TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer KVM-sterkhouder, Juve heeft verlanglijst klaar'

198 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer KVM-sterkhouder, Juve heeft verlanglijst klaar'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Olympipue Marseille zou zijn transfervizier hebben gericht op KV Mechelen. De Franse club zou volgens Téléfoot La Chaîne geïnteresseerd zijn in Issa Kaboré, die momenteel bij KVM nog op uitleenbasis voetbalt. Hoe deze deal praktisch tot stand zou komen, dat is echter onduidelijk. De Burkinees werd in het tussenseizoen namelijk overgekocht door Manchester City, dat Kaboré terug voor één seizoen uitleende aan Malinwa. Marseille zou dus een oplossing moeten zoeken bij huurclub KV Mechelen en eigenaar Manchester City om hem in januari te kunnen huren of aankopen.

BUITENLAND
FC Barcelona weigert ondanks financiële problemen om de wintertransfer van Memphis Depay op te geven, maar dan zal het wel eerst extra middelen moeten vergaren. Het plan is om Martin Braithwaite in de winter te verkopen. De Deen komt onder Ronald Koeman nauwelijks aan spelen toe en mag vertrekken om de loonlijst op te schonen. Met het vrijgekomen budget denkt Barcelona Memphis alsnog te kunnen binnenhalen, zo schrijft SPORT.

Internazionale speurt momenteel naar versterking, de Italianen mikken onder meer op een stand-in voor Romelu Lukaku. Volgens Calciomercato heeft Antonio Conte zijn zinnen daarom opnieuw op Olivier Giroud gezet. De coach werkte bij Chelsea al nauw samen met de Fransman. Daarnaast zou Inter nog meer spelers volgen. Zo zou ook Juan Bernat op de verlanglijst staan. De Spaanse back zit in zijn laatste contractjaar bij PSG.

Ook Juventus is al druk in de weer met zijn transferplannen. Technisch directeur Fabio Paratici zou volgens Tuttosport zijn verlanglijstje voor januari en volgende zomer al klaar hebben en helemaal bovenaan zou de naam van David Alaba staan. De 28-jarige Oostenrijker moet de defensie van de Oude Dame komen versterken. Alaba kwam er de voorbije maanden niet uit met Bayern München over een contractverlenging en lijkt dus na het seizoen transfervrij te vertrekken.

Gezien de vele blessures achterin, zou Liverpool FC in januari een extra verdediger willen aantrekken. Daarvoor duiken alsmaar meer namen op. Enkele dagen geleden werd Dayot Upamecano (RB Leipzig) al naar voor geschoven als mogelijke aanwinst voor de defensie, maar de Mirror gooit nu ook de naam van Kalidou Koulibaly op tafel. Klopp zou een grote fan zijn van de ex-verdediger van Genk, die de laatste jaren indruk maakte bij Napoli.

Volgens Gazzetta dello Sport zou Christian Eriksen komende winter alweer kunnen vertrekken bij Internazionale, waar zijn speelminuten beperkt blijven. De spelmaker zou echter wel aan de bak kunnen bij Paris Saint-Germain. De Italiaanse krant weet namelijk te melden dat Paris Saint-Germain en Internazionale momenteel overwegen om een ruildeal op te zetten. Daarbij zou Eriksen naar Parijs verhuizen en Leandro Paredes naar Milaan.

LEES OOK: 'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

2
2
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

70
70
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

12
12
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

316
316
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

307
307
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

54
54
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

330
330
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

320
320
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

149
149
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

177
177
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

377
377
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

508
508
Attractie bij Rode Duivels: "Voor hem komt men naar stadion"

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

147
147
Geen Kane, Mbappé of Yamal: 'Dit is de beste speler op WK'

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

323
323
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

100
100
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

672
672
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

131
131
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

385
385
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

55
55
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

95
95
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

143
143
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

290
290
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

92
92
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

924
924

Meer sportnieuws