TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer KVM-sterkhouder, Juve heeft verlanglijst klaar'

door
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer KVM-sterkhouder, Juve heeft verlanglijst klaar'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Olympipue Marseille zou zijn transfervizier hebben gericht op KV Mechelen. De Franse club zou volgens Téléfoot La Chaîne geïnteresseerd zijn in Issa Kaboré, die momenteel bij KVM nog op uitleenbasis voetbalt. Hoe deze deal praktisch tot stand zou komen, dat is echter onduidelijk. De Burkinees werd in het tussenseizoen namelijk overgekocht door Manchester City, dat Kaboré terug voor één seizoen uitleende aan Malinwa. Marseille zou dus een oplossing moeten zoeken bij huurclub KV Mechelen en eigenaar Manchester City om hem in januari te kunnen huren of aankopen.

BUITENLAND
FC Barcelona weigert ondanks financiële problemen om de wintertransfer van Memphis Depay op te geven, maar dan zal het wel eerst extra middelen moeten vergaren. Het plan is om Martin Braithwaite in de winter te verkopen. De Deen komt onder Ronald Koeman nauwelijks aan spelen toe en mag vertrekken om de loonlijst op te schonen. Met het vrijgekomen budget denkt Barcelona Memphis alsnog te kunnen binnenhalen, zo schrijft SPORT.

Internazionale speurt momenteel naar versterking, de Italianen mikken onder meer op een stand-in voor Romelu Lukaku. Volgens Calciomercato heeft Antonio Conte zijn zinnen daarom opnieuw op Olivier Giroud gezet. De coach werkte bij Chelsea al nauw samen met de Fransman. Daarnaast zou Inter nog meer spelers volgen. Zo zou ook Juan Bernat op de verlanglijst staan. De Spaanse back zit in zijn laatste contractjaar bij PSG.

Ook Juventus is al druk in de weer met zijn transferplannen. Technisch directeur Fabio Paratici zou volgens Tuttosport zijn verlanglijstje voor januari en volgende zomer al klaar hebben en helemaal bovenaan zou de naam van David Alaba staan. De 28-jarige Oostenrijker moet de defensie van de Oude Dame komen versterken. Alaba kwam er de voorbije maanden niet uit met Bayern München over een contractverlenging en lijkt dus na het seizoen transfervrij te vertrekken.

Gezien de vele blessures achterin, zou Liverpool FC in januari een extra verdediger willen aantrekken. Daarvoor duiken alsmaar meer namen op. Enkele dagen geleden werd Dayot Upamecano (RB Leipzig) al naar voor geschoven als mogelijke aanwinst voor de defensie, maar de Mirror gooit nu ook de naam van Kalidou Koulibaly op tafel. Klopp zou een grote fan zijn van de ex-verdediger van Genk, die de laatste jaren indruk maakte bij Napoli.

Volgens Gazzetta dello Sport zou Christian Eriksen komende winter alweer kunnen vertrekken bij Internazionale, waar zijn speelminuten beperkt blijven. De spelmaker zou echter wel aan de bak kunnen bij Paris Saint-Germain. De Italiaanse krant weet namelijk te melden dat Paris Saint-Germain en Internazionale momenteel overwegen om een ruildeal op te zetten. Daarbij zou Eriksen naar Parijs verhuizen en Leandro Paredes naar Milaan.

LEES OOK: 'Barça onder druk: eerste zomertransfer staat op klappen'

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

3
3
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

102
102
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

41
41
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

18
18
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

58
58
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

153
153
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

48
48
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat schreef zaterdag geschiedenis door op amper 17-jarige leeftijd zijn debuut te vieren ...

242
242
Flops kosten Genk duur: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

760
760
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

37
37
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

240
240
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

49
49
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

241
241
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

73
73
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

219
219
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

40
40
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

83
83
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

146
146
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

384
384
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

236
236
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

94
94
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

76
76
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

96
96
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

49
49
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

488
488

Meer sportnieuws