beperkt blijven. De spelmaker zou echter wel aan de bak kunnen bij Paris Saint-Germain. De Italiaanse krant weet namelijk te melden dat Paris Saint-Germain en Internazionale momenteel overwegen om een ruildeal op te zetten. Daarbij zou Eriksen naar Parijs verhuizen en Leandro Paredes naar Milaan.

LEES OOK: 'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

'Kompany ontploft: één Bayern-topper krijgt volle lading'

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

21
21
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

98
98
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

164
164
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

14
14
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

148
148
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

112
112
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

157
157
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

103
103
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

249
249
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

394
394
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

118
118
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

76
76
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

48
48
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

57
57
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

212
212
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1315
1315
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

267
267
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

130
130
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

144
144
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

44
44
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

235
235
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

126
126
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

363
363
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

260
260
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

432
432

Meer sportnieuws