TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer KVM-sterkhouder, Juve heeft verlanglijst klaar'

door
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer KVM-sterkhouder, Juve heeft verlanglijst klaar'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Olympipue Marseille zou zijn transfervizier hebben gericht op KV Mechelen. De Franse club zou volgens Téléfoot La Chaîne geïnteresseerd zijn in Issa Kaboré, die momenteel bij KVM nog op uitleenbasis voetbalt. Hoe deze deal praktisch tot stand zou komen, dat is echter onduidelijk. De Burkinees werd in het tussenseizoen namelijk overgekocht door Manchester City, dat Kaboré terug voor één seizoen uitleende aan Malinwa. Marseille zou dus een oplossing moeten zoeken bij huurclub KV Mechelen en eigenaar Manchester City om hem in januari te kunnen huren of aankopen.

BUITENLAND
FC Barcelona weigert ondanks financiële problemen om de wintertransfer van Memphis Depay op te geven, maar dan zal het wel eerst extra middelen moeten vergaren. Het plan is om Martin Braithwaite in de winter te verkopen. De Deen komt onder Ronald Koeman nauwelijks aan spelen toe en mag vertrekken om de loonlijst op te schonen. Met het vrijgekomen budget denkt Barcelona Memphis alsnog te kunnen binnenhalen, zo schrijft SPORT.

Internazionale speurt momenteel naar versterking, de Italianen mikken onder meer op een stand-in voor Romelu Lukaku. Volgens Calciomercato heeft Antonio Conte zijn zinnen daarom opnieuw op Olivier Giroud gezet. De coach werkte bij Chelsea al nauw samen met de Fransman. Daarnaast zou Inter nog meer spelers volgen. Zo zou ook Juan Bernat op de verlanglijst staan. De Spaanse back zit in zijn laatste contractjaar bij PSG.

Ook Juventus is al druk in de weer met zijn transferplannen. Technisch directeur Fabio Paratici zou volgens Tuttosport zijn verlanglijstje voor januari en volgende zomer al klaar hebben en helemaal bovenaan zou de naam van David Alaba staan. De 28-jarige Oostenrijker moet de defensie van de Oude Dame komen versterken. Alaba kwam er de voorbije maanden niet uit met Bayern München over een contractverlenging en lijkt dus na het seizoen transfervrij te vertrekken.

Gezien de vele blessures achterin, zou Liverpool FC in januari een extra verdediger willen aantrekken. Daarvoor duiken alsmaar meer namen op. Enkele dagen geleden werd Dayot Upamecano (RB Leipzig) al naar voor geschoven als mogelijke aanwinst voor de defensie, maar de Mirror gooit nu ook de naam van Kalidou Koulibaly op tafel. Klopp zou een grote fan zijn van de ex-verdediger van Genk, die de laatste jaren indruk maakte bij Napoli.

Volgens Gazzetta dello Sport zou Christian Eriksen komende winter alweer kunnen vertrekken bij Internazionale, waar zijn speelminuten beperkt blijven. De spelmaker zou echter wel aan de bak kunnen bij Paris Saint-Germain. De Italiaanse krant weet namelijk te melden dat Paris Saint-Germain en Internazionale momenteel overwegen om een ruildeal op te zetten. Daarbij zou Eriksen naar Parijs verhuizen en Leandro Paredes naar Milaan.

LEES OOK: Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

0
0
‘KAA Gent zit niet stil en lonkt naar verdediger'

KAA Gent is niet van plan om af te remmen op de wintermercato. De Buffalo’s willen op het slot ...

21
21
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

25
25
‘Oliveir Deman verbaast en heeft knappe transfer beet’

Olivier Deman is op zoek naar een vaste basisstek. De Rode Duivel is volgens Het Nieuwsblad op weg ...

18
18
Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Blauw-Zwart kan zich nog ...

73
73
OM-coach De Zerbi dropt straffe Club Brugge-uitspraak

Woensdagavond is het zover, dan bereikt de League Phase van de Champions League zijn climax. Club ...

200
200
Trainersdebacle bij Anderlecht: "Kompany terughalen?"

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

140
140
'Club drukt door: tweede winteraanwinst in aantocht'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge afgelopen weekend zijn eerste winteraanwinst ...

490
490
Kompany trekt grote ogen: Kane-bommetje bij Bayern

Bayern München verloor afgelopen weekend zijn eerste match in de Bundesliga, maar is voorts ...

79
79
Hoofd Hasi op kapblok: 'ideale opvolger' wordt genoemd

Besnik Hasi blijft tot nader orde de hoofdtrainer van RSC Anderlecht. Maar als het komende zondag ...

370
370
Grove transferblunder Genk: "Hij is nu al een miskoop"

KRC Genk is bezig aan een tegenvallend seizoen tot dusver, enkel de Europese campagne is een ...

462
462
Politie vreest ergste: forse ingreep voor Club-Marseille

Woensdag wordt de laatste speeldag van de League Phase in de Champions League afgewerkt. Club Brugge ...

231
231
‘Anderlecht ruikt stunt: JPL-topcoach staat te trappelen’

Anderlecht liet zondagavond opnieuw steken vallen, en dat voelde je meteen in de tribunes. De ...

758
758
Zulte Waregem pakt opnieuw uit: ruwe diamant tekent

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

161
161
Anderlecht schrikt zich rot: Vazquez meteen held in La Liga

Het contrast kon bijna niet groter zijn. Terwijl RSC Anderlecht maandag een crisisoverleg hield ...

246
246
Gheysens buiten geschreeuwd: nieuwe eigenaars bij Antwerp?

Opvallend tafereel zondag in de vernieuwde tribune 2 van de Bosuil. Tijdens de match tegen Charleroi ...

261
261
Malaise Anderlecht: ultimatum Hasi, sterkhouders op matje

RSC Anderlecht trekt komende zondag met het mes op de keel naar Standard. Loopt het in Luik opnieuw ...

203
203
Jackers of Mignolet: Leko hakt Club Brugge-knoop door

Ivan Leko maakt zich naar eigen zeggen weinig zorgen, maar de vele tegengoals zijn toch een thema ...

592
592
Anderlecht likt wonden: rampscenario voor Standard

Na het gelijkspel tegen Dender staan de zenuwen alweer strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar ...

250
250
Lardot tikt VAR op vingers: Union door oog van de naald

De afgelopen weken stond de Belgische arbitrage weer in het oog van de storm, maar op speeldag 22 ...

152
152
Coucke onthult masterplan: Anderlecht polst Kompany

Ondanks het crisisoverleg na de recente twee op twaalf mag Besnik Hasi voorlopig in het zadel ...

1011
1011
'Stankovic out: Club Brugge krijgt belangrijke update'

Met vijf goals in zijn laatste zeven optredens is Aleksandar Stankovic tegenwoordig dé man in ...

1169
1169
Crisis Anderlecht: tweede groot ontslag in de maak?

Daags na de wanprestatie tegen hekkensluiter FCV Dender hangt er opnieuw een crisissfeer rond RSC ...

491
491
'Club Brugge schrikt op: cruciaal transfernieuws Onyedika'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van aanstaande ...

463
463
'Hasi in vieze papieren: verbazende opvolger staat al klaar'

Besnik Hasi blijft vooralsnog aangesteld als hoofdcoach van RSC Anderlecht. Maandag werd het ...

799
799

Meer sportnieuws